Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΟΥΣΟΚΟΛΑΤΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008-Νο13 & Η ΤΡΕΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ


Recommended Posts

εγω ειμαι εδω!!!

τι γινεται?? ηρεμια σημερα...

πηγα και πηρα ενα δωρακι για την πεθερα μου που γιορταζει αυριο και μας εχει τραπεζι...

όλες καλα?

Στάμμυ μου δυστυχως δεν θα ερθω αυριο, για τον απλουστατο λογο οτι ο μικρος εκτος απο τα δεκατα που μου εκανε 3 μερες τωρα αρχισε απο χτες τον πρωϊ εναν βηχα που δεν μαρεσει καθολου...

Καλυτερα να μην το ρισκαρουμε δεν μου φταινε οι γυρω μου τιποτα, αφου και στην πεθερα μου που θα παμε της ειπα να βαλει μασκα καλου κακου...στην κατασταση της δεν κανει να αρρωστησει...ελπιζω να με καταλαβεις το κανω για να προστατευσω εσας και τους καλεσμενους σας..δεν θα ηταν ωραιο να λενε που παει η μουρλη να μας κολλησει ολους...

Ουφ τα εχω παιξει κοριτσια...σημερα ηρθε και ειδοποιητηριο απο την εφορια λεει: ειδοποιηση προ κατασχεσης! ελεος και ξερετε τι αφορα? το εκκαθαριστικο του μπαμπα μου για το 2010 το οποιο ηταν να πληρωθει μεχρι 31.12 1206 € εκ των οποιων τα 295 ηταν ο φορος του 10 και τα υπολοιπα προκαταβολη για το 2011!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 967
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;;;;;;

ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΨΩΝΙΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ Κ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ...

ΒΙΚΑΡΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!

ΑΣΠΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ;;;;;;;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ :shock::shock::shock::shock: ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΦΟΡΙΑ;;;ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ Κ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ Κ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΙ ΟΣΟΙ & ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ!!!

ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!!! :ymparty:

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!! :YMHUG::-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα!!! Χρονια πολλα στους εορταζοντες!!!

Σταμμυ να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!!

Τι κανετε οι υπολοιπες?

Περναω μεγαλα ζορια με την μεγαλη αυτες τις μερες..εχει ξεφυγει τελειως...τα νευρα μου ενα κουρελι και η ψυχολογια στα πατωματα...

Βικακι δεν σε ξεχασα...οποτε βρω λιγο χρονο παραπανω θα σου την στειλω την συνταγη. Το μπλογκ τελειο! Ηδη εχω μπανισει μερικες συνταγες να κανω!

Δεν διαβασα σχεδον τιποτα..ευχομαι να εισαστε καλες ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλημεραααααααααααααααααααααααααααααα

Σταμμυ να χαιρεσε τη κορακλα σου!!!!!!!!!!!!!!!

Ερη να χαιρεσε τον αντρουλη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ!!!!!!!!!!!

ΛΕΝΑΚΙ Υ Π Ο Μ Ο Ν Η.....ΠΕΡΝΑΝΕ ΦΑΣΕΙΣ...ΡΩΤΑ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ..........

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξαναβάζω για όσες δεν το ειδαν :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ειμαι στην ευχαριστη θεση να σας ανακοινωσω

Οτι 9 απριλιου του 2011 θα γιορτασουμε τα τριτα μας γενεθλια θα ειναι μεγαλη μας χαρα να μας τιμησετε με τη παρουσια σας.....

Ωρα 7.30

χωρος το σπιτι μας

τοποθεσια περαμα

Για οποιοδηποτε αποριες κ πληροφοριες εποικοινωνηστε μαζι μου

πρεπει να σιδερωσω δεν θελωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσαρες ηρθα απευθειας απο το μαγαζι στην δουλεια το γλεντησα

μεχρι τελικης πτωσεως περασα τελεια να δω πως θα ανταξω τωρα μεχρι τις 2 που σχολαω.....

Εσεις τι κανετε που ειστε καλε ολες?

2 σελιδες μονο? τι παθατε? καλοπερνατε ε?

Εδω ειμαι και σας περιμενωωωωωωωωωωωω................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΒΑΣΟΥΛΑ Κ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!!!!

ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕΣ;;;;;;;;;;;;;;;ΧΩΡΕΨΕΣ;;;;;;ΤΑ ΣΠΑΣΕΣ;;;;;;;;;;

ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕ...ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΡΑ...

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΑΚΕΦΗ ΤΕΛΕΙΩΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΞΥΠΝΗΣΑ ΕΤΣΙ... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Βικουλινακι περασα τελεια ακομη αντεχω ειχα καιρο να βγω ετσι

το μονο που εχω ειναι τρελο πονοκεφαλο...............

Γιατι ετσι ακεφη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα βασουλα

στην δουλεια εισαι? δουλευεις και σαββατα?

εγω κοιμαμαι ορθια

ο μικρος ανεβασε χθες πυρετο εντελως ξαφνικα

χωρις βηχα,χωρις μηξες....

