Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΟΥΣΟΚΟΛΑΤΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008-Νο13 & Η ΤΡΕΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 967
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τρελη μου μαγειρισσα καποιος σε ματιασε.............

Για παρε τα πανω σου :D

Αντε Ρια στειλε στην Βικαρα την θηκη να ανεβει η ψυχολογια της :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: εκανα μια γρηγορη μαζωξη :lol::lol::lol::lol::lol: δηλαδη οσα βλεπει η πεθερααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σκουπα θα περασω μετα....

Καμια μακροναδα λεω να κανω σημερα...

ο χαρακης θα κοιμηθει στη γιαγιαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο νικος ρε γμτ θα δουλευει κ τις 3 μερες γιατι τη δευτερα θα πρεπει να πεσουν παλι θαλασσα οποτε θα δουλευει μεχρι αργα σκατουλες :(:(:(:(

το απογευμα θα παω απο τη μανα μου να τη παω σουπερ μαρκετ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ βικαρα τι κριμα που θα δουλευει ο νικος...βλεπω τον η/υ να περνει φωτια!!! :lol::lol:

καθαρισα τα μπανιααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αφου τα καταφερα παλι καλα!!!!!!!

εγω βραζω λιγο ρυζακι ακομα να φαμε το υπολοιπο κοτοπουλο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ μου τι να πω και εγω που δεν το βλεπω καθολου ειδικα τωρα το 3μερο καηκαμε

θα γυρναει σπιτι ξημερωματα :(:(:(

Βικουλινι και εμενα κοτοπουλακι εχει το μενου σημερα με σαλατιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ σε βλεπω να ξενυχτας βικαρα παλι με τις δουλιες........και εγω θελω να κανω τις ντουλαπες αλλα το βλεπω χλωμο με τα παιδια :lol::lol::lol:

βασω δεν σου τιδινει που ο αντρας σου γυρναει τετοιες ωρεςςςς;;;;;;;;;;;; :oops::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι μωρε τι να κανουμε κ ο νικος πριν τα τα ταξιδια που δουλευε σε μαγαζι σχολαγε 3 ωρα μεχρι να ερθει 4 τωρα λειπει ολο το καλοκαιρι

και παλι δοξα το θεο να λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ για να δειτε τι τραβαω στην αρχη με πειραζε υπερβολικα ζηλευα να πω την

αληθεια αλλα τωρα ξερω τι παιζει ειναι μεσα στο χωριο ΜΟΥ και αναμεσα στους φιλους ΜΟΥ

οποτε ειναι πιο νορμαλ τα πραγματα και ειμαι ηρεμη..... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι σωστα...

παιζει ρολος κ ο χαρακτηρας του καθε ανθρωπου...τι να κανουμε να λεμε παλι καλα που υπαρχει δουλεια...

κ μενα ο δικος μου ισα ισα το μεροκαματο...δεν εχει δουλεια...εχουν στενεψει τα πραγματα αρκετα.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα βασω για αυτο σε ρωτησα αλλα ντραπηκα να στο πω...εγω δεν θα το αντεχα με τιποτα αυτο :o

αλλα αφου μου λες οτι ειναι δικη σου ανθρωποι μεσα κ εγω δεν θα φοβομουν ;)

βικαραααα να σου στειλω λιγο χλωρινι να ξεμουχλιασεις;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τις καθημερινες δεν βγαζει σχεδον τιποτα μονο στις γιορτες θα βγει ο κοσμος

και αν βγει οποτε τι να πεις.........γιατι κλεινεις τετοια ωρα?

Ασε που ειναι και αγχωδεις τυπος και δεν πολυ μουρμουριζω ξερω πως ειναι τα πραγματα

την μια μερα βγαζει 3Ε και την αλλη 100 ειναι χαλια τα πραγματα παντου...

Ε οχι και ντρεπεσαι τι νομιζεις τα ελεγχω ολα με τον τροπο μου ;) σιγα μην τον αφηνα ετσι

ασε που καθε σ/κ που κλεινει αργα καθετε για παρεα και ο αδερφος μου και που και

που περνω και κανενα τηλ. στο μαγαζι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω βαριεμεεεεεεεεεε κ τωρα με πηρε τηλ ο αντρας μου οτι θα αργησει σημερα και το απογευμα ηθελα να παω να παρω ενα δωρο στη κουμπαρα μου πυ γιορταζει αυριο να κανω κ τη βολτα μου μονη μου και τωρα;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

βρε θα πεσει πεινααααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::?:?:?:?:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ετσι βασουλα...

