Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ξεκινάω με το εξής.....Μαρή Χαρουλίτα μελέτα 200000000 ευρώ να τα μοιραστούμε να λύσουμε το οικονομικό μας πρόβλημα όλες.Μελετάς τη Νίκη εμφανίζεται,σήμερα μελέτησες τη Σταυρουλίτσα τσουπ νατη!!!!Έχεις διαίσθηση,μήπως έχεις στο σπίτι καμια γυάλινη μπαλίτσα :lol::lol::lol: Κατά τ'αλλα με το καλό να βγει ο μπεμπάκος σας και σιδερένιο να'ναι το ψυχούλι μου!Όντως είναι πολύ φαγανό το μουσουδι μου,γενικά είναι.Όχι δεν τα τελείωσα τα προσκλητήρια :oops::oops::oops: Οι παιδικές μπομπονιερες ήρθαν και για τους μεγάλους πήραν τη γυναίκα που μου της φτιαχνει και τελευταία στιγμή της είπαν ότι θα τις στείλουν τέλος Ιουνίου :twisted::twisted::twisted: Διάλεξα άλλες καλύτερες όμως ;)

Σταυρούλα μου,καλως ήρθες και πάλι.Εννοείται πως θα έχω ίντερνετ κι εκεί.Πολυλογού η μπουμπούκα ε;Ένα όνομα που διάβασα σχετικά πρόσφατα είναι "Ακυλίνα" και μου άρεσε πάρα πολύ.Ήταν ένα κοριτσάκι που μαρτύρησε πολύ μικρή και η μνήμη της γιορτάζεται στις 7 Απριλίου.Αντε καλέ βιάζου με τη βάφτιση και ................ με το δωμάτιο επίσης :o:o:o:o:o

Ελενάκι,αφού είναι ήσυχος και κοιμάται να μην ανησυχείς.Δεν τρώνε όλοι βρε την ίδια ποσότητα γαλατάκι.Καλά κάνατε με τα κλιματιστικά.Με τη ζέστη υποφέρουν.Όντως 27-28 πιστεύω κι εγώ είναι η ιδανική θερμοκρασία.

Μιτσάκο κι εμένα τώρα με έπιασε η κωλοπιλάλα για τη βάφτιση.Αφού να φανταστείς τα προσκλητήρια δεν τα τελείωσα :oops::oops::oops::roll::roll::roll:

Κατερινάκι,τι νέα από το Καθολικάκι;

Ρουλάκι,Μαγδούλα,Φωτεινούλα :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου....Μα τι κακό timing είναι αυτό που έχω και όταν μπαίνω δεν υπάρχει κανείς? :lol::lol::lol:

Ελενάκι εμείς εδω έχουμε δροσιά και δεν χρησιμοποιούμε κλιματιστικά.Εσείς εκει φαντάζομαι ζέστη ε?

Δήμητρα η μικρή έγινε γλωσσού σαν τη μαμά της .Σε 2 εβδομάδες που θα ασχοληθω πιο πολύ μαζί της θα της μάθω πολλά.Ειναι και το επάγγελμα μου που είναι σχετικό!!!Εδω κάνουμε τα ξένα να μιλάνε ... ;):lol::lol::lol:

Φουφούκα εχθές έκλεισα ημερομηνία για βάφτιση 31 Ιουλίου 12.30.Αυτη τη βδομάδα θα κλείσω και φωτογράφο. Ήταν να μην πάρω μπρος....

Πότε έχεις βαφτίσια στις 18? Οι υπόλοιπες?

Κορίτσια πόσο σας έχει βγει το μαλλί για τη βάφτιση?Πείτε μου καμιά ενδεικτική τιμή να έχω να συγκρίνω...

Όσο για το δωμάτιο σκέφτομαι ακόμα το θέμα που θα έχει.Λέω να βάλω μεγάλα αυτοκόλλητα τοιχου.Θα ρωτήσω και εδώ που κάνουν μεγάλες ψηφιακές εκτυπώσεις αν μπορούν να μου κάνουν ότι θέμα θέλω.