εκανε 39.5

τωρα ειναι με 38 και ξεκινησαν και μηξουλες

δεν εχουμε κοιμηθει απο τις 3 το βραδυ.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο θα κανω

θα δω τωρα πως θα παει με το αντιπυρετικο

και μετα θα τον κανω

οι υπολοιπες που ειναι κοιμουνται???

σημερα θα τον αφησω λιγο στην πεθερα μου

εχω να παω να ψωνισω για το αυτοκινητο και μετα να παω απο το νεκροταφειο να βαλω φρεσκα λουλουδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε μακαρι να του πεσει ο πυρετος και να γινει γρηγορα καλα.........

Σαββατο σημερα το εριξαν στον υπνο μια χαρα τις βρισκω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλημερουδιααααααααααα....

Τωρα ξυπνησα η ακαματα....

Παω να παρω το τεκνακι μουυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!

αναστασια περαστικααα

βασω πως περασατε εχτες??

\

βικακυ μου γιατι ακεφιες???

επιστρεφω σε λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα εβαλα το φαγητο κ σε λιγο παω για σιδερο αχ δεν τη γλιτωνω αλλο χτες δεν εκανα τιποτα ολη μεραα κ σημερα δεν μπορω να το αποφυγω αλλο δυστηχως :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Έλειπα σε διακοπές, έχασα κάτι;;; Πάω να ψάξω να ευχηθώ με αγάπη και χαρά.  Ιούνιος Ιούλιος Αύγουστος είναι πολύ πολύ γεμάτος για θετικά τεστ .. 
    • Υπέροχα νέα κορίτσι μου!!! Τι καλά ❤️ ❤️ ❤️ ❤️  Παίρνω κι εγώ θάρρος με τα νέα σου - είμαι στην αίθουσα αναμονής και περιμένω τη σειρά μου !! Ενώ ήμουν χαλαρή όλο το σκ, τώρα Μ έχει πιάσει ένα μούδιασμα 😅😅 Φύλο δε σας είπε;;
    • Φωλιά μου πήρε η κολλητή και μέλλουσα νονά τώρα. Δεν ξέρω αν θα βολέψει γιατί δεν είχαμε τον καιρό εκείνο 🤣🤣🤣 Καρότσι βόλτας εννοείς το τρίκυκλο Ε;;; Εμένα με είχαν κατά βολέψει αυτά και για τα δυο. Τα έχω ακόμα… Εμένα που ήταν στα 2 χρόνια η διαφορά τους όταν έβαλα τον μικρό στην έβαλα ένα κρεβάτι χαμηλό στην μεγάλη επειδή φοβόμουν μην πέσει (πήρα απ την μαμα μου ένα συρόμενο που είχε ο αδερφός μου, απ αυτά που μπαίνουν κάτω από το βασικό κρεββάτι) και κοιμόταν εκεί μέχρι 3 χρονων περίπου που την έβαλα σε κανονικό κρεβάτι με κάγκελο.  το ίδιο εκανα και με τον δεύτερο μετά γιατί πάλι φοβόμουν…είμαι λίγο φοβητσιάρα με αυτά 🤭🤭🤭
    • Έκανες πολύ καλά που πηγες. Φαντάζομαι πήρες μια ανάσα… Τι σκέφτεσαι τελικά; Θα μείνεις με αυτή την γιατρό;  Κοιτα αν είναι το πρώτο και δεν έχεις κάποιο κοντινό άτομο να σου δώσει κάποια πράγματα είναι αρκετά αυτά που πρέπει να πάρεις. Βέβαια να έχεις στο μυαλό σου ότι θα σου πάρουν και αρκετά δώρα. Όποτε εστίασε στα πιο βασικά που χρειάζεσαι γιατί θα σου φέρουν αρκετά. Επίσης κανε λίστα όποτε αν κάποιος κοντινό σου σε ρωτήσει τι θες να μπορείς να του πεις κάτι συγκεκριμένο. 
    • Κοριτσι μου γλυκο καλο μηνα με υγεια κ υπομονη.  Σφιξε τη καρδια σου και προχωρα στο επομενο βημα. Ευχομαι αν παρεις την αποφαση της εξωσωματικης ,και γω αυτη θα παρω, ειναι οντως μονοδρομος για καποιες απο εμας. Ευχομαι ο,τι αποφαση παρεις του χρονου τετοιο καιρο να κρατας αγκαλια το μωρακι σου...οσο για την αποβολη στην εξωσωματικη ονυως κανεις δε μπορει να μας εγγυηθει αλλα εσυ θα κανεις αυτο που γεμιζει κ σε κανει να νοιωθεις καλα. Ειναο δυσκολος ο δρομος της εξωσωματικης τ ξερω κ απο το περιβαλλον μου αλλα ολα θα πανε καλα γτ υπαρχει η επιστημη....παρε το χρονο σου να ηρεμησεις ψυχικα κ βρςς τη δυναμη να προχωρησεις . Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια  κ ευχομαι να ερθει το θαυμα με οποιο τροπο🙏🙏❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...