Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο6...Τελική Αναμέτρηση 3!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ Κατερινα μου, επίσης!!

Κορίτσια ευτυχώς κλώτσησε λίγο ο μπέμπης και ηρέμησα αλλά σήμερα δεν εχει κέφια!! :lol:

Εγώ έφτιαξα ψωμάκι και σε λίγο θα βάλω και το ψάρι μου στο φούρνο να σιγοψήνεται...

Εσείς πού είστε??? Ακόμη ξεκουράζεστε ή πιάσατε τις δουλειές?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααα σας..εδω ειμαι και εγω...ψιλοχαλια..ολο το σκ με εχει παει ετσι και συνεχιζει...ποναει και το κεφαλι μου..εφαγα μουσακα σημερα και το ευχαριστηθικα...τωρα πειναω και ψαχνω να δω τι να φαω που να μου αρεσει..αλλο προβλημα και αυτο..φιλιααα κοπελιεεεςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πριν λιγο γυρισαμε απο το γιατρο μας....ολα πανε μια χαρα,το μωρο μας μεγαλωνει...ειναι 150 γρ. κ 16ποντους.μολις ειδα κ ακουσα την καρδουλα του ηρεμησα κ ο γιατρος μου ειπε οτι οτι ωρα θελω κ νομιζω πως κατι δεν παει καλα να πηγαινω να το ακουω.ενταξει του λεω δεν θα γινω κ μανιακη κ θα ηρεμησω!!!τον ρωτησα αν ξεχωριζει φυλο κ μου ειπε να το ψαξω...ψαχνει ψαχνει κ τελικα μου λεει οτι δεν βλεπει κατι να προεξεχει εκτος κ αν την εχει τοσο μικρη που δεν φαινεται :lol::lol: διαλεξτε μου λεει κ παρτε :lol::lol: του λεω γιατρε το δευτερο δεν μας αρεσει(ε οχι κ να την εχουμε μικρη!!!)οποτε προτιμαμε το πρωτο....ενταξει μου λεει...ειναι κοριτσι γιαυτο κ δεν προεξεχει τιποτα :lol::lol: απο εκεινη την ωρα ο αντρας μου τα βλεπει ολα ροζ κ οπως καταλαβατε με κολληησε κ εμενα :lol::lol: για το τελος ενα θα πω....γιεληζ αυριο πρωι πρωι στο προποτζιδικο για το τζοκερ που λεγαμε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγω!!Εκατσα κι εφτιαξα τις αποδειξεις του 2010 και τωρα με ποναει η πλατη μου!Καλα να παθω αφου ηθελα να τις κανω ολες σε μια μερα :(:(:(

Ελισαβετ συμφωνω με τη Μπεμπουλινο μας,δεν ειναι απαραιτητο να σε πειραξει ο σιδηρος.Εγω εχω αναιμια στο φουλ οπως σας ξαναειπα,29 αιματοκριτη κ παιρνω τον ισχυροτερο σιδηρο που κυκλοφορει,σε χαπια κ 3 φορες την ημερα.δεν εχω καθολου δυσκοιλιοτητα ουτε βαρυς μου πεφτει.Κ δεν φημιζομαι για το δυνατο μου στομαχι...Φροντισε να τον παιρνεις(τον σιδηρο ;) ) μιση ωρα πριν το φαγητο κ θα εισαι μια χαρα!!

Μαρακι εμενα τις τελευταιες μερες με ποναει συνεχεια η κοιλια,σαν πονου περοδου.Ειπαμε,ειναι η μητρα μας που μεγαλωνει.Μην αγχωνεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!

Μόλις γύρισα απο το κομμωτήριο (έκανα πιστολάκι και συμμάζεψα λίγο τα φρύδια γιατί μόνη μου βαριόμουν να τα κάνω... :roll::roll: ) και τι βλέεεπω? Ήρθε και άλλη εγκυούλα στη παρέα μας και η Μιχαέλα έμαθε φύλο!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Κατερίνα μου καλώς ήρθες και με το καλό να κρατήσεις το κοριτσάκι σου στην αγκαλιά σου... καλή συνέχεια απο εδώ και πέρα!

Μιχαέλα μου συγχαρητήρια για τον κορίτσαρο!!!!!