Αντε τελειώνω σε λίγες μέρες και εγώ τη δουλειά και θα γίνω απουσιολόγος εδώ μέσα. :D Για να μαζευτούμε πάλι σιγά σιγά.Φιλάκια

Α!!!!Από το Καθολικάκι κανένα νέο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΑΛΕ ΧΤΕΣ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΕΝΑ ΚΑΤΕΒΑΤΟ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΛΕ :twisted::twisted::twisted::twisted:

ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΞΑΝΑΡΘΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΛΟΝΤΟΛΟΓΟΣ ΚΑΛΕ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ;););)

ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΟΛΑ ΟΜΟΡΦΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΦΩΤΟ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΦΟΥΓΚΑΡΕΝΙΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΣΤΟΝ ΕΝΑ ΤΟΙΧΟ ΟΛΑ ΤΑ ΛΟΥΝΕΥ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΒΥΘΟ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΑ ΤΩΡΑ ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΕΙ Ο ΣΠΟΡΟΣ ΚΟΥΝΙΑ Κ ΣΙΦΟΝΙΕΡΑ ΜΕ ΑΝΑΓΛΥΦΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ Κ 2 ΡΑΦΙΕΡΕΣ ΜΙΑ ΤΟΙΧΟΥ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΓΜΑΤΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ ΚΑΠΩΣ.ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΝΤΡΑΣ ΒΛΕΠΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΑΚΥΛΙΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΝ ΚΑΝΩ 2 Κ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΗ ΘΑ ΤΗΝ ΠΩ ΑΜΑΛΙΑ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΓΑ ΠΟΛΥ Κ ΕΙΧΕ ΑΔΟΞΟ ΤΕΛΟΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΣΤΟ ΓΑΛΑ Η ΝΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ ΕΠΙΝΕ 100000 ΛΙΤΡΑ ΜΙΚΡΗ ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.

25 ΙΟΥΝΙΟΥ ΕΜΕΙΣ ΓΑΜΟΒΑΦΤΗΣΗ Κ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΛΕ ΕΦΤΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΩΧ ΑΜΑΝ!!!!

ΜΙΤΣΑΚΟ ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΝΑΙ Κ ΣΠΙΤΑΚΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΗΠΟ ΑΛΛΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΤΗΝ ΒΡΟΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια τι κανετε??? ετοιμαζεστε βλεπω για γαμοβαπτισεις ε??? αντε με το καλοοο!!!

Νεα εχουμε παλι απο την Καθολικη μου...

ο γιατρος που την πηρα και μου εβγαλε το παιδι μου εντελως σκαρτο εξαφανιστηκε σε συνεδριο και ειχε και κινητα κλειστα για 3 μερες και ολα...εντωμεταξυ σε οσους ελεγα την ιστορια και στην δουλεια μου και αλλου ΟΛΟΙ ειχαν για γιατρο τον προηγουμενο που ειχα την μικρη μεχρι τωρα....και που στην τελικη ειχαν δικιο.....ο γιατρος που την ειχα ηταν γιατρος στο παιδων πολλα χρονια....και οταν ενα παιδακι που παρακολουθει εχει προβλημα κανει ενα τηλεφωνο στο παιδων και το δεχονται αμεσως!!.....

εντωμεταξυ ρωτησαμε και μεσω τηλεφωνου αλλους παιδιατρους και μας ειπαν οτι κανενας στην Ροδο δεν εχει αλλεργιογραμμα και οτι υπαρχει μονο στην ΑΘηνα...και οτι αν ειχε αλλεργια θα ειχε σημαδια....αιμα στα κακα σπυρακια κτλ .....

τα παιρνω που λετε κοριτσια και λεω ετσι ειστε ολοι???? αρπαω και εγω την ζουζουνα και παω στο ιατρειο του τσιτωμενη..... :x μπαινω και θρασσος μεσα και του λεω ηρθα να μιλησουμε....λεει μαλιστα καθηστε....(το μικρο με τον που ειδε εκλεγε με λιγμους :lol: ) του λεω πηραμε την μικρη στον ταδε για επιμενανεν ολοι ....και μου ειπε αυτα και αυτα τι εχεις να πεις???? εχει το παιδι μου αλλεργιες??? εχει ραγαδα και δεν την ειδες???? πρεπει να παω αθηνα???? το οτι ειναι τοσο λιγα κιλα πρεπει να ανησυχω?? δεν φευγω αν λυθουν ολες μου οι αποριες......

