Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΤΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΛΜΙΡΟΝ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΧΛΑΠΑΚΩΝΕΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΣΕ ΚΑΚΑ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΘΙΕΡΩΣΩ ΑΥΤΟ ΕΜΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΔΟΝΤΙ ΑΣΠΡΙΣΑΝ Κ ΤΑ ΠΑΝΩ ΟΥΛΑΚΙΑ ΜΑΣ Κ ΤΡΩΜΕ ΜΕ ΛΥΣΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.

ΦΟΥΦΟΥΔΙΝΙ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΜΕ 2 ΑΝ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ ΧΕΙ ΠΑΡΕΑ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΠΟΥ ΧΕΙ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ Κ ΘΑ ΧΕΙ ΧΑΡΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΠΑΛΙ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :twisted::twisted::twisted::twisted: ΩΦΟΥ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΤΡΩΝΕ ΑΠΟ ΜΑΣ...Η ΖΗΛΙΑΡΑ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΘΕΛΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΟΛΟ ΛΕΩ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΙΣΑ ΤΑ ΞΕΧΝΑΩ.ΠΑΛΙ ΜΙΑ ΣΑΚΟΥΛΑ ΡΟΥΧΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΑ ΠΩΠΩ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΜΙΛΑΜΕ ΕΧΩ ΑΠΕΙΡΑ ΑΦΟΡΕΤΑ.ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΤΕΝΤΩΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!Πώς είστε;Εγώ έβαλα τα κοριτσάκια μου για ύπνο και υποτίθεται ότι ήρθα να διαβάσω :lol::lol::lol::lol:

Αχ,Κατερινάκι μου!Εύχομαι να βρεις επιτέλους τι το ενοχλεί να ηρεμήσει κι αυτό κι εσύ.

Έλα ρε Ελενάκι,που ήσουνα;Δουλειά ε;Κουράγιο!Μια χαρά θηριάκι είναι ο Ορεστάκος :D:D:D

Μαγδούλι,το να είναι κοντά ηλικιακά τα παιδάκια είναι ό,τι καλύτερο.Εγώ τις βλέπω τώρα που παίζουν μαζί και τις χαίρομαι :D:D:D Εγώ γάλα δίνω το ΝΑΝ 2 και μετά μόλις χρονίσει θα δώσω Noulac όπως έκανα και στη Στέλλα μου!Εμένα τα φρούτα τα έκοψε,αλλα της δίνω γιαουρτάκια!

Ρουλάκι,τι κάνεις μωρέ;Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γεια σας!!!Μόλις γυρισα απο το δικαστηριο και λεω κατσε να γραψω στις φιλεναδες μου και θα παω να παρω τον μπεμπακο απο την πεθερα!Είμαστε μια χαρα, εχει και ωραια μερα εδω στην Τριπολη, με τις ετοιμασιες για τη βαφτιση τρεχω συνεχεια!!Να δω που θα βρω τα λεφτα που οι πελατες μου μου εχουν ριξει κανονι!!!Ευτυχως που υπαρχουν παπουδογιαγιαδες και θα δωσουν δανειο μεχρι να πληρωθω!!!

Μαγδούλα ολες σκεφτομαστε η μια την αλλη αλλα μας εχουν φαει οι δουλειες!Η Χαρουλιτα θα τρεχει με τις εφημερίες, ολα τα αλλα κοριτσακια με δουλειες και μωρακια, φάνηκε και η Ελενα μας, αλλα ανησυχω για το Βικουλινι...δεν εχει κανενα κοριτσακι τιποτα αλλα στοιχεια, π.χ. facebook για να μαθουμε τι κανει?Ελπιζω να τρεχει με τα της βάφτισης κι εκείνη!

Κατερινακι ευχομαι το βραδυ να σου φυγουν ολες οι αποριες, ουτως ή αλλως γι' αυτο τους πληρώνουμε!!!

Κατι αλλο δεν εχω, παω σπιτι να φτιαξω μπομπονιερες!!!!Φιλακια πολλα σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας!!!!!!

σας ελειψα καθολου??????????????

