Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΟΥΣΟΚΟΛΑΤΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008-Νο13 & Η ΤΡΕΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 967
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπηκα αλλα θα ξαναβγω γιατι σχολαω μου κοψανε το ιντερνετ γι αυτο αποχωρησα πριν...

Βικαρα τρελη μου μαγειρισσα εγω θα μπω στην σελιδα οταν τελειωσω με την διαιτα καταλαβαινεις γιατι δεν θελω να κολαζομαι :lol::lol::lol::lol: σε φιλω..........

Ρια φιλακια......

φιλια και στις υπολοιπες :D

Αντε σας αφηνω ελπιζω αυριο να ειμαι μεσα κανονικα και να μην μου κοψουν

το ιντερνετ...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou omorfa ti kanete???sas evala kai tin koiloiba(avatar) giati 6 evdomades meinane kai olo to ksexnaw...

tin kuriaki pigame zouberi stas eksoxas eixe genethlia enas filos mas kai perasame polu wraia!o xaris den kathise deuterolepto apo to paixnidi..katalavainete!ki ena asteio ekei pou eixe svisei ta kerakia to paidi,apoluti isuxia kai perimenoume na kopei i tourta na fagwthei...akougetai to kamari mou...MAMA..MEGALWSE TO TSOUTSOUNAKI MOU!!!ee...liwsame sto gelio opws katalavainete..

ton exw spiti vevaia..giati eixe akroastika..pigame sto dr xthes kai arxisame tis anapnoes..snif..tha pame ikea me ti nufi mou simera..thelei na doume gia paidiko tipota pramatakia,,

riaki to xari exw 3 etwn kai to pali agoraki stin koilia..

flwrianaki, me to kalo na gemisei i koilitsa sou!!!

katerinaki polu xairomai polu pou paei kala i nea sou doulitsa!!!!kales douleies..ante na deis ki esu mia aspri mera...

bikara teleio to blog...na to gemisete me omorfes suntagoules trelo zeugari!!!

bikoulini pws pas??eixate kai wraia parea xtes e???asta egw prepei na parw to krevataki tou mwrou k olo to amelw..!den exoume polu xwro kai to xame paei sto patari tis petheras mou..ki etsi anagkastika..tha ti faw sti mapa!!

eraki koritsaki steile kai ligi pitoula kai se mas..trelainomai gia spanakopita...!!!mazeutikate katholou?pws niwtheis??

stamoulini ki emena etsi einai o antras mou..exei pelagwsei..alla upomoni k stiriksi egw..san mikra paidia ki autoi..ti na tous kanoume???

aspaki ti kanoune ta mikroulia sou??

fanoula polu xaromai k gia ti mikri alla k gia ti sumperifora tou giou sou!!mpravo..ki etsi na sunexisete!

tonaki28 upomoni..den kserw ti allo na sou pw...ante na anoiksei o kairos gia ta kala na pigainete kai kamia paidiki xara..na isiwsete ligo..kai o alex..

lenara mou pou gurnas?ta mikroulia sou?psaxnw ti suntagi gia ta tsourekakia..pou einai???

vasoula ola kala???o mikros?

filia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΑ ΤΙ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΓΟΥΤΣΟΥ ΓΟΥΤΣΟΥ!!!!!!!!!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΚΙΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΦΑΙΝΕΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ!!!!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!!!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxaristw koritsakia mou..ki omws patisa ta 10!!nai..nai..alla mono koilia exw..oute mpoutia,oute pwpw oute tipota..!ante na doume pou tha ftasei i koilia wspou na gennnisw!

den ton evala akoma..exw likno gia to mwro!thelw prwta na to sunithisei to bebaki o xaris kai meta na tou dwsw tin kounia tou..gia na min exoume kana thema!einai mexri 4 etwn i kounia ki exw katevasei to kagkelo isa na min peftei mono..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas!!!καλα ειστε???εμεις εδω ετοιμαζομαστε για την γιορτουλα μας!!!την παρασκευη αυτο το σπιτι μου το αμαζευτο εχει!!!!!!!!11

ιωαννα μου τι ωραια κοιλιτσα!!!!πω πω περασε ο καιρος ε??ποσο εισαι???

