Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

Λοιπον να σας πω τα νεα μας....ειπαμε να της αλλαξουμε παλι ωραριο μπας και μας βγαινουν τα 5 γευματα :o:o ετσι την βαλαμε εχθες στις 9.30 και ξυπνησε σημερα 8.30 :D της εδωσα γαλα και στις 11 εφαγε τα φρουτα ολα :o:o για να δουμε θα θελει τωρα λαχανικα στις 2.30-3.00 :?:?πειραματοζωο την εχουμε κανει :o:o θα μας βρισει στο τελος [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif] ευτυχως ειναι καλοβολη η καημενουλα :x:x:x:x

Παντως το κολλημα με εσας το εχω και εγω ,οπως ολοι εχετε καταλαβει :oops::oops: με παιρνει τηλ η κουμπαρα μου και της απανταω μονολεκτικα και μου λεει"παλι στο net εισαι :twisted::twisted: ",της λεω να μπει και αυτη να τα λεμε εδω αφου και αυτη μπεμπακι Αυγουστου εχει :lol::lol::lol: και εχει φριξει με το κολλημα μου ~x(~x(~x(~x(~x(~x(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλα αυτη η συμπεθερα μου ειναι τελειως ΞΑΝΘΙΑ :shock::shock::shock::shock: περιμενε της λεω και φευγει :shock::shock::shock: αν συνεχισεις αυτη τη συμπεριφορα θα παμε με τον κουμπαρο,ε :!:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Ελενη μου,στηθος κοτοπουλο και μου ειπε εχθες ο γιατρος οχι αυτα τα συσκευασμενα του Σ/Μ,αλλα απο το χασαπη και να το φιλεταρει μπροστα μου :!::!: κοιτα εμανα μου ειπε να ξεχασω τα γραμμαρια :!: μου ειπε 1στηθος-2 πατατες-2 κολοκυθακια-2 καροτα-2φ σπανακι-2 με 3 μπιζελια ειναι για 2 ημερες :!: περιπου τα 2/3 του μπολ της :!: επισης μου ειπε να μην την πιεζω και αν δω οτι δυσανεσχετει να μην την μπουκωνω :!::!: μου ειπε ακομη οτι 5ημ την εβδομαδα μοσχαρι(ποντικι) και 2 ημ κοτοπουλο ;) ελπιζω να σου εδωσα μια ιδεα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Χαρουλιτα μου.Και εμενα ο Ορεστης γυρω στις 9 με 9.30 πινει το βραδυνο γαλα,στις 8.30 το πρωινο γαλα,στις 11 παρα φρουτοκρεμα,στις 2 λαχανικα και στις 6 παρα το απογευμα ρυζαλευρο.Αυτο ειναι το καθημερινο μας προγραμμα.Τρωει μια χαρα αυτες τις ωρες και παιρνει βαρος και υψος πολυ καλα.Οποτε πιστευω οτι αυτο το προγραμμα που δοκιμαζεις τωρα θα ειναι ωραιοτατο για τη μπεμπουλα σου :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιζω να μας βγει βρε Ελενη μου :!::!: και εγω πολυ καλο το βρισκω :)

Ευτυχως που εισαι εδω γιατι ολες οι αλλες οι ακαρδες εξαφανιστηκαν :( τελευταιο πρωινο που μπορω να μπω στο mammy και εξαφανιστηκαν οι γαιδουρες :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p

