Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πρεπει να ειμαι η πιο παλια απο ολες σας!ωρε αραχνιασα εδω περα :lol::lol::lol::lol: πεστα ρε cuando ουτε εγω θα το ανεχτω αλλο τελος :o:o παει αμα ειμαι θα ερχεστε στο τρελοκομειο να με βρειτε μετα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι και γω!

Θελω να σας πω ενα μεγαλο ευχαριστω για το ενδιαφερον σας!!!

Ειμαι πολυ καλυτερα , εχω μονο 37και κατι τωρα, μαλλον ειναι ιωση αλλα επειδη με βρηκε εξασθενημενη και δεν προσεχω και πολυ, το περασα πιο βαρια,τι να πω....

Xouanitaki περαστικα σου και σε εσενα γλυκια μου!

Twiggy μου [smilie=occasion13.gif] Σου ευχομαι την επομενη φορα να τα γιορτασεις με το μωρακι σου!!Μη μου στεναχωριεσαι,ειπαμε.....δεν το βαζουμε κατω!

Σια μου περιμενω απλα την επιβεβαιωση,ειμαι σιγουρη για σενα!!!!Μου ελειψες φιλεναδιτσα [smilie=love7.gif]

Μarikaki ευχομαι καλη τυχη στην αδερφη σου!!

Γλυκο μου cuandaki τα καλυτερα και σε εσενα ,θα τα καταφερετε!!

Rose σου ευχομαι να γινει το θαυμα!!

Jannolino μου ,τι ωραια νεα?Ηρθε η σειρα σου γλυκια μου!!Μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε!!!

Αnastasia......τι ωραια, με εκανες εγκυουλα βλεπουν τα ματακια μου :-B !!!Λες να μου φερει γουρι??? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale ti trolokomeia diabazw??? :shock::shock: oles gia mia k mia gia oles!!!tha erthoume k emeis.... :D:D:D:D

lilaki mou efxomai na anarwseis grigora kali m k se efxaristw gia tis efxes sou...

mariap mou akoma tipota!!nomizw pws ponane ligo oi wothikes alla den eixame oolipsia :?:?:? tipota spoudaio!!!!!!!!!

ante koritsia bour stis egkymosines!!!!!i anoiksi einai i epoxi mas...(thelw na pistebw :geek: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε δεν εχεις και αδικο με τις ρομπιτσες θα ειμαστε :lol::lol::lol::lol::lol:

λιλ περαστικα κοπελα μου να προσεχεις ολο ιωσεις κυκλοφορουν.να σαι καλα μακαρι να εχει γινει το θαυμα θα σας ενημερωσω για νεοτερα. :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε δεν εχεις και αδικο με τις ρομπιτσες θα ειμαστε :lol::lol::lol::lol::lol:

λιλ περαστικα κοπελα μου να προσεχεις ολο ιωσεις κυκλοφορουν.να σαι καλα μακαρι να εχει γινει το θαυμα θα σας ενημερωσω για νεοτερα. :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

tha perimenoume k emeis mazi me sena k fysika tha eimaste psyxraimes 8-|8-|:-ss:-ss:-ss@-)@-):^o:-s:mrgreen::(|)3:-O

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιες ρομπιτσες....τις πρασινες, τις ασπρες ή τις ροζ? :-?

τις ασπρες αυτες που δενουν πισω 8-}8-}8-} ...λιλ ηρθες;περαστικα εντελως τωρα και καλως ξαναρθες...να προσεχεις τωρα...για να δουμε βρε κοριτσια λετε να τρελαθουμε εντελως;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια!! :-*:x

Μηπως να αφησετε τις ρομπιτσες???Να πιασουμε τιποτα αλλο ....να δουμε λιγη χαρα? :lol: :lol:

Που να γινω και καλα..... [smilie=naka.gif] Tον χασατε τον Παναη... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι και γω!

Θελω να σας πω ενα μεγαλο ευχαριστω για το ενδιαφερον σας!!!

