Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

rose μου και madi μου........σας εύχομαι ολόψυχα τα αποτελέσματα να είναι θετικά και να κρυβεται πίσω από όλα αυτά το νινάκι σας.....rose μου, όσο συνεχίζει να μην έρχεται η κακιά περίοδος, τόσο οι πιθανότητες αυξάνουν ασχέτως του τί έδειξε το τεστ..:)....μη μου στενοχωριέσαι........madi μου.......και σε σένα λίγο ακόμη υπομονή να περάσει το ΣΚ και να δούμε όλες μας τί και αν σπείραμε,...:)....σας φιλώ....

cuando μου σήμερα η ψυχολογία μου είναι ανεβασμένη και είμαι καλά....:).....σε ευχαριστώ για την χθεσινή βοήθεια γλυκιά μου..:)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τζανολινο..δεν ξερω κι εγω η καημενη ποσες μερες κανει το εμβρυακι στην κατσατση που στο βαλανε..ισως ναι να θελει 1/2 μερες...οσες κανουν εξω ξερουν...εγω λεω ποσο κανουν γενικα τα εμβριακια απο την αρχη...οποτε ναι το 1-2 η 3 μου φαινεται καλυτερα...αλλα μην περιμενεις να νιωσεις και πολλα...μη σκεφτεσαι..κανε κατι αλλο...

μικι χαιρομαι που εισαι καλυτερα :x βλεπεις εχω περασει πολλες φασεις που με επιανε μαυρη απελπισια και τιποτα δεν κερδιζα..γι αυτο το χω φιλοσοφησει λιγο..δεν ειναι οτι δεν σκεφτομαι τιποτα :lol::lol: ...εχεις ακομα πονακια;ελα λιγες μερες μεινανε και ευχομαι να χεις και να χω ευχαριστα να πουμε..ποτε θα κανεις τεστακι αν δε σου ρθει;οταν λεει το τικερ η θα περιμενεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα ξεχασα να φυσηξω...για να δω πως νιωθει κανεις αμα φυσαει :ymsmug: ....φουουουουουουουουουουουουουουουουουουυουουουουουουουουουου :whistle::whistle: [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] και φου!!!!!! :lol::lol::lol:

καλη φαση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα ξεχασα να φυσηξω...για να δω πως νιωθει κανεις αμα φυσαει :ymsmug: ....φουουουουουουουουουουουουουουουουουουυουουουουουουουουουου :whistle::whistle: [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] και φου!!!!!! :lol::lol::lol:

καλη φαση...

ax bre cuando ti aeras itan aftos??????to katalaban k ta embryakia mou k pigainane mia apo edw mia apo ekei :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: mesa einai akoma!!!!! :lol:

thaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnkkkkkksssssssssss elpizw k efxomai na eisai gourlou.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ισως για τους αλλους..χαχαχαχα....μακαρι τζανολινο μου στο ευχομαι!!!!!!!!!! :lol::lol: μεσα ειναι και γαντζωνονται...λοιπον φευγω παω σε μια παρασταση και μετα σε φιλους..μη μου αγχωνεστε για τιποτα ολα θα γινουν ειπαμε!!!!!!παω να μη σκεφτομαι κι εγω γιατι αυτες τις μερες μια αγωνια εχει αρχισει να με πιανει... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου σε ευχαριστώ πολύ.....και εγώ εύχομαι να έχουμε αμφότερες χαρμόσυνες ανακοινώσεις από βδομαδα....όπως ασφαλώς και στα άλλα κορίτσια...:)....τεστ δεν ξέρω πότε θα κάνω....δηλαδή αν θα κάνω την πρωτη μέρα ή λίγο αργότερα..... :roll: ......τη μια λέω να κάνω αμέσως και την επομένη σκέφτομαι να περιμένω λιγουλάκι....γιατί όπως λες, η απόσταση από το πάτωμα δεν είναι και πολύ μεγάλη.... :oops: ......οπότε ας περάσει με το καλό το ΣΚ και βλέπουμε.......πολλά φιλάκια και καλά να περάσεις στην παράσταση....:)......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ'ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!!