τι νεα κοριτσια??αχ δεν μπορω να διαβασω τι γραφετε :shock::shock: τα ματια μου εγιναν ετσι!!!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες τι κανετε??????????????

ιωαννακη μου τι τελεια κοιλιτσα!!τι κανεις κοριτσαραααααα

βικακυ που εισαι??

σταμμυ κατερινα ασπα ελενα αντριαννα βασω ρια φλωριαννα ερη τονιο τονια ελισαβετ φανη πολλα πολλα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα οριτσαρες μου!!

Τι κανετε? Κανει πολυ καλο καιρο αυτες τις μερες και βολταρουμε γιαυτο χαθηκα!

Δεν διαβασα πολλα γιατι το κεφαλι μου θα σπασει σημερα...

Βικακι μου τελειο το μπλογκ!!! Καλοριζικο!!! Και πριν ηταν ωραιο αλλα και τωρα με την αλλαγη διαβαζοντε καλυτερα τα γραμματα! Καλη συνεχεια ευχομαι! Ηθελες τη συνταγη και φωτο απο τα τσουρεκια? Κατι πηρε το ματι μου! Μιλησες με το Ειρηνακι το πρωι ε? :lol::lol::lol: Την αφησε ο αντρας μου στο πισι για να εχει το κεφαλι του ησυχο οσο εγω ασχολιομουν με ολα τα αλλα. Σε καποια φαση μου λεει η μικρη: μαμα μιλαω με μια φιλη μου :lol: αλλα δεν εδωσα σημασια..μετα απο λιγο μου λεει ο Π. : καλε αυτη εγραψε σε μια Βικυ! :lol::lol::lol: Πεθανα στα γελια! :lol::lol:

Ιωανναρα μου τελεια κοιλιαααααα!!!!!!!!! Αχ αντε πλησιαζει ο καιρος!! Ποσο χαιρομαι! Τα μικρα καλα ναι, μεγαλωνουν! Την συνταγη στην γραφω σε λιγο...

Βικουλινι ολα καλα? Τα μικρα?

Αδερφουλα και εσυ ειχες συνομιλια χθες με την μικρη ε?? :lol: Δεν σε προλαβα μετα.Τελειωσα αργα με τον μικρο..χθες ηταν μεσα στην γκρινια και την αυπνια..

Οι υπολοιπες καλα? Σας καληνυχτιζω! Τα λεμε αυριο! Φιλακια σε οοοοολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωανναρα αυτη ειναι η συνταγη!! http://syntagesapospiti.blogspot.com/20 ... st_12.html

Φιλακια και καλη επιτυχια!!!! Α εγω εβαλα και μαχλεπι μεσα να μοσχοβολανε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μπα τι παθατε ησυχες ησασταν εχθες σε ενα λεπτο

σας διαβασα....

Βαρβαρο αυτο το πρωινο με το ζορι παλι σηκωθηκα τι νυστα εχωωωωωω.........

Ιωαννα τι τελεια κοιλιτσα καλε που ειναι τα κιλα σου :?: Μοντελακι εισαι ;) αντε με το καλο

να ερθει η ωρα.............

Οι υπολοιπες τι κανετε?

Σας περιμενω,ελπιζω να μην μου κοψουν το ιντερνετ :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τι σε επιασε ολα μαζι :D

Αντε παρε τα πανω σου εχει και ωραια μερα σημερα.........

Αλλα τα λεω σε εσενα να τα ακουσω και εγω γιατι μια απο τα ιδια νιωθω και εγω ;):lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τι ωραια μερα;;;;;εδω κοντευει να παρει τις πετρες απο τον αερα :lol::lol::lol::lol::lol: θελω να συκωθω να βαλω το φαει και βαριεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.....μηπως να τα στειλω να μου τα μαγειρεψετε εσεις;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ο καιρος ειναι πολυ καλος.....

Τι καλο θα κανεις?αν ημουν σπιτι θα σου μαγειρευα αλλα ειμαι στην δουλεια

σε αυτο κολαω μονο αλλιως δεν θα ειχα προβλημα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εχω ενα κοτοπουλο ντοπιο...κοκκινιστο λεω να το κανω με μακαρονια η πατατες θα δω...και θα κανω κ ενα κομματακι βραστο για τον μπεμπη...αυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...