Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπέρα τρελοπαρεάκι, Marikaki καλωορισες στον αντρούλι σου, Cuando μην τρως νυχάκια βρε, αστα ήσυχα, Σια αγωνιώ κουκλίτσα μου, άντε με το καλό να δεχτείς τα ωραιότατα νεάκια, θετικά να είναι, Levou είναι ρυθμισμένα καλά τα τσάκρα???? :lol::lol: Merentaki και εσένα σε βλέπω κάπως, μήπως είσαι και δεν μας το λές? Ε? Εγώ έλεγα τι καλά να δείς που είπμαι έγκυος, στήθος δεν μπορούσα να αγγίξω, υγρά αρκετά πονάκια και τελικά ενώ πονάω πολύ στην περίοδο με χάπια συντηρούμε τώρα ούτε πόνος ούτε τίποτα και το στήθος σαν μπαλόνι ξεφούσκωσε....άντε να έχω καθυστέρηση ε΄χω και πρόωρη περίοδο, τι να πω οι ορμόνες τρελάθηκαν. Πάλι απο την αρχή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τωρα πηρα τηλεφωνο 6 μου ειπε [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

συγνωμη 6.οο να παρω τηλεφωνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας Μερεντούλα, Ρόουζ και Μωρούλι :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Τα έχω δει όλα από το ταξίδι... @-)@-)@-)@-)@-)@-)@-) είμαι πολύ ζαλισμένη... αλλού πατάω και αλλού βρίσκομαι... αυτή η διαφορά της ώρας (7 ώρες) είναι μεγάλο σκότωμα :!!:!!:!!:!!:!!:!!

Εγώ δεν έχω ιδιαίτερα νέα. Ευτυχώς άφησα τον πατέρα μου να αναρρώνει και ησύχασα. Από τον άλλο μήνα θα κάνουμε μερικές προσπάθειες, έτσι για την τιμή των όπλων, αλλά λέω να επιστρέψω Ελλάδα το φθινώπορο για δανεικό ωάριο. Εάν θέλουμε να κάνουμε παιδάκι, δυστυχώς δεν υπάρχει άλλη λύση... Παίζει και η υιοθεσία... Θα το κοιτάξουμε και αυτό μέχρι τον Σεπτέμβριο. Αυτά είναι τα δικά μου νέα...

Από εσάς περιμένω τα καλύτερα, για να χαρώ και εγώ μαζί σας :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry4.gif][smilie=mumum.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] X(X( μας δουλευει ρε σεις;μηπως να παμε απο κει; [smilie=naka.gif]

μαρικακι αληθεια ξεκινατε προσπαθειες και παλι!!!αααααααααα!!!!τι καλα!ευχομαι να μη χρειαστει το δανεικο ωαριο :ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re koritsia mou ti egine twra???de katalaba??kai apo times de kserw..... :evil: alla an einai 0 einai kako etsi den einai???aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :?:?:?:?:?:?:?:roll::roll::roll::roll::roll::roll:

δεν εχουμε ακομα απαντηση γι αυτο φωναζουμε...τι εννοεις εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, jannolino μου... θα ξέρουμε μετά τις 6.00...

Για την πλάκα μας θα ξεκινήσουμε, γιατί δεν υπάρχει ελπίδα... Μπορεί να είμαι υγιής, να έχω ακόμα καλή μήτρα και καλές ωοθήκες, αλλά τα καημένα τα αυγουλάκια τα κουβαλάω 45 χρόνια... μπαγιατέψανε πιά... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sia μου το βασανιστήριό σου τελειώνει...1 ωρίτσα έμεινε και εμείς είμαστε όλες εδώ και αγωνιούμε μαζί σου!!!!!! Περιμένουμε να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα.... :P:P:P

Marikaki καλή ξεκούραση!!!!! Πώς αισθάνεσαι που επέστρεψες στον αντρούλη σου;;;;

Κοριτσια μου γλυκά, πολλά φιλιά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ cuando αχχχχχχχχχχχχχχχχχχ αυτο λεω και εγω :-p

μαρικακι μου ευχομαι οτι καλυτερο για σενα πραγματικα το αξιζεις :-*:-*:-*:-*

ρε βριξιδι που εφαγε η μικροβιολογος σημερα.εμ δεν ξερει με ποιες τα εχει βαλει [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζανολινο κοιτα καλο μου να μη στενοχωριεσαι τωρα με τιποτα να κατσουν τα μωρακια σου...λοιπον παω να κανω δυο δουλειες και ξαναρχομαι να δω τι ειπε αυτη η μικροβιολογος...θα σκασουμε σημερα...!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σία,

μια μεγάλη αγκαλιά και από εμένα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μας έσκασε αυτή η μικροβιολόγος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pw pw kosmos??????sia mou oles eimaste edw na girtasoume k episimws ti gkastritida sou....

marikaki mou xairomai poly gia sena k gia ton mpampaka sou psychoula m!!ola na sas pane kala!!!

koritsia mia erwtisoula exw!!!epeidi stenaxwrithika poly k eklapsa k ligo 2 fores yparxei periptwsi na tous ekana kako??an einai akoma edw.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...