Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΟΥΣΟΚΟΛΑΤΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008-Νο13 & Η ΤΡΕΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΙΚΑΡΑ!!ΚΑΛΟ ΣΙΔΕΡΩΜΑ!!!ΕΓΩ ΑΠΛΩΣΑ ΕΒΑΛΑ Κ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ...

ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΛΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!!ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ; :?:(:(:( ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΡΩΤΑΩ ΚΙΟΛΑΣ...

ΑΚΕΦΙΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ...ΕΤΣΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΕΛΑΝΧΟΛΙΑ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ :(:(:(:( ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΡΕΞΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 967
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και εγω εχω σιδερο αλλα δεν προκειται να κανω τιποτα απολυτως σημερα

αυριο και αν εγω βγαινω μια μερα και 10 ειμαι χαλια :D

Βικουλινι χαμογελαααααααααα............ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχουμε δουλεια σημερα και σιγα-σιγα αρχιζω και χαλαρωνω στο τελος

θα με παρει ο υπνος.................

ΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ καλε εσυ δεν δουλευεις σημερα που εισαι :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μουυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!

Εγώ δεν φτάνει που δουλευω είναι εδώ και το αφεντικό!!!!!!!!!!

Ευτυχώς που ήρθε ένας φίλος του τώρα.

Εγώ κορίτσια ακούστε τι έκανα εχθές.

Σηκώθηκα εχθές πρωί πρωί στις 8.00, ήπια το καφεδάκι μου μάζεψα όλο το σπίτι και μαγείρεψα έβαλα και πλυντήριο και άπλωσα και 11.30 είμασταν όλοι έτοιμοι για την παρέλαση πως τα κατάφερα μην ρωτάτε και εγώ ακόμα απορώ.

Μετά πήγαμε παρέλαση και μετά για καφέ. Φάγαμε σπίτι ρίξαμε έναν ύπνο και σηκώθηκα σιδερώσα και τα ρούχα :!::!::!::!::!::!::!:

Οπότε για ΣΚ δεν έχω και πολλά πολλα είμαστε οκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε δεν ελεγα να κερδισω το τζοκερ?μπηκες αμεσως :lol::lol::lol:

Σαινι εισαι που τα προλαβες ολα αυτα? ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :D

Τωρα θα εισαι ανετη το σ/κ να γυρνας βολτιτσες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω πες να κερδίσω το λαχείο σε pleasaro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έχει μια ωραία μέρα έξω σήμερα και θα πάω να δείξω ένα σπίτι και βαριέμαι αφάνταστα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οτι δεν μπορεις να αποφυγεις κατσε και απολαυσε το........... :D

Εχθες με κουτσουλισε και ενα πουλι αντε παμε να παιξουμε τζοκερ μπορει να

γινουμε πλουσιες :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που πηγατε καλε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

:(:(:(:(:(:(:( ειμαι ετσι σημερα ρε γμτ.............θελω να καπνισω κ δεν μπορω να βγω γιατι κλαιει ο μπεμπης :evil::evil::evil::(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΤΣΟΥΠΡΕΣ;;;;;;;;;;;ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΟΛΕΣ ΠΑΛΙ :(:(

ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΟ ΠΕΝΙΕΣ ΑΚΟΥΩ ΣΤΟ UTUBE ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΚΟΨΩ ΚΑΜΙΑ ΦΛΕΒΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΑ :lol::lol::lol::?:?:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια τι μου κανετε?εμεις μια χαρα σιγα σιγα βρησκουμε τους ρυθμους μας ο γιος με την κορη συνεχιζουν να τα πηγαινουν τελεια και τωρα που ο αντρας μου πηγε για δουλεια ακομα πιο συνεργασιμος ειναι το μαναρι μου,περιμενω πως και πως να σαραντησω για να βγω καμοια βολτιτσα την κυριακη θα γινει η πρωτη μας εξοδος.τονια βικουλινη βικακι ασπα λενακι και σε ολες οσες ξεχασα φιλια πολλα και τα ξαναλεμε συντοματωρα κανω λιγο μποτε γιατι πατερας και γιος ειναι βολτα και η μικρη μου κοιμαται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου? Τι ερημιες ειναι αυτες?

