Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

cuandaki ειδες πως περασαν οι μερες και ειχες θετικο τεστακι τον Μαρτιο!!!!

Ηρθε ο πελαργος!!!!

Αnastasia η σειρα σου!!!!

τελικα επρεπε να γινω συγκεκριμενη με την ευχη μου...να πω τον μαρτιο γιατι αλλιως δεν γινοταν... :lol::lol: δεν το πιστευω..ειμαι σε φαση σοκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να πανε ολα καλα αναστασια μου και θα το γραψω κι αυτο!!!!!!!!!και σε σενα ευχομαι να εχεις θετικα αποτελεσματα συντομα...αντε να σε κοκκινισεις...η λιστα σου τελικα ειναι η πιο ωραια λιστα...και τα σχολια λενε πολλα!!!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bre cuandoooooooo???? :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: etsi eimai!!!!k koita na deis simera molis anoiksa ta matia kseftika oti den perimenoume kamia simera gia apotelesmata!!k mpainw k blepw oti kalytero mporousa na dw!!!!!!cuandaki mou...SYNXARITIRIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::o):o):o):o):o):o):x:x:YMHUG::YMHUG:@};-@};-@};- me to kalo koritsi mou na pas k sto giatroudako sou k na deis to sporaki sou!!!ax...na prosexeis koukla m k na exeis mia yperoxi k teleiomini egkymosini.... :D:D:D:D:D:D:D:D

ANASTASIAAAAA i seira sou koritsaki.....bros sto dromo pou xarakse i cuando :lol::lol::lol::lol: sou efxomai ta kalytera!!!na kaneis k esy ena testaki i xoriaki...oti k na kaneis na einai thetikoooooooo!!!!!KALI EPITYXIA :ympray::ympray::ympray::-bd:-bd:-bd:ympeace::ympeace::ympeace::ympeace:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω τζανολινο μουυυυ!!!!!!!!!!!!!ειπα να σε περιμενω αλλα δεν αντεξα.........!!!!!!!!χαχαχαχα :lol::lol::lol: ....ευχομαι κι εσυ συντομα να χεις τα πιο ευχαριστα νεα του κοσμου...στο ευχομαι με ολη μου την καρδια..δεν φυσαω ακομα ;) ...κατσε να το επιβεβαιωσουμε.. :lol::lol::lol: αυριο θα μου πει ο γιατρος πως ειμαστε...αναστασακι εισαι η επομενη κι εσυ εισαι και δεν το ξερεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xalali sou........ :D:D:D:D:D omws opws blepw akolouthises gramma gramma tis apaitiseis mou :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: bravo bre cuandaki!!!!xarika pragmatika!!!!!!k pira kouragio!!!!apo symptwmata pws isoun? :roll::roll::roll: kserw....na mi ta psyxnw alla twa pou kserw pws eisai egkyoula........ @-)@-)@-)@-)@-) tha skaswwwwwwwww!!!!

anastasia esy akoma afanti etsi???se pia mera kathysteriseis eisai??2i???testaki pote tha kaneis????oufff afta ithela na se rwtisw :D:D:D:D;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑ! Μπραβο κοριτσι μου ολα καλα θα πανε! Αντε με το καλο να εχουν θετικο αποτελεσμα και τα υπολοιπα κοριτσακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το πιο σημαντικο...ειναι η καθυστερηση...το στηθος που ποναει αλλα βασικα ηταν σκληρο!!αυτο ηταν το πολυ διαφορετικο σαν να ειχε πετρα μεσα...και τιποτα...ουτε πονακια ουτε τιποτα...δεν παρατηρουσα κιολας..περα απο τις τελευταιες μερες που ηθελα να φαω καροτα!!!!!!!!!!!και ανοιγα το ψυγειο και ημουν με ενα καροτο στο στομα..τιποτα αλλο δεν υπαρχουν συμπτωματα...αληθεια το πιστευω..τωρα θα αρχισουν μαλλον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emena to stithos mou einai mia xaraaa :(:(:(:( koritsia SOS boithisteme ligo k apantiste mou oso pio syntoma ginete!!piga tualeta logw enterou(katalabainete...) k bgike olo to outro... ti na kanw??????????????????????????????na balw twra i na perimenw 4 1/2 wres mexri tin epomeni dosi????????????????????????????????????????????pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeee

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι δεν το βαζεις πριν κοιμηθεις;ενα δεν παιρνεις;το στηθος δεν ειναι παντα συμπτωμα..πολλες κοπελες δεν τοειχαν καν..και γω δεν το ειχα και τρελα...μην σκεφτεσαι χαζομαρουλες..λεει νομιζω το κουτι αν χασεις μια δοση..δεν θα σου λεγα να παρεις αλλο..δεν εγινε τιποτα νομιζω....παρε αυριο και παλι..θα σου ελεγα καλυτερα βραδυ για να μην εχεις τοση υπνηλια και πραγματα οπως τωρα που εφυγε λιγακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando mou egw pairnw 3 fores tin imera apo 2 "xapakia"kathe 8 wres dld!!!!!!fobamai ligo...an telika emeina k twra ou bgike olo eksw mi ginei kanena kako... :(

sorry koritsia mporei na eimai yperboliki alla thelw na pw oti egw ekana ta panta!!!!k oti ginei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xalali sou........ :D:D:D:D:D omws opws blepw akolouthises gramma gramma tis apaitiseis mou :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: bravo bre cuandaki!!!!xarika pragmatika!!!!!!k pira kouragio!!!!apo symptwmata pws isoun? :roll::roll::roll: kserw....na mi ta psyxnw alla twa pou kserw pws eisai egkyoula........ @-)@-)@-)@-)@-) tha skaswwwwwwwww!!!!

anastasia esy akoma afanti etsi???se pia mera kathysteriseis eisai??2i???testaki pote tha kaneis????oufff afta ithela na se rwtisw :D:D:D:D;);)

Ειμαι στην 1η ημερα καθυστερησης αν μετραω καλα!!!Ακομα αφαντη αλλα οπως εγραψα και χθες φοβαμαι μηπως επειδη σταματησα την κλομιφειν μηπως αναστατωθηκε ο κυκλος....ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε αναστασια ευχομαι να ειναι κατι καλο...και να μην εχει αναστατωθει ο κυκλος σου...με ολη μου την ψυχη..το σημαντικο ειναι οτι δεν εχει ερθει...εσυ νιωθεις οτι θα ρθει;

αχ φοβαμαι ακομα να το βαλω μεγαλο τικερ..να βαλω;κι αν κατι δεν ειναι στη θεση του;κι αμα φυγει;το βαλα δειλα δειλα να δω πως μοιαζει :?:lol: αφου δεν το πιστευω...

τζανολινο μπορεις να διαβασεις τι λενε οι οδηγιες;εγω τις πεταξα αλλα νομιζω ελεγαν ανα παραλειψετε μια δοση μην παρετε αλλη...εσια σιγουρη οτι βγηκε ολο;δεν νομιζω οτι πειραζει να παρεις και μεγαλυτερη δοση..αλλα ισως καλυτερα να χασεις μια παρα να παρεις 2..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουαντάκι με γεια το τικεράκι ρε :lol::lol::lol:

Αναστασία το νιώθω οτι και εσύ σε λίγο θα τριγυρνάς στο μαμμυ με παρόμοιο τικεράκι :lol::lol::lol:

Γιάννα κάτσε διάβασε τις οδηγίες όπως λεει η κουνατο ή πάρε τηλ. τον γιατρό σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σχεδον πλησιαζουμε 100 σελιδες.Θα κλεισουμε αυτο και ανοιγω το νο4 να κανουμε εκει νεες ανακοινωσεις!!!!!Ελατε στο ν04 σας , ανοιξαμε και σας περιμενουμε!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::YMHUG::x:ymapplause:

ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΑ ΗΛΙΘΙΑ!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΒΟ

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ CUANDAKI MOY!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuandaki!!!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P

Μπραβο σου μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε τωρα!!Φυσα μας κι εσυ!!!!!!!!

Αχ τωρα σκεφτομαι λετε εκανα μαλακια που ακουσα τη γιατρο μου και δεν εκανα 2η σπερματεγχυση? Αλλα με χαλια κινητικοτητα... ξερω εγω, με φοβισε οτι εχω παρει πολλες φορες τα σερπαφαρ κι οτι δεν κανει...Ας ελπισουμε οτι θα γινει κατι συντομα εχω κουραστει τοσο πολυ... ειναι μαρτυριο... βαρεθηκα τις εξετασεις βαρεθηκα να ψαχνομαι βαρεθηκα να ελπιζω... συγνωμη για τη μαυριλα αλλα ειχα πολυ κακη μερα!

Αναστασακι... εισαι η επομενη.. σκεφτομαστε θετικα για σενα!!!! σας φιλω ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...