Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΑΛΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ ;);) ΜΟΛΙΣ ΑΡΜΕΧΤΗΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΙ.

ΕΜΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΧΤΕΣ ΕΚΑΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΔΕΝ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΛΥ ΠΑΣΤΩΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ 2 ΩΡΕΣ ΞΕΒΑΦΟΜΟΥΝΑ ΜΕΤΑ .

ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟΥΛΗ ΜΕ ΠΙΟ ΑΠΑΛΑ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙΑ.

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΗΣΥΧΑ ΧΤΕΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΗΣ 5 ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ Κ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΟΝΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΛΕΠΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ. .

ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!!!ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΣΟΥΠΡΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπηκα να πω μια καλημερα για να μην παρω απουσια. Θα προσπαθησω να μπω το βραδυ . Εχει ρεπο η μαμα μου και θα ειμαστε όλη μερα εκει. Φιλακια σε όλα τα μαγουλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια.

Σήμερα εδώ το πάει για βροχή. Να δω πότε θα ηρεμήσει ο καιρός, μια καλοκαίρι, μια χειμώνα, μας έχει τρελάνει :roll:

Και μια και τόσες μέρες δεν προλάβαινα, σήμερα θα σας αποτελειώσω με την πολυλογία μου :lol:

Ξεκινάω. Την Κυριακή ο γιος μου μου έκανε δωράκι :P Μπουσούλησε το μαναράκι μου (το λέω λες και περπάτησε στο φεγγάρι :lol::lol::lol: ) Εκεί που πίναμε καφεδάκι με την αδελφή μου και αυτός έπαιζε κάτω, παρατηρώ ότι σιγά σιγά μπουσουλούσε κανονικά και όχι όπως άλλες φορές. Πλέον πάει παντού και είχε πλάκα την πρώτη φορά που βγήκε εκτός χαλιού όπου κοντοστάθηκε, ακούμπησε με το χεράκι του το πλακάκι, το χτυπησε και μετά προχώρησε. Τον χάζευα και γελούσα μόνη μου :lol:

Φουφούκα ωραίο το άβαταρ, μέσα στο πνεύμα της βάπτισης ;) Έτοιμα τα προσκλητήρια; Όσο για την Στελλίτσα δεν θα την έλεγα κακομαθημένη αλλά πανέξυπνη :lol: Το κοριτσάκι σου συνέδεσε την συμπεριφορά της με τις αντιδράσεις σου και κατάλαβε ότι για να έχει την αγκαλίτσα της μαμάς πρέπει να κλάψει. Οπότε τώρα απλά πρέπει σε άσχετες φάσεις να την παίρνεις στο κρεβάτι σου, όχι το βράδυ αλλά πχ το απόγευμα για να διαβάσετε ένα παραμυθάκι, έτσι ώστε να καταλάβει ότι δεν χρειάζεται να κλαίει. Και πλέον μίλα της όσο περισσότερο μπορείς εξηγώντας της τα πάντα.

Ο άντρας σου παίρνει μετάθεση κάθε χρόνο; Τι δουλειά κάνει;

Καλά Βίκυ είναι για πολύ ξύλο η παιδίατρος στο νησί. :evil: Μία είναι σε όλο το νησί; Δηλαδή για λίγη αξιοπρεπή ζωή πρέπει όλοι να μετακομίσουμε Αθήνα;;; :evil::evil::evil: Πως παει τώρα η Μαρισούλα; Λες και ο μικρούλης να έχει ωτίτιδα; Για το πιατάκι καλή ακούγεται η ιδέα.

Μην με παρεξηγήσετε αλλά πειράζει που εγώ ποτέ δεν κρατάω τις μπομπονιέρες από όσους γάμους και βαπτίσεις πάω; :? Αν το έκανα θα ήθελα δεύτερο σπίτι. Είναι πολύ λίγα αυτά που έχω κρατήσει μέχρι σήμερα, γι'αυτό και έχω καταλήξει ότι δεν χρειάζεται να σπαταλάς πολλά λεφτά στην μπομπονιέρα. Τι να πω; Μάλλον ακούγομαι κάπως ισοπεδωτική; Μην με παρεξηγείτε :?

