Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

Ε......ΟΧΙ.......

Σια μου δεν εισαι μονη σου!!!!!!!

Ολες εδω ειμαστε για τον ιδιο λογο γλυκια μου!!!!!

Ειμαστε διπλα σου!!!!!

Η προσπαθεια συννεχιζεται μεχρι να φτασουμε στο στοχο!!!!!

Οταν νιωσεις καλυτερα Σιακι σε περιμενουμε!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

sia m glikia poso poli exw stenaxwrethei na xeres!

klapse,xespase,vrise koritsi m,kane oti se kanei na niwseis pio kala!

xerw pws autes oi stigmes einai poli diskoles!

tis exw perasei kai egw!

alla eisastan oles dipla m, me stirixate k vgika akoma pio dinati ap auton ton agwna koritsaki m!

etsi k esi koritsi m tha stirixteis se mas!tha s dwsoume dinami, tha se stirixoume, tha se entharrinoume k etsi oles mazi tha sinexisoume ton agwna!

kouragio koritsi m!o xronos tha kanei ti douleia tou kai tha perasei kai auti i kataigida koritsi m tha to deis!

mia megali agkalia apo mena gia sena kopela m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια μου τώρα είδα τα νέα....Λυπάμαι κορίτσι μου :( θρήνησε, σε καταλαβαίνουμε όλες γιατί τα έχουμε περάσει μη ξεχνάς όμως να μαζέψεις τις δυνάμεις σου και να προχωρήσεις,θα έρθουν και καλύτερες μέρες...Και να ξέρεις οτι έμεις εδω θα είμαστε σε οτι και να χρειαστείς.....να μιλήσεις,να βρίσεις,να μοιραστείς.....Φιλάκια κοριτσάκι μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΣΙΑΑΑΑ!!!!!ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΛΥΠΑΜΑΙ!!!! ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΟΜΩΣ ....ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΕΣΣΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΟΤΑΝ Η ΚΑΤΑΡΑΜΜΕΝΗ ΕΚΛΑΙΓΑ!! ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑΑΑ!!!!! ;);) ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demoyla τοσα χρονια που προσπαθουσατε για ποιο λογο δεν ειχες μεινει?ειχατε καποιο προβλημα?σε ρωταω για να παρω θαρρος και εγω που προσπαθουμε κοντα στα 4 χρονια τωρα το καλοκαιρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε ντεμούλα για πες μας να πάρουμε λίγο θάρρος...

τι ήταν αυτό που τόσα χρόνια σας κρατούσε μακριά απο ένα μωράκι

και ήρθε τόσο απρόσμενα, με τα λεγόμενα σου πάντα, ενώ ήρθατε σε επαφή

μόνο μια φορά... :-?:-?

μεγάλη τύχη !! θέλω και εγώ :((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου,

Σία μου μια μεγάλη αγκαλιά και από εμένα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είμαστε όλες δίπλα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρες,

σήμερα ο καιρός βροχερός και έτσι είμαι σπίτι, να μην μιλήσω για το σίδερο που έχω.....

Teddy δεν μας ξεχνάς :YMHUG:

Σία μου εύχομαι σύντομα να γυρίσεις κοντά μας :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se oles pos paei??sia??sou stelno ki ego mia agalia...pare to xrono sou kai na rtheis pio dinati...ti na kanoume re gamoto....telika einai pio diskolo apo oso fainetai...kai poli psihofthoro..auto eidika..kouragio...

anastasia eisai etoimi gia to auriano thetiko sou test?? :P ego tha perimeno mexri tin pempti ..makari na min erthei.. :ympray::ympray::ympray:%-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε όλες μας εύχομαι χαρμόσυνες ανακοινώσεις.........μέσα από την καρδιά μου....... :YMHUG::YMHUG: ......να ξέρετε ότι σας σκέφτομαι και χαίρομαι που σας έχω στην ζωή μου.....διότι όταν μοιράζεσαι την αγωνία σου το φορτίο γίνεται ελαφρύτερο... ;;);;) .........ότι καλύτερο στην κάθε μία χωριστά......και σε όλες μαζί......:)......πολλά φιλάκια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε όλες μας εύχομαι χαρμόσυνες ανακοινώσεις.........μέσα από την καρδιά μου....... :YMHUG::YMHUG: ......να ξέρετε ότι σας σκέφτομαι και χαίρομαι που σας έχω στην ζωή μου.....διότι όταν μοιράζεσαι την αγωνία σου το φορτίο γίνεται ελαφρύτερο... ;;);;) .........ότι καλύτερο στην κάθε μία χωριστά......και σε όλες μαζί......:)......πολλά φιλάκια......

ti glykooooooo :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-p:-*:-*:-*:-*:x:x:x:x

sou stelnw tis kalyteres efxes mou...

anastasia abrio de tha einai mera kathysteriseis???????????? :roll::?::?: an oxi tha sou elega na perimeneis kalytera!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino μου...... :-*:-*:-* ........να μου είσαι καλά γλυκιά μου......τα καλύτερα και ομορφότερα και σε σένα αντεύχομαι καλή μου.....πολλά φιλιά...:)....

