Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΟΥΣΟΚΟΛΑΤΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008-Νο13 & Η ΤΡΕΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ


Recommended Posts

ευχαριστω Ασπα μου κι εσυ καλη νυχτα να εχεις!

Ερη μου τι νεα απο το Τοροντο? Καλα η θεα ειναι απο το τζαμι σου? Πω πω χιονι!

Αντε χουχουλιασμα τελειο ε?

Καλο σιδερωμα και σε σενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 967
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσαρες μου καλησπερα τι κανετε????

Ειμαι στην ευχαριστη θεση να σας ανακοινωσω :lol::lol::lol::lol:

Οτι 9 απριλιου του 2011 θα γιορτασουμε τα τριτα μας γενεθλια θα ειναι μεγαλη μας χαρα να μας τιμησετε με τη παρουσια σας.....

Ωρα 7.30

χωρος το σπιτι μας

τοποθεσια περαμα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Για οποιοδηποτε αποριες κ πληροφοριες εποικοινωνηστε μαζι μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες τι κανετε?

Αλλο ενα βαρβαο πρωινο.............εχθες παλι κολλησε και βγηκα...αμεσως πηγα σπιτι

και νανι μεχρι τις 6με τον μικρο......ελιωσααααααααα

Βικαρα πηγα στο μαγαζι αλλα δεν μπηκα ιντερνετ γιατι ηρθε και η κουμπαρα μου για καφε

δεν ελεγε να την αφησω μονη,αλλα θα μπω καποια στιγμη σιγουρα........

Επισης η μονη πληροφορια για τα γενεθλεια σας που θελω ειναι:

ΤΙ ΦΑΓΗΤΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ? αναλογως το το θα εχεις και θα σου ρθω :lol::lol::lol::lol:

Ρια εισαι απιστευτη ηρθαν τα δωρακια :?::?::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χαθηκες ρε συ αντε που εισαι?

Κατερινακι ωραια φωτο στο προφιλ......... :)

Ερι τι τελεια σε ζηλευω τι φανταστικη εικονα.....παρε με μαζι σου :D

Βικουλινι Ασπα Ιωαννα Τονιες την καλημερα μου και οποια αλλη ξεχναω..........

εγω εδω ειμαι σας περιμενωωωωωωωωωω...........για σηκωθητεεεεεεεεεεεε..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΒΑΣΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ;ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΤΕΛΕΙΑ Η ΦΩΤΟ ΣΑΣ!!!!!!!!!ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ Ε;ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ!!

ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ Η ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΨΗΦΗΣΑ ΚΙΟΛΑΣ!!!ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΑΠΟΛΑ :D:D

ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Βικουλινακι πρωινη οπως παντα :D

Εδω στην δουλεια αντε αυριο καθησιο αλλα το Σαββατο δυστηχως δουλευω :( χανω το 3μερο.....

Εσυ ολα καλα?τα μικρα σου τι κανουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΧΑΝΕΙΣ ΤΟ 3ΗΜΕΡΟ :(

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ...

ΧΤΕΣ 8 ΗΩΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΚΑΙ ΣΚΟΥΠΙΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ... :o ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ :(

ΡΙΑ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ :lol::lol:

ΕΡΗ ΤΕΛΕΙΑ Η ΦΩΤΟ ΠΟΛΥ ΧΙΟΝΙ Ε;;;;;;;;;ΧΟΥΧΟΥΛΙΑΣΤΕ!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έφυγε για λίγο το boss και μπήκα να γράψω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βασούλα μου όπως πάντα εμείς οι δύο στην δουλειά και να πω ότι θα πλουτίσουμε πάει στο καλό αλλά εμένα δεν με κόβω :lol::lol::lol::lol:

Βικουλίνι μου εμένα το σπίτι μου είναι σε ντεμί κατάσταση ούτε βόμβα έχει πέσει αλλά ούτε είναι και τέλειο σήμερα θα κάνω δουλίτσες αφού την πέσω το μεσημέρι για να είμαι ξεκούραστη.