Εμεις ειμαστε καλα! Σημερα πηγαμε και ψωνισαμε πραγματακια για το σπιτακι μας και πολυ χαρηκα!

Επιτελους εβαλα κουρτινες!! :D

Εσεις ολες καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ βικακι.να εισαι καλα .Ποιος αλλος γιορταζε χτες???Καλα πολυ κουραση χτες με την γιορτουλα μας αλλα χαλαλι της,περασαμε πολυ ωραια χτες και η μικρη το χαρηκε πολυ ηρθε και ενα αγορακι ενος ετους κ επαιξε η ευαγγελια πολυ ωραια,2 παιδακια κ το διαλυσαν το σπιτι!! :lol:

εσεις τι νεα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου για λιγο καιρο δεν θα μπαινω περναω ενα οικογενοικο θεμα

για το παρτυ του χαρη δεν το βλεπω συγνωμη

ελπιζω να περνατε καλα

καποια στιγμη θα τα ξαναπουμε

αντιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ???ΤΙ ΝΕΑ ΣΑΣ??ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΑΖΙ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ !!!!!

ΜΕΤΑ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΑΦΟΥ ΦΑΓΑΜΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΨΗΤΟ ΜΠΟΥΤΙ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΚΕΦΑΛΑΡΙ!!!ΦΤΩΧΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!ΦΑΓΑΜΕ Κ ΤΑ ΠΑΓΩΤΑΚΙΑ ΜΑΣ Κ ΗΡΘΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΥΣΗ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ!!!!ΧΑΡΜΑ !!!!!!!!!!!!!!!

ΛΕΝΑΚΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ Κ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΚΟΥΚΛΙΑ ΣΟΥ.'

ΒΙΚΑΚΙ ΚΑΛΑ???

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ??

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΤΙ ΝΕΑ??ΒΑΣΟΥΛΑ ΚΑΛΑ??

ΑΣΠΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΟΥ??

ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΑ Ο ΧΑΡΟΥΛΗΣ???Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ??

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ??ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΚΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου τι κανετε?

Εγω αλλαξα βαρδια ηρθα πρωινη και μαλλον ετσι θα ερχομαι αυτη την βδομαδα.........

Το σ/κ μου ηταν πολυ καλο εχθες πηγαμε λουνα παρκ οικογενειακως και περασαμε τελεια......

Εσεις κοριτσοπουλα που ειστε χαθηκατε ολες καλε..............

Εγω οπως παντα εδω θα σας περιμενω να ξυπνησετε η να πιασετε δουλεια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!!!!

Βασούλα μου καλή δουλίτσα να έχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ πάντως στεναχωρήθηκα με αυτό που έγραψε η Bikxar και από τον τρόπο που γράφει νομίζω ότι πρέπει να είναι κάτι σοβαρό :( . Μακάρι να κάνω λάθος.

Bikxar αν μπεις καμιά φορά και μας διαβάσεις να ξέρεις πως σ' αγαπάμε και αν μπορούμε να σε βοηθίσουμε :roll::roll: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!τι κανετε;

απο οτι βλεπω περασατε καλα το σ/κ!! ;)

βικακη ελπιζω οτι και ναναι να περασει συντομα :( θα μας λειψεις!να ειστε καλα!σαγαπαμε πολυ και οτι θες ειμαστε εδω :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:-*:-*

εγω ακεφη και σημερα και νυσταζω απιστευτα!

βασουλα και ρια καλη δουλιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια........Ρια καλη δουλεια και σε σενα :)

Βικουλινι τι εγινε παλι κακοκεφη γιατι βρε κοριτσι μου :?:

Να πω την αληθεια και εγω χαλαστηκα με την Βικαρα που δεν θα μπαινει

ελπιζω να ειναι ολα καλα και να μην ειναι κατι το σοβαρο η να μας κανει πλακα

παντως οπως και να εχει την στελνω την αγαπη μου και ξερει πολυ καλα πως

θα μας λειψει σε ολες μας.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε!

Αλήθεια πήγατε πουθενά το 3 ήμερο??? Εμείς πάντως όχι, εδώ τριγυρνάγαμε στην «όμορφη» Αθήνα, χαχαχαχα…..