Ειμαι πολυ καλυτερα , εχω μονο 37και κατι τωρα, μαλλον ειναι ιωση αλλα επειδη με βρηκε εξασθενημενη και δεν προσεχω και πολυ, το περασα πιο βαρια,τι να πω....

Xouanitaki περαστικα σου και σε εσενα γλυκια μου!

Twiggy μου [smilie=occasion13.gif] Σου ευχομαι την επομενη φορα να τα γιορτασεις με το μωρακι σου!!Μη μου στεναχωριεσαι,ειπαμε.....δεν το βαζουμε κατω!

Σια μου περιμενω απλα την επιβεβαιωση,ειμαι σιγουρη για σενα!!!!Μου ελειψες φιλεναδιτσα [smilie=love7.gif]

Μarikaki ευχομαι καλη τυχη στην αδερφη σου!!

Γλυκο μου cuandaki τα καλυτερα και σε εσενα ,θα τα καταφερετε!!

Rose σου ευχομαι να γινει το θαυμα!!

Jannolino μου ,τι ωραια νεα?Ηρθε η σειρα σου γλυκια μου!!Μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε!!!

Αnastasia......τι ωραια, με εκανες εγκυουλα βλεπουν τα ματακια μου :-B !!!Λες να μου φερει γουρι??? :lol::lol:

σε ευχαριστω λιλ και σε σενα περαστικα!

εγω ημουν λιγακι χαλια ολη μερα αλλα νιωθω λιγο καλυτερα πια.. αποφασισαμε να χαλαρωσουμε λιγακι, δεν θα κανουμε αλλη σπερματεγχυση.. μιλησα και με τη γιατρο μου. Ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες και θετικα αποτελεσματα σε οσες αγωνιουν!!! σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες καλημερες!οπως βλεπετε πρωι πρωι δινω το παρον :-p εμ πως να μην γινει αυτο αφου δεν μπορεσα να κοιμηθω ολο το βραδυ απο την αγωνια και το αγχος.καποια στιγμη με επιασαν και πονοι χαμηλα αλλα οχι σαν της περιοδου..οταν περασαν εκει γυρω στις 4 τα ξημερωματα κοιμηθηκα λιγακι και ξυπνησα κατα τις 8 οπου και σηκωθηκα γιατι δεν αντεχα αλλο και πηγα να παρω τεστ.το πηρα εφαγα το αρνητικο αποτελεσμα :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες καλημερες!

οπως βλεπετε πρωι πρωι δινω το παρον :-p εμ πως να μην γινει αυτο αφου δεν μπορεσα να κοιμηθω ολο το βραδυ απο την αγωνια και το αγχος.καποια στιγμη τα ξημερωματα με επιασαν πονοι χαμηλα αλλα οχι σαν της περιοδου..οταν περασαν εκει γυρω στις 4 τα ξημερωματα κοιμηθηκα και ξυπνησα κατα τις 8 οπου και σηκωθηκα γιατι δεν αντεχα αλλο και πηγα να παρω τεστ =p~ το πηρα εφαγα το αρνητικο αποτελεσμα :( και ησυχασα (λεμε τωρα).με το που εκανα το τεστ το πρωτο παραθυρακι εδειξε αμεσως αρνητικο αποτελεσμα X( και μετα περιμενα να δω και την καθετη γραμμη απο το αλλο παραθυρο ελεγχου για να ειμαι σιγουρη οτι εγινε σωστα.με το ζορι βγηκε η καθετη γραμμη αλλα στο πρωτο παραθυρο το αποτελεσμα εκει αρνητικο δεν αλλαξε τιποτα :( τεστ εκανα το clearblue οποτε δεν παιζει θεμα να μην ειναι αξιοπιστο αρα δεν ειμαι εγκυος :(:(:((:(( θα περιμενω να δω αν μου ερθει περιοδος σημερα η αυριο και μετα απο Δευτερα κατευθειαν χοριακη για σιγουρα.ηλπιζα οτι θα δω θετικο αποτελεσμα να το ελεγα στον αντρουλη μου να χαρει που με ρωτουσε τα ξημερωματα οταν σηκωθηκα και πηγα τουαλετα αν μου ηρθε περιοδος.αχ ανησυχουσε ο καημενος :(