λοιπον,μη ζηλεψετε αλλα χαρειτε μαζι μου!!!! ελειπα απο την προυγουμενη τεταρτη στο εξωτερικο ταξιδι!!!!! πανε τα λεφτα της βαφτισης!!!! :lol::lol::lol:

πηγαμε βελγιο οπου ειχαμε συγγενεις κ μας ξεναγησαν παντου!!!παραμυθενιες πολεις....επισης πηγαμε στο αμστερνταμ στο λουξεμβουργιο που ηταν διπλα κ μαλιστα μπηκαμε κ σε ρωμαικα χωρια της γερμανιας!!!! τελος,περασαμε στο παρισι το οποοιο να πω την αληθεια με εντυπωσιασε ελαχιστα σε σχεση με τα προαναφερθεντα.....

το μωρο στη μαμα μου το ακουγα καθε μερα απο το τηλ...μπουσουλησε ενω λειπαμε κ σημερα που ηρθαμε ειδα 2 ριζοδοντακια να ξεπροβαλλουν!!!!

μου λειψατε ,ελπιζω να γραφατε οσο ελειπα κ να μη τα παρατησατε,παω να ελεγξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να σας πω οτι ειχα 8 μερες καθυστερηση με τα ταξιδια κ κοψοχολιαστηκα παροτι χρησιμοποιουμε παααααντα προφυλαξεις.αλλωστε κ ο στεφανουλης μου δεν υπακουσε σε προφυλαξεις!!! ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑΜΕ Κ ΜΑς ΕΙΔΕ ΜΗ ΣΑς ΠΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ.θα το φαω το μικρο!! μολις που προλαβα να διαβασω οτι χασατε τη βικυ....αποκλειεται να μας το κανει αυτο,το βικακι ειναι πιστη συγγραφεας στο θεμα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Ρουλάκι,τι κάνεις;Της έστειλα μήνυμα στο κινητό.Ελπίζω να απαντήσει και πάνω απ'όλα ελπίζω να είναι καλά :roll::roll:

Μητσάκο;Πουλάκι μου,γυρνούσες ε;Τέλεια μπράβο σου!Φαντάζομαι θα ξεκουράστηκες κιόλας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ησυχίααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αχ,θα περάσουν οι γαμοβαφτίσεις και θα ξαναενωθεί το παρεάκι μας ;) Οι περισσότερες τρέχουμε με τις ετοιμασίες ε;Λογικό.Και το Βικουλίνι τα ίδια.Της έστειλα μήνυμα στο κινητό να δω τι κάνει και μου απάντησε.Από τη μια οι δουλειές και τα παιδιά από την άλλη η βάφτιση πού χρόνος για mammy;;;;;;;;;;;;;;;;Θα περάσει η βάφτιση και θα μας ξανάρθει πιο χαλαρή,όπως όλες μας άλλωστε. :) Μου είπε επίσης να σας δώσω χαιρετίσματα και πολλά φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Μαλλον οι πολλές απουσίες οφείλονται στο σαββατοκύριακο!

Ελενάκι,χρόνια σου πολλά!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Ό,τι επιθυμείς σου εύχομαι,να χαίρεσαι την οικογένειά σου!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον καθεστε????????? εμας αν μας πιασεις απο την μυτη θα σκασουμε....απο που να αρχισω????

Το παιδι μου ενας απο τους 2 λογους που εκλεγε ...και τα βραδια εκλεγε στον υπνο της και οταν εκανε κακα καποιες φορες εκλεγε τι ητανε?? ΕΧΕΙ ΡΑΓΑΔΑ ΜΕ ΛΙΓΗ ΠΛΗΓΙΤΣΑ ΣΤΟΝ ΠΡΩΚΤΟ :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!: τωρα θα μου πειτε δεν το ειδες?? ε οχι δεν το ειδα γιατι εγω δεν της ανοιγω το κολαρακι της λες και ειναι σαντουτιτς οπως της το ανοιξε χθες ο γιατρος....η πληγιτσα ειναι πολυ μικρη ....η ραγαδα ομως φενεται.....

2ον το μωρακι μας πρεπει να εχει τελικα αλλεργια στο αγελαδινο γιατι δεν εξηγητε αλλιως να τρωει ενω φενεται να πειναει και να πινει 120μλ με το ζορι....και εφοσον εχει αλλεργια την ενοχλει οταν πινει....

3ον πρεπει να της ξεσκισαμε το εντερακι της για να μην πω αλλη λεξη ..απο τα πολλα γαλατα που αλλαξαμε και δεν τα επινε και τωρα πρεπει ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ για βιοψια και ελεγχο στο εντερακι της για να δουμε ποση κ αν εχει ζημια....

