Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο6...Τελική Αναμέτρηση 3!!!


Recommended Posts

Μαράκι είδες? Θα μας καούν οι ασφάλειες με τόσες πληροφορίες... είμαστε που είμααστε.... :lol::lol:

Άννα μου με το καλό να την κάνετε την Β' επιπέδου και όλα να είναι τέλεια!!! Ο καιρός μπορεί να σου φαίνεται ότι δεν περνάει αλλά όταν φτάσεις στις 25-26 εβδομάδες θα λές " μα πώς πέρασε ο καιρός!" Εγώ προσωπικά αυτό παθαίνω όταν σκέφτομαι ότι πέρασαν 6 μήνες και εμειναν μόνο 3.. αδιανόητο μου φαίνεται!

Μιχαέλα έχεις δίκιο δεν είναι πολλές μέρες οπότε θα τα βολέχουμε... βασικά 4 μέρες νομίζω θα μείνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αννα καλως μας ηρθες!Μην εχεις αγχος για την β επιπεδου,ολα καλα θα πανε!Αν μεχρι τωρα τα μωρακια σου ειναι καλα,γιατι να αλλαξει κατι;Μην φοβασαι,αισιοδοξια θελει. ;) Ειμαστε σχεδον στην ιδια εβδομαδα βλεπω.Καλο υπολοιπο να εχουμε! :D

Μαρακι,συζητησε με τον γιατρο σου για την εξεταση αν σε προβληματιζει.Ειμαι ομως της γνωμης πως ο,τι εξεταση και αν κανουμε ειναι για καλο μας.Να εχουμε το κεφαλι μας ησυχο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω...πραγματικα δεν θα εχω τιποτα μαζι μου...και θα βαζω τη μαμα να τρεχει...χαχαχαχα....

Αναν καλωσηρθες!!

με το καλο τα κοριτσακια σου!!!!

Παντως εγω λεω να ρωτησουμε εκει που θα γεννησουμε τι παιρνεις μαζι σου και τι δινουν αυτοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η κλινική που πάω είναι πολύ καθαρή, και δύο φορές που έμεινα μέσα το έλεγξα το θέμα :lol::lol: οπότε δεν με ανησυχει αυτό!

Αννα έχει διδυμάκια κοριτσάκια??Με το καλό κοπέλα μου...Να σε βάλουμε και εσένα στη λίστα μας! Για όλες δεν περνάει ο χρόνος :lol::lol::lol:

Γιελιζ ασε...εχουμε πολλά να σκεφτούμε :lol::lol: Κι εγώ θέλω να φτάσω κάπου κοντά στην 27η εβδ για να πω περασε ο καιρός!!!

Μπεμππουλίνο το ειχα συζητησει μαζί του και μου ειπε πως αν δεν βλέπει κάποιο σύμπτωμα ισως να μην με στειλει να την κάνω και να ταλαιπωρηθώ. Αλλά αν του πω οτι θελω να το κανω, επειδή ξέρει πόσο φοβάμαι θα με στείλει αμέσως :lol::lol: Παντως γενικά στην Κύπρο οι γιατροι δεν πρεπει να την εχουν πολύ ως απαραιτητη εξέταση γιατι ουτε η νυφη μου την έκανε ούτε μια φιλη μου που γεννησε πρόσφατα. Μαλιστα δεν ειχα ιδεα για την συγκεκριμένη εξέταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμας εδω με φ.τ. σε κρατανε 3 μερες κ με καισαρικη 5.εκτος κ αν παρουσιασει ικτερο το μωρο οποτε σε κρατανε περισσοτερο.παντως κοριτσια μεχρι να ερθει η ωρα να γεννησετε σιγουρα θα σας χρειαστουν καινουργιες ασφαλειες :lol::lol: οι πληροφοριες ειναι πολλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ,...Το καλο ειναι οτι γενναμε καλοκαιρο...και με λιγο ικτερο θα μας αφισουν να φυγουμε

Παντως παιδια δεν ξερω...εγω στον μεγαλο ημουν φεεεετττταααα....δεν αγωνομουν για τιποτα...