ΑΛΛΑ ΚΑΝΩ ΜΟΥΤΡΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΝΣΤΑΣΙΑ ΤΗΝ ΚΛΑΝΙΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΕΤΟΙΟ ΚΛΑΣΙΜΟ?ΟΥΤΕ ΣΧΟΛΙΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ???ΔΗΛΑΔΗ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΡΩΣΤΗΣΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ???

ΘΑ ΣΕ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΓΙΑΝΝΑ!!!!!!!!!!! :lol:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΙΑΝΥΩ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ.....ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ........

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!

ΣΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ???ΑΝΤΕΧΕΙΣ??ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΝΕ....... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είσαστε όλες τρελοκομείααααα!!!!! =))=))=))=))=))

Καλά αποτελέσματα σε όλα τα κοριτσάκια που περιμένουν με αγωνία!!!!!!! :D:D:D:-ss:-ss:-ss:-ss

Περαστικά και γρήγορη ανάρρωση σε όλες τις αρρωστούλες μας!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Rose μου μη στεναχωριέσαι μπορεί να είναι πολύ νωρίς για να δείξει το τεστάκι σου.....μια αγκαλίτσα;; :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Jannolino μου γραπώθηκαν καλά τα εμβρυάκια σου αυτη τη φορά.... :YMHUG::YMHUG::x:x

Μερεντούλαααααα [smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

Ζήτω η Άνοιξηηηηηη!!!!!! [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

poly apousia exei pesei simeraaaaa!!!! :-\ :-\ @-) pou eiste kaleeeeeee [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] mazeftite ligo giati thelw na petaksw mia kotsana... :?

simera.....eida 2 poly mikroskopika mabra balakia sto serbietaki mou..... :( paizei na einai ta embrya??? :shock::?:(:(:o prwti fora mou symbainei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

simera.....eida 2 poly mikroskopika mabra balakia sto serbietaki mou..... :( paizei na einai ta embrya??? :shock::?:(:(:o prwti fora mou symbainei...

jannolino μην αγχώσεσαι κοπέλα μου τα εμβρυάκια σου ζουν και βασιλεύουν και την κοιλίτσα σου κυριεύουν!

Από ότι ξέρω σε περίπτωση αποβολής (μακρυά από όλες μας!) η μήτρα καθαρίζει με την περίοδο οπότε στην δικιά σου περίπτωση δεν τίθεται θέμα. Μπορεί να είναι τίποτα χνουδάκια από εσώρουχα ή ρούχα τα οποία με κάποια επαφή προχώρησαν λίγο πιο μέσα και τώρα βγήκαν.

Δεν μπορώ σκεφτώ τί αλλό να είναι αυτά τα μαυράκια.

Αφού ο πατέρας των παιδιών είναι λευκός ... τα μαυράκια δεν είναι εμβρυάκια αλλά χνουδάκια :lol::lol::lol:

Εμένα μόλις μου ήρθε η σιχαμένη και δεν μου άφησε κανένα πειθώριο ελπίδας. :(

Καλύτερα στην ώρα της βέβαια παρά να μου παίζει παιχνιδάκια. Rose ελπίζω να μην έχεις την τύχη μου! Όπως και σε όλες τις κοπέλες που περιμένουν εύχομαι να μην την ματαξαναδούν για τουλάχιστον 9 μήνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζανολινο πολυ αστειο αυτο που εγραψες...δυο μαυρα μπαλακια...χαχαχα...δεν ειναι παιδι μου τα παιδακια σου...δεν γινεται..δεν ειναι μαυρα και δεν ειναι μπιλακια...και σιγουρα δε φαινονται...δεν φυγανε εκει ειναι τα ζουζουνακια και προσπαθουν να πιαστουν...μην αγχωνεσαι...

αχ βρε μαντι ηρθε;η βλαμμενη...αααααααααααχ....η ροουζ τι εγινε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα φιλενάδες μου, μπήκα να σας πω τα δικά μου τα κουφά που έχουν ως εξής. Αδιαθέτησα στις 6 Μαρτίου, απο τότε το στήθος μου τούμπανο και να μην αγγίζετε, την Παρασκευή λοιπόν ξεπρίζετε ξαφνικά, το απόγευμα είδα κάτι καφέ υγρά στο σκούπισμα, μετά τίποτα...το Σάβατο τα ξαναείδα ποιο έντονα στο σκούπισμα πάλι αλλά μετά πάλι τίποτα, το βράδυ ξανά, σήμερα το πρωί ξανα και μετά κανονική περίοδος. Εγώ πονάω πάντα στην περίοδο, με χάπια συντηρούμε, τώρα ούτε αίμα των πρώτων μερών της περιόδου ούτε πόνος. Τι είναι? Αινιγμα. Αυτό το κουλό έπαθα λοιπόν και η περίοδος στις 20 μέρες, ενώ είμαι 28-30.

