Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΟΥΣΟΚΟΛΑΤΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008-Νο13 & Η ΤΡΕΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 967
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλα δεν παιζει να τα διαβασω ολα sorry οποια θελει ας κανει μια περιλιψη :D:D:D:D

εγω προσπαθω να επανελθω στα κανονικα μου δυσκολο προς το παρον αλλα πιστευω οχι ακατορθωτο θα δειξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΘΗΣΑ...ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΙΣΜΕΝΑ......ΠΩΠΩ ΤΙ ΚΟΥΡΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ :(

ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑΧΕΙΣ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ!!!!ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:-*:-*:-*

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ....ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ!ΕΥΤΥΧΩΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΦΑΝΟΥΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικη δεν ξερω τι εχει συμβει

αλλα σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ειναι περαστικο

και να επανελθεις συντομα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ .ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ/????ΤΙ ΝΕΑ???Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ 10 ΣΕΛΙΔΕΣ,ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ??

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΞΑΝΑΠΗΓΑΜΕ ΠΙΣΙΝΑ Κ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ ΑΔΕΙΑΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΚΛΟΤΣΑΓΕ ΧΕΡΙΑ Κ ΠΟΔΙΑ,ΧΑΜΟΣ!!!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο μενα ...βικακι ελπιζω ολα να περασουν το γρηγοροτερο δυνατον και να επανελθεις δρυμητερη....... :YMHUG: βικουλινη τι κανεις?τονακι που εισαι?φιλια σε ολες...τζοανακι αντε κοντευεις!ετοιμαστηκες?εμεις ειχαμε κολικους εχθες και το μαναρακι μου απο το μεσημερι ως το βραδυ σφιγκοτανε εκλαιγε νευριαζε και φτου και απο την αρχη ευτηχως το βραδυ κοιμηθηκε πολλη μετα απο ενα χαλαρωτικο μπανακι και ετσι ξεκουραστικε και αυτη και εμεις..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου καλησπέρα....σήμερα νιώθω όπως και ο καιρός....συννεφιά και μουντίλα.

Εσείς από ότι βλέπω είστε όλες καλά, και χαίρομαι γι αυτό.

Ευτυχώς που έρχεται Σαβ/κο να κάτσουμε και λίγο, γιατί όλοι στην δουλειά μου είναι και πολύ μαλάκες.

Έχω που έχω τα δικά μου, έχω και αυτούς να μου τα πρήζουν....μακάρι να με απωλείανε....μέχρι εκεί έχω φτάσει. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Πέραααααααααα για πεεεεεεεεεραααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη χωρίς λόγο..............................................................

Μιρλίτσα υπομονή το καλοκαίρι έρχεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και η μουντίλα φεύγει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βίκυ κάνε υπομονή και ότι σου ήρθε να φύγει γρήγορα-γρήγορα ΞΟΥ ΞΟΥ από εδώ.

Stamy με κάνεις και ζηλευω( με την καλή έννοια) μια η Ρώμη μια η πισίνα πάω να γεμίσω την μπανιέρα της μικρής

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια?

Βικυ μου ελπίζω να ερθεις στα ισια σου γρηγορα..

Τι κάνετε οι υπόλοιπες? Ναι ναι καλά τα λέει η Ρια ερχεται το καλοκαιράκιιιιιιιιιιιιιιιιι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;

ΦΑΝΟΥΛΑ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΕ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΕΤΣΙ!!!

ΕΡΗ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;

ΡΙΑ ΒΑΣΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ;;

ΑΣΠΑΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ!

ΒΙΚΑΚΗ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΝΑΤΕ Ε;;ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΕΤΣΙ!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Βικουλίνι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ το κορόιδο δουλευω η Βάσω μάλλον όχι ευτυχώς την γλύτωσε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έχει πιάσει πάλι και ψιλοβρέχει ΕΛΕΟΣ αφού θέλουμε καλοκαίρι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Any way!!!!!!!!!!!

Βικκαρ έλα ξανά μας λείπεις!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σήμερα το βλέπω να είμαι πάλι μόνη σαν το λεμόνι :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΣΑΙ ΜΕ ΛΕΜΟΝΙ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΙ ΕΔΩ ΧΑΛΙΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ...ΑΦΟΥ ΠΑΝΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΣΧΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!ΥΠΟΜΟΝΗ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι στο γραφείο μόνη μου σήμερα!!!!!!!!!!!

