Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

Χουανιτακι μου σου ευχομαι ολοψυχα κοπελα μου ο γιατρος μου να μπορεσει να σε βοηθησει οπως βοηθησε και μενα, καλη επιτυχια να εχεις και συντομα μανουλα :x:x:x:x

levou σε χασαμε ρε ψυχη που εισαι??? :-?:-?:-?:-?

Demoyla να ευχηθω και γω με την σειρα μου μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις, αν και εμφανιζεσαι μονο επιλεκτικα στο ποστ, περιμενουμε ποιο συχνες επισκεψεις αν μας ξαναθυμηθεις βεβαια :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγχαρητήρια demoyla!!! Μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα υγιαίστατο μωράκι εύχομαι!!!

Μερέντα κοκκίνησε την demoyla μας τώρα!!!!

Αντε να ξεκολάμε λέμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια demoyla!!! Μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα υγιαίστατο μωράκι εύχομαι!!!

Μερέντα κοκκίνησε την demoyla μας τώρα!!!!

Αντε να ξεκολάμε λέμε!!!!

δεν θέλω βιασύνες και άγχος...

μην κάνουμε και ρυτίδες :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωρε μανούλα μου !!!

κλανίδια μου μυρίζει... :whistle::whistle: [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

εγω??? :shock::shock::shock::shock::shock:

ποτε ποτε!!!!!!!!!!!!!! απαπαπαπαπαπαπαπαπ!!!!!!! ^#(^^#(^^#(^^#(^^#(^

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera pareaki mou ti kanete? xathika ligo alla eixa poly douleia kai den prolavaina na grapsw.

demoula sygxarhthria sou eyxomai ola kala na pane kai se ligous mines na pareis agkalia ena ygiestato mwroulini.

anastasia nte ftas poulim? aerizese?

sia pws eisai? ti kanoun ta emvryakia sou?

oi ypoloipes? filakia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!! :D ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΝΑ ΣΑΣ ΦΥΣΙΞΩ ΚΙ ΟΛΑΣ!!!! !!!ΜΕΡΕΝΤΑ ΜΟΥ!! ΕΧΩ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΟ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΧΑΝΟΜΑΙ :P:P:P ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ 8Α ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΣΑ :D:D:D:D:D !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou ΧΡΟΝΙΑ σου ΠΟΛΛΑ και συντομα με μωρακι!!!

Ντεμουλα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σου ευχομαι ολοψυχα να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη. Σε 9 μηνες θα αγκαλιασεις το μωρακι σου!!!!!!! Αντε να παιρνουμε σειρα....καλο βραδυ κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι γινεται εδω?ελειψα για πολυ λιγο και βγηκε νεα εγκυουλα?ντεμουλα απο που ξεφυτρωσες εσυ καλε δεν σε περιμεναμε :lol::lol: με το καλο κοπελα μου το μωρακι σου!αληθεια με μια φορα μονο? :-o:-o πες και σε εμας καλε πως εγινε να μην ξεσκιζομαστε καθε μηνα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: απο συμπτωματα ειχες?για πες καλε ετσι μας αφηνεις?

σκορπινα τι ωραια φωτο ειναι αυτηηηη.ενα τετοιο θελω και εγωωω :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικι μου αν ποτέ βρείς αυτο το μαγικό ραβδάκι μη μας ξεχάσεις ε!!!!!Είμαστε κι εμεις εδώωωωω :lol::lol::lol::lol:

Twiggy μου μην απογοητεύεσαι θα γίνεις ροδοκόκκινη μην ανησυχείς.....Μια αγκαλίτσα για να αισθανθείς καλύτερα;;; :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Φιλάκια κοριτσάκια μου και μην ξεχνάτε ηθικό ακμαιότατο κι όλα καλά θα πάνε!!!!!! :x:x:x:x

σε ευχαριστω για την αγκαλιτσα!!! και ανταποδιδω... :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι γινεται εδω?ελειψα για πολυ λιγο και βγηκε νεα εγκυουλα?ντεμουλα απο που ξεφυτρωσες εσυ καλε δεν σε περιμεναμε :lol::lol: με το καλο κοπελα μου το μωρακι σου!αληθεια με μια φορα μονο? :-o:-o πες και σε εμας καλε πως εγινε να μην ξεσκιζομαστε καθε μηνα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: απο συμπτωματα ειχες?για πες καλε ετσι μας αφηνεις?