εσεις τι λετε βρε κοριτσα παιζει να μην εχει δειξει ακομα?αναστασια δεν πηρα το διπλο για να κανω χοριακη απο βδομαδα αν δεν ερθει!ειδες και με τα πρωινα ουρα παλι ανρητικο βγηκε :(:(:( αυτα τα τεστ δεν με θελουν τελεικα X(X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Rose μου! Αχ αυτά τα τεστ μας έχουν καταστρέψει ... ήθελα να ξέρω για καλό τα βγάλανε; Τις περισσότερες φορές μας μπερδεύουν. Κάνε υπομονή βρε Rose και πάνε μια και καλή για χοριακή από εδομάδα. Πάρε τον αντρούλη σου ή μια κολλητή σου και βγες για ένα καφεδάκι σε αυτό τον υπέροχο ήλιο και γράψτα όλα και τα τεστ και όλα!

Άλλωστε νομίζω ότι είναι λίγο νωρίς ακόμη. Από ότι βλέπω από το τικεράκι σου είσαι στη 29η μέρα από τις 30 οπότε έχεις ακόμα λίγο. Σε καταλαβαίνω απόλυτα πως νιώθεις γιατί και έγω στην 29η είμαι (τελευταία περίοδος 26/02) αλλά έχω ένα κύκλο από 26-35 μέρες οπότε λέω να περιμένω τουλάχιστον μέχρι τα μέσα της εβδομάδας. Ελπίζω δηλαδή να αντέξω και να μην κάνω κανένα τεστάκι μέχρι τότε. =p~

Αν και δε το πολύ βλέπω στην περίπτωση μου γιατί το στήθος αυτή τη φορά δεν με πονάει ιδιαίτερα ούτε έχω και πολλά συμπτώματα.

Υπομονή βρε Rose μου δυστυχώς ... δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα άλλο και εύχομαι στις επόμενες μέρες να ανακοινώσουμε όλες μαζί τα ευχάριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madi μου το τικερ μου δεν μετραει σωστα το ειχα αφησει ετσι για να μην βλεπω ποσο ειμαι και αγχωνομαι.χθες ημουν στην 30η μερα που εχω κυκλο 28-30 και απο σημερα θα ξεκιναω να μετραω καθυστερηση.ειπα να κανω σημερα το πρωι μηπως και δειξει γιατι μετα δυστηχως δουλευω και ηθελα να ξερω αν ειμαι η οχι!μακαρι να μπορουσα να παω για καφεδακι σημερα με τοσο ωραια μερα να ξεχαστω αλλα και παλι στην δουλεια θα το ξεχασω το θεμα οσο να ναι.τι να πω μακαρι να μην ειναι αληθινο το τεστ και να μην ερθει η ατιμη.αντε και εσυ υπομονη πλησιαζουν οι μερες να μαθεις και ευχομαι να ειμαστε και οι δυο εγκυουλες :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες. Μην το βάζετε κάτω πόσες ιστορίες έχουμε διαβάσει εδω μέσα με λανθασμένα αρνητικά τέστ?!! Μπορεί το σποράκι να είναι παιχνιδιάρικο και να παίζει απο τώρα κρυφτούλι!!! :D;)

Εγώ έχω ωορρηξία και το γλεντάμε, μας έχει πιάσει και η άνοιξη καταλαβαίνετε... :oops::oops:

Το παράξενο είναι όμως ότι άρχισε να πρήζεται αρκετά το ατήθος μου ενώ έχω ωορρηξία... πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό και δεν ξέρω τι να υποθέσω...! Έχει συμβεί σε καμιά σας ποτέ κάτι παρόμοιο??? Μήπως τρελάθηκαν οι ορμόνες μου με την άνοιξη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου levou :-h μακαρι να υπαρχει σπορακι και ας ειναι παιχνιδιαρικο οπως λες :-p