4ον με το που του ειπα υψος κ βαρος κατεβασε προβοσκιδα.....5990 ειναι και ειναι 9 μηνων :!::!: ενω επρεπε να ειναι τουλαχιστον 7-8 κιλα αρα εχει στασιμοτητα η αναπτυξη της εφοσον δεν τρεφεται σωστα.....

μας εκανε σαν τα σ....α που δεν της συνεχισα το neocate που εκανε 60 ευρω γιατι αν της το συνεχιζα δεν θα ειχαμε προβλημα τωρα....

του ειπα ναι αλλα τα πολλα γαλατα εσυ μου τα αλλαξες και το κερασακι με τα 60 ευρω μου φανηκε υπερβολη και ειπα να παρω μια 2η γνωμη....

λεει καλα εκανες να παρεις 2η γνωμη αλλα αν κ ο αλλος δεν ξερει ας σου πει δεν ξερω....εγω λεει το τεστ αλλεργιων το χρυσοπληρωσα εσεις επηδει εχετε ασφαλεια δεν πληρωνετε οι αλλοι πληρωνουν 150 ευρω λεει γιαυτο το τεστ...αν σου ελεγα πληρωσε 150 ευρω θα το εκτιμουσες και υθα το πιστευες λεει το τεστ???? οι αιματολογικες λεει που σου ειπε ο αλλος δεν δειχνουν 100% αν εχει αλλεργια....

οσο λεει για το γαλα θα καναμε εμεις πατεντα με το νοσοκομειο και δεν θα πληρωνατε λεει 60 ευρω και δεν θα φταναμε σε αυτο το σημειο.....

μας εδειξε και την καμπυλη που εχει το βιβλιαριο υγειας και καμια σχεση δεν εχει το κανονικο με το Καθολικακι....ειναι ποοοολυ πισω και σε υψος και σε βαρος...στεναχωρηθηκε παντως γιατι ειναι και καπως της οικογενειας (ειναι 1ος ξαδερφος της γυναικας του 1ου ξαδερφου μου)

τωρα μας εγραψε αλοιφη για το ποπουδακι της (ΑΑΑΑΑ ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ...παω στο φαρμακειο δινω αυτο που εγραψε και ηταν και γνωστη η φαρμακοποιος και λεει αυτη η κρεμα κανει 58 ευρω και δεν την εχω :!::!::!: λεω ποσαααα :?::?::?::?: 58 λεει απηδει εγω δεν εβγαζα τα γραμματα του γιατρου της λεω πεσμου πως το λενε να παιρνω τηλ τα φαρμακεια και μου ειπε...πηρα ΟΛΑ τα φαρμακεια δεν την ειχε κανενα....πηραμε τον γιατρο και του λεω δεν εχει κανενα φαρμακειο αυτη την κρεμα λεει περιεργο ....μου ειπε μια αλλη ...παει ο αντρας μου να την παρει και δινει και το χαρτι με την 1η κρεμα που ειχε γραψει μιπως την πετυχαιναμε....και λεει η κοπελα βεβαιως την εχω και ποσο εκανε??? 16 ευρω :evil::evil::evil::evil::evil: η αλλη μπερδεψε 1-2 γραματα και νομιζε αλλη κρεμα)

και μας εδωσε σιροπακι να μαλακωσουν τα κακα της μεχρι την τριτη που θα την παρω και θα κανουμε λεει εξονυχιστηκες εξετασεις....θα κανει ολα τα τεστ αλλεργιας θα κανουμε εξετασεις αιματος ουρων κ.τ.λ

καταλαβαινετε βεβαια σε τι κατασταση ειμαστε με τον αντρα μου ετσι??

εντομεταξυ επηδει τωρα πρεπει να ποναει οταν πινει γαλα και ολα αυτα μπορει λεει να εχει διαταραχες υπνου....λεω εχει!!!!