Με το καλό να την κρατήσετε στην αγκαλιά σας!! Μεγαλώσατε κιόλας!!! Τέλεια!! Καλή συνέχεια απο εδώ και πέρα!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Πώ πώ πολύ ρόζ το μήνυμά σου!!! :lol::lol::lol:

Μαράκι δεν θα είναι τίποτα οι πόνοι μπορεί να είναι απο τον βήχα... μεγαλώνει και η μήτρα... ε και ο μπέμπης δεν μπορεί να κάνει τούμπες όλη μέρα (όσο και να το θέλουμε εμείς) κάπου κάπου πρέπει να ξεκουράζεται κιόλας!! :lol::lol::lol: Οπότε μην αγχώνεσαι καθόλου!! ;););)

Άννα μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Συμπεθέρα και εσύ όλες τις αποδείξεις σε μία μέρα αποφάσισες να τις κάνεις??? ΑΑ θα σε μαλώσω!!! Κάτσε να ξεκουραστείς τώρα!!

kiska και εσύ μουσακά? και πεινάς πάλι??? :shock::shock::lol::lol::lol::lol:

Μιχαέλα θα ψάξω που έχει τζακποτ και αυτή τη φορά θα πάω όντως να παίξω!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα πάλι κι εγω...Φάγαμε πριν από λίγο αν και το ψάρι δεν μου άρεσε...δεν ξέω μου μύριζε κάπως και δεν έφαγα καθόλου..Τελικά η κοιλιά με πονάει από το έντερο με έπιασε πιο πολύ και το κατάλαβα...ατιμη δυσκιλιοτητα!!

Μιχαέλα μου μπράβο!! Τελεια τα νέα σας...Με το καλο το κοριτσάκι σας τώρα!! Βλέπω αυξηθηκαν τα θηλυκά στη λίστα μας :lol::lol:

Σοφάκι ξεκουράσου τώρα!

Γιελιζ καταρχήν να σου πω με γεια η ανανέωση και δεύτερον.....μάντεψε!!!!! ΕΧΩ ΜΠΡΟΚΟΛΟ!!! :lol::lol: 2 μάλιστα για να μην ξαναγκρινιάσω!! :lol::lol::lol::lol:

Οσο για τον μπέμπη μου ριχνει κατι περιποιημένες για να ηρεμήσω!!!

Κίσκα μου ελπίζω να νιώσεις σύντομα καλύτερα!

Λοιπόν καλό βράδυ σε όλες!!! Θα τα πούμε αύριο!!Πολλά φιλιά στις κοιλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο κανω Γιεληζ μου τωρα,ξεκουραζομαι!!Αποφασισα να τις φτιαξω για να τις εχω ετοιμες αλλα η αληθεια ειναι οτι μπορουσα κ αυριο να τις τελειωσω...Τελοσπαντων!

Τελικα μονο πιστολακι εκανες?Με γεια λοιπον κ το μαλλι κ το φρυδι!!Ωραιες που ειναι οι κουρες ομορφιας...εγω θελω να παω για πεντικιουρ,πια δε μπορω να σκυψω τοσο να κανω μονη μου κι εχουν αρχισει να γινονται πολυ χαλια τα ποδαρακια μου :(:( Αλλα θα το καθυστερησω λιγο ακομη...

Μαρακι τα καταφερες κ πηρες μπροκολο!!!Τα συγχαρητηρια μου :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: Τα κατάφερα Σοφάκι...ευχαριστώ!! Μαλιστα μου έφερε και μια τσάντα γεμάτη πορτοκάλια...Σου λεει μονο έτσι θα με αφήσει ησυχο αυτή :lol::lol::lol:

Αντε σας αφήνω...ο αντρας μου ήδη κοιμάται στον καναπέ...Πάω κι εγώ για μπάνιο και ύπνο :lol::lol:

ΦΙλάκια ομορφες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε βρε Μαράκι επιτέλους!!!! Έχεις μπρόκολο!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty: είδες αμα πατάς πόδι???? :lol::lol::lol: Καλοφάγωτο!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!! Καιρός ήταν να κάνω κάτι... τόσο καιρό με είχα παραμελήσει!! :lol::lol::lol:

Όντως η λίστα μας βάφτηκε ΡΟΖ!!! Τώρα θα είναι περιζήτητοι γαμπροί τα αγόρια μας!!! :lol::lol:

Σοφία μου ναι μόνο πιστολάκι έκανα και τα φρύδια... Πήρα μαζί μου και την βαφή που είχα πάρει απο το βιολογικό που είναι φυτικό και χωρίς αμμωνία αλλά αρνήθηκε η κομμώτρια μου να με βάψει.... :lol::lol::lol: Αλλά μου υποσχέθηκε πρίν πάω να γεννήσω να με βάψει και να μου κάνει πιστολάκι για να μην γκρινιάζω!! :lol::lol:

Φιλάκια Μαράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλακια Μαρακι μου!Καλο βραδυ να εχεις!