Από φαγητό μας έφερε η πεθερούλα μου παστίτσιο αλλά ο Σωτήρης λέει δεν το θέλει από την μαμά του γιατί δεν του αρέσει θα δω τι θα του φτιάξω.

Μιρλίτσα μου εννοείται πως θα σου δώσω την θήκη για τις χαρτοπετσέτες αφού για εσένα την πήρα!!

Ελευθερία τέλεια είναι!!!!!!!!!! Έπαιξε ο μικρός με το χιόνι!!!!!!!!!!!

Κατερινάκι καλή δύναμη!!!!!!!!!!!! Ήθελα μια μέρα να με έπαιρνες μαζί σου να δω πως τα προλαβαίνεις όλα, εγώ μάλλον κάτι δεν κάνω καλά δεν εξηγείται αλλιώς!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά φιλιά φιλιά!!!!!!!!!!

Βίκυ εμείς μάλλον θα έρθουμε στα γενέθλια!!!!!!!!!!!!!!!! Είναι ευκαιρία να σας δούμε από κοντά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! :lol::lol::lol:

ΒΑΡΙΕΜΕ ΡΕ ΓΜΤ....ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!ΞΥΠΝΗΣΑΝ Κ ΟΙ ΑΝΤΑΡΤΕΣ !!!!!!!!!!!!ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΕ ΤΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΠΙΕΙ ΓΑΛΑ!!!ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕΤΗ!!!! :lol::lol::lol:

ΟΣΗ(ΟΧΙ) ΣΟΥ ΣΕΩ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ρια........καποια στιγμη θα πλουτισουμε και εμεις μωρε :D

Βικουλινι εμενα ολη μερα γαλα να τον δινω δεν λεει οχι ειναι λατρης βλεπει και εμενα

που πινω και θελει και αυτος....ευτυχως γιατι με το φαι δεν κανει και πολλα ειναι ζορικος.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό το ΣΚ κορίτσια ήταν τρελλό!!!!!!

1.30 σχόλασα και από άρχισε το τρέξιμο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλλά τελικά τα πρόλαβα όλα!!!!!!!!!!!!!!!

Βάσω και εμείς με το φαγητό στο κυνηγιτό είμαστε το μόνο που μας σώζει είναι ότι της αρέσουν τα υγιείνά. Γάλα εμένα πίνει πρωί βράδυ από 300 ml περίπου το ρουφάει όλο βγάζει και αφρούς!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά Βάσω εμείς οι δυο είμαστε τα κορόιδα :(:(:(:(

Δεν είναι κρίμα μωρέ να δουλευουμε το Σάββατο???????

Λοιπόν μας απονέμω τα βραβεία Μiss Κορόιδα 2011 Ρία - Βάσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΠΙΚΡΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΣΑΒΒΑΤΟ ΡΕ ΓΜΤ...

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΓΑΛΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ... :(

ΚΑΝΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ...ΟΛΟΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΔΥΣΚΟΛΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΤΗΣ ΠΗΡΑ ΝΕΣΚΟΥΙΚ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙΝΟ ΚΟΥΤΑΚΙ Κ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΥΜΟΣ...Ε ΜΟΛΙΣ ΕΙΠΙΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΑΜΕΣΩΣ!!!!ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ Κ ΤΟ ΧΥΜΟ;;;;;;;;; :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα μωρε δεν πειραζει οσο το προσπαθεις τοσο το χειροτερο...........

εμενα ο αντρας μου απο μικρος ηταν ετσι ουτε να τα δει δεν ηθελε ακομη και τωρα...

ειναι οπως η μπαμιες :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ειναι απαισιες :lol::lol::lol: ασχετο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ Κ ΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΕΙΝΕ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ...ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΙΚΑΜΕ ΤΟΥ ΠΕΡΝΩ ΣΟΚΟΛΑΤΟΥΧΟ Κ ΠΙΝΕΙ...

