Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο6...Τελική Αναμέτρηση 3!!!


Recommended Posts

ναι, με το συμπλήρωμα σίγουρα θ΄ανέβει. Βλακεία δικιά μου που έπεσε :x αν έτρωγα περισσότερο μοσχάρι όπως μου είχε πει ο γιατρός, τώρα θα ήμουν μια χαρά. Απλώς θα προτιμούσα να το αποφύγω (το συμπλήρωμα) ειδικά ο σίδηρος που είναι "βαρύς". Τέλος πάντων, δεν έιναι και τραγικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιελίζ ειναι να μην πάρω φόρα στο φαι!!! Η αλήθεια ομως ότι 3 κανελόνια και αγγούρι έφαγα...Ε πόση ώρα θέλω??? Πήρα και τα χάπια μου...μια χαρά τώρα!! :lol::lol:

Ωρα να ασχοληθώ με την δουλειά που με έβαλε ο αντρας μου...και μετά να ξαπλώσω λίγο!

Τα λέμε αργότερα κοριτσάκια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελλη μου μια χαρ ατο ζαχαρο...

ο αιματοκριτης θα ανευει μην ανισυχεις καθολου..

αναγκαστηκα σιδηρος...προσπαθησ ενα βρεις μαι μορφη που να σου καθετε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξαρταται..

Η μαμα μου που εχει χαμηλο σηδηρο σωθηκε μονο με τα Φεροσανολ που ειναι σε μορφη χαπιου...

δεν παρουσιασε ουτε δυσκοιλιοτητα ουτε τιποτα

εγω παλη με ολα εκανα ισκοιλιοτητα ακομα και μερ το φλοραδιξ..

Ειναι αναλογα με τον οργανισμο.

Παντως να πω την Αμαρτια μου προτιμουσα συροπι..κατεβενε πιο καλα στο στομαχι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ παίρνω σιρόπι.. γιατί μου είπε ο γιατρός ότι τα χάπια προκαλούν πιο εύκολα δυσκοιλιότητα...

Συμφωνώ με τη Χρύσα.. ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια βαλτε με κ εμενα στη λιστα σας.προσπαθω αλλα δε μπορω :oops:

ευχαριστω για τις ευχες σας.κ σε εσας ευχομαι με το καλο να ερθουν τα μωρακια σας.

οσο για το θεμα για τα νευρα που αναπτυξατε................εγω δεν εχω νευρα.απλα κλαιω με το παραμικρο.κ οταν λεμε με το παραμικρο το εννοω.προχτες ας πουμε εκλαιγα γιατι ηθελα να φαω παγωτο κ ο αντρας μου δε με αφησε.η αληθεια ειναι οτι πρεπει να ειμαι λιγο συγκρατημενη με το φαγητο γιατι πηρα πολλα κιλα στην αρχη κ φοβομαστε για το ζαχαρο.ε!σα μικρο παιδι μη σας πω κ χειροτερα.ο κακομοιρης ειδε κ επαθε να με συνεφερει.τι να πω.ορμονες ειναι θα στρωσουν :).

οσο για τη δυσκοιλιοτητα εμενα το μονο που με βοηθαει ειναι αποξηραμενα συκα κ κριτσινια πολυσπορα.ειχα δεινοπαθησει κ εγω για κανα 2 μηνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα μου είσαι και εσύ μια κλαψιάρα όπως όλες μας!!! :lol::lol::lol::lol: Wellcome to the club!! Υπομονή και θα στρώσει...

Στη λίστα θα σε βάλω εγώ το απόγευμα γιατί την έχω αποθηκευμένη στο λαπτοπ στο σπίτι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά βρήκα τη λίστα στον κάδο ανακύκλωσης και την έφτιαξα!! :lol::lol::lol:

Καλό μεσημέρι Ελισάβετ μου καλή όρεξη και καλή ξεκούραση!!!

Άννα μου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφτιαξα τα μακαρονακια μου,τα εφαγα κιολας κ μεχρι να επιστρεψω καταφερατε να γραψετε αλλες 5 σελ.Αυτη τη φορα ουτε εβδομαδα δε θα κλεισει το τοπικ...Κ εξαφανιστηκατε κιολας οι περισσοτερες!!!Θα σας μαλωσω :lol::lol::lol::lol::lol:

Παραεφαγα νομιζω και φουσκωσα :(:( Παω λοιπν να ξαπλωσω κι εγω κ τα λεμε το απογευμα!Καλο μας μεσημερι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισα!Που πατε ολες,μονη θα με αφησετε;Καλο μεσημερι και καλη ορεξη!Εμεις φαγαμε μεξικανικα φαχιτας με κοτοπουλο!Τορτιγιες δλδ...Μιαμμμ!Ηρθε και η κουμπαρα μου και της εκανα το τραπεζι.Ξετρελαθηκε!

Ειχαμε και μαστορους,ηρθε ενα επιπλακι τιβι που παρηγγειλε ο αντρας μου για το γραφειο του και δυο ραφακια για το σαλονι.Νοιωθω πτωμα και πρεπει να παω στις 5 να παρω τις απαντησεις.Νυσταζω...

Ελις,μην σε τρομαζει ο σιδηρος.Εμενα δεν μου προκαλεσε ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ.παιρνω χαπια,τα ρεζοφερον και μαλιστα 2 την ημερα.Ουτε βαρια μου επεσαν ουτε τιποτα.Καθε εγκυμοσυνη και καθε στομαχι δεν ειναι ιδιο. ;) Διαβαζω διαφορα συμπτωματα που συμβαινουν σε αλλες κοπελες και ομως τιποτα απο αυτα δεν μου εχει συμβει...Ξεκινησε τον σιδηρο και βλεπεις.Αλλα συμπληρωματα δεν παιρνεις;Ουτε φιλισιν,ουτε τιποτα; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κι εμένα...Εκανα λίγη δουλίτσα αλλά σταμάτησα και ξάπλωσα...Με έπιασε ξαφνικά ένας δυνατός βήχας και έγινα κατακοκκινη...φοβήθηκα :o Δεν ειναι και κινητικός ο μικρούλης μου σήμερα και με τρομάζει. Με ποναει λίγο η κοιλιά σαν πόνοι περιόδοι...λέτε να είναι κάτι??

Μπεμπουλίνο μου ωραίο το φαγητό σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά βρήκα τη λίστα στον κάδο ανακύκλωσης και την έφτιαξα!! :lol::lol::lol:

Καλό μεσημέρι Ελισάβετ μου καλή όρεξη και καλή ξεκούραση!!!

Άννα μου ;)

ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...