Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΟΥΣΟΚΟΛΑΤΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008-Νο13 & Η ΤΡΕΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 967
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ασπασία μου τι τρεχάματα είχες πρωί πρωί????

Αχ βρε Ρία μου, όχι και τόσο ευχάριστα τρεχάματα, αλλά δυστυχώς όλα για μας τους ανθρώπους είναι.

Έχει να κάνει με τον άντρα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!

ΑΣΠΑΚΙ ΕΥΧΟΜΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!

ΕΔΩ ΠΑΙΖΩ ΜΕ ΤΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ PLAYMOBIL :lol::lol::lol::lol:

ΡΙΑ ΧΤΕΣ ΤΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ!!!!!!ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ Κ ΤΕΛΙΩΣΑ!!ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΔΟΥΛΙΕΣ ΔΕΝ ΤΕΛΙΩΝΟΥΝ ΠΟΤΕ!!!! :lol::lol::lol: ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΟΥΤΖΟΥΚΑΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγα τζαμπο και εφαγα τα τελευταια μου λεφτα :( (ευθυμισαμε :lol::lol: )

Κι εγώ θα πάω το απόγευμα…..βέβαια εγώ δεν έχω λεφτά, θα τα βάλω στην κάρτα (παρα ευθυμίσαμε τώρα!!!).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως ούτε λεφτά έχω και έχω τιγκάρει και την κάρτα εδω να δείτε γέλοια =))=))=))=))=))=))=))=))

Εγώ είχα το τηλέφωνο της αλλά 1) δεν θυμάμαι που το έχω τώρα 2) και κολάω να την πάρω γιατί δεν ξέρω αν θέλει να μου μιλήσει για να μην μας λέει τι έχει μάλλον θα είναι κάτι πολύ προσωπικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπακι μια χαρα σε βρισκω καλα ψωνια......

Εγω παντως δεν εχω επικοινωνια μαζι της :( μακαρι να γυρισει γρηγορα κοντα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ έχω το τηλέφωνό της αλλά θεωρώ ότι δεν είναι σωστό να την ενοχλήσω. Σίγουρα όταν θα νιώσει καλύτερα θα επικοινωνήσει μαζί μας.

Απλά έλεγα μήπως μίλησε με κάποια που ίσως είναι πιο κοντά. Εδώ θα ‘μαστε πάντως….

Που λες Ρία ποτέ δεν πληρώνω τις δόσεις στην κάρτα, πάντα εξοφλώ το ποσό. Δεν μου αρέσει να έχω χρέη…νιώθω κάπως. Ψωνίζω μέχρι εκεί που ξέρω ότι θα έχω να πληρώσω μετά. Να φανταστείς έχω την κάρτα περίπου 3 μήνες μόνο….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπασία μου Μπράβο καλά κάνεις με την κάρτα. Ελπίζω να το τηρήσεις αυτό που κάνεις.

Εγώ την έχω αυτήν την κάρτα από 18 χρονών και την λέω καταραμμένη γιατί όσες φορές έχω προσπαθήσει να την εξοφλήσω δεν τα έχω καταφέρει :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ μάλλον την γλύτωσα Βάσω γιατί μάλλον πούλησα ένα σπίτι ;)

Λέω μάλλον γιατί αν δεν μας φέρουν προκαταβολή τίποτα δεν είναι σίγουρο :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε μακάρι :-w:-w

Λοιπόν διαβάστε πατέντα γυφτιά που θα φάμε σήμερα το μεσημέρι.

Έχει μείνει μια μπριζόλα από εχθές θα φτιάξω και πατάτες τηγανιτές και πήρα και ψωμί και θα φτιάξω δυο τεράστια σάντουιτσ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...