Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΑ!!ΣΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ???

ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΗΣΙ...ΣΤΙΣ 9 ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 12 ΕΧΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!!!!

ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!!!!! :lol:

ΑΝΤΕ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΜΗ ΣΚΑΣΟΥΜΕ!!!!

ΟΧΙ???

ΚΑΛΑ.......... :(

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.....

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια καλημέρα!

Τί κάνετε? Εύχομαι γρήγορα τα αποτελέσματα των τεστ και να είναι όλααααααααααααααααααα θετικά!!!!

Εγώ έγραψα τα νέα μου, από το γιατρό, στο άλλο θέμα. Επειδή μπορεί να μην τα χετε δει σας λέω ότι, ο γιατρός μου είπε να μην ξεκινήσουμε ακόμα σε φυσικό ή κανονική εξωσωματική και να περιμένουμε να προσπαθήσουμε μόνοι μας αφού με είδε και όλα είναι καλά.

Μου έδωσε όμως να παίρνω outrogestan, δεν ξέρω γιατί.. και δεν ξέρω κιόλας τι κάνουν αυτά τα χαπάκια. Θα περιμένω να μου πείτε, αν ξέρετε, όπως θα περιμένω και από το άλλο topic, τα κορίτσια να μου πουν. (ααα... το μόνο που μου συνέβη την τελευταία φορά, είναι ότι είχα 8 μέρες καθυστέρηση και η περίοδος μου κράτησε 2 μέρες μόνο). Δεν ξέρω αν αυτό σήμαινε κάτι.

Αν ξέρετε κάτι για τα χαπάκια πείτε μου βρε κορίτσια.!!

Σας ευχαριστώ φιλιά!!!!!!!!

Και γρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρήγορα να χουμε όλες θεεεεεεεεετικά +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ τεστάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vre stroumfaki giati de rotas to giatro sou ola auta afou pas??gia na m¡in aghonesai..molis sta dosei pes tou..kai auta giati???ta outrogestan einai progesteroni pou sti dinoun kirios sti deuteri fasi tou kiklou gia na enisxisoun tin dimiourgia tou endomitriou...giati den ton rotises gia tin periodo sou?isos gi auto sta edose isos den itan poli paxi to endomitrio exou kai ligi periodos...auta ta liga xero...kali sineheia monoi sas loipon..ego den katalabaino giati kanate exosomatiki?an eiste kala diladi..giati mpainete sti diadikasia?na agxoneste klp..

sia ti ginetai???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στρουμφ καλα σου λενε! δεν ρωτας καλυτερα τον γιατρο γιατι να εισαι μεσα στην αγωνια? προφανως σου εδωσε τα χαπια για να ενισχυσει τη προγεστερονη σου παντως...σου ευχομαι καλη επιτυχια στις προσπαθειες, αληθεια ναι... γιατι κανατε εξωσωματικη αφου ειστε ενταξει? ειχατε θεμα και τωρα λυθηκε ή ειχατε κουραστει με τις πολυχρονες προσπαθειες? με ενδιαφερει το θεμα...

για τα κοριτσια που πλησιαζουν οι μερες τους για χοριακη.. ευχομαι θετικα αποτελεσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια και καλη εβδομαδα σε ολες ,με ανεβασμενη διαθεση ευχομαι!!!!!

Σια εισαι εγκυουλα εμαι σιγουρη!!!Περιμενεις απλα τη επιβεβαιωση... @};-@};-

cuandaki κοντευεις και εσυ.... πολλες ευχες!!!:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν θα κάνω εξωσωματική...

Αυτό σας έγραψα, ότι αφού με είδε καλά, πρώτα με εξέτασε βέβαια και ενω είχαμε συζητήσει πριν δυο μήνες που μου παρακολουθούσε την ωορρηξία ότι αν δεν έμενα στους επόμενους 2 μήνες, θα κάνουμε εξωσωματική σε φυσικό κύκλο, τώρα μου είπε να μην ξεκινήσουμε ακόμα, να προσπαθούμε ελεύθερα και να ρχομαστε σε επαφή τις μέρες που μας λέει (γιατί έχω να σας πω ότι ενώ εκείνος μας έλεγε ποιές ποιο συμαντικές 3 μέρες πρέπει να ρθουμε σε επαφή εμείς δεν τα καταφέρνουμε πάντα. Έτσι μας είπε αυτό, να ρχομαστε σε επαφή και οτι αφού είχα και την καθυστέρηση να με παρακολουθεί αφού ωστόσο τον ενημερώνω και για τον κύκλο μου.

Επίσης, είχαμε πει για φυσικό κύκλο γιατί εχουν περάσει 3 χρόνια και δεν τα χουμε καταφέρει.

Οσο για το οτι μου λέτε να τον ρωτήσω για τα utrogestan έχετε απόλυτο δίκιο, αυτό θα κάνω και σήμερα κιόλας!!! Θα τον πάρω στο τηλέφωνο. Απλά, σας ρώτησα γιατί γενικά ξέρετε αρκετά και μ'έχετε συμβουλέψει πάρα πολλές φορές ενώ είμαι θολωμένη και αγχωμένη!!

Για άλλη μια φορά σας ευχαριστώ!! Που όσο και να φαίνεται περίεργο δεν σκέφτηκα να τον πάρω τηλ. και να τον ρωτήσω, όμως έχετε δίκιο!!!

Φιλάκια

ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ!!

