Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΟΥΣΟΚΟΛΑΤΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008-Νο13 & Η ΤΡΕΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 967
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα!!!!!!

τι κανετε κοριτσια μου?

εγω χαλια

ο μικρος εχει βγαλει πολυ ασχημη συμπεριφορα και θυμο τωρα τελευταια και δεν μπορω να τον κανω καλα

με τιποτα!!!

δεν δεχεται οχι και μη

εν εχεται οτι κατι τελειωσε η οτι θα το παρει πιο μετα και αρχιζει να χτυπιεται,να ουρλιαζει και να κλαιει για ωρες!!!!

σημερα θα μεινει με τον μπαμπα του

εγω θα παω στο νοσοκομειο

ποναω στην μερια της χολης και θα παω να το δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!! Τι κάνετε;;; Μαγειρικές ακούω και πεινάω πρωινιάτικα :shock::shock: .

Εμενα πονάει ο λαιμός μου πάλι!!!! 2η φορά σε 1 μήνα :shock::shock: . Έλεος πια!!!!

Ιωαννάρα τέλεια η κοιλίτσα, καλέ μικρούλα είναι γουτσου γουτσου!!!!

Σας φιλώ όλες πάω να κολυμπήσω στα κωλλόχαρτα :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αναστασια εμενα ο δικος μου ετσι ειναι σχεδον καθε μερα εχω σηκωσει τα

χερια ψηλα αν του μπει κατι στο μυαλο πρεπει να γινει και κλαιει το μονο που κανω

ειναι να μην τον δινω σημασια σαν να μην υπαρχει και εκει αρχιζει και γινεται ηρεμος....

για να με καλοπιασει.....τι να πεις ποτε δεν θα ειναι ευχαριστημενα...τρελοκομεια

Φλωριανα καλη δυναμη και περαστικουλια :D

Καλημερα Ασπα τι κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανταρτες δεν θα πει τιποτα τωρα μιλουσα μιλουσα με τον αντρα μου και μου

λεει σε εχει κανει ενα σπιτι αστα να πανε θα μπεις και θα τρομαξεις :shock:

Αντε να δω οταν ειναι μαζι μου δεν κανει τοσο πολυ αταξιες αλλα οταν ειναι με τον

μπαμπα του γινεται χαμος γιατι δεν τρεχει απο πισω του τον φωναζει απο τον καναπε

και φυσικα ο μικρος ειναι στον κοσμο του δεν τον νοιαζει γιατι σου λεει απο εκει καθεται

και μου τα λεει οχι οπως εγω ειμαι συνεχεια απο πισω του....που θα παει καποια στιγμη θα

στρωσει......στα 18 :roll::roll::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά κορίτσια που να δείτε τον δικό μου!!! Δεν σταματάει πουθενά. Αν δεν γίνει το δικό του τσιρίζει, κλαίει, φωνάζει, χτυπάει!!!! Ασε που ότι θέλει το ζητάει κλαίγοντας :?:?:? . Γι' αυτό λέω πρέπει να του κάνω κανένα αδερφάκι μπας και καταλάβει ότι υπάρχουν κι αλλοι στον κόσμο εκτός από αυτόν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία τον μικρό σου τον στέλνεις παιδικό ή τον κρατάς εσύ?

Απ' ότι βλέπω έχετε γενέθλια 7/7, ένα μηνά μετά από 'μας, σωστά?

Βάσω ....θα στρώσει στον στρατό μωρέ, μην αγχώνεσαι!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά κορίτσια που να δείτε τον δικό μου!!! Δεν σταματάει πουθενά. Αν δεν γίνει το δικό του τσιρίζει, κλαίει, φωνάζει, χτυπάει!!!! Ασε που ότι θέλει το ζητάει κλαίγοντας :?:?:? . Γι' αυτό λέω πρέπει να του κάνω κανένα αδερφάκι μπας και καταλάβει ότι υπάρχουν κι αλλοι στον κόσμο εκτός από αυτόν!!!!