την υγεια μας να εχουμε γιατι αυτο ειναι το κυριοτερο...

αλλα καμια φορα μας περνει απο κατω ρε γμτ...

ελα να ανεβουμεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσι μου γλυκο καλο μηνα με υγεια κ υπομονη.  Σφιξε τη καρδια σου και προχωρα στο επομενο βημα. Ευχομαι αν παρεις την αποφαση της εξωσωματικης ,και γω αυτη θα παρω, ειναι οντως μονοδρομος για καποιες απο εμας. Ευχομαι ο,τι αποφαση παρεις του χρονου τετοιο καιρο να κρατας αγκαλια το μωρακι σου...οσο για την αποβολη στην εξωσωματικη ονυως κανεις δε μπορει να μας εγγυηθει αλλα εσυ θα κανεις αυτο που γεμιζει κ σε κανει να νοιωθεις καλα. Ειναο δυσκολος ο δρομος της εξωσωματικης τ ξερω κ απο το περιβαλλον μου αλλα ολα θα πανε καλα γτ υπαρχει η επιστημη....παρε το χρονο σου να ηρεμησεις ψυχικα κ βρςς τη δυναμη να προχωρησεις . Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια  κ ευχομαι να ερθει το θαυμα με οποιο τροπο🙏🙏❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου!!!  στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου είχα κ εγώ καφέ υγρά κ ήταν από αποκόλληση. Συνήθως τα καφέ υγρά λένε δεν είναι ανησυχητικό αλλά εγώ έκανα το λάθος κ δν έδωσα σημασία με αποτέλεσμα η αποκόλληση να μεγαλώσει (κ εγώ στο πρώτο τρίμηνο είχα).  Κολπικά έπαιρνα κ εγώ προγεστερονη 3 φορές την ημέρα κ όντως είχα κομματάκια από το χάπι.  Γεννήθηκε υγιέστατος ο γιος μου κ όλα πήγαν καλά.  στην Τρίτη μου εγκυμοσύνη τώρα πάλι είχα λίγο καφέ αίμα  ευτυχώς προς το παρόν δν υπάρχει κάποια αποκόλληση αλλά θέλει προσοχή λόγω ιστορικού.    Τώρα στην περίπτωσή σου αφού κάνατε υπέρηχο ξέρεις ότι το αίμα είναι από τις μικρές αυτές αποκολλήσεις κ αφού ο/η γιατρος  είναι ενήμερος/η τότε θα σε παρακολουθεί στενά. Όλα θα πάνε καλά κ να κάθεσαι όσο μπορείς ή να ξαπλώνεις.  μεσα σε 3 εβδ εμένα είχε υποχωρήσει η αποκόλληση.    γραψε μας τα νεα σου ❤️ έχε πίστη! Πολλές γυναίκες αντιμετωπίζουν αποκολλήσεις στο πρώτο τρίμηνο! 
    • Καλησπέρα! Όχι τίποτα απολύτως, βασικα δεν μου το είχαν αναφέρει καν σαν κάτι ανησυχητικό! Απλά καταλαβαίνεις, εγώ ψάχνοντας τρελάθηκα! Ο εμβρυολογος  μου χε πει ακριβώς ότι και σε σένα, ότι μπορεί να χρειαστεί να κάνω δεύτερη Doppler, όμως ο γυναικολόγος μου έκρινε ότι δεν χρειαζόταν.
    • Καλησπέρα εγω είχα καφέ υγρά από την 7 εβδ έως και την 9 εβδ τα είχα στο σκούπισμα όταν πηγαινε τουαλέτα το πρωί την υπόλοιπη μέρα δεν έβγαζα.. απλά ήταν διαφορετικά αυτά τα υγρά σε σχέση με την περιόδου τα καφέ.. δεν ήταν τόσο σκούρα..  εμένα μου είχε πει επειδή ήταν χαμηλά ο πλακούντας έβλεπα αυτά τα υγρά και να μην ανησυχώ.. έπαιρνα 3 utrogestan την ημέρα τωρα είμαι 8 μηνών και περιμένω τον Αύγουστο να γεννήσω Με το καλό 😊 
    • Να και κάτι διαφορετικό… προς το μπλε λοιπόν ❤️ για να δουμεεεε    γράψε μας όποτε βρεις χρόνο πως πήγε στον γιατρό! 🙏🏼😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...