τωαρ ειμαι καπως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο νοσοκομείο έχω την εντύπωση ότι στην αρχή σου δίνουν πάνες... κάτι τέτοιο θυμάμαι... δεν είμαι όμως σίγουρη!! :roll::roll::roll::roll::roll:

Μιχαέλα μας βγάζεις και άλλα πράγματα που θα πρέπει να αγοράσουμε (ασφάλειες) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμένα μου κάνανε την καισαρική τη Δευτέρα και Πέμπτη είπαν ότι μπορώ να βγώ... Αλλά ο άντρας μου και ο μπαμπάς μου έπεισαν τον γιατρό να με κρατήσουν μία μέρα παραπάνω προληπτικά!!! Πόσο τα είχα πάρει τότε δεν μπορείτε να φανταστείτε!!! :evil::evil::evil::evil::lol::lol::lol:

Χρύσα μου πάντα έτσι γίνεται... στο πρώτο δεν ξέρεις πολλά πολλά και είσαι άνετη... μετά που έχεις μάθει 5 πράγματα αγχώνεσαι παραπάνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι προβληματισμοί της μάνας δεν τελιώνουν ποτέ!!!!!!! :lol::lol::lol: Και πού είστε ακόμα!!!!

Χρύσα τώρα που είπες φετα...τι μου θύμισες άραγε??? :?:lol: ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ??? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia k sugnwmh gia thn ksafnikh fugh mou extes alla epestrepse o antras mou k eprepe na fugoume grhgora gia mia douleia...

k egw eimai ligo agxomenh alla lew tha mou perasei.....

phga prin ligo na ksanadw gia mplouzaki gia ton arrabwna pou eimaste kalesmenoi phra 2 ta opoia twra pou hrtha sto spiti den mporw na pw oti mou poluaresan kiolas allla kati eprepe na balw...ouffff eleosss me ta kolorouxa...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι ας πούμε για φαγητά!! Είναι πιο εύκολο!!! :lol::lol::lol::lol:

Εμείς σήμερα θα φάμε τορτελίνια... δεν ξέρω όμως τι σάλτσα θα φτιάξει ο άντρας μου... Θα τη δώ μόλις πάω σπίτι..

Καλημέρα Μαίρη.. Με γειά τα μπλουζάκια!! Ε τώρα με την εγκυμοσύνη είναι λίγο περιορισμένες οι επιλογές μας... δεν πειράζει όμως δεν είναι για πάντα.. μετά θα βάζουμε πάλι ότι θέλουμε! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

΄Καλώς τη Μαίρη!! Μην αγχωνεσαι για τα ρούχα...Αν και τωρα που το λες κι εγω εβλεπα το ντουλάπι μου και τα περισσότερα αρχισαν να μην μου κάνουν!! :evil: Να καλοκαιριάσει να φοράμε φορεματακια να ειμαστε ανετα!

Εγώ για τώρα θα ψήσω κανελλόνια που έιχα στην κατάψυξη και το βράδυ θα φτιάξω φιλέτο ψάρι με πατατούλες στο φουρνο΄.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι βρε κοριτσια ειμαι αγχωμενη πιο πολυ με την εγκυμοσυνη,να ειναι ολα καλα παρα τοσο με την γεννα κ τις ετοιμασιες.στην μικρη μου παρολο που ημουν πρωταρα δεν ειχα τετοιους φοβους παρα μονο το αγχος να πανε ολα καλα στην γεννα κ να ειμαστε κ οι δυο καλα....