ΟΝΤΩΣ ΑΠΕΣΙΕΣ ΟΙ ΜΠΑΜΙΕΣ :lol::lol: ΤΙΣ ΣΙΧΑΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗ... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κ ξαναλέω πόσο γκαντέμω μπορεί να είμαι πρωί πρωί :evil::evil::evil::evil:

είχα σήμερα ραντεβού με τον οδοντίατρο για καθαρισμό ξεκινάω να παω το χάρη στη μαμα μου πάω να ανοίξω το πάρκιν κ δεν άνοιγε :evil::evil::evil::evil: ειμουνα κ φορτωμένη επρεπε να τα αφησω να έχω το νου μπου στο χάρη μην φύγει κ να σηκώσω όλη τη γκαραζόπορτα με τα χέρια :evil::evil: μπηκαμε κ αφου εβαλα πραγματα κ χάρη κ έβγαλα το αμάξι έπρεπε να τη ξανακάτεβασω με τα χέρια :evil::evil::evil::evil::evil:

Και αφού φτάνω στον οδοντίατρο κανα 20λεπτο απο εδω με το αμάξι αυτός έλειπε είχε ενα χαρτάκι εξω οτι δεν θα ναι χωρίς να ειδοποιήση τα ραντεβου του ο πάπαρας :evil::evil::evil::evil::evil:

πριν λιγο γύρισα το σπιτι βομβαρδισμένο βαριέμεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!

βασω μου καλημερα δεν πειραζει θα το δεις κάποια στιγμη....

Βασικα σε finger food θα φτιαξω το τι δεν ξέρω γιατι θα εχει προηγηθει κ γενικη τις προηγουμενε μέρες κ δεν ξέρω πως θα μαι