Βαριέμαι απίστευταααααααααααααααααααα...........

Πάω να κάνω καμία φασίνα να περάσει η ώρααααααααααα

Λέω να πάρω ψαράκια σήμερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΨΑΡΑΚΙΑ......

ΑΛΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΙΑ ΤΗΓΑΝΙΤΑ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ Κ ΣΑΛΑΤΑ...

ΦΑΣΙΝΑ Ε;;;;;;;;ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΘΑΡΙΖΑ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑ...ΒΡΟΜΙΖΑΜΕ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς είχαμε συνεργείο που το καθάριζε αλλά μου σπάγανε τα νεύρα γιατί κοροιδευανε και τις τζάσαμε άσε που έπρεπε να είμαι από πάνω τους. Και το γραφείο εγώ το καθαρίζω σε μισή ώρα το πολύ. Τώρα το ξεσκόνισα θα κάνω και ένα σκούπισμα και ένα σφουγγάρισμα και θα είμαστε οκ.

Το μόνο που δεν μπορώ είναι την τουαλέτα.

Ωραία είναι και τα καλαμαράκια και εγώ πατατούλες τηγανιτές θα κάνω και σαλατούλα πήρα τώρα τηλ για ψάρια θα φάμε κοτσομούρα.

Αχ Βικουλίνι μου ζηλευω που δεν δουλευεις και είσαι σπίτι μακάρι να είχα την τύχη σου :D

Χαίρομαι πολύ όταν ακούω μανούλες που κάθονται σπίτι και μεγαλώνουν τα παιδιά τους.

Μιλ πριν από λίγο με την Ανδριανούλα είναι με τον μπαμπά της στο κρεβάτι και βλέπουν diego μου έκανε παραγγελία να της πάω ένα δώρο Φραουλίτσα τυχερή σακούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ ΕΔΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΞΕΝΥΧΤΑΩ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΝΟΜΕ ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ...ΑΠΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ....ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΑΚΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΧΩ..

ΒΟΗΘΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ....ΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΚΑΙ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΕΡΝΑΜΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΓΙΑΤΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ...

ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βΙΚΟΥΛΙΝΙ κράτα γερά!!!!!!!!!!!!

Όλα τα κάνουν οι μαμάδες έτσι μου λέει η Ανδριανούλα μου!!!!!

Για όλους είναι δύσκολα.

Μακάρι να ήταν στο χέρι μας και να τα φτιάχναμε όλα όπως θέλαμε.

Εσύ τι δουλειά κάνεις??? Είσαι αρχιτέκτον????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ζουζουνες!!! Τι κανετε?

Εδω εχει τελειο καιρο αλλα εχω την μικρη απο χθες με πυρετο και ετσι αναβληθηκε η βολτα μας στο IKEA.

Βικακι μας λειπεις!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x

Βικουλινι πως ειναι τα μικρα?

Σταμμυ μου κατι πηρε το ματι μου για Ρωμη.Ποτε με το καλο?

Ριακι καλο κουραγιο με την δουλεια.Μεχρι την ωρα δουλευεις σημερα?

Ιωανναρα μου πλησιαζει ο καιρος!! Ολα ετοιμα? Τι γλυκος μωρε ο Χαρακης!!

Αδερφουλα χαθηκες.... :YMHUG::x

Φανουλα ποσο χαιρομαι που τα πατε καλα!! Εμεις εχουμε πολλες ζηλιες...χαμος γινεται!

Οι υπολοιπες καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι στις 1.30 σχολάω δηλαδή σε 50 λεπτά από τώρα :lol::lol::lol::lol:

Η Βίκυ μας λείπει όντως με έχει σκάσει η σουρλουλου!!!!!!!!!!!!!!!!

Λενάκι Γερμανία είσαι εσύ??? Όλο ξεχνάω που είσαι.

Απορία ξανθιάς θα ψήσετε αρνι το Πάσχα ή θα σας περάσουν για κανίβαλους??? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι κι εγώ, βέβαια δεν βλέπω να είναι καμία μέσα τέτοια ώρα αλλά τέλος πάντων. Θα τα πω μόνη μου...

