Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟΚΟΛΗΣΗ!!!!!!!


Recommended Posts

mpravo hlianaki mou ola kala phgan eides???????kai emena sthn arxh ston yperhxo fenotan pio mikro ...alla xthes pou phga vghke pio megalo....ti na pw...oute kai egw to exw katalavei ayto..!!!!!!!!

ante se 2 evdomades tha dis tha einai akoma kalytera!!!!!!!!!!!egw ayrio stis 7 petawwwwwwwwwwwwwwwwwwww [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τιτινακι μου ευτυχως ειμαι πολυ καλα το μωρακι μου κ ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!αυτο ηθελα!!!!η αποκοληση ελπιζω σε δυο βδομαδες να μην υπαρχει καθολου!!!!!!!!!!!!

η αληθεια ειναι πως εχω καταμπερδευτει σημερα με τις εβδομαδες!!!!!!!!ομως στις μετρησεις που εχω κανει σε καποια σαιτ μου βγαζουν ετσι οπως ειμαι τωρα κανονικα!!!!

τωρα αυτο το ειδε απ'το μεγεθος του μωρου????? η απο κατι αλλο?????πολυ μπερδεμα η κατασταση!!!!!

καλο ταξιδι να εχετε κοπελα μου κ να περασετε πολυ πολυ ομορφα!!!!!!!!!! @};-@};-[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βρε Ηλιαννα..τι ωραια που ειναι ολα καλα...αυτο με τη μετρηση δεν ξερω ακριβως τι ειναι αλλα το εχω ακουσει πολλες φορες..και συνηθως στην αυχενικη βλεπουν και μπορει να σου αλλαξουν και την ημερομηνια τοκετου..νομιζω εχει να κανει με το ποτε εγινε η συλληψη..αν εγινε αργα ισως για αυτο να βγαινει μια βδομαδα πιο μικρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας πηγα σημερα στον γιατρο κ μου ειπε πως το μωρο μου ειναι μια χαρα,κ πως η αποκοληση υπαρχει ακομα ομως ειναι μικροτερη απο την προηγουμενη φορα!!!!!!!

μου ειπε επισης πως ειμαι μια βδομαδα μικροτερη απ'οτι ειχε δειξει ο υπερηχος στην αρχη!!!!τωρα αυτο ειναι κακο?????παντως χαρηκα πολυ για το μωρακι μου που ειναι καλα!!!!!αυτο ηθελα!!!!!

τωρα θα παω μετα απο δυο βδομαδες παλι!!!!!!

ρουλακι μου σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!!!!!!!!να εισαι καλα!!!!!

:D:D:D:D:D mpravoooooooooo!!!!!!!!xarhka para poly!!!

thimasai poy sto lega????

THETIKES SKEPSEIS KAI OLA THA PANE KALA!!! :x:x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κισκα μου ναι κοπελα μου ευτυχως ειναι καλα το μωρακι μου κ η αποκοληση εχει μικρυνει!!!!τωρα θα δουμε παλι την αλλη τριτη που θα παω!!!!!!για να δουμε γιατι αυτες τις μερες κουραστηκα πολυ επειδη γιορταζε κ ο αντρας μου κ επρεπε να γινουν δουλειες!!!ελπιζω να μην υπαρχει καθολου!!!!!!!

μωρουδενια μου ναι κοπελα μου το θυμαμαι!!!!!!!σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!!!!!!!ετσι ναι,θετικη σκεψη με την ελπιδα να πανε ολα καλα!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννα οπως σου ειχα πει και στο αλλο τοπικ πως και εγω ειχα αποκολληση.Δεν ειχα δει καθολου αιμα ή καφε,μονο πονακια ειχα χαμηλα,σαν αυτα της περιοδου.

Χαιρομαι που βελτιωθηκε η αποκολληση σου.Ομως να συνεχισεις να ξεκουραζεσαι!Μην σηκωνεις τιποτα!Ουτε κατσαρολες,ουτε τα παιδακια σου,ΤΙΠΟΤΑ!Ειναι πολυ σημαντικο.Εγω ειχα παρει ουτροτζεσταν για πανω απο εναν μηνα και μπορω να πω οτι με βοηθησαν.Φυσικα η αποκολληση περασε αλλα σταματησαν και τα πονακια απο τις πρωτες κιολας φορες που τα πηρα.

Ξεκουρασου και ολα θα πανε καλα.Μην αγχωνεσαι οσο μπορεις,να εισαι ηρεμη.Ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα προσπαθησε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μπεμπουλινο μου!!!!!αχ το παραξενο ειναι πως ουτε ποναγα ουτε τιποτα κοπελα μου!!!η εκτος αν ποναγα κ δεν το ειχα καταλαβει!!!!τι να πω....μα τοσο πια???....δεν θα το καταλαβαινα????....