αναστασια μου.......μήπως να έκανες απευθείας χοριακή??......είναι καλύτερη...:)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miki82 φιλιά και σε εσένα :-*

πασχαλίτσα μην κάνεις τίποτα, υπομονή μια μέρα ακόμα :lol::lol::lol:

ρε Γιάννα καλό καιρό διαβάζω...

εμεις εδώ έχουμε μουχλιάσει απο το πρωί :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Ο καιρος jannolino μου διστυχως εχει γινει απροβλεπτος βλεπεις..Θα φτιαξει που θα παει..

Αnastasia αν αντεχεις να περιμενεις,περιμενε λιγακι...

Μετα ειναι η σειρα σου cuandaki...ειδες παιρνανε οι μερες!!

Αντε να μας ανεβασετε την ψυχολογια ρε κοριτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΛΙΑΚΑΔΑ ΚΑΙ 21 ΒΑΘΜΟΥΣ!!!!

ΟΡΚΙΖΟΤΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΣΚΑΣΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ!!!!ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΛΕΟΝ!!

ΑΑΑ!ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ....ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΛΙΕΡΓΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ...

ΕΙΜΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΤΟ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ!

ΥΠΟΘΕΤΩ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!

ΝΑ ΕΜΠΟΔΙΖΕ ΑΥΤΟ???ΜΠΑ ΕΕ???

ΑΥΤΑ...ΕΙΔΩΜΕΝ...

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ....

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΙΑ ΜΟΥ! :(

ΘΑ ΑΠΑΛΥΝΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτάκι μου πρέπει να κάνετε θεραπεία !!!!

να κάνει αμέσως και ο άντρας σου καλλιέργεια σπέρματος !!!

μην το αμελείται !!

τον γυναικολόγο σου τον ενημέρωσες ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δεν είναι κάτι ανησυχητικό απ' την στιγμή που το βρίσκεις και έχει την εποπτεία ο γιατρός, απλά είναι κάποια απ' τα μικρόβια που προκαλούν αποβολές, οπότε μόνο για αυτά θέλει αυξημένη προσοχή. Δεν μου είχαν δώσει προβιοτικά, μόνο αντιβιώσεις έπαιρνα και μετά μια κρέμα για τους μύκητες που είχαν βγει τον τελευταίο καιρό λόγω του πεσσού, αλλά δόξα τω Θεώ φτάσαμε αισίως στο τέλος χωρίς κανένα πρόβλημα. Φαντάζομαι θα βοηθάνε κι αυτά απ' το να μην παίρνεις καθόλου, απλά δεν το είχα ψάξει παραπάνω, είχα το άγχος μην πάθει κάτι το έμβρυο απ' τα διάφορα που έβγαιναν! Το άγχος δυστυχώς μέχρι και την γέννα δεν νομίζω να φεύγει ποτέ, ακόμα και μετά την αυχενική πάντα υπάρχει κάτι να αγχώνεσαι, θέλει να μάθεις να το διαχειρίζεσαι με όποιο τρόπο δουλεύει στον καθένα. Καλή δύναμη σε όλες!
    • Σ ευχαριστώ που απάντησες κορίτσι μου ❤️ έτσι κι εμένα, μόνο όταν το ζουλάω, ή πχ όταν φοράω την τσάντα μου που έχει λουρι χιαστή, και βρεθεί το λουρί πάνω στο στήθος με πονανε οι θηλές. Δηλαδή είναι σίγουρα ευαίσθητο, απλά τις προηγούμενες εβδομάδες δε χρειαζόταν καν να το πιέσω ήταν βαρύ και επώδυνο. Τέλος πάντων, πρέπει να το ξεπεράσω, ούτως ή άλλως κι η γιατρός μου είπε ότι όσο σιγά σιγά αρχίζει κι αναλαμβάνει δράση ο πλακούντας μεταξύ 9ης-10ης εβ τα συμπτώματα θα υποχωρούν. Πρέπει να ηρεμήσω, απλά λόγω ιστορικού σκέφτομαι χαζά 🥲 τώρα είμαι καλύτερα ψυχολογικά, απορροφήθηκα και με τη δουλειά οπότε πάμε παρακάτω με θετική ενέργεια 💫
    • Εμένα 21+5  439γρ. Μου είπε η γιατρός οτι το μέγεθος πρέπει να πάει αναλογικά με το σωματοτυπο της μητέρας. Μου είπε εγω π είμαι μικροκαμωμενη καλό είναι να κανω μικρό μωρό.
    • 13 μηνων κ εμείς!  Τώρα είναι 2 χρόνων κ δεν σταματάει να μιλάει.. 😁
    • @Kiddoμου χάρηκα τοοοοσο πολύ!  Πολύ καλά νέα! Οποτε ηρεμία τώρα εεε... !!!  Τώρα έτοιμη για την αυχενική να φύγει κ αυτό το βάρος! Πότε την κάνεις?    @Θέτις Κ.,λοιπόν κ εγώ το ίδιο έπαθα πριν μερικές βδομάδες! Με το στήθος που λες. Τωρα δεν ποναει οπως στις αρχες, βεβαια παλι με εχει πιασει πονος αμα το χτυπησει η κορη μου 🤣 Ρωτησα εχθές για τους πόνους που έχω χαμηλά σαν ωορρηξία. Μου είπε ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...