για τον παιδιατρο μου την εβλεπε μεχρι τωρα τα λογια ειναι περιτα ετσι.........κατηγορω τον εαυτο μου που τον αλλαξα!!!! αλλα ειπε οτι αν συνεργαστουμε θα την κανουμε καλα....

sorry για το κατεβατο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες :!::!::!: σορρυ που χαθηκα,αλλα ειχαμε εφημεριες εν'αλλαξ με τον αντρα μου και ειμασταν ολη την εβδομαδα στην μανα μου :!: εχω βεβαια και αυριο :evil::evil::evil: σημερα ηλθε και η πεθερα μου για βοηθεια γιατι αυτη την εβδομαδα θα γεννησει η αδελφουλα μου :D:D:D οποτε η μανα μου θα αλλαξει εδρα :lol::lol::lol:

Σορρυ που δεν προλαβαινω να σχολιασω :(:( θα μπω απο δευτερα γιατι θελω να ειμαι αναλυτικη,ειδικα με το Κατερινακι που μολις διαβασα ολα αυτα τα φοβερα :o:o:o:o

Φιλια σε ολες και ειδικα στην συμπεθερουλα μου που θελει αποκλειστικοτητα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA MAI KI EΓΩ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΕΨΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΟΛΟ ΓΥΡΝΑΜΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΟΠΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΒΟΛΤΑ Κ ΒΡΑΔΥ ΨΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΗΨΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΧΕ ΓΙΟΡΤΗ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΛΕΣΑ ΤΗ ΝΟΝΑ ΜΑΣ Κ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΡΑ ΠΑΛΙ ΤΡΕΧΩ!!ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.ΜΙΤΣΑΚΟ ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΠΡΑΒΩ ΞΕΣΚΑΣΑΤΕ ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ.ΓΙΟΥΠΙ!!!!!

ΑΧ ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΗΡΕΜΗΣΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΤΟ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ Κ ΤΟ ΚΝΤ ΜΟΥ ΜΕ ΠΜ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΟΥΜΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΛΕΝΑΚΟ!!!!!!

ΡΟΥΛΙΤΣΑ ΕΜΕΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΔΩΣΑΜΕ ΜΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΘΑΝΕ ΟΛΟΙ ΠΛΑΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΗ ΤΗ ΛΑΧΤΑΡΑ ΣΑΣ ΒΡΗΚΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΣ ΜΩΡΕ ΚΙ ΕΣΥ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΛΕΕ..ΑΛΛΑ ΕΤΥΧΕΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΙΑ ΜΩΡΕ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΤΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΤΑ ΤΟ ΗΜΙΣΙ ΕΧΕΙ ΛΥΘΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΝΑΙ ΟΛΑ Κ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΟΧΙ ΣΥΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ ΓΙΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ.

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΧ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑΚΙΑ ΑΝΛΥΤΙΚΑ ΑΥΡΙΟ.ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΜΠΙΦΤΕΚΑΚΙΑ.ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΟΟΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;Εγώ τώρα κατασταλάζω.Με τρελάνανε σήμερα τα μουσουδάκια μου :D:D:D

Κατερινάκι μου,κι ο Θεός βοηθός!Τουλάχιστον εντοπίσατε το πρόβλημα,οπότε προχωράτε στην αντιμετώπιση.Καλό κουράγιο κοριτσάκι μου και καλή δύναμη.Ό,τι θες εμείς είμαστε εδώ ;)

:o:o:o Χαρουλίτα γεννάει η αδερφή σου;Πώς πέρασε έτσι ο καιρός;;;;;;;;;Άντε με το καλό η κοπελίτσα και μ'ένα πόνο :):):)

Μαγδούλα,όντως ο καιρός είναι μεγάλη ξεμυαλίστρα!!!!Καλά έκανες και μου το έδωσες.Ορίστε με το Βικουλίνι ανησυχούσαμε......επικοινωνήσαμε όμως και ηρεμήσαμε ;) Καλά να περάσετε .Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι....καθε μερα και χειροτερα το καθολικακι...χθες εκανε εμετο την σουπα....και μετα δεν ηθελε να φαει τιποτα....το βραδυ της εκανα γαλα και το επινε κλαιγοντας....την κοιμησα και μετα της το εδωσα κ το ηπιε....γκρινιαζει ΟΟΛΗΗ μερα και σφιγγει τα ματακια της σαν να ποναει ....