Σκεφτομαι τωρα οτι οι μονες που δεν εχουμε δει καθολου απο εμας τις πιο τακτικες εννοω,ενια η Φουφου,η Μιτσι και η Νικη(Leticia) και το Ρουλακι βεβαια αλλα ουτε φιλη δεν μπορουμε να την κανουμε ακομα :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο μικρος κοιμαται απο τις 11.30,ο αντρας μου θα ερθει στις 5 οποτε εγω σερφαρω :lol::lol::lol: Το πρωι ηρθε η μαμακα μου και σιδερωσε και εγω πηγα σουπερ μαρκετ για φρουτα και λαχανικα του μωρου.Καθε μερα μετα τη φρουτοκρεμα κοιμαται 11.30 με 1.30 και μετα 3-5 για μεσημερι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα μου μολις ειδα οτι δεν εχουμε γινει φιλες και ετσι δεν μπορω να δω τις φωτο.Κανε μου εσυ αιτημα γιατι εγω δεν ξερω και εγω θα κανω την εγκριση :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΑΧ ΒΡΕ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΜΟΥ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ...ΕΓΩ ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΕΞΩ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ....Κ ΑΣ ΕΙΧΑ ΑΝΑΓΚΗ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΠΙΤΙ ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΒΡΕΘΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ;ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ...

ΘΑ ΜΠΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΑΛΙ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑΙΣΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ;;;;;;

ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΦΟΥΦΟΥΚΑ;;;;;;;

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΠΗΓΑΤΕ ΒΟΛΤΙΤΣΑ;;;;;;;

ΕΛΕΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΜΕΤΑ ΤΗ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΤΕ Κ ΓΑΛΑ;;;;;;;;;ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΕΙΣ :lol::lol::lol::lol: Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΧΕ ΑΛΛΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΕΓΩ ΤΟΥ ΔΙΝΩ 1,30-2,00 ΜΙΣΟ ΜΠΟΛ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ Κ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 3 ΛΙΓΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ Κ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑΝΙ...ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ;;ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΚΟΨΩ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΠΕΙΝΑΕΙ ...ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΙΝΟΥΣΕ ΘΑ ΤΟ ΕΠΕΙΝΕ :roll::roll:

ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΗ ΚΑΝΕΙ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ;;;;;;;;;;;;

ΜΑΓΔΟΥΛΑ;; ΟΜΙΚΡΟΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ;;;;;;;

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαι Βικουλινι μου!!!!!!Εγω μετα τα λαχανικα δεν του δινω γαλα.Μονο την πρωτη μερα που ξεκινησαμε λαχανικα μετα τον θηλασα.Τρωει γυρω στις 2 η ωρα 150 με 200 γρ λαχανικα και μετα στις 6 παρα ρυζαλευρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΖΗ ΕΡΩΤΗΣΗ:ΠΩΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ ΠΟΣΑ ΜΛ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥ;;;;;;;;;;;;

ΕΓΩ ΑΝ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΣΤΗΣ 6 ΤΗ ΚΡΕΜΑ ΑΠΟ ΤΗΣ 9 ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΓΙΑ ΜΑΜ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινι μου μολις ετοιμασω το μεσημεριανο του το ζυγιζω και βαζω στο πιατακι του γυρω στα 200 γρ για να ξερω ποσο θα φαει.Εγω του δινω στις 6 παρα την κρεμα και στις 9 το γαλα του το βραδινο.Εκτος αν κοιμαται οποτε του το δινω οταν ξυπνησει π.χ στις 10.Αλλα ειτε φαει στις 9 το βραδινο του ειτε στις 10 το πρωι θα φαει γυρω στις 8.15 οποτε δεν εχω προβλημα.Αν ειναι ξυπιος τον ταιζω στις 9 το βραδυ διοτι νυσταζει,τριβει τα ματακια του και θελει να κοιμηθει.Μια χαρα μου βγαινει ετσι το προγραμμα του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΤΟΥ ΓΑΛΑ ΤΟ ΤΡΩΕΙ 7 ΠΑΡΑ Η 7 Η 7,15 ΓΥΡΩ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΓΥΡΩ ΣΤΗΣ 10 Κ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΑΝ ΤΟΥ ΤΟ ΔΙΝΩ ΣΤΗΣ 9 ΜΗΠΩΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΡΑΜΑ ΜΕΤΑ!!!ΤΕΣΠΑ....ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσια :?: εγω χαλια :cry::cry::cry: πριν λιγο κοιμηθηκε η ζουζουνιτσα μου :)