Με κοιτουσα καλα καλα ο ανθρωπος....και λεει σε διαβεβαιω στο υπογραφω και αν θες οτι το παιδακι σου δεν εχει κανενα απολυτως προβλημα!!!!! εγω λεει χαζος ειμαι να υπαρχει προβλημα αναπτυξης και σε αφησω ετσι και να μην σε στειλω πανω???? τι ειναι αυτα τα πραγματα???? γιατι σε πανικοβαλανε ετσι??? του λεω ειμαι ετοιμη να παω πανω να κανω οτι χρειαστει.... και μου λεει κατσε κοπελα μου με το παιδακι σου που θα το παρετε να του βαζουνε αδικα σωληνακια.....τοσο καιρο λεει ετρωγε μια χαρα το μοσχαρακι και ολα αυτα και τωρα επηδει εκανε 2 εμετους ξαφνικα ειναι αλλεργικη???? και του λεω ο αλλος μου την εβγαλε σκαρτη.....και λλεει δεν θα πω καμια βαρια κουβεντα γιατι ειναι και συναδελφος....και του λεω και η ραγαδα??? μου λεει ποια ραγαδα?? ξεντυσε το μωρο να δω... της ανοιγει το ποπουδακι και του λεω να οριστε η ραγαδα....και με κοιταει απορημενος που ειναι μου λεε η ραγαδα??? λεω νααααα ...εγω του εδειχνα μια κοκκινη γραμμη που ειναι πανω ακριβως απο το ποπουδακι της και γελουσε....και λεει αν προσεξες αυτη η κοκκινιλα ειναι απο τοτε που γεννηθηκε σε ολα σχεδον τα παιδακια...ειναι απλα κοκκινο επιδει ειναι σχισμη...αν ειχε ραγαδα παλι θα ειχε συμπτωματα....θα ειχε και λιγο αιματακι και βλεννες στα κακα της....

και του λεω το γαλα και ολα αυτα τα αντιαλλεργικα δεν τα πινει...πηγενε λεει σε παρακαλω σπιτι και δωσε στο παιδι το sanilac που επινε και να ταισεις το παιδι σου και ειναι μια χαρα!!!......

και δεν ξερω τον εμπιστευομαι πολυ αυτο τον γιατρο απο την πρωτη στιγμη.....και μου ειπε το μονο που θελει ειναι καλιεργεια ουρων να δουμε αν εχει κανενα τσουξιμω απο κατω και γενικα να δουμε....και λεει οτι οταν ενα παιδακι κοντευει να χρονισει παντα γραφει να κανει εξετασεις για τα παντα!!! και ειναι αληθεις μου το ειπανε ολοι!!! ηρα και εγω σπιτι της πηρα σανιλακ και εχει ξεσκιστει να πινει γαλα ολο το βραδυ!!!! :D ξυπναει τα κλασσικα 2 φορες....τρωει ολη της την σουπα.....μονο στα φρουτα μου κανει την δυσκολη ακομα....και μου ειπε να της συμπληρωνω με γαλα...και καθε 2 βδομαδες να την παιρνω να την ζυγιζει να παρακαλουθουμε το βαρος της.....

και οταν ηρθα σπιτι μετα απο 2 ωρες με πηρε τηλ και ξαναμιλησαμε αλλο τοσο για να με καθυσυχασει.... :) παντως και εγω πλακα πλακα καλα το βλεπω το Καθολικακι ...αααα και κακα της κανει μια χαρα!!! το αφησα και εγω ετσι γιατι εχω τρελλαθει και βλεπουμε προστοπαρον ομως μια χαρα....

τουιτακι νηπιαγωγος εισαι?? καμια ιδες για να μπουσουλησει-μιλησει ποιο γρηγορα???? :D χτυπαει παλαμακια λεει νταντα αντε αντε....στεκετε αλλα η τεμπελα δεν μπουσουλαει.....

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΤΕΙΛΑΤΕ....δεν το περιμενα!!!! :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κοριτσούδες μου!Τι κάνετε;

Σταυρουλίτσα,στις 18 βαφτίζω εγώ το μουσουδάκι μου!

Μαγδούλα,όλα καλά;

Κατερινάκι,επιτέλους!Να ηρεμήσεις λίγο.Ε,το Καθολικάκι,θηριάκι!Δυνατό κοριτσάκι,μπράβο ;)

Πάω να φτιάξω διαγώνισμα,φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aυτά είναι τα προσκλητήριά μας και οι μπομπονιέρες οι παιδικές.Από τις παιδικές διάλεξα μόνο τη φραουλίτσα και όχι το μανιτάρι.Είναι ρακετούλες με μπαλάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ Κ ΟΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ Κ ΓΙΑ ΦΡΑΟΥΛΕΣ ΑΑΑΑΧ!!!

ΑΝΤΕ ΡΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΑΝΤΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΒΛΕΠΩ ΕΣΑΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΣΥ ΑΚΟΥ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ Κ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ Κ ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΜΕΙΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΘΗΝΑ ΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΕΔΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ.

