Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

cuando Μου θα ειμαι 14 ημερες μετα την ωορηξια, τοτε πρεπει να μου ερθει κανονικα!

kimonnnnnnnnnn φυσα ρε κοπελα να μας κοπει η ανασα και να φουσκωσουμε!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

perastika elina mou...xekourasou kala...

anastasia mou ki ego ti deutera stis 29 eimai 14 alla tha kathisterisei fanatazomai etsi gia na me valei se agonia..opos tin alli fora.. :x:lol:

Κανονικα 14 με 16 ημερες μετα ερχεται, αν καθυστερησει εστω μια ημερα παραπανω μυριζει μπεμπε μετα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα στην ομορφη παρεα.τι κανετε πως ειστε?εγω νυσταζωωωω (-|(-|(-|

twiggy μου μην πεφτεις καθολου τωρα θα γινεις ακομα πιο δυνατη και θα βαλεις μπρος παλι για νεα προσπαθεια.καμια δεν τα παραταει μεχρι να ερθει το μωρακι ;)

janollino με το καλο αυριο τα παγωτινια σου να βρουν τον δρομο τους και να μεινουν γερα %%-%%-%%- πολυ καλη επιτυχια :ympray::ympray::ympray:

cuando βαστα γερα τα ζουζουνια σου σε λιγες μερες θα κανουν την εμφανιση τους ;):-p

αναστασακι μου πονακια εχεις απο τωρα?τι γινεται φιλεναδα μπας και τρυπωνει κανας σπορος εκει μεσα? :-?:-?

εγω σημερα ακομα καθαρη δεν ηρθε η κοκκινοσκουφιτσα.ε μαλλον αυριο θα θελει να κανει την εμφανιση της.οποτε ακομα περιμενουμε!οσο για τον πονοκεφαλο το διαβασα cuando μου σε ενα αρθρο οτι προερχεται απο τις ορμονες.ρε τι τραβαμε και εμεις οι χορευτριες :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρααααα!!!!!!!

Χουανιτάκι μου περαστικούλιααααα!!!!! :P:P:P

Αναστασία,Σια και Cuando ξεκούραση πάνω απ'ολα και περιμένουμε τα ευχάριστα εεεεε!!!!!!Καλά αποτελέσματα κοριτσάκια μου!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Twiggy μου είπαμε δεν τα παρατάει καμία μέχρι να καταφέρουμε να κρατήσουμε αγκαλιά τα μωράκια μας!!!! :D:D:D

Jannolino μου μπράβο κορίτσι μου!!!!Χάρηκα πολύ με τα νέα σου!!!!!Σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου όλα να πάνε καλά και τα παγωτίνια σου να κρατηθούν γεράααααα!!!!!!Καλή επιτυχία!!!!!! :D:D:D

Άντε έχουμε μια λίστα να κοκκινήσουμεεεεε!!!!!!! [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεχρι αυριο ειναι οποτε αναμενουμε να την δουμε!συνηθισμενη ειμαι πλεον δεν με νοιαζει ;;);;)

κοίτα όλα τα ωραία έρχονται ξαφνικά...

μακάρι να μην την δεις για τους επόμενους 8 μήνες !!

mariap 8-}8-}:YMHUG:

anastasia32 θα μας κάνεις και εσύ την έκπληξη [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif]

καλέ χαμός θα γίνει στο μαμμυ αυτές τις μέρες !!!

προβλέπω πολλές ανακοινώσεις !!! [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντακι μου ευχαριστω μακαρι αλλα σιγα μην αλλαξει κατι τωρα!ας μην ελπιζω για να μην απογοητευτω πολυ μετα ενω ετσι που την περιμενω δεν με ενοχλει τοσο.

mariap υπομονη δεν λες τιποτα γαιδουρινη θελω δεν θελω :-p:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντουλα αν περιμενετε απο εμενα σωθηκατε :-B .Δεν νομιζω να ειμαι ακομα....εχω τα γνωστα οπως παντα και με φαρμακα και χωρις....ανακατωσούρες,στηθος, πονακια στις σαλπιγγες,συχνουρια.... :lol::lol: μαλλον οταν θα ειμαι δεν θα εχω τιποτα απο ολα αυτα!!! :lol::lol:=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντακι μου ευχαριστω μακαρι αλλα σιγα μην αλλαξει κατι τωρα!ας μην ελπιζω για να μην απογοητευτω πολυ μετα ενω ετσι που την περιμενω δεν με ενοχλει τοσο.