Από χθές η Μαρία μου έχει πάει στα πεθερικά μου, θα πάω να την πάρω αύριο. Στο σπίτι επικρατεί αφάνταστη ησυχία με τον μικρό μόνο, έκανα τις δουλίτσες μου χωρίς να ακούω να μαλώνουν, να τα χωρίζω, να τα μαλώνω, και πάει λέγοντας.

Ο καιρός βέβαια χάλια, δεν βγήκαμε βόλτα....μέσα όλη μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.....

ΡΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΡΙΑ ΒΟΗΘΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ...(ΞΕΡΩ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΦΑΚΕΛΟΥ ΓΙΑ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΑ ΣΕ ΤΕΧΝΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Κ ΠΕΡΝΑΓΑΝ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ)

ΑΣΠΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΣΟΥ ΜΕ ΥΣΗΧΙΑ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΥΣΗΧΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!

ΛΕΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;;;;ΖΗΛΙΕΣ Ε;;;;ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι 6 μαιου φευγουμε τα δυο μας!!!αυτο ειναι το καλυτερο!!!! :lol:

ρια δεν εχω παει ποτε στο εξωτερικο και ηθελα πολυ να παω.

καλησπερα κ στα υπολοιπα κοριτσια,τι νεα???απο οτι βλεπω μονη μου μιλαω δεν ειναι καμια εδω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ούτε εγώ κορίτσι μου..δεν έχω ασχοληθεί καθόλου 
    • Δεν είναι κάτι ανησυχητικό απ' την στιγμή που το βρίσκεις και έχει την εποπτεία ο γιατρός, απλά είναι κάποια απ' τα μικρόβια που προκαλούν αποβολές, οπότε μόνο για αυτά θέλει αυξημένη προσοχή. Δεν μου είχαν δώσει προβιοτικά, μόνο αντιβιώσεις έπαιρνα και μετά μια κρέμα για τους μύκητες που είχαν βγει τον τελευταίο καιρό λόγω του πεσσού, αλλά δόξα τω Θεώ φτάσαμε αισίως στο τέλος χωρίς κανένα πρόβλημα. Φαντάζομαι θα βοηθάνε κι αυτά απ' το να μην παίρνεις καθόλου, απλά δεν το είχα ψάξει παραπάνω, είχα το άγχος μην πάθει κάτι το έμβρυο απ' τα διάφορα που έβγαιναν! Το άγχος δυστυχώς μέχρι και την γέννα δεν νομίζω να φεύγει ποτέ, ακόμα και μετά την αυχενική πάντα υπάρχει κάτι να αγχώνεσαι, θέλει να μάθεις να το διαχειρίζεσαι με όποιο τρόπο δουλεύει στον καθένα. Καλή δύναμη σε όλες!
    • Σ ευχαριστώ που απάντησες κορίτσι μου ❤️ έτσι κι εμένα, μόνο όταν το ζουλάω, ή πχ όταν φοράω την τσάντα μου που έχει λουρι χιαστή, και βρεθεί το λουρί πάνω στο στήθος με πονανε οι θηλές. Δηλαδή είναι σίγουρα ευαίσθητο, απλά τις προηγούμενες εβδομάδες δε χρειαζόταν καν να το πιέσω ήταν βαρύ και επώδυνο. Τέλος πάντων, πρέπει να το ξεπεράσω, ούτως ή άλλως κι η γιατρός μου είπε ότι όσο σιγά σιγά αρχίζει κι αναλαμβάνει δράση ο πλακούντας μεταξύ 9ης-10ης εβ τα συμπτώματα θα υποχωρούν. Πρέπει να ηρεμήσω, απλά λόγω ιστορικού σκέφτομαι χαζά 🥲 τώρα είμαι καλύτερα ψυχολογικά, απορροφήθηκα και με τη δουλειά οπότε πάμε παρακάτω με θετική ενέργεια 💫
    • Εμένα 21+5  439γρ. Μου είπε η γιατρός οτι το μέγεθος πρέπει να πάει αναλογικά με το σωματοτυπο της μητέρας. Μου είπε εγω π είμαι μικροκαμωμενη καλό είναι να κανω μικρό μωρό.
    • 13 μηνων κ εμείς!  Τώρα είναι 2 χρόνων κ δεν σταματάει να μιλάει.. 😁
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...