σκορπινα τι ωραια φωτο ειναι αυτηηηη.ενα τετοιο θελω και εγωωω :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:[/quote

xxaxax den einai poly glykooooo? exw polles tetoies fatsoules ston ypologisth mou alla o skopos einai na tis exoume kai stis agkalies mas, eyxomai oles se ligo kairo na exoume mia tetoia sthn agkalia mas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ demoyla!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΑΙΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ..... ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΣΠΑΝΑΚΟΠΙΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΜΗ ΤΟ ΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΙΟΤΟΛΟΓΟ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΚΟΡΠΙΝΑ!!!! ΧΑΧΑΧΑΧ ΕΓΙΝΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΙΝ 11 ΜΕΡΑ... ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ :oops::oops::oops: ΟΥΤΕ ΞΑΠΛΩΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝΕΒΑΙΝΑ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ... ΕΙΧΕ 9 ΜΠΟΦΟΡ ΚΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!! ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ.... :P:P ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ!!ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ 9 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ!! :P ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΙΠΟΤΑ.... ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ,ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ,ΝΕΥΡΑ.... :P ΤΟ ΜΟΝΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΗΤΑΝ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ 36,9 ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.... ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ....... ΜΕ ΕΝΑ 8ΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ!!!!!!!! ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΚΟΡΠΙΝΑ!!!! ΧΑΧΑΧΑΧ ΕΓΙΝΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΙΝ 11 ΜΕΡΑ... ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ :oops::oops::oops: ΟΥΤΕ ΞΑΠΛΩΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝΕΒΑΙΝΑ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ... ΕΙΧΕ 9 ΜΠΟΦΟΡ ΚΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!! ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ.... :P:P ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ!!ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ 9 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ!! :P ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΙΠΟΤΑ.... ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ,ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ,ΝΕΥΡΑ.... :P ΤΟ ΜΟΝΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΗΤΑΝ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ 36,9 ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.... ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ....... ΜΕ ΕΝΑ 8ΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ!!!!!!!! ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!

δεν ξερω αν λες για μενα αλλα ευχαριστω πολυ :-p:YMHUG::YMHUG: στηθος πρησμενο ειχες μερες πριν?γιατι εμενα πρησμενο ειναι και περιμενω μεχρι Παρασκευη.αρα δεν ενιωσες κατι διαφορετικο οπως καθε φορα που ερχεται περιοδος ε?οποτε και εγω ακομα να μην πω με σιγουρια οτι θα ερθει :-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Levou ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ να τα χιλιάσεις κι ότι επιθυμείς να γίνει γρήγορα πραγματικότητα!!!!! :D:D:ymparty::ymparty:

Demoyla ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ με μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] Να μπαίνεις να μας φυσάς......

Άντε κορίτσια κάναμε την αρχή!!!!Ας ακολουθήσουμε και οι υπόλοιπες!!!!! [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια.

Ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας!

Λεβου χρονια πολλα ,και με ενα μωρακι συντομα!

demoyla χαιρομαι πολυ για σενα γλυκια μου,ολα να σου πανε τελεια!

Να με συγχωρεσετε αν ξεχασα κατι δεν ειμαι σε θεση να τα διαβασω. Εκανα το λαθος εχθες αφου δεν ημουν καλα, βγηκα εξω για τις εξετασεις και μετα πηγα για δουλεια.Το βραδυ γυρισα με 39,3 δεν μου επεφτε με αντιπυρετικα και ολο ανεβαινε , εφτασε κοκκινο , σχεδον 40.Με πηγαινε ο καλος μου για μπανιο να ριξουμε τον πυρετο,τι ηταν και αυτο....ολη νυχτα ετσι την εβγαλα δεν εχω κοιμηθει.

Θα μιλησουμε οταν νιωσω καλυτερα ....φιλακια σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις κούκλες! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας είστε όλες πολύ γλυκούλες :x:YMHUG:

Συγνώμη που χάνομαι κάθε τόσο...πήρα ένα ποδήλατο και έχω λυσσάξει!! Είναι τρομερά αγχολυτικό πάντως και αδυνατιστικό, το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!