Rose ευχομαι να είναο σποράκι εκεί μέσα και μια χοριακή στα ύψη.

Cuando, Anastasia, Merenta, Levou, και οι υπόλοιπες καλή επιτυχία. Τα μωράκια έρχονται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!Χουανιτακι δεν σε ξεχασα βρε θυμωσιαρα,φρασττττττττ :-o ουπς!!απλα δεν μπορουσα να βρω κατι να γραψω....τωρα ομως σε τακτοποιησα!!! ;;)

Την ροουζ ψαχνω την ειδε κανεις?τι εγινε αυτο το κοριτσι μας!!!!.... :-?

Σιααααααααααα αντεχεις, βαστας? :x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli den xero ti na po..tha sou elega na simvouleuteis to giatro sou..kamia fora o kiklos pathainei kati tetoia...den xero..periergo..den to xo pathei kai den xero..

tzanolino eisai kalitera?roouz pou eisai ontos?anastasia esi pos niotheis?eisai akoma egios? :lol::lol::lol:

sia xathikes ki esi mazi me ti roouz..oles figane triimero mou fainetai...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando Μου τι κανεις?Καλα δεν ειπαμε, ειμαι εγκυος?Και περιοδος να μου ερθει παλι εγκυος θα ειμαι!! =))=))

Χθες το βραδυ κοιμομουν μπρουμυτα και ξυπνησα αποτο μα απο τρελους πονους στο στηθος....δεν το εχω ξανα παθει αυτο...και σημερα εχω φαγουρα στις θηλες και πονανε.....υποψιαζεστε τιποτα? :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anasatasia super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μ'ΑΡΕΣΕΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ!!!!!!!!!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗ ΣΙΑ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ...........ΣΤΗΝ CUANDO ΜΟΥ...ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να υποψιαστουμε;εδω το πραγμα μιλαει απο μονο του!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: δεν χρειαζεται να το ψαχνεις...τελειωσε...εισαι...!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: πλακα στην πλακα..μπορει και να σαι... :lol::lol::lol::lol: κι εμενα με ενοχλει το βραδυ που κοιμαμαι..ποναει αλλα δεν με τρελαινει...ποναει παντως ακομα..την αλλη φορα 5 μερες πριν δεν πονουσε..οποτε ...θα δειξει...και οπως ειπαμε..ειμαι πολυ εγκυος... :lol::lol::lol:

χουανιτακι..ελπιζω να ειναι υπεροχη αυτη η βδομαδα...λιγο πατωμα μου μυριζει :?;):D ...αλλα ειναι που εχω τη μυτη λαγωνικου...λες να ειμαι εγκυος; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα σε ολες!!

Μοrouli συμβαινουν καμια φορα στον κυκλο μας αυτα...Οταν ομως μιλησεις με τον ιατρο σου πες του το...

Eγω ειμαι καλα τωρα και πηγαμε βολτιτσα, περασαμε πολυ ομορφα αφου ειχε καλο καιρο!! [smilie=icon_flower.gif]

Ελπιζω να εχουμε και μια ομορφη εβδομαδα,με πολλες ευχαριστες ανακοινωσεις!!! @};-@};-

Φυσα Demoula!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα εδω ειμαι!!!!!! :x:x:x:x:x

απολαμβανω τις τελευταιες ηρεμες στιγμες γιατι αυριο θα ειμαι καπως ετσι :-ss@-):-wb-(~x(~x( [smilie=angryfire.gif] [smilie=sad6.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Εννοειται πως αυριο θελω χαμηλους τονους για το οποιο αποτελεσμα μεχρι να βγουνε και τα αποτελεσματα των Aναστασια, Cuando , ROZE ξεχασα καμια?????

ελπιζω οχι !!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...