αχ τις τελευταιες μερες οπως ειπα κ πιο πριν εχω κουραστει παρα πολυ!!!!ειναι που δουλευει κ ο αντρας μου απογευμα στη δουλεια κ ειμαι ολη μερα σπιτι με τα παιδια μονη μου!!!!δεν ξαπλωνω καθολου,παρα μονο το βραδυ για υπνο!!!!!η αληθεια ειναι πως τωρα εχω αρχισει να φοβαμαι κ παλι τι γινεται με την αποκοληση!!!!!περιμενω να δουμε την αλλη βδομαδα που θα παω στον γιατρο τι θα μου πει!!!

μακαρι να ειναι ολα καλα κ να μην υπαρχει καθολου!!!! ουτροτζεσταν δεν παιρνω καθολου,δεν ξερω γιατι δεν μου εδωσε!!...εκεινος λογικα θα ξερει καλυτερα.

προσπαθω να ειμαι ηρεμη μονο κ μονο για το μωρακι μου!!!!!

με το καλο κοριτσι μου το μωρακι σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρουδενια μου καλα ειμαι!!!!!τωρα τι γινεται με την αποκοληση θα δουμετην τριτη που θα παω στον γιατρο!!!!

μακαρι να μην υπαρχει καθολου για να μου φυγει αυτο το μεγαλο αγχος!!!!!!!

μαι οντως χαθηκαμε κουκλιτσα μου!!!!!!!εσυ καλα εισαι??????

σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σου!!!!!!!!! :x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρουδενια μου καλα ειμαι!!!!!τωρα τι γινεται με την αποκοληση θα δουμετην τριτη που θα παω στον γιατρο!!!!

μακαρι να μην υπαρχει καθολου για να μου φυγει αυτο το μεγαλο αγχος!!!!!!!

μαι οντως χαθηκαμε κουκλιτσα μου!!!!!!!εσυ καλα εισαι??????

σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σου!!!!!!!!! :x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x

kala eimai kopelia mou!!!!xeromai poly poy pane ola kala!!!!!!!!!

ante perimenw neakia sou!!!

kane proseuxes na mas erthei kai emas grigora! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Αχχ τουλάχιστον εσένα πήρε ο μπεμπάκος! Καλύτερο μου ακούγεται για να δούμε τώρα την Τρίτη μαι εγω 35 μπαίνω είμαστε πολύ κοντά…εσύ κατάλαβες οτι πήρε θέση; Εννοώ νιώθεις κλωτσιές μόνο ψηλά στον θώρακα;;
    • Ναι Ε; Μήπως να ψαχτώ και εγώ για την μπάλα θα τον ρωτήσω τώρα που θα πάω την Τριτή τον γιατρό…άσε το βλέπω και στον ύπνο μου…οτι δεν πήρε θέση αλλά ντάξει τι να κάνουμε όπως έρθουν τα πράγματα 🙃
    • Τώρα η μικρούλα σου κοιμάται;; Αχ αναρωτιέμαι ποτε θα ξανά κοιμηθούμε, όπως παλιά!! Ρωτάω την μαμά μου, από ποτε μπορούμε να κοιμόμαστε εμείς και τα μικρά να βλέπουν παιδικά 😂😂😂 Αν και ο άντρας μου είναι πολύ πρωινός τυπος και τα σκ που δε δουλεύει παίρνει την μικρή και βγαίνουν βόλτες…οπότε από αυτήν την άποψη είμαι καλά.  Και να μην τον βάλεις πάντως δεν έγινε και κάτι… από του χρόνου πιστεύω θα το χαίρονται..φέτος πιο πολύ εμείς χαιρόμαστε!
    • Καλησπέρα κορίτσι μου,εγώ αύριο μπαίνω στην 35η εβδομάδα ο μικρούλης έχει πάρει θέση εδώ και 3 4 εβδομάδες αλλά ο γιατρός μου είπε να μη το δένω και κόμπο γιατί ανά πάσα στιγμή μπορεί να αλλάξει πάλι οπότε μην αγχώνεσαι!!
    • Οχι δεν μου ειπε! Απλα μου ειπε οτι θα το παρακολουθεί η γυναικολόγος κι αν χρειαστεί να ξαναπάω να με δει η ιδια που εκανε την Doppler. Μου ειπε για σημαδια. Και ειπε δεν είναι κ σίγουρο οτι θα γεννήσω πιο νωρις.    Επισης  πήρε θέση, αλλα  μπορει να αλλάξει γιατι  είναι νωρις ακομα. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...