ΕΓΩ ΜΟΙΡΑΣΑ Κ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΟ ΜΑΖΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑΝ ΟΛΟΙ ΑΝ Κ ΗΤΑΝ ΣΟΒΑΡΟΥΛΗΣ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙ ΑΛΛΕΣ ΤΣΟΥΠΡΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΝΑΙ Κ ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΕΛΕΙΑ ΩΣ ΤΗΣ 8.15 ΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ Κ ΚΑΡΟΤΣΑΔΕΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ Κ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ.

ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΟΡΘΙΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΕΤΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΜΟΝΟΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπέρα!

foufou τελεια τα προσκλητηρια και οι παιδικες μπομπονιέρες!

Αν προλάβω το απογευμα θα σας βαλω κι εγω φωτογραφιες απο τα δικα μας!!!

Κατερινακι κι εγω πιστευω να ακους το ενστικτο σου, παντα μια μανουλα ξερει τι ειναι σωστο για το παιδι της, και μαζι με τον γιατρο τον καλό που λες να βγαλετε μια ακρη, να μην ταλαιπωριεστε κι εσεις και η Καθολικούλα!Όλα θα πανε καλά θα δεις! :P

tweety μου σε μπλε σκουρο (midnight μου το ειπαν) το εραψα το φορεμα σε σαντουκ, γινεται πολύ ωραιο, χαλαλι τα 350 και το ξερω οτι ειναι πολλα, αλλα τι να κανω!Το Αρτεμις μου αρεσει γιατι ειναι η μαμα μου!!!Νεφέλη σου αρεσει???

Χαρουλιτα μου με το καλο να υποδεχτειτε το αντρακι σας σπιτι!!!

Θα βάλω κι εγω φωτογραφια απο το δωματιο μας αλλα ειναι πολυ minimal, ολοι οι τοιχοι ειναι μπεζ και ο ενας πανω απο την κουνια γαλαζιος με μια μπορντουρα γυρω γυρω με διαφορα πραγματακια λες και κρεμονται απο κρεμαστρα, αρκουδακια, καραβακια κλπ!!Δεν μπορω να το περιγραψω καλα!

Κι εμενα το ζουζουνι πινει 200 ml το πρωι κι αλλα 200 το βραδυ, και ενδιαμεσα 2/3 απο το καθε φρουτο, δηλαδη αχλαδι, μηλο, μπανανα, το μεσημερι 50 γρ. μοσχαρι με πατατα, καροτο, σελινο και το απογευμα 170 ml κρεμα ριζαλευρο βανιλια. Δόντι ουτε εμεις εχουμε ακομα, ουτε μπουσουλαει, μονο κανει απειρα βαρελακια στο κρεββατι, ησυχια δεν εχει!!!Βαζει το ποδι του στο στομα και οταν ειναι γυμνουλι πιανει το πιπι του και το ζουπαει!!!!! :lol::lol::?: Κατα τα άλλα ειναι 75 πόντους και 8100 κιλά!Το μονο περιεργο που αρχισε ειναι οτι θελει να εισαι διπλα του για να κοιμηθει, ενω κουτουλαει απο την νυστα και τον εχω βαλει στην κουνια γυρναει, ανοιγει τα ματακια του να δει οτι εισαι εκει και ξαναπεφτει. Λετε να ειναι επειδη καταλαβε οτι πηγε μονος του στο δωματιο του???

Αυτα τα νεα μας, παω να παρω το αντρακι μου και να παμε σπιτι να τελειοποιησω τις μπομπονιερες μας και να κοψω κορωνίτσες για στολισμο!!!Φιλιά πολλά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουφουκα τελεια τα φραουλακια!!!

Κατερινα ευχομαι επιτελους το καθολικακι να βρει την υγεια του,πραγματικα μακαρι αυτος ο γιατρος να σας αναλαβει μια κ καλη,κ ο δικος μου ειναι καθησυχαστικος,ισως ειναι καλυτερα ετσι!!! Οπως κ ναχει αν χρειαστει ναρθειτε αθηνα για οποιοδηποτε λογο κ θες βοξθεια σε κατι πες μου.

Εγινα σημερα μπουρλοτο απο νευρα κ αγχος.ανοιγω καποιες μπομπονιερες κ τι να δω???η εικονες κρυσταλλακια ηταν μαυρες.τρεχω στο μοναστηρακι παρα τον κατακλυσμο εγινα λουτσα κ κουβαλαγα κ φορτιο (!!!!!)με ειδαν εξαλλη κ τις αλλαξαν.βεβαια θα τις παραλαβω τη παρασκευη.κ δικαιολογηθηκαν οτι ειναι το στυλ πεπαλαιομενης εικονας!!!!το καταλαβα!!!!!