Εφαγε τελικα τα λαχανικα κατα τις 3.15,ηθελε να θηλασει μετα αλλα την αλλαξα ,παιξαμε λιγο και νανι ;) δεν θελω να τη θηλαζω μετα τα γευματα,1ον γιατι τρωει-τρωει και ολο βγαζει μετα :twisted: και 2ον γιατι τωρα που θα αρχισω δουλεια τι θα γινει :?: δεν θα την προλαβαινω το μεσημερι :( ποιος να τη θηλασει η μανα μου :twisted::twisted: για να δουμε,θα φαει κρεμα τωρα :?::?::?:

Κοριτσια νερο πεινουν τα δικα σας :?:

Την απολαυσαμε τη βολτα και οι δυο :D τωρα που ανοιγει ο καιρος,γυρναω δουλεια :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ χαρουλιτα μου,στεναχωριεμαι που σε ακουω ετσι :cry::cry::cry: Διαβασα και το μυνημα που εγραψες στην κοινοτητα και συγκινηθηκα πολυ.Καλα εκανες και δεν τη θηλασες για να μη μαθαινει.

Εμενα πινει νερακι,του δινω μετα απο καθε γευμα.Με τις μερες θα νιωσεις καλυτερα και το κοριτσακι σου θα καταλαβει σιγα-σιγα οτι η μαμα δεν το αγαπαει λιγοτερο τωρα επειδη αναγκαζεται να παει στη δουλεια.Ισα-ισα για δικο της καλο το κανεις.Μη μου στεναχωριεσαι.Να χαιρεσαι που εχεις εναν δικο σου ανθρωπο να το προσεχει οσο θα λειπεις.Τα λεω για να τα ακουω και εγω...Καλα που εχουμε κοντα τις μανουλες μας :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΗΡΘΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΩΣ ΤΗΝ ΓΛΥΦΑΔΑ ΚΑΡΟΤΣΑΔΑ ΤΣΑΚΙΣΑΜΕ Κ ΣΟΥΒΛΑΚΑΚΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.

ΑΧ ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΓΙΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΚΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΝΑΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΘΑ ΧΕΙ Ο ΠΟΙΟΤΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΣΑΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΥΛΗΣΕΙ.ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ 9 ΓΑΛΑ 12 ΦΡΟΥΤΑ 3 ΓΑΛΑ 6 ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ 9 ΓΑΛΑ Κ ΟΠΟΤΕ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΕΝΑ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ 10ΛΕΠΤΟ ΒΥΖΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 4 Η 5 ΣΥΝΗΘΩΣ.

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΕ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα τελειες οι καινουριες φωτο :!: ειστε πολυ ωραιο ζευγαρι :!:

τωρα που εμαθες να ανεβαζεις μονη σου φωτο να σου διορθωσω το τικερ και να στο στειλω μηπως καταφερεις και το βαλεις :?:

το κεφαλι μου θα σπασει :evil::evil::evil: ξυπνησε και η μπεμπα :evil::evil: 1/2 ωρα κοιμηθηκε μονο :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΠΑΙΝΟΒΓΑΙΝΩ ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΠΑΙΝΩ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΑΝΕΙ ΒΓΑΙΝΩ Η ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ.ΓΥΡΝΑΩ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΟΠΟΤΕ ΙΣΩΣ Κ ΣΕΠΕΤΕΜΒΡΗ ΠΑΝΤΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΣΤΟΝ ΟΤΕ ΔΟΥΛΕΥΩ.ΚΑΠΟΙΟΣ ΒΛΑΚΑ ΣΚΟΠΑΝΑΓΕ Κ ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΕ Κ ΠΑΛΙ ΣΕ ΕΧΑΣΑ ΓΑΜΩΤΟ!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ Ο ΣΥΖΗΓΟΣ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΜΑΛΛΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΚΑ ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ.ΚΑΛΕ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΧΤΕΣ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΤΣΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΑΝ ΣΚΥΛΟ ΧΑΧΑΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...