ετσι γλεντηστε το μεχρι τελεικης πτωσης :lol::lol: μην δινεις σημασια απο την ωορρηξια σου θα ειναι εμενα ετσι γινεται.οταν πλησιαζουν οι μερες της ωορρηξιας μου αρχιζει να πρηζεται μερα με την μερα ολο και πιο πολυ ισως και σε σενα να εχει ξαναγινει αλλα να μην εδωσες σημασια.κανε την αδιαφορη σε ολα αυτα και επικεντρωσου στο ψητο ;):lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!ti ginete bre koritsia??perimenoume sporakia??

rozaki mou min amfibaleis pws mporei na eisai!!etsi k alliws to arnitiko panta genaei amfibolies giati mporei na einai lathos!!!opws k na exei prospathise na xalarwseis...oooso mporeis...kai efxomai apo ta bathoi tis kardias mou na eisai egkyoula mazi me ti madi mas....makari koritsia mou..

levouuu bravo kopela mou!!!etsi etsi..keep going :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχετε δίκιο μάλλον δίνω περισσότερη σημασία απ'ότι πρέπει...Θα το αγνοήσω εντελώς και θα πάω βόλτα με το ποδηλατάκι μου! Σας φιλώ γλυκά και σας στέλνω μπόλικη θετική ενέργεια!!!!

Ζήτω η άνοιξη!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob8.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy2.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=toothy9.gif]:crazy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ροουζ σε ξεσηκωσαμε χτες ε;χαχαχαχαχα :lol::lol::lol: ....λοιπον εγω εχω μια φιλη που με τρεις μερες καθυστερηση της εμφανιστηκε ενα αχνο τεστ που ουτε η ιδια δεν το εβλεπε...που σημαινει πως αν το κανε δυο μερες πριν θα της εβγαινε αρνητικο..και εκεινη τη μερα ειχε χοριακη 200+...οποτε δεν ξερεις...οσο δεν ερχεται ολα τα σεναρια παιζουν...θα δειξει...ευχομαι να δειξει!!!!!!!!!!!!!αντε μαντι κι εσυ...την αλλη βδομαδα θα χουμε πολλα νεα...εγω παρ'ολο που ειμαι σιγουρα εγκυος βεβαιως βεβαιως...κανω οτι δεν το ξερω και ετοιμαζομαι για την επομενη προσπαθεια που θα ναι πιο τυχερη...απλα για να μην κυλιστω στα πατωματα και μετα δεν θελω οπως το παθα την αλλη φορα... :lol::lol::lol: αλλα φυσικα αφου ειμαι δεν χρειαζεται να αγχωνομαι...ετσι δεν ειναι αναστασια; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaxxx ante na exoume mono efxarista....egw pantws koritsia tin proigoumeni fora katalabaina pws kati ginete sti koilia mou...afti ti fora poly isixia epese :?:-? as elpisoume pws einai poly nwris akoma... ;)

kale pou eiste oles simera?????boltarete,trwte,pinete,ntoin ntoin..... :roll::roll:

kali epityxia sta koritsia mas pou plisiazoun oi meres... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaxxx ante na exoume mono efxarista....egw pantws koritsia tin proigoumeni fora katalabaina pws kati ginete sti koilia mou...afti ti fora poly isixia epese :?:-? as elpisoume pws einai poly nwris akoma... ;)

kale pou eiste oles simera?????boltarete,trwte,pinete,ntoin ntoin..... :roll::roll:

kali epityxia sta koritsia mas pou plisiazoun oi meres... :)

Τί την θες την φασαρια ρε Γιαννα....αστα εκει ησυχα κοιμουνται και θα ξυπνησουν οταν πρεπει!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε γιαννα ειναι αδυνατον σε μια μερα να νιωθεις...θελουν 5/6 μερες να γραπωθουν καλα...χαλαααααααααααααρωσε....σου μιλανε οι εγκυμονουσες...θες να σε φυσηξουμε;χαχαχαχα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...