Η βαφτιση τη κυριακη κ αγχωνομαι λιγο.δε φροντισα για στολισμο απορω πως το καθυστερησα τοσο.θα το αναλαμβαναν οι νονοι αλλωστε.... η εκκλησια αναρωτιεται αν εχει λευκα τραπεζομαντηλα για τα τραπεζια των μπομπονιερων....δικαιως αγχωνομαι!!!

Αχ τι ωραια που ημουν εγκυος....ημουν β ουδας απτην ηρεμια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!!Δεν έχω σχολείο σήμερα!!!! [smilie=wav.gif] Ευκαιρία να κάνω ότι εξωτερικές δουλειές εχω τόσο καιρό...

Κατερινάκι δε ξέρεις πόσο χάρηκα με το Καθολικάκι.Αντε επιτέλους να ηρεμήσει και αυτή αλλά και εσύ. :D

Δεν είμαι νηπιαγωγός(πολύ θα το θελα)αλλά λογοπεδικός.Το κάθε παιδι είναι διαφορετικό.Εμένα άρχισε να μιλαει αλλά δε μπουσουλάει ούτε δόντι έχει ακόμα.Τα παιδιά μιλάνε γύρω στον χρόνο.Ψάχνεις κάτι να αγχωθείς ε? :lol::lol:

Φουφούκα τέλεια η φραουλίτσα σου.θα γίνει πολύ ωραία σαν σύνολο.Πολύ χαρούμενο όλο το θεμα.

Μαγδούλα μου τρέχεις και εσύ ε?Απορία ξανθιάς.Πρώτα γίνεται ο γάμος και μετά η βάπτιση ?Και μετά είσαι με το νυφικό? :oops::oops:

Δημητρούλα πάντα θα συμβαίνει κάτι να αγχωθούμε...Αφού σου τα άλλαξαν μη στεναχωριέσαι.Σε φοβήθηκε το μάτι τους :lol::lol:

Ρουλάκι από υφάσματα είμαι λίγο άσχετη.Αλλά καλή ιδέα το να ράψεις.Οταν πας σε μαγαζί και λες για καλό φόρεμα σου δείχνουν εκείνα τα χάλια με χρυσά και με πούλιες...χάλια.Το δικό σου είναι πολύ κομψό .

Εγώ πήγα εχθές για βαπτιστικά και μου έπεσαν τα μαλλιά.Καλέ τι τιμές είναι αυτές?Τα φορέματα πανάκριβα.Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι το με τι ευκολία λέγανε τις τιμές.Κατέβαζε η κυρία ενα ένα τα φορέματα και ακουω 270,245,340,250,185...Ρε παιδιά δεν είναι οτι είμαι τσιγκούνα ή ότι δεν έχω να τα δώσω αλλά το θεωρώ μεγάλη εκμετάλλευση και μεγάλη αμαρτία όταν γύρω μας υπάρχουν άνθρωποι που δεν έχουν τα αναγκαία. :twisted::twisted::twisted: Τι να πω...

Χώρια που τα πιο πολλά ήταν χάλια με ταφτάδες και τούλια λες και εψαχνα φόρεμα για καμιά γυναίκα γυρω στα 50.... :shock: Ενα μόνο μου άρεσε ασπρο ριχτό με ροζ κα πράσινο στο λαιμό marasil.170τιμή :o:o:twisted::twisted: Θα συνεχίσω το ψάξιμο....

Ουφ σας ζάλισα λίγο...Η τρελοφωτεινή που είναι?Κορίτσια κάποια στιγμή να αλλάξουμε και κινητά σε περίπτωση που χαθεί καμία για καιρό.Όπως το βικάκι που αν δεν μιλούσαν με την φουφού θα είχαμε ανησυχήσει πολύ.Να ορίσουμε μια κοπέλα να συγκεντρώσει απ'ολα τα κορίτσια.Το καλό με το παρεάκι μας εδώ είναι οτι είμαστε λίγες και καλές.Τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΟΥΔΙΑ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΓΙΑ ΤΑ ΚΝΤ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΕΜΕΙΣ ΑΝΤΑΛΛΑΞΑΜΕ ΜΕ ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΠΟΙΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΕΙ??ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ Κ ΓΩ ΕΠΙΣΗΣ Κ Η ΦΩΤΕΙΝΗ Κ Η ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΣΤΙΣ ΛΙΣΤΕΣ...ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΟΝΙΑ ΠΗΓΑΜΕ Κ ΠΗΡΑΜΕ Κ ΓΙΑ ΕΔΩ ΕΝΑ ΠΑΡΚΟ ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΑΛΛΕΣ ΧΑΖΟΜΑΡΙΤΣΕΣ ΠΑΝΕ 1ΟΟ ΕΥΡΟΥΛΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΤΣΑΚΟ ΚΑΛΕ ΤΙ ΠΗΓΕΣ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ!!! :evil: ΕΜΕΙΣ ΑΣΠΡΟΓΑΛΑΖΟ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΜΕ ΚΕΡΙΑ ΦΑΝΑΡΙΑ Κ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΓΙΑ ΓΑΜΟΒΑΦΤΗΣΗ.ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΜΕ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΘΑ ΞΟΜΕΙΝΩ :o