τωρα περνω τηλεφωνα σε συγγενεις να βαλει ο καθενας εστω απο 10 ευρω να μαζεψουμε για τα εισητιρια γιατι δεν εχουμε τιποτα... :cry: ο αντρας μου ψαχνει ν πουλησει το κομπιουτερ του γιατι εχουμε και της εδω εξετασεις που δεν καλυπτονται οπως ο υπερηχος στο στομαχακι της που θακνουμε και ειναι 50 ευρω....αστε ειμαι να σκασω....

σημερα με πηρε τηλ η υπευθηνη μου στα jumbo και μου εδωσε 3ς μερες αδεια για να κατσω λλεει με το μωρακι μου γιατι ξερει πως νιωθω περασε τα ιδια και χειροτερα...πολυ το εκτιμισα παντως απο μονης της το σκεφτηκε εγω της ειχα πει απλα τι εχω οταν με ρωτησε...και ειναι και αλλες 2 με αδεια και θα στριμωχτει με το προγραμμα.....να ναι καλα η γυναικα!!!

αυτα :( ειμαι ΧΑΛΙΑ σωληνακι απο το στοματακι????/ΓΙΑΤΙ??? :( αμαρτια δεν ειναι???? τωρα καταφερα και την κοιμησα λιγο να ξεκουραστει και μετα θα παμε παναγια Καθολικη να της αναψουμε ενα κερακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Κατερινα μου στεναχωρεθηκα πολυ με τη Καθολικη σου.Σου ειπε ο γιατρος για σωληνακι?Ποτε θα πατε στο παιδων??? Η Παναγιτσα να ειναι μαζι σας.Σφιξε τα δοντια και κανε κουραγιο για τη κουκλιτσα σου.Ολα θα περασουν σαν ενα ασχημο ονειρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Κατερινα μου στεναχωρεθηκα πολυ με τη Καθολικη σου.Σου ειπε ο γιατρος για σωληνακι?Ποτε θα πατε στο παιδων??? Η Παναγιτσα να ειναι μαζι σας.Σφιξε τα δοντια και κανε κουραγιο για τη κουκλιτσα σου.Ολα θα περασουν σαν ενα ασχημο ονειρο...

ο γιατρος δεν το ειπε αλλα ξερω οτι η βιωψια εντερου γινετε με σωληνακι :( αυριο θα κανουμε ολα τα τεστ αλλεργιας να δουμε σε τι ακριβως ειναι αλλεργικη εξετασεις αιματος ουρων κι θα μας πει ποτε θα παμε παιδων.....χθες δεν κοιμηθηκε παλι καλα μου κρατουσε συνεχεια το χερι...γυριζε δεξια αριστερα ....αστα ειμαι να σκασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου μωρε την καημενουλα,ηθελε το χερι της μαμας για να νιωθει ασφαλεια.Τοσο καιρο που μας ελεγες τα κιλα της μικρης η αληθεια ειναι οτι προβληματιζομουν διοτι τα μωρακια μας εχουν μονο μια μερα διαφορα.Ενταξει εμενα ειναι αγορακι αλλα και παλι μου φενοταν λιγα.Το παν ειναι αν βρειτε την αιτια του κακου και να την πολεμησετε.Σιγουρα το οικονομικο ειναι ενα θεμα μεγαλο αλλα πανω απο ολα η μπεμπουλα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΡΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΣΕ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΗΓΑΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΑΚΙ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΜΗΝ ΝΤΡΑΠΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΕΜΕΙΣ.ΠΕΡΣΑΤΙΚΑ Κ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΕΜΕΝΑ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΕΡΙ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΣΕΡΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!9,30 Κ ΞΥΠΝΗΣΕ 6,20 ΗΠΙΕ ΓΑΛΑ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ Κ ΜΙΑ Κ ΚΑΛΗ 10 ΣΗΚΩΘΗΚΑΜΕ ΝΙΩΘΩ ΛΕΣ Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΒΔΟΜΑΔΕΣ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ ΜΙΛΦΕΙ ΜΟΥΡΛΙΑ.ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ??????????????

ΕΜΕΝΑ ΛΕΕΙ Η ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΟΥΠΙ!!!ΧΤΕΣ Ο ΣΠΟΡΟΣ ΕΚΛΑΓΕ ΣΤΗ ΝΟΝΑ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΕ ΕΙΧΕ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙ ΓΙΑΥΤΟ ΜΕΤΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕ ΕΥΤΥΧΩΣ.ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ .ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΣ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΧΑΛΑΡΩΣΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω Μαγδα μου!!! βοηθεια δεν εχουνε απο κανεναν....