Όσο για το Βικάκι ξέρει ότι η σκέψη μας είναι μαζί της και ευχόμαστε ότι καλύτερο….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσι μου γλυκο καλο μηνα με υγεια κ υπομονη.  Σφιξε τη καρδια σου και προχωρα στο επομενο βημα. Ευχομαι αν παρεις την αποφαση της εξωσωματικης ,και γω αυτη θα παρω, ειναι οντως μονοδρομος για καποιες απο εμας. Ευχομαι ο,τι αποφαση παρεις του χρονου τετοιο καιρο να κρατας αγκαλια το μωρακι σου...οσο για την αποβολη στην εξωσωματικη ονυως κανεις δε μπορει να μας εγγυηθει αλλα εσυ θα κανεις αυτο που γεμιζει κ σε κανει να νοιωθεις καλα. Ειναο δυσκολος ο δρομος της εξωσωματικης τ ξερω κ απο το περιβαλλον μου αλλα ολα θα πανε καλα γτ υπαρχει η επιστημη....παρε το χρονο σου να ηρεμησεις ψυχικα κ βρςς τη δυναμη να προχωρησεις . Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια  κ ευχομαι να ερθει το θαυμα με οποιο τροπο🙏🙏❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου!!!  στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου είχα κ εγώ καφέ υγρά κ ήταν από αποκόλληση. Συνήθως τα καφέ υγρά λένε δεν είναι ανησυχητικό αλλά εγώ έκανα το λάθος κ δν έδωσα σημασία με αποτέλεσμα η αποκόλληση να μεγαλώσει (κ εγώ στο πρώτο τρίμηνο είχα).  Κολπικά έπαιρνα κ εγώ προγεστερονη 3 φορές την ημέρα κ όντως είχα κομματάκια από το χάπι.  Γεννήθηκε υγιέστατος ο γιος μου κ όλα πήγαν καλά.  στην Τρίτη μου εγκυμοσύνη τώρα πάλι είχα λίγο καφέ αίμα  ευτυχώς προς το παρόν δν υπάρχει κάποια αποκόλληση αλλά θέλει προσοχή λόγω ιστορικού.    Τώρα στην περίπτωσή σου αφού κάνατε υπέρηχο ξέρεις ότι το αίμα είναι από τις μικρές αυτές αποκολλήσεις κ αφού ο/η γιατρος  είναι ενήμερος/η τότε θα σε παρακολουθεί στενά. Όλα θα πάνε καλά κ να κάθεσαι όσο μπορείς ή να ξαπλώνεις.  μεσα σε 3 εβδ εμένα είχε υποχωρήσει η αποκόλληση.    γραψε μας τα νεα σου ❤️ έχε πίστη! Πολλές γυναίκες αντιμετωπίζουν αποκολλήσεις στο πρώτο τρίμηνο! 
    • Καλησπέρα! Όχι τίποτα απολύτως, βασικα δεν μου το είχαν αναφέρει καν σαν κάτι ανησυχητικό! Απλά καταλαβαίνεις, εγώ ψάχνοντας τρελάθηκα! Ο εμβρυολογος  μου χε πει ακριβώς ότι και σε σένα, ότι μπορεί να χρειαστεί να κάνω δεύτερη Doppler, όμως ο γυναικολόγος μου έκρινε ότι δεν χρειαζόταν.
    • Καλησπέρα εγω είχα καφέ υγρά από την 7 εβδ έως και την 9 εβδ τα είχα στο σκούπισμα όταν πηγαινε τουαλέτα το πρωί την υπόλοιπη μέρα δεν έβγαζα.. απλά ήταν διαφορετικά αυτά τα υγρά σε σχέση με την περιόδου τα καφέ.. δεν ήταν τόσο σκούρα..  εμένα μου είχε πει επειδή ήταν χαμηλά ο πλακούντας έβλεπα αυτά τα υγρά και να μην ανησυχώ.. έπαιρνα 3 utrogestan την ημέρα τωρα είμαι 8 μηνών και περιμένω τον Αύγουστο να γεννήσω Με το καλό 😊 
    • Να και κάτι διαφορετικό… προς το μπλε λοιπόν ❤️ για να δουμεεεε    γράψε μας όποτε βρεις χρόνο πως πήγε στον γιατρό! 🙏🏼😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...