ΠΡΩΤΑ ΓΑΜΟΣ ΜΕΤΑ ΒΑΦΤΗΣΗ.ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΑΜ.ΜΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΩΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κορίτσια μου!ΤΙ κάνετε;Εμείς σήμερα είχαμε πάει εκδρομή με το σχολείο σήμερα και ήταν πολύ ωραία. :D:D:D Το μεσημέρι δεν κοιμηθήκαμε με τη Στέλλα και έπεσε ξερή τώρα για ύπνο.Ήταν κομμάτια το καρδουλίκο μου!!!

Χάρηκα πολύ που σας αρέσανε τα προσκλητήρια και οι μπομπονιερίτσες μας. :D:D:D

Σταυρουλίτσα,συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.Λίγες και καλές και πάνω απ'όλα αληθινές. ;) Όσο για τις τιμές στην αγορά έχουν ξεφύγει τελειώς.

Ρουλάκι μου,κι εσύ φτιάχνεις στο σπίτι ε;Αντε με το καλό να τα τελειώσεις. :):)

Μητσάκο,σοβαρά μιλάς;Γίνονται κάτι λάθη της τελευταίας στιγμής και αγχώνεσαι εσύ από βλακείες άλλων. :twisted::twisted: Αφού λύθηκε το πρόβλημα όλα καλά. :) Αχ,βαφτίζεται το πρώτο μπεμπάκι από το παρεάκι μας.Περιμένουμε εντυπώσεις :D:D:D

Λοιπόν,στειλτε αν θέλετε πμ με τα τηλέφωνά σας να τα συγκεντρώσω εγώ.Να ξέρουμε τι μας γίνεται αν κάποια αγνοείται. ;)

Πάω να φτιάξω διαγώνισμα Μαθηματικών.Μη σχολιάσετε.Φυσική και Ιστορία έχουν μείνει ακόμα για να γράψουν και μετά θα τα αφήσω σε ησυχία. :oops::oops::oops: Φιλάκιααααααα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια :D:D:D εγω κλασσικα εφημερευα :evil::evil::evil: αλλα σημερα ΠΕΤΑΩΩΩΩΩΩ :D ΗΛΘΕ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] Βεβαια δεν τον ειδα ακομα,γιατι ειχε ο αντρας μου γαστρεντεριτιδα και φοβηθηκα να παω....αλλα ειμαι ευτιχισμενη που ηθε το μωρο μας :D

Κατα τ'αλλα Φουφουκα τελεις οι μπομπονιερες :!::!: ειναι παιδικο παιχνιδι :?: ποσο σου βγηκαν το κομματι,αν επιτρεπεται :?: και τα προσκλητηρια τελεια :o:o χρυσοχερα :o:o σε μισω,εγω τελειως αχρηστη με αυτα :evil::evil::evil: αλλα μελλοντολογος :lol::lol::lol:

Σταυρουλα,ωραια ιδεα με τα κινητα ;) γιατι αν το ειχες θα με ειχες παρει γαιδουρα,οταν ηλθες Θεσ/νικη :-p:-p:-p:-p:-p:-p τιμες σου τα ειχα πει :evil::evil: με την πρωτη ευκαιρια θα βαλω φωτο απο το δωματιο ;)

Μιτσακο,σε εσενα καναν το λαθος :o:o:o ωχ :!: τους δολιους :!: τους λυπαμαι :lol::lol: φανταζομαι τι θα τους εσυρες :lol::lol: παντως σε ειχα για πιο οργανωτικη :? πως τα αφησες τελευταια στιγμη :?μια χαρα θα ειναι ομως,μην σκας ;) οσο για τις ομοιοτητες με την αδελφη μου :o:o τι να πω ,πια :shock:

Φωτεινηηηηηηηηηηη :!::!::!: ΖΕΙΣ :?::?::?:

Συμπεθερουλα,ολα γαλαζια για το γιο :?: αληθεια αυτος θα σε παει στην εκκλησια :?: αχ :!: συγκινηθηκα :) τι νεα απο τα μαλλια :?:

Ρουλα,περιμενω φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι,σε αφησα τελευται γιατι θελω να σου την αποψη μου,απο την επαγγελματικη μου αποψη :!: ελπιζω μην το παρεξηγησεις και μην σε ζορισω,αλλα ειναι απο αληθινο ενδιαφερον :)

Καταρχην συμφωνω με τα κοριτσια οτι πρεπει να ακουσεις λιγο το ενστικτο σου,αλλα..........