σκεφτομαστε να κανουμε δανειο και ο χριστος θα πουλησει το κομπιουτερ του......ρωτησαμε σημερα για εισητηρια και ειναι 350 ευρω :(:( θα σκασω.....αλλα 50 ο υπερηχος...αλλα 30 οι εξετασειες αιματος κ ουρων.....βεβαια θα κοψουμε το κεφαλι μας και θα τα βρουμε τα παντα θα κανουμε για να γινει καλα το μωρο μας....σημερα ακομα ποιο χαλια...εφαγε μονο σουπα και δεν θελει τιποτα αλλο ολη μερα... :( τι βολτα την πηραμε τη το ενα τι το αλλο τιποτα ...ολη μερα κλαιει....κοιμηθηκε μονο 10 λεπτα στην αγκαλια μου....αγωνιω για αυριο που θα κανουμε ολες τις εξετασεις και τα τεστ αλλεργιας..... :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπερα!

Κατερινούλα, υπομονή κοριτσακι μου, το ξερω οτι ειναι δυσκολο ολο αυτο που πρεπει να περασετε αλλα σκεψου οτι θα βρεθει πια η λύση και η Καθολικούλα θα μεγαλώσει γρηγορα γρηγορα!Ο, τι θες μην διστασεις να μας το ζητησεις. Η Παναγίτσα να σας φυλάει και τους τρεις!

Ελενάκι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ να σε χαίρονται ολοι οσοι σε αγαπανε κι εμεις φυσικα!!!Ελπίζω να περασες πολύ ωραια στη γιορτη σου!!

Χαρουλίτα κουραγιο με τις εφημερίες!!Δύσκολο επαγγελμα βρε διαλεξατε κια οι δυο αλλα τοσο χρησιμο!

Μάγδα ειδες ο σπορος?Μια χαρά, αντε καλούς ύπνους τωρα!!

Πολυ χαρηκα που η Βικυ μας ειναι καλα!

mitsi μου welcome back!!!Μπραβο κοριτσακι που περασες ωραια!!Χρειαζονται και τα ταξιδια στη ζωη μας κι ας καθυστερησει λιγο η βαφτιση δεν πειραζει!Εμεις αν ειχαμε στην ακρη αυτα που εχουμε χαλασει σε ταξιδια, θα ειμασταν πολυ καλα, αλλα δεν πειραζει, ολα αυτα που εχουμε δει στα ταξιδια μας μας εχουν αποζημιωσει!

Εμείς χθες μαζευτηκαμε με τις φιλες μου και τελειωσαμε σχεδόν τις μπομπονιερες, εκανα κι εγω σημερα κατι αλλες χειροτεχνιες!!Είναι η πεθερα μου ομως κρυωμενη και δεν πηγα για δουλεια και θα τα βρω ολα μπροστα μου μετα, αλλα τι να κανω!!!

Σας φιλω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!

σε 10 μερες ειναι η βαφτιση κ τρεχω για τις τελευταιες λεπτομερειες...κ εχω ενα σπιτι κωλος...

εχω δεκατα κ πονολαιμο εδω κ 4 μερες κ δε προλαβαινω να κανω κατι για να μου περασει!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ,ΕΙΜΑΙ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΜΕΝΗ ΠΟΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΤΕ ΤΟΣΟ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΩΡΙΜΑΣΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.αλλωστε οταν το παιδι παει παιδων ολα θα δρομολογηθουν,κ σιγουρα οι γιατροι θα δωσουν προτεραιοτητα στην αναπτυξη του,ειναι κατι που μπορουν να το φροντισουν,το παιδι θα επανελθει,με τη βοηθεια της Παναγιας μας βεβαια,μην ανησυχεις.για το οικονομικο αν δε βρεθει ακρη οτι θες πες κ σε εμας.ειμαι αθηνα αν χρειαστεις κατι.βεβαια δεν εχεις το κινητο μου.

χαρα μου τι ταλαιπωρια κ αυτη με τη δουλεια....ευχομαι τα καλυτερα στον alter ego μου!!!!

κουκιδιτσα οπως το ειπες...οτι βλεπεις σε αποζημειωνει...

η φωτεινη που πηγε????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...