mariap υπομονη δεν λες τιποτα γαιδουρινη θελω δεν θελω :-p:-*:-*:-*:-*:-*

Μακαρι να γινει το θαυμα τωρα που δεν το περιμενεις....κι αυτη μωρε τι θελει και να ερθει ας κατσει στα αυγα της!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ροουζ μου ειναι καιρος σου πια να περασεις στις εγκυουλες!!!ευχομαι να συμβει...ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: ...τζανολινο καλη επιτυχια αυριο καλο μου...αναστασια ολα τα συμπτωματα ;συγχαρητηρια εισαι εγκυος !!!!!! =))=))=)):ymparty::ymparty::ymparty:

μαριαπ ευχαριστουμε για τις ευχες!χαιρετισμους στην πατριδα..ποτε δεν περιμενει η αδερφουλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία στην αυριανή σου δοκιμασία!!!! Όλα θα πάνε πολύ καλά και τα παγωτινάκια σου θα γατζωθούν στην κοιλίτσα σου!!!!!

Marikaki μου χάρηκα που όλα πήγαν καλά με τον μπαμπά σου...άντε για να επιστρέψεις ήρεμη στον αντρούλη σου...

Φιλιά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου η αδερφή μου θα κάνει χοριακή στις 31Μαρτίου την ίδια μέρα με σένα λες να μου πείτε τα ευχάριστα κι οι δυο σας;; [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif]

Λοιπόν κανονίστε την πορεία σας Θέλω μόνο ευχάριστα να ακούω!!!!! :D:D:D

Αναστασία αυτα τα συμπτώματα τα έχεις και όταν περιμένεις περίοδο ή τώρα έχεις τα συμπτώματα;; :-?:-?

Αχ Rose μου δυστυχώς όλες απο υπομονή έχουμε μπουχτήσει το καταλαβαίνω αλλά δε λες πάλι καλά που μας τη στέλνει σε αφθονία ο Θεός τότε που την χρειαζόμαστε περισσότερο;; ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααχ μακαρι!!!!!!!!!!πως νιωθει η αδερφουλα; [smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif] ευχομαι να εχουμε ευχαριστα...ουφ δεν ξερω...εγω ενα τεστ θα κανω..κι ο,τι δειξει..αν δεν ερθει η βλαμμενη στο μεταξυ... :lol: αντε ευχομαι τα καλυτερα!!!και σε σενα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΦΩΝΑΞΩ.... ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ.

Twiggy ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΜΕ!!!! Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ¨ΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΣΑΜΕ, ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΣΥΚΩΝΟΜΑΣΤΕ¨

Jannolino ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ 100% ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!

elina76 MOY ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ. ΠΑΡΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΟΝΕΙΡΑ.

ΚΑΛΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΘΕΤΙΚΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ!!!!

Η ΕΙΡΩΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 31/3 ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΦΤΙΑΞΕ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΕ ΤΑ ΧΑΠΙΑ...... ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ ΑΦΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ.....

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ+Μ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΝΑ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ [smilie=hello2.gif] [smilie=icon_cheers.gif] ΚΡΙΑΡΙ ΚΑΙ ΣΥ ΕΕΕ???? ΤΟ ΠΟΣΤ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif] ΤΥΧΑΙΟ ???? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ...

Η LIL ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΑ :ymsick::ymsick::ymsick: LIL ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΚΑΛΕ.... :x:x:x:x:x

ΑΝΤΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΘΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΡΟΥΣΗ ΜΕ ΒΛΕΠΩ [smilie=banghead.gif]

ΓΙΑΝΝΑ ΟΡΓΙΑΚΗ ΚΑΛΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΕΡΧΕΤΑΙ [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΟΡΓΙΑΚΗ ΚΑΤΑ ΒΑΘΩΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ Η ΦΩΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΣΟΥ [smilie=icon_thumleft.gif] [smilie=icon_thumright.gif]

CUANDO ANΑΣΤΑΣΙΑ ROSE ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ :-ss:-ss:-ss

TA ΘΕΤΙΚΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ :ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 4 ΜΕ 5 ΧΡΟΝΙΑ.ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΤΕΛΙΚΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΣΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ.ΕΚΤΟΤΕ ΤΟ ΑΦΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ.ΤΕΛΙΚΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ FIRST STEP KAI BGHKE UETIKO.EXV TRELLAUEI.DEN JERV TI NA KANV.TO EDEIJA KAI STOYS DIKOYS MOY KAI MOY EIPAN ONTVS EINAI ΘΕΤΙΚΟ.ΕΓΩ ΚΡΑΤΑΩ ΠΙΣΙΝΗ.ΜΗΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ?ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ.Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ 25/02 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ!!!!!!! ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ !!!!!!!!!!!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????? ΤΙΝΚΥΒΕΛ!!!!! ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ???????? ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ....ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΔΕΙΞΑ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ!!!!!!! 4 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑ8ΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!! ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D !!!!!!!!!!!!!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΝΑ ΩΓΟΥΝ 8ΕΤΙΚΑ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 4 ΜΕ 5 ΧΡΟΝΙΑ.ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΤΕΛΙΚΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΣΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ.ΕΚΤΟΤΕ ΤΟ ΑΦΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ.ΤΕΛΙΚΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ FIRST STEP KAI BGHKE UETIKO.EXV TRELLAUEI.DEN JERV TI NA KANV.TO EDEIJA KAI STOYS DIKOYS MOY KAI MOY EIPAN ONTVS EINAI ΘΕΤΙΚΟ.ΕΓΩ ΚΡΑΤΑΩ ΠΙΣΙΝΗ.ΜΗΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ?ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ.Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ 25/02 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΜΕ.

ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ !!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

ΘΑ ΠΑΣ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τέλεια κορίτσι μου, όπως είχαμε πει και την άλλη φορά που ήσουν στο δίλημμα πότε να κλείσεις, αυτά που είδατε είναι τα αναμενόμενα όπως σου είπε κι ο γιατρός σου άλλωστε ❤️ Το μωράκι εξελίσσεται όπως θα πρεπε! Με το καλό, όταν περάσουν 2-3 βδομάδες να ακούσετε και καρδούλα 💫
    • Και εμένα μου φαίνονται πολλά τα λεφτά δεν με περίσσευαν και για κάτι τέτοιο δεν ξέρω κιολας τι ισχύει από όλα αυτά που διαβάζω και ακούω όποτε δεν έκανα τίποτα 
    • είναι πολλά τα λεφτά η αλήθεια είναι!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε από τον γιατρό. Είδαμε τον σάκο που έχει μεγαλώσει πολύ και τον λεκιθικο ασκό. Εμβρυϊκά στοιχεία δεν είδαμε και καρδούλα, όσο και αν προσπαθήσαμε, δεν ακούσαμε.  Βέβαια δεν απογοητεύτηκα γιατί ξέρω πως είναι πολύ νωρίς ακόμα ( 5w 3d).  Μας είπε πως για τις εβδομάδες μας είμαστε πολύ καλά και πως θα ακούσουμε καρδούλα την άλλη εβδομάδα. Αυτααα
    • Θα τα καταφέρετε γλυκιά μου, έχετε ήδη μια εγκυμοσύνη στο ιστορικό σας που αν θυμάμαι σωστά ήρθε σχετικά εύκολα. Θα ξαναγίνει το θαύμα όσο κι αν φαίνεται μακρινό τώρα. Στο λέω εγώ που η πρώτη μου εγκυμοσύνη ήρθε με τη μία με μετρημένες 3 επαφές σε ό,τι να ναι μέρες γιατί δεν είχα ιδέα από γόνιμες κτλ όταν ξεκίνησα. Κι όταν λοιπόν ξανα ξεκινήσαμε τον Ιούλιο του 2023 πίστευα ότι θα έρθει εξίσου εύκολα. Δεν ήρθε όσο άμεσα όσο και την πρώτη φορά, αλλά πιστεύω πως όταν ήρθε τότε ήταν πραγματικά έτοιμο και το σώμα μου. Απ τον Ιούλιο μέχρι το Δεκέμβρη πέρυσι ο κύκλος μου είχε γίνει από 30-33 μέρες 26-27, η περίοδος μου άλλαξε τόσο πολύ, λες και ξαναγεννήθηκα ένα πράγμα. Από το Φλεβάρη και μετά νιώθω ότι επανήλθε το σώμα μου σε μια κανονικότητα, όχι όπως ήταν προ εκείνης της εγκυμοσύνης αλλά ήρθε σε μια αρμονία. Και τότε ήταν που ξαναέμεινα έγκυος. 1 χρόνο ακριβώς μετά την αποβολή. Καταλαβαίνω ότι ένας χρόνος σου ακούγεται τώρα ένας αιώνας, αλλά είναι η πραγματικότητα κάποιες φορές. Άλλες περιπτώσεις πετυχαίνουν άμεσα, όπως η @Elk, αλλες πιο μετά, ποτέ δε θα ξέρουμε το γιατί και το πώς. Το πιο σημαντικό είναι να μην αφήσετε αυτό το θέμα της σύλληψης να σας καταβάλει εσένα και το σύντροφό σου. Προσπαθείστε να εστιάσετε στους εαυτούς σας, κάντε βόλτες, εκδρομές ό,τι μπορείτε, να χαίρεστε αυτό που έχετε ήδη, ο ένας τον άλλο. Η αναμονή είναι ψυχοφθόρα αλλά ζήστε το παρόν - είστε μαζί, ε΄ιστε αγαπημένοι κι υγιείς. Αυτό ❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...