ρια θα χαρουμε πολύ να σας δουμε....καλα χτες ψοφησα στα γελια που μεπηρες τηλ για την θηκη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βικακυ μου τι κάνετε σε ευχαριστω για την ψηφοφορια....μακάρι να εισασταν ολες κοντα κ να ερχοσασταν!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου μόλις βγήκα απ' το ραντεβού της αυχενικής!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ❤️ Το μωράκι βέβαια αυτή τη φορά κοιμόταν του καλού καιρού που λέμε 😂 😂 😂 😂 μου λέει ο εμβρυολογος γιατί δεν έφαγες κάνα γλυκό 30' πριν; Του λέω δε μου το ανεφερε κανείς όταν ρώτησα για προετοιμασία 🙄  Ε τελικά μου κουνούσε την κοιλιά με τον υπέρηχο, Μ έβαλε να κουνηθώ πάνω κάτω μπας και ξυπνήσει 😂😂 τελικά μας έκανε τη χάρη αλλά είχε σίγουρα τα νεύρα του και δεν γυρνούσε να δούνε όλες τις πλευρές. Ε κουτσά στραβά όμως ο γιατρός τα κατάφερε να δει αυτά που ήθελε, όλα μας είπε είναι φυσιολογικά, ακόμα και για τρισωμιες βγήκαν η 13 και 18, πιθανοτητες 1 στις 20000 και για σύνδρομο ντάουν 1 στις 10000.  Φύλο ούτε καν, το μωρό σου λεει εμ ξυπνήσατε εμ θέλετε και να σας κάνω νάζια;;; 🤣🤣🤣🤣 Δε μπορώ να πω, ο γιατρό προσπάθησε να το κάνει κουνηθεί μπας και έχουμε εικόνα ανάμεσα στα πόδια αλλά δεν ψήθηκε 😅 Τέλος πάντων, τα βρήκε όλα φυσιολογικά αυτό έχει σημασία εννοείται ❤️ μετά μας εξήγησε τις επιλογές μας για ΝΙΠΤ και αμνιοπαρακέντηση αν θέλουμε, αλλά ο ίδιος δε το κρίνει απαραίτητο. Αν το αποφασίσουμε πρότεινε το πιο βασικό πακέτο ΝΙΠΤ αλλά κορίτσια νομίζω είναι ανώφελο με τέτοια ποσοστά κι επιπλέον η ασφάλεια δε το καλύπτει εδώ. Είναι στα 370€ για τρισωμιες 13,18,21 + 30€ για φύλο προαιρετικά. Τώρα ρωτάω τις φίλες μου και τις κουνιάδες μου τι πιστεύουν κι αυτές και μέχρι στιγμής μου λένε ότι οι τιμές μας είναι σούπερ και δε θα έκαναν.  Αυτά από εμάς 😍
    • Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας θα δω τι θα κάνω ίσως την παρω τηλ την Τετάρτη να τα στείλω να δει 
    • 2 φιλες μου π είχανε πάρει τις βόλεψε πολύ η φωλιά, εγώ τότε είχα πολλά έξοδα κ ζούσαμε σε ένα μικρό διαμέρισμα κ δεν είχαμε πολύ χώρο όποτε βολεύτηκα με το πορτ μπεμπέ κοιμόταν εκεί  για αυτό τώρα σκέφτομαι για την φωλιά αν κ μου είπανε να πάρω κάποια τύπου 40-50 ευρώ δε χρειάζεται κάτι ακριβό… καροτσι εννοώ κανονικό με 4 τροχούς γιατί ο δικός μου κοιμάται κιολας στο καρότσι αν πάμε κάπου όποτε ψάχνω κάποιο καλό… γιατί τώρα το άλλο μας καρότσι θα πάει στην μικρή… αυτό π λες έχουμε μας πήρανε δώρο οι νονοί του τον πάμε βόλτα κ σου αρέσει π είναι σαν ποδήλατο λες;    κρεβάτι θα του πάρω χαμηλό ναι από ικεα δε δινω πολλά λεφτά γιατί μετά από λίγα χρόνια θα ξανά αλλάξουμε κ τότε ναι να πάρω κάτι πιο ακριβό 
    • αχ κορίτσι μου, διαβάζω το μήνυμά σου και η καρδιά μου πονάει. Πρόσφατα βίωσα αποβολή στην αρχή της εγκυμοσύνης δεν μπορώ καν να φανταστώ πώς είναι να χάνεις το μωρό σου στις 35 εβδομάδες.  Είναι τόσο λογικό όλο αυτό που νιώθεις.. πάρε το χρόνο σου κάνε ό,τι καλύτερο μπορείς για την ψυχική σου ηρεμία και φυσικά είναι παρήγορο το ότι έχεις ήδη ένα κοριτσάκι αλλά σε καμία περίπτωση δεν αντικαθιστά το μωρό που έφυγε, το καταλαβαίνω. Ο πόνος θα μαλακώσει κάποια στιγμή, θέλει χρόνο, και είναι εντάξει να σου δώσεις αυτό τον χρόνο ενώ ταυτόχρονα φροντίζεις το παιδί σου. Τι σου είπαν οι γιατροί, γιατί μπορεί να έγινε αυτό; 
    • Καλησπέρα κορίτσια ήθελα να γράψω κάπου να πω τον πόνου πριν 15 μέρες έχασα το μωρό μου ήμουν έγκυος 35 εβδομάδων είχα μια τέλεια εγκυμοσύνη όλα καλά οι εξετάσεις εξαιρετικά όλες και ξαφνικα ένα βράδυ άρχισα να έχω πόνους ελαφρούς μετά από λίγο δυνατούς μαζί με αίμα στο εσώρουχο μου πήγα νοσοκομείο γρήγορα και εκεί μου λένε το μωρό σου δεν εχει παλμό είναι νεκρό με έβαλαν για καισαρική εκείνη έσβησαν όλα ....νιώθω πως έχει σταματήσει ο χρόνος με πιάνουν συνέχεια κλάματα πονάω μέσα μου έχω και ένα κοριτσάκι το πρώτο μου παιδί αυτό που παιδί που πρέπει να σταθώ δυνατή μου λένε όλοι αλλά δεν μπορώ να ξεχάσω το μωρό που είχα στη κοιλιά μου τόσους μήνες.. συγνώμη αν κούρασε το μνμ ήθελα να τα πω κάπου
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...