Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπορω να γραψω ποσες φορες το κανατε,αν ηταν κανονικα, αν ηταν μιση φορα,με προφυλαξη, με χαπια, σε τι σταση...θελεις κι αλλα? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια συνχαρητηρια [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] ειμαστε εγκυουλες ολες μπραβο μπραβο!!!!!!!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale eimaste egyes @-)@-):o):o):-p=p~

ax ti wraiaaaaaaa :ymparty::ymparty::ymparty::D:D loipon kernaw soublakiaaaaaa :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τι σουβλακια καλε τσιγκουνα βαλε κανα κοκορετσι κανα κοντοσουβλι κανα γουρουνοπουλο να φαμε [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

να ριξουμε και καμια κλανιτσα!!! [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

epeidi eisai egkya k sebomai tis ligoures sou....tha ksodeftw ligo parapanw :lol::lol:

sti soubla bazw ena katsiki,ena arni k ena zoumero k afrato gourounopoulo!!!!!apo sxaras bazw oti exw k den exw sto magazi....ti lete mas ftanoun??i na pw gia pswnia?? :?::?::):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

epeidi eisai egkya k sebomai tis ligoures sou....tha ksodeftw ligo parapanw :lol::lol:

sti soubla bazw ena katsiki,ena arni k ena zoumero k afrato gourounopoulo!!!!!apo sxaras bazw oti exw k den exw sto magazi....ti lete mas ftanoun??i na pw gia pswnia?? :?::?::):D

τρεχα!!!!!!!!!!!!!!! ακομα εδω εισαι :!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!

=p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia piga gia pswnia alla toso megali posotita pou ithela gia na fame oles mou to apagorepsan giati leei mono se idaiteres periptwseis einai epitrepto....kai tous bazw mia katsadaaaaa!!!!kala...(tous lew)k egw meta apo ti sia pou tha paw :ymtongue::ar!:ar! einai k egya k tha arxisei na me klanei [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=booty.gif][smilie=help.gif][smilie=help.gif][smilie=help.gif][smilie=help.gif] exw k freskoxtenismeno malliiiiiiiii!!!!!!lypeithitemaiii :((:((:((:(( k etsi sikwsa oooolo to magazi k efyga efxaristimeni :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι ομορφη λιστα ειναι αυτη?αναστασια πραγματικα σουπερ οι αναλυσεις σου :-bd:-bd:-bd το πιο καλο ειναι αυτο που εγραψες για μενα θα σας κανω εκπληξη :lol::lol::lol: βρε λες? :-?:-? παντος μεχρι σημερα δεν περιμενα και ακομα τιποτα κοριτσια πουθενα η κυρια.αχ :-ss:-ss με εχει κανει να σκεφτομαι οτι μπορει να ειμαι και στο τελος θα απογοητευτω πολυ παλι.αυριο μετραω καθυστερηση αν και πιστευω οτι αυριο θα ερθει..αν δεν ερθει τοτε μαλλον θα κανω τεστ την Κυριακη!χθες ειχα φουσκωμα και μερικα ψιλοπονακια αισθανομαι αυτες τις μερες αλλα οχι συνεχεια και πιστευα οτι ειναι λογω της περιοδου και οτι μεχρι σημερα το πολυ θα ερχοταν αφου παντα ειναι στην ωρα της.ηταν και ο πονοκεφαλος που με επιασε και λεω τελος ερχεται..τι να πω δεν ξερω απο την μια ελπιζω αλλα απο την αλλη φοβαμαι οτι αυριο θα ερθει.κοριτσια θα τρελαθωωω @-)@-)@-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι ομορφη λιστα ειναι αυτη?αναστασια πραγματικα σουπερ οι αναλυσεις σου :-bd:-bd:-bd το πιο καλο ειναι αυτο που εγραψες για μενα θα σας κανω εκπληξη :lol::lol::lol: βρε λες? :-?:-? παντος μεχρι σημερα δεν περιμενα και ακομα τιποτα κοριτσια πουθενα η κυρια.αχ :-ss:-ss με εχει κανει να σκεφτομαι οτι μπορει να ειμαι και στο τελος θα απογοητευτω πολυ παλι.αυριο μετραω καθυστερηση αν και πιστευω οτι αυριο θα ερθει..αν δεν ερθει τοτε μαλλον θα κανω τεστ την Κυριακη!χθες ειχα φουσκωμα και μερικα ψιλοπονακια αισθανομαι αυτες τις μερες αλλα οχι συνεχεια και πιστευα οτι ειναι λογω της περιοδου και οτι μεχρι σημερα το πολυ θα ερχοταν αφου παντα ειναι στην ωρα της.ηταν και ο πονοκεφαλος που με επιασε και λεω τελος ερχεται..τι να πω δεν ξερω απο την μια ελπιζω αλλα απο την αλλη φοβαμαι οτι αυριο θα ερθει.κοριτσια θα τρελαθωωω @-)@-)@-)

i alitheia einai pws mexri twra ola fainonte thetika!!!!!makari na sou kanei tetoia ekpliksi!!!!!!!tha mathoume prwta gia sena diladi k tha kanoume to prwto mas partaki!!!!!!!!omws min anxwnesai gt an einai na erthei tin kathystereis k tha apogoitefteis meta...k de theloume kati tetoio ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino μου τι να πω εχω αρχισει να ψιλοκανω ονειρα παλι αλλα επιφυλακτικα.δεν ξερω τι να σκεφτω..μια λεω λες να ειμαι να εγινε το θαυμα?μια λεω σιγα μην ειμαι θα ερθει αλλα βλεποντας οτι σημερα δεν ηρθε οσο να ναι εχω αρχισει να ελπιζω.παντα ερχεται στην ωρα της και σπανια να ερθει μετα,τουλαχιστον αυτο εχει να γινει καιρο αλλα μπορει και να ειναι η σπανια περιπτωση τωρα τι να πω.τωρα με εχει πιασει αυτη η αγωνια που ειδα οτι μεχρι σημερα που ειναι 30η μερα δεν εχει ερθει ακομα και μου κινησε υποψιες.αχ θα σκασωωω :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε ροουζ..σου ειπα ηρθε η ωρα σου..αρκετα..εγω βαρεθηκα να σε βλεπω να περιμενεις!!!!!!!!! :lol::lol::lol: λοιπον κοπιασε να φας κατι και μην αγχωνεσαι αλλο!!!!!!!θα μας κανεις την εκπλ :ymparty::ymparty: ηξη σιγουρα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια,Cuando,Αναστασία,Rose και Jannolino σύντομα θα μας πείτε τα ευχάριστα και μετά απο λίγο καιρό θα είστε έτσι!!!!!!! ImageHandler.ashx?Width=300&Height=200&HomeDirectory=%2FPortals%2F0%2F&FileName=PamePreveza%2FNewsImages%2F1_pregnancy.jpg&PortalID=0&q=1:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Jannolino μου τι κάνουν τα εμβρυάκια σου;;; :D:D:D:D

Μερεντούλα μου μόνο εμείς μείναμε;; [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] Άντε να ξεκινήσουμε κι εμεις να ροδοκοκκινήσουμε τη λιστούλα μας!!!!!! :ympray::ympray:[smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando βαρεθηκες εσυ να με βλεπεις φαντασου εγω ποσο βαρεθηκα να με βλεπω :lol: :lol: :lol::lol: τι να μην αγχωνομαι θα τα φαω τα νυχια μου ολα στο τελος :-ss:-ss:-ss:-p

μαρια τι ωραια κοιλουμπα ειναι αυτη?αχ μακαρι Παναγιτσα μου :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...