Γιεληζ μου παρ'ολο που ηταν βιολογικη δεν στα εβαψε?Η αληθεια ειναι οτι κι εγω οταν την ειχα ρωτησει τη δικη μου,μου ειχε πει να μη παρω κι ετσι καταληξαμε να κανουμε τα μισα με ενα πολυ ελαφρυ ρεφλε(στην ουσια χρωμονερο το αποκαλεσε),περιπου 10 εκ απο τη ριζα κ κατω τα περασε.Αλλα βγηκαν πολυ καλα τελικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Σοφία μου δεν μου τα έβαψε... και της έλεγα εγώ ότι είναι βιολογική ότι ο γιατρός μου έδωσε το ΟΚ... τίποτα αυτή ανένδοτη!! Άσε μου έλεγε να ξέρω κάτι παραπάνω!! Ε και την άκουσα!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες!! Τι κάνετε?? Φανταζομαι οι περισσότερες κοιμάστε ακόμα!!

Γιελιζ καλημέρα!! Μονο οι δυο μας είμαστες πρωινές ε? Εμένα ξύπνησε ο αντρας μου στις 6:30 να ετοιμαστεί για τη δουλειά και ξύπνησα κι εγώ.Δεν με έπαιρνε ξανά ο ύπνος αφού μια με πονάνε τα έντερα μια πεινάω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαράκι!

Και εγώ ξύπνησα στις 6:45 για να πάω για πιπί και δεν μπόρεσα να ξανακοιμηθώ...Είναι και η ώρα που ξυπνάω κάθε μέρα...Και έλεγα ότι θα κοιμηθώ λίγο παραπάνω σήμερα!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ευτυχώς δεν πείνασα ακόμα!!! :lol::lol::lol:

Όχι δεν έχω δουλειά σήμερα ούτε αύριο (πήρα άδεια 2 μέρες) Σήμερα έχουμε γιατρό.

Τώρα για δουλειά θα ξαναπάω τη Δευτέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!

Καλωσηρθατε Αννα και Κατερινα και με το καλο τα κοριτσακια σας!!

Μιχαέλλα και εσυ μπουμπου,εε με το καλο κοπελλα μου!

Ευγενία εγώ τελείωσα ΠαΠει!!!!

Χτες δεν μπορεσα να ξαναμπω γιατι ειχα τοση δουλεια και μια χαζη που δεν μπορουσε να καταλαβει ουτε τα αυτονοητα. Εβγαζα καπνους απο παντου. Γιατι πρεπει να συνεργαζομαστε με αυτα τα ατομα δεν καταλαβαινω. Να εχω να περασω μια στοιβα τιμολογια και επειδη τα περισσοτερα τα εκανε λαθος να θελω τριπλασια δουλεια και χρονο :twisted::twisted::twisted: Και να τις εξηγω τα λαθη και να μην τα καταλαβαινει και να μου λεει οτι το μηχανημα τα βγαζει λαθος :twisted::twisted::twisted: κατι που δεν γινεται......Σημερα αν δεν συμμορφωθει θα το φαει το μπινελικι της ομως γιατι ενταξει ποσα να αντεξω κι εγω η γκαστρωμενη πια?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μάχη μου!!!

Α καλά απο τέτοιους βράζει ο τόπος!!! Έχουμε και εμείς κανά 2 στη δουλειά, που για να τους δώσεις να καταλάβουν τα πιο απλά σου βγάζουν τη ψυχή!!!!

Ευτυχώς τώρα μου φέρανε έναν να "εκπαιδεύσω" στη θέση μου ο οποίος φαίνεται να τα πιάνει εύκολα... την επόμενη εβδομάδα θα του δείξω κάποια πράγματα.... να δούμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ ακόμα να πεινάσεις ε? Εγώ σε καμιά ώρα θα ξαναπεινάω :lol::lol: Μια χαρα η άδεια...με το καλο να δειτε το νινάκι σας!Τι ώρα εχετε ραντεβού?

Μάχη μου καλημέρα...Υπομονη στη δουλεια...Ειναι δύσκολο οταν έχεις να συνεργάζεσαι με τέτοια άτομα αλλά τι να κάνουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Μαράκι μου... Ραντεβού έχουμε στις 11 και μετά θα φύγουμε για Αλεξ/πολη ελπίζω αυτή τη φορά να μη μας γυρίσει πίσω γιατί τότε πάμε στην Κομοτηνή και τρώμε κρέπες και παγωτά!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!! Ωραία μέρα σήμερα, μύρισε άνοιξη :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Εγώ ξύπνησα πρωί πρωί και πήγαμε με την κόρη μου να κάνει τη 2η δόση από το εμβόλιο για την πρόληψη του καρκίνου του τραχήλου. Ο άντρας μου έχει φρικάρει, (γιατί όταν ολοκληρωθεί ο εμβολιασμός θα μπορεί να έχει ολοκληρωμένες σχέσεις είπε ο γιατρός), και έχει την εντύπωση πως την επόμενη μέρα εκείνη θα τρέξει να το "κάνει". Τον έχει πάρει χαμπάρει η μικρή και τον δουλεύει όλη μερα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...