Πωπω ρε Φλωριάνα, λες και περιγράφεις την Μαρία μου....αλλά μετά τον παιδικό άλλαξε 360μοίρες.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριανα εγω οταν του λεω να κανω αλλο μωρακι μου λεει κατι τρελα

θα το βαλει στο φουρνο

στο πληντυριο

θα το κοψει με το μαχαιρι να το φαει

θα το βαλει στα σκουπιδια

και αλλα τετοια τρελα αντε μετα να κανω δευτερο :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα οσα πηγαινουν παιδικο γινονται πιο ηρεμα το εχω δει και σε μια γνωστης μου το παιδι

ηταν το πιο ζωηρο παιδι που ειχα δει ποτε μου και τωρα που το στελνει παιδικο εχει γινει

το καλυτερο παιδι..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ασπακι 7/7 ενα μηνα διαφορα εχουν τα καμαρια μας!!!!

παιδικο θα παει τον σεπτεμβρη

γιατι και η ηλικια δεν βολευε στους σταθμους αλλα και την πανα δεν ειχαμε βγαλει

φευγω κοριτσια παω στο νοσοκομειο

θα μπω μετα

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια καλα αποτελεσματα!

καλημερα ασπα κ φλωριανα!καλη δουλιτσα!

βασω σοβαρα ετσι σου λεει ο μικρος;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;για οταν θα του κανεις αδερφακι;;;;;; :shock::shock::shock::shock:

εβαλα το φαγακι επιτελους!!!!!!!λεω τελικα να το κανω με μακαρονια η με ρυζι;;;;;;;;;;;;;;;;;δεν ξερω ρε γμτ... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως κοριτσια μου, εγω που τον εστειλα παιδικό από Σεπτεμβρη, εχω μεν δει διαφορά στον τρόπο επικοινωνίας του, μιλάει πιο πολύ και καταλαβαίνω τι θέλει, αλλά όσον αφορά τη συμπεριφορά του τι να πω;; Τα έχω δει όλα!!! Στο σχολείο όμως μου λένε οι δασκάλες ότι κάθεται παναγία και είναι πολύ συνεργάσιμος!!! Ισως θελει να μου τραβήξει την προσοχή και να παίζουμε συνέχεια, τι να πω;; Παντως δεν γίνεται να ασχολούμαι και συνέχεια μαζί του. Με το σπίτι τι θα γίνει;; Δεν θα φάμε;; Έχω κι αλλες δουλειές βρε παιδάκι μου. Τις περισσότερες τον βάζω να συμμετέχει και αυτός βέβαια, αλλα δεν μπορεί να τα κάνει και ολα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινι ναι τετοια τρελα μου λεει και χειροτερα αντε μετα να κανω δευτερο :lol::lol:

Εγω ψηφιζω μακαρονακι.......

Φλωριανα ειναι καλος στο σχολειο και στο σπιτι τον πιανει τρελα οποτε

κανε γρηγορα δευτερο να εχει να ασχολειται ελπιζω μονο να μην λεει χαζα

σαν το δικο μου :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξερεις πολλές φορές Φλωριάνα λόγω του ότι στον παιδικό είναι πάντα σούζα τα μικρά, κάπως σαν να καταπιέζονται και βγάζουν τα απωθημένα τους το απόγευμα στο σπίτι τους όπους νιώθουν άνετα και οικία.

Στην αρχή τουλάχιστον έτσι αντιδρούσε η δική μου, τώρα σαν πιο μεγάλη έχει πολύ καλύτερη συμπεριφορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει εκλεισε μακαρονια θα φτιαξω!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol:

παντως κοριτσια κ εγω που την εχω μεσα στο σπιτι...συνεχεια θελει να παιζουμε κ να ειμαι μαζι της...μεχρι κ οταν κανω μπανιο θελει να ειναι μαζι μου :shock: οταν εκανα το μικρο στην αρχη ηταν υπερβολικη αν τωρα τα κανει αυτα 10 φορες τοτε τα εκανε 100 :shock::shock::shock: ευτυχως εχει συνηθησει τον μπεμπη τωρα αλλα υπαρχουν καποιες φορες εντονες ζηλιες κ αντιδρασεις......

αλλα τελευτεα που ειχε πολλα νευρα ανακαλυψα οτι βγαζει τους τραπεζιτες μαζεμενους κ το δικαιολογο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ολα τα κανω μαζι του μπανιο μαγειρεμα δουλειες σπιτιου οπου παω και αυτος απο πισω

να με βλεπει αλλα δεν εχω παραπονο με βοηθαει πολυ οταν συμαζευω.....νοικοκυρης παιδι

για σπιτι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...