Σας φιλώ γλυκά και εύχομαι τα καλύτερα για όλες!!! Ματς :kiss:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε από τον γιατρό. Είδαμε τον σάκο που έχει μεγαλώσει πολύ και τον λεκιθικο ασκό. Εμβρυϊκά στοιχεία δεν είδαμε και καρδούλα, όσο και αν προσπαθήσαμε, δεν ακούσαμε.  Βέβαια δεν απογοητεύτηκα γιατί ξέρω πως είναι πολύ νωρίς ακόμα ( 5w 3d).  Μας είπε πως για τις εβδομάδες μας είμαστε πολύ καλά και πως θα ακούσουμε καρδούλα την άλλη εβδομάδα. Αυτααα
    • Θα τα καταφέρετε γλυκιά μου, έχετε ήδη μια εγκυμοσύνη στο ιστορικό σας που αν θυμάμαι σωστά ήρθε σχετικά εύκολα. Θα ξαναγίνει το θαύμα όσο κι αν φαίνεται μακρινό τώρα. Στο λέω εγώ που η πρώτη μου εγκυμοσύνη ήρθε με τη μία με μετρημένες 3 επαφές σε ό,τι να ναι μέρες γιατί δεν είχα ιδέα από γόνιμες κτλ όταν ξεκίνησα. Κι όταν λοιπόν ξανα ξεκινήσαμε τον Ιούλιο του 2023 πίστευα ότι θα έρθει εξίσου εύκολα. Δεν ήρθε όσο άμεσα όσο και την πρώτη φορά, αλλά πιστεύω πως όταν ήρθε τότε ήταν πραγματικά έτοιμο και το σώμα μου. Απ τον Ιούλιο μέχρι το Δεκέμβρη πέρυσι ο κύκλος μου είχε γίνει από 30-33 μέρες 26-27, η περίοδος μου άλλαξε τόσο πολύ, λες και ξαναγεννήθηκα ένα πράγμα. Από το Φλεβάρη και μετά νιώθω ότι επανήλθε το σώμα μου σε μια κανονικότητα, όχι όπως ήταν προ εκείνης της εγκυμοσύνης αλλά ήρθε σε μια αρμονία. Και τότε ήταν που ξαναέμεινα έγκυος. 1 χρόνο ακριβώς μετά την αποβολή. Καταλαβαίνω ότι ένας χρόνος σου ακούγεται τώρα ένας αιώνας, αλλά είναι η πραγματικότητα κάποιες φορές. Άλλες περιπτώσεις πετυχαίνουν άμεσα, όπως η @Elk, αλλες πιο μετά, ποτέ δε θα ξέρουμε το γιατί και το πώς. Το πιο σημαντικό είναι να μην αφήσετε αυτό το θέμα της σύλληψης να σας καταβάλει εσένα και το σύντροφό σου. Προσπαθείστε να εστιάσετε στους εαυτούς σας, κάντε βόλτες, εκδρομές ό,τι μπορείτε, να χαίρεστε αυτό που έχετε ήδη, ο ένας τον άλλο. Η αναμονή είναι ψυχοφθόρα αλλά ζήστε το παρόν - είστε μαζί, ε΄ιστε αγαπημένοι κι υγιείς. Αυτό ❤️
    • Κορίτσια δεν σας κρύβω,  εχθές το αγόρι μου την ώρα που με είχε αγκαλιά μου λέει λες να τα καταφέρουμε; και κείνος το σκέφτεται αρκετά,  τώρα θέλει να μιλήσουμε με κάποιο ανδρολογο μήπως υπάρχει σε εκείνον κάποιο θέμα,  έχει φοβηθεί κι εκείνος 
    • https://www.lifo.gr/various/blastokyttara-mythoi-kai-alitheies Βρήκα αυτό αλλά είναι του 2008 το άρθρο! Κι εγώ προς όχι τείνω!
    • @Barbiee Νομίζω είναι για λευχαιμία κορίτσια, για τέτοιες ασθένειες αλλά επισης νομίζω πάλι πως αυτά διατηρούνται για μερικα χρόνια (πχ 5 χρόνια ) μετά είναι άχρηστα δεν ξέρω κιολας αν τα λεφτά αυτά τα 1000-1500 καλύπτουν την φύλαξη πχ και για τα 5 χρόνια  ή θα πρέπει να ξανά πληρώσεις 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...