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ

στρουμφ καλα σου λενε! δεν ρωτας καλυτερα τον γιατρο γιατι να εισαι μεσα στην αγωνια? προφανως σου εδωσε τα χαπια για να ενισχυσει τη προγεστερονη σου παντως...σου ευχομαι καλη επιτυχια στις προσπαθειες, αληθεια ναι... γιατι κανατε εξωσωματικη αφου ειστε ενταξει? ειχατε θεμα και τωρα λυθηκε ή ειχατε κουραστει με τις πολυχρονες προσπαθειες? με ενδιαφερει το θεμα...

για τα κοριτσια που πλησιαζουν οι μερες τους για χοριακη.. ευχομαι θετικα αποτελεσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μας κουραζεις στρουμφακι..αλλα αφου στα εδωσε επρεπε να τον ρωτησεις...αυτος ξερει σιγουρα το γιατι αποφασισε να στα δωσει...δεν πειραζουν...κι εγω εχω παρει και παιρνω και πολλες κοπελες..ειναι απλα για το ενδομητριο...πως και δεν εχετε κανει μια σπερματεγχυση;ειναι καλο το σπερμα σας;γιατι σας εστειλε σε εξωσωματικη επειδη καθυστερειτε και οχι σε μια σπερματεγχυση..αντι να σας λεει τι μερα εχεις οωρηξια..και αφου λες οτι δεν καταφερνετε να βρεθειτε...γιατι δεν σας λεει μια σπερματεγχυση;

λιλ καλα εισαι κουκλιτσα εσυ;περασε ο πυρετος;για να δουμε θα κανει το ποδαρικο η σια μας;μετα η αναστασια μας το τεστ το θετικο κι εγω θα περιμενω....οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοομ.....αυριο μου ειχανε πει να κανω κανονικα το τεστ αλλα δεν το χαλαω τζαμπα..θα περιμενω μεχρι την πεμπτη τουλαχιστον...χτες ξυπνησα κι εγω απο τις μαχαιριες στο στηθος..καπως γυρισα και πονεσα πολυ..και ο καλος μου ο οποιος καθεται σε αναμενα καρβουνα..ισως πιο πολυ κι απο οτι εγω...μου λεει ειναι πολυ σκληρο το στηθος σου...και χαιρεται μονος του...χαχαχα....εγω κραταω ολες τις πισινες... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!

ΣΙΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 5 ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ. ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!

ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΘΕΤΙΚΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ.

ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες τις κούκλες!! Σιάκι μου έχω ρυθμίσει τα τσάκρα μου και σου στέλνω όοοοολη την θετική μου ενέργεια για να έχουμε χοριακή στα ύψη!!!! ;)

Πολλά φιλιά σε όλες σας! Άντε να έρχονται τα καλά νέα σιγά σιγά, άντε η μια μετά την άλλη να κάνετε ανακοινώσεις!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες σας χαιρετώ από το Αμέρικα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Είμαι πάρα πολύ ζαλισμένη από το ταξίδι για να διαβάσω τα νέα σας...

Θα σας παρακολουθώ πιο στενά από αύριο-μεθαύριο.

ΣΙΑ μου σε έχω στις σκέψεις μου και συνδέθηκα να μάθω τα νέα σου... Εύχομαι τα καλύτερα μέσα από την καρδιά μου :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)@-)@-)@-)@-)@-)@-)@-)@-)@-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ cuando μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μου έλειψε πολύ και χαίρομαι που είμαστε πάλι μαζί... \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Άντε, πλησιάζουν και οι δικές σου ημέρες... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:[smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχααχαααα....οχι..σιγα καλε δεν με αναστατωσες...ειπαμε θα το παραω χαλαρααααααααααααα :lol::lol::lol::lol: σημερα θα εχουμε αγωνια με τη σια...εμενα αν τυχον δεν ερθει ως την τεταρτη θα αρχισω να τρωω νυχακι... :lol::lol::lol:

σιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιααααα...εδω θα στεκομαστε απο πανω!!!!!!!!!!!!μα δεν μπορεις να τους παρεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ ΣΙΑ μου, μη βαράς το κεφάλι σου στον τοίχο!!!! Θα μας σπάσεις τον τοίχο και που θα βαράμε εμείς μετά;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Cuando μου, προβλέπω να μείνουμε όλες χωρίς νύχια πολύ σύντομα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι :YMHUG::YMHUG:

καλή ξεκούραση, επιτέλους σπίτι ε ;

Σία μου θυμίζεις εμένα... που πήγα πρωί και της πήρα μετά της 6 :evil::evil:

υπομονή καρδούλα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο οτι βλεπω μπηκα πανω στο τσακ για να μαθουμε νεα της σιας μας. :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss αντε αυτη η βρωμο μικροβιολογος να τα βγαλει γρηγορα γιατι τα νευρα μου X(X(X(

χ+μ σε ευχαριστω και ανταποδιδω :YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-* να σου πω ομως δεν ξερω αν το καταλαβες αλλα δεν ειμαι εγκυος.

ειδες βρε cuando μου δεν ειμαι παλι.καλα τα λεω εγω αραχνιασα :lol::lol::lol::lol:

teddy τι ωραια που μπαινεις συνεχεια και μας φυσας ευχαριστουμε πολυυυυυυυυυ.ε που θα παει ολοι θα κολλησουμε γκαστριτιδα :-p φιλια στην κοιλιτσα :-*:-*:x:x:x:x

μαρικακι καλως γυρισες παλι στο σπιτικο σου και σε εμας ;) να μας πεις νεα σου και εσυ με την πρωτη ευκαιρια!

αντε σια μου θα μας πεις τα ευχαριστα και θα ξεκινησει υπεροχα η καινουργια εβδομαδα ;;);;) περιμενουμε τωρα :-w:-w:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...