Εχω βαρεθει τις αντιπαλοτητες μεταξυ ιατρων και οτι ο ενας ακυρωνει τον αλλον αβασανιστα,μπερδευοντας ετσι τον ασθενη :evil::evil: το θεμα ειναι οτι πολλες φορες το ενστικτο μας μας οδηγει στον πιο συμπαθη,οχι ομως απαραιτητα και καλυτερο επιστημονα :!:

Εγω δεν θα σου πω ποιος λεει το σωστο γιατι ουτε καν τους ξερω τους ανθρωπους,αλλα το θεμα ειναι οτι ειναι δυο τελειως διαφορετικες διαγνωσεις και εσυ διαλεξες τελικα αυτη που σου ειναι πιο αρεστη,γιατι φυσικα κανεις δεν θελεια να ταλαιπωρει το μωρακι του :!: Ομως αν εχει δικιο ο 2ος,οΚ ολα καλα :!: Αν εχει δικιο ομως ο 1ος,τι γινεται :?: θα εχεισ χασει πολυτιμο χρονο :!: εγω θα ζητουσα και μια 3η γνωμη πιο εμπεριστατωμενη :? μην ακυρωνεις το ραντεβου στο παιδων :!: πανε χαλαρα για μια γνωμη και βλεπεις ποιος εχει δικιο :?

Αυτο που παντα λεω στους ασθενεις μου οταν και αυτοι γκρινιαζουν που τους ταλαιπωρουμε με πολλες εξετασεις ειναι οτι πρεπει να αποκλεισω ολα τα κακα σεναρια πρωτου δεχτω το καλο :!:

Οσο για τα τεστ για την αλλεργια,ετσι γινονται :!: βεβαια κανονικα τα κανει αλλεγριολογος αλλα μπορει να εχει εκπαιδευτει ο ανθρωπος :!: Και να σου πω την αμαρτια μου απο ολα οσα μας εχεις πει κατα καιρους με πειθει περισσοτερο με αυτα που σου ειπε ο 1ος :? γιατι βρε Κατερινακι αν η Καθολικουλα ειναι εκτος καμπυλης,κατι μπορει να γινεται :? πως να το αγνοησει?ουτε να ξανασκεφτεις οτι σου βγαζει το παιδι "προβληματικο" :!::!: επιστημονικο ενδιαφερον το λεω εγω αυτο :)

Ελπιζω μην σε στεναχωρεσα,αλλα απλα να σε προβληματισα :)

Σε καθε περιπτωση εσυ και ο αντρουλης σου θα κανετε το καλυτερο για το κοριτσακι σας :) Σας φιλω και τις δυο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα πηγα σημερα για τεστ παπ επιτελους κ ημουν σε ωορρηξια!! Γιαυτο μετα καναμε μια ωραιοτατη βολτα στη πλακα μια κ δεν εχει κ τιποτα η τηλεοραση που λενε,μη κανουμε στα καπακια κ δευτερο μπεμπη!!!

Στελνω κ εγω το κινητο μου.οι μονες που εχουμε ειδοθει ειμαστε εγω με φουφου η οχι;;

Φωτεινη που βοσκεις;;;ολα καλα;

Κοριτσια μη με βρισετε αλλα εχει αρχισει να μου λειπει η δουλεια.οχι οι συνθηκες που βιωνα,αλλα η αισθηση οτι κανω κατι συγκεκριμενο κ οχι οτι τρωγομαι με το σπιτι.ασε που θα ξεχασω τα φαρμακα ,εχω απτο περασμενο φλεβαρη εκτος φαρμακειου,κ ειμαι κ βεβαιη οτι θα με απολυσουν.κ φυσικα αισιοδοξος ανθρωπος!!! Απτην αλλη,το σπαστο ωραριο θα με συνοδευει μια ζωη,οποτε καλοι ειναι οι 4 μηνες αδειας ακομη. :roll:

Χαρα απτην πολυ οργανωτικοτητα που με διακρινει ,μπουκωσα κ εγω κ ειπα να αφησω κατι σε καναν αλλο πια κ οτι βγει.δε θα σκασω.επικεντρωνομαι στο οτι θα παω να δω το παιδι μου να γινεται χριστιανος κ επιτελους να το κοινωναω.τα τουλια κ τα μπαλονια με αφηνουν ανησυχητικα αδιαφορη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΒΡΕ ΜΠΑΣ Κ ΕΣΤΡΩΣΕ :P:P:P:P ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΕΤΣΙ ΒΡΗΚΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΩ ;););) ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΤΟΥ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟ..

ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΗ ΕΓΩ ΣΤΟ ΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟ ΚΝΤΑΚΙ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΜΙΤΣΑΚΟ ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΕΡΓΙΑΝΙΖΩ ΑΠΟ ΔΩ ΚΙ ΑΠΟ ΚΕΙ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΒΑΡΕΘΩ.ΕΒΓΑΛΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ.ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΣΤΗΣ 8 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΟΡΤΟΚΑΛΙΣΩ ΕΝΤΕΛΩΣ Κ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ Ο ΚΟΜΜΩΤΗΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΕΞΥΠΕΙΡΕΤΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ Κ ΤΩΡΑ ΟΛΟ ΣΠΟΝΤΕΣ Κ ΤΥΧΕΡΟΣ Ο ΑΝΡΑΣ ΠΟΥ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ Κ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ.....ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΕΓΩ ΚΥΡΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ Κ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕ ΦΙΛΕΣ ΝΑ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΕΤΣΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΘΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΟΥ ΠΑΡΕΑ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΤΗΣ Η ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΣΤΟ ΣΠΟΡΟ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΧΑΖΟΘΕΙΑ ΤΟΥ.ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΟΒΑ ΝΥΦΙΚΟΥ,ΩΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες μου!τΙ κάνετε;Εγώ είπα να δω τι γράψατα και να σας γράψω.

Χαρουλίτα,καλως τα δεχτήκατε μωρέ.Μπράβο που ήρθε επιτέλους σπίτι η ψυχούλα!Αντε σιδερένιο να είναι το κουκλάκι σας!Όσο για αυτά που είπες στην Κατερινα συμφωνώ απόλυτα.Τα έχω σκεφτεί σε πολλά θέματα,όχι μόνο ιατρικά.Όταν ακούμε δύο ή περισσότερες απόψεις για κάτι,κρατάμε πάντα αυτό που μας αρέσει περισσότερο.Η ανάγκη για ευχαρίστηση.Για τα προσκλητήριά μου τώρα.....είσαι τρελή;Εγώ χρυσοχέρα;Ούτε σπιτάκι δε φτιάχνω.Μου έφτιαξε μία φράουλα κι ένα κοτσάνι η νύφη μου κι έτσι εγώ έφτιαξα τα υπόλοιπα.Ακόμα και τις κορδέλες μάλλον εκείνη θα τις βάλει :oops::oops: Οι μπομπονιέρες ναι είναι σα ρακετούλες αλλά σε σχήμα φραουλας,παιχνιδάκι! ;)

Μητσάκο και εμένα μου είχε λείψει η δουλειά μου.Εκτός ότι τη θεωρώ λειτούργημα,ήμουν και πολύ καιρό με άδεια αφού τα κοριτσάκια μου είναι κοντά σε ηλικία και δεν είχε τελειώσει η άδεια από τη Στελλίτσα μου.Από κοντά μόνο εμείς έχουμε βρεθεί.Τότε στη συνάντηση στο σπίτι της Βασιλικής.Είναι αλήθεια πάντως ότι το σημαντικότερο στη βάφτιση είναι πως τα παιδάκια μας θα είναι πλέον χριστιανόπουλα και θα έχουν ονοματάκι. :)

Μαγδούλα,μας την πέφτει ο κομμωτής;Μπράβο κοπέλα μου,εσύ στο ύψος σου ;) Καλή σταδιοδρομία και συγχαρητήρια στην αδερφούλα σου.Τελευταία πρόβα νυφικού από τόσο νωρίς;Δε θα κάνεις και πριν το γάμο;Συγκινήθηκα ρε!!!!!!Τι στο καλό ρε γαμώτο;Μόνο η δική μου η φαγάνας δεν έχει στρώσει ακόμα; :twisted::twisted::twisted:

Φωτεινούλα,πού είσαι τόσες μέρες;

Πάω για μπάνιο τώρα που κοιμούνται ακόμα τα μουσουδερίνια μου! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...