σημερα κοριτσια πιναωωωωωω...δεν βλεπω την ωρα για τον μουσακα μου.ειπα ομως οτι δεν θα φαω πολυ γιατι το βραδυ θελω κλαμπ απο γκουντις...οποτε πρεπει να αφησω ενα μικρο κενο :lol::lol:

να σας ρωτησω κ κατι...σημερα που θα παμε στο γιατρο θα του πω για τα πονακια που εχω απο κατω χαμηλα...υπαρχει περιπτωση να με εξετασει κ απο κατω?ρωταω γιατι βαριεμαι να κανω μποτε κ η αληθεια θα μου παρει πολυ ωρα(το εχω παραμελησει καπως) :lol::lol: κ αν το δει ο ανθρωπος θα τρομαξει :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου αν θελήσει να σου μετρήσει τον τράχηλο θα σου κάνει κολπικό υπέρηχο... με τον κολπικό δεν έχει άμεση οπτική επαφή... αλλά μη μασάς μωρέ!! Τόσα βλέπουν!!! Εσύ θα τον τρομάξεις?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afhste bre koritsia..h alhtheia einai oti den agxwnomai toso gia to oti den mou kanoun ta rouxa mou alla sto oti exw periorismenes epiloges gia na agorasw... :evil::evil::evil:

aaa mprabo twra brhkame ton eauto mas..loipon emeis shmera tha fame sardelitses oi mises thganites k oi alles mises sto fourno alla kamia idea me ti na tis sunodepsw tha mou peite?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τιείσαστε εσείς?? δεν σας προλαβαίνω.. με τίποτα όμως..!! :shock::shock::lol:

Με γεια τα μπλουζάκια Μαίρη!!!Μια χαρά θα είσαι κουκλαρα!!

Εγώ σήμερα τρώω ψαράκι και κουνουπίδι... άλλά γενικά δεν έχω πολύ όρεξη.. εχω καούρες και ζαλίζομαι πολύ!!!με έχει πιάσει η υπογλυκαιμία πάλι!

Έχω πολύ δουλίτσα και δεν θα μπορώ να συμμετέχω ιδιαίτερα.. μην με παρεξηγείτε... :?:? θα προσπαθήσω να σας παρακολουθώ... Χαίρομαι που όλα τα κοριτσάκια είναι μια χαρά!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μη λες για γουντις και μουσακά!!! ;):lol::lol:

Για το γιατρό ίσως να θελήσει να δει τον τράχηλο οπότε να σε ελέγξει απο κάτω. Και καλά θα κάνει!!

Οσο για το άγχος πίστεψε με ούτε που μπορεις να φανταστεις πόσο φοβάμαι κι αγχώνομαι αλλά προσπαθώ να σκέφτομαι πιο ανώδυνα πράγματα!!!! :oops::lol:

Ευγενία μου προσοχή!! Κάνε την δουλειά σου κι εμείς εδώ είμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι ωραίο το μενού σου!!!!

Ευγενία μου κάνε δουλειά σου... δεν σε παρεξηγούμε!! ψαράκι με μπρόκολο μιάααμ!! Το ίδιο έφαγα χθές!!!

Μαίρη εγώ με το ψάρι συνήθως τρώω σαλάτα η σπιτικό τζατζίκι... άντε να κάνω και καμιά πατατούλα φούρνου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale polu psari shmeraaaa...

diosia sumfwnw apoluta mazi sou

k gia na pw k kati asxeto se ligo tha paw na malwsw me thn apo panw giati tous koubades me ta nera ta petaei apo to mpalkoni les k ten uparxoun sufwnia k mou pitsilaei ton topo giati eimai isogeio ase pou tha mas xalasei k to uperoxo gkazon pou tha xairomai to kalokairi..eeeee maaaaa exw neura shmera k kapoios tha thn plhrwsei nomizw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχχχχχχχχχχχχ Μαίρη προσοχή!! Μην συγχύζεσαι!!

Αχ Γιελιζ πονεμένη ιστορια...Αλλά σήμερα είμαι αποφασισμένη!! Θα του πω αν δεν μου φέρει μπροκολο να μην γυρισει στο σπίτι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...