Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο6...Τελική Αναμέτρηση 3!!!


Recommended Posts

:lol::lol::lol: Λες Μαίρη εκει να καταλήξω κι εγώ?? Να πάω να πάρω μόνη μου να τελειώνει το θέμα?? Δεν εχω πάρει το αμαξι ομως εδώ και 2 μήνες σχεδόν και λεω να μην το ρισκάρω για το μπροκολο :lol::lol::lol: Θα το απαιτήσω όμως!!! :lol::lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νευρα μπα....δενε χω ουτε εγω πολλα...

αντιθετα ειμαι τοσο ηρεμη που πραγματ απου αθ με πειραζαν στην προηγουμενη εγκυμοσυνη τα περναω στο φλου..ουτε με τον ακλο μου τσακονομαι που μου σπαιε τα νευρα που και που

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι εχω πολλα νευρα κ καθολου υπομονη...αρπαζομαι με το παραμικρο κ μαλωνω κ με τον αντρα μου κ με την μικρη.για χαζα κ ανουσια πραγματα...μετα το μετανοιωνω βεβαια κ περισσοτερο για την μικρη μου που δεν θελω να την μαλωνω για ανοησιες δικες μου.καθε φορα λεω θα ειμαι ηρεμη,θα κανω υπομονη αλλα δεν τα καταφερνω...αυτη τη φορα ολα ειναι πολυ διαφορετικα.στην μικρη μου ειχα γινει πολυ ευσυγκινητη κ τωρα πολυ νευρικη...που θα παει αυτο?κ εχω ακομα πολυ δρομο μπροστα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε εγώ έχω νεύρα αλλά με πιάνει πού και πού μια μελαγχολία...Ειναι και η κλεισούρα στο σπίτι οπότε καμια φορά με πιάνει απίστευτη βαρεμάρα...

Ισα ισα μπορώ να πω πως κι οταν θυμώνω με κάτι ειμαι πολύ ήρεμη και σκέφτομαι το μικρούλη μου...μην πάθει κάτι και κάνω υπομονή..Η αληθεια ομως οτι πότε δεν θύμωνα εύκολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επανηλθα αγαπημενες μου!!!Λοιπον για φαγητο σημερα εχουμε μακαρονια με κιμα.Παλιοτερα δεν τα πολυετρωγα αλλα τωρα με την εγκυμοσυνη θελω να τα τρωω συνεχεια!!!

Οσο για νευρα κτλ δε μπορω να πω οτι εχω αλλα ειμαι πολυ ευσυγκινητη κι εγω και καμια φορα μελαγχολω που δεν μπορω να κανω καποια πραγματα που εκανα προ εγκυμοσυνης ;)

Χρυσα στο γρασιδι εεεε?Ωραιο ονειρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Μαιρη μεγεια τα μπλουζακια!!

Εγω ειδα κατι ωραια αθλητικα μποτινια κ λεω να παω να τα παρω,οταν αποφασισω να ξαναβγω αγορα!

Μιχαελα θα περιμενουμε τα νεα σου το βραδακι!Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά τα κλάμματα τα βάζω και εγώ πολύ εύκολα!! Ο άντρας μου ο καημένος τα έχει δει όλα!!

Καλώς τη συμπεθέρα!!! Ωραία τα μακαρόνια με κιμά!!

Στο καλό Μιχαέλα περιμένουμε τα νέα σου!!! Φιλάκιαα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofitsa se euxaristw...oso gia ta papoutsia na ta pareis afou sou aresan mhn ta afhneis egw etsi kanw panta ki meta metaniwnw pou den ta agorasa...

wraia k ta makaronia me kima...mallon kati tetoio tha mageirepsoume aurio

sisi kalh ksekourash

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου καλό μεσημέρι!! Θα περιμένουμε νεα σου!

Καλώς τη Σοφία μας...Μακαρονια με κιμα εφαγα χθες στο σπιτι των φιλων μας.

Τα κλαματα τα βαζω κι εγώ ευκολα!! Ατιμες ορμονες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα!!!

πάλι για φαΐ λέμε ε? Εγώ σήμερα ανέβηκα στη ζυγαριά και έπαθα ΣΟΚ, προσπαθώ να το σβήσω από τη μνήμη μου.

Λοιπόν σχετικά με τις εξετάσεις... το ζάχαρο ΟΚ. Αιματοκρίτης 34 και αιμοσφαιρίνη 11,3 :roll: δεν έιναι και ότι καλύτερο, πάω για συμπλήρωμα. Μπλιαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφαγα και το ευχαριστηθηκα!! Πίνω και τη λεμοναδίτσα μου τώρα...

Ελις μπράβο για΄το ζάχαρο. Μην αγχώνεσαι για τον αιματοκριτη..θα πάρεις το συμπλήρωμα κι όλα οκ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...