Χαρά νομίζω ότι ο άντρας σου μας "συμπαθεί" πολύ :lol::lol::lol: Που τη θυμήθηκες καλέ τη Μαντώ; Φιλενάδα προδίδεις την ηλικία σου :lol::lol:

Μήτση σε ζηλεύω που πας για ποτάκι :P Εγώ δεν έχω αντοχές παι ούτε για καφέ να ετοιμαστώ να πάω. Πάει γέρασα. :cry:

Μάγδα αφού δεν τρυπήθηκε και με την παραμάνα πάλι καλά. Όχι δύο μάτια αλλά χίλια θα έπρεπε να έχουμε οι μανούλες. Γιαούρτι εννοείς αγελαδινό ή τύπου advance; Νομίζω ότι το μακιγιαζ της νυφης το κάνουν κάπως βαρύ για να φαίνεται και στις φωτογραφίες.

Παω να δωσω φρουτο γιατι γκρινιαζει και θα επιστρεψω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού είστε κουκλίτσες μου;Τι κάνετε;Όλα καλά.Εγώ έχω ακεφιές και νεύρα :|:|:|:| .Αύριο πρώτα ο Θεός θα έρθει ο αντρούλης μου μέχρι την Κυριακή.Τουλάχιστον αυτό μου φτιάχνει τη διάθεση.Το πρόβλημα με το Στελλάκι μου,φαίνεται να έχει λυθεί.Λέμε μία φορά τον Πινόκιο και μετά φεύγω από το δωμάτιο τάχα για να φτιάξω γάλα στην μπέμπα της και δεν κλαίει.Το μεσημέρι την έχω και κοιμάται μαζί μου,αλλα αυτό δε με πειράζει καθόλου.

Α,ρε Φωτεινούλα...και να πεις ότι της λείπουν οι αγκαλιές;!Το έχουμε κατσιάσει από την αγκαλιά και από τα φιλιά αυτό το παιδί.Σημασία έχει ότι το ξεπερνάει.

Οι υπόλοιπες πού είστε;Χαρουλίτα,Κατερινάκι,Μητσάκο,Σταυρουλίτσα,Ρουλάκι,Ελενάκι,Βικουλίνι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααχχχχ μονο η φουφουκα με θυμαται τελικα :| .....

τι κανατε??? εμεις καλα :!:

Φωτεινη ειμαι σιγουρη οτι εγω παιζει να κλαψω κιολας οποτε εσυ μια χαρα αντεδρασες :lol::lol: αντε να προμηθευτης ασφαλειες για τα ντουλαπια....απο jumbo ε????? να παινεψουμε κ λιγο :lol::lol:

κριση κριση αλλα κοριτσια το jumbo χαμος καθε μερα :shock:

σημερα ξεσκιστηκα....πηγαμε 2 σουπερ μαρκετ και μετα σπιτι καθαριζα ντουλαπια σιδερωσα το εβερεστ επιτελους ετριψα μπανιο κ.τ.λ.....ηθελα να κανω κ αυλη αλλα εβρεχε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααααααα

Σήμερα έχω διπλή χαρά. Την πρώτη μου τη χάρισε το ζουζουνάκι μου. Εδώ και μέρες έδινε δείγματα καλής συμπεριφοράς στον βραδυνό ύπνο :D δηλ ένας από τους ύπνους του ήταν 5ωρος, πχ κοιμόταν 9:30, ξυπνούσε 12, μετά 5 και τέλος 8 και κάτι. Χτες έγινε ένα μικρό θαυματάκι!!! Κοιμήθηκε 10 παρά, ξύπνησε 12:30, μετά 1:40 και μετάαααααα 8:20 :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Ξύπνησα το πρωί και δεν το πίστευα. Μάλιστα αναρωτιόμουν μήπως είχε ξυπνήσει ενδιάμεσα και δεν το θυμόμουν :? Φτου φτου το παιδάκι μου έτσι να συνεχίσει :lol::lol::lol::lol:

Η δεύτερη χαρά έχει να κάνει με τον ερχομό της περιόδου μου. Επιτέλους ήρθε και αυτή να ηρεμήσω λιγάκι. Μην με πείτε τρελή που χαίρομαι που ήρθε, αλλά την περίμενα πως και πως μπας και ξεπρηστώ λιγάκι. Κατακράτηση υγρών, πρήξιμο, ανεβοκατέβασμα διάθεσης λόγω τρελού χορού των ορμονών, δεν είναι και λίγα νομίζω. Ο πιο χαρούμενος της υπόθεσης είναι ο άντρας μου αφού είναι σαν να του δόθηκε το πράσινο φως για να πέσει με τα μούτρα για το δεύτερο. :roll::roll::roll:

Εσείς τι νέα; Για θυμήστε μου λιγάκι σχεδόν όλες βαφτίζετε τον Ιούνιο; Σίγουρα νομίζω βαφτίζει τον Ιούνιο η Βίκυ, η Φουφού και η Ρούλα. Χαρά και εσύ τον Ιούνιο θα κατέβεις Κόρινθο ή Αύγουστο; Με τόσα στο μυαλό που να θυμάμαι και ημερομηνίες :roll::roll:

Φουφού άντε βρε θα ανέβει η διάθεση τώρα με τον ερχομό του αντρούλη σου :D Μωρέ δεν λέω ότι της λείπουν οι αγκαλιές, προς θεού μην παρεξηγηθώ ότι είπα τέτοιο πράγμα, απλά σκέψου και το Στελλάκι που είχε αποκλειστικότητα τόσο καιρό και τώρα ήρθε η Αγγελικούλα. Ακόμα και αν δεν δείχνει ότι ζηλεύει, είναι απόλυτα φυσιολογικό μέσα της να έχει κάπως ταραχτεί από τις αλλαγές με τον ερχομό της μικρής.

Κατερινάκι πως πάει η Καθολικούλα; Την άλλη εβδομάδα θα έρθω Τζαμπο πιθανότατα. Προς το παρόν κρύβουμε τα παπούτσια γιατί όπου τα δει πάει και τα αρπάζει :lol: Κυρίως είναι "ερωτευμένος" με τις παντόφλες μου :lol::lol:

Ένας από αυτούς που κάνουν το τζάμπο πλούσιο είναι ο άντρας μου :evil: Πήγε τη Δευτέρα και αγόρασε από τώρα κάτι που γίνεται ποδηλατάκι.

Αυτό εδώ http://www.youtube.com/watch?v=FG-TmrZ8 ... re=related

Και το έμαθε η μαμά μου και θύμωσε γιατί ήθελε αυτή να του πάρει ποδηλατάκι.

Αυτά προς το παρόν, πάω για σίδερο.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Κ ΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΠΛΙΑΧ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ :twisted::twisted:

ΑΣΤΑ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΤΑ ΧΩ ΧΤΙΣΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΚΑΩ 50ΑΡΙΑ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΤΑ ΧΩ ΔΙΠΛΑ ΚΙ ΟΛΟ ΚΑΤΙ ΠΑΙΡΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ;);)

ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΧΤΕΣ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΕ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 9 ΞΥΠΝΗΣΕ 12 ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΦΑΕΙ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΦΑΕΙ ΑΡΓΑ ΚΡΕΜΑ ΕΦΑΓΕ ΓΑΛΑ Κ ΞΥΠΝΗΣΕ 6,30 ΕΦΑΓΕ ΠΑΛΙ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ 9,3 ΤΟ ΧΕΙ ΚΑΘΙΕΡΩΣΕΙ ΞΥΠΝΑΕΙ 6,3 Η 7 ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΝΑ 3ΩΡΟ ΜΑΖΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΛΑΣΙΚΑ.

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΗΣΥΧΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΑΚΙ ΜΟΥ.2 ΚΙΟΛΑΣ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΠΡΑΒΩ...ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΜΕΤΑ ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TZA :oops::oops::oops: sorryπου εξαφανιστηκα αλλα τρεχωωωωω :!::!::!::!::!::!:

Οπως σας ειπα θα γινω και νονα 9/7,οποτε ψαχνουμε βαφτιστικα :D:D:D και πειτε με περιεργη ρε κοριτσια αλλα εχουμε οργωσει την πολη και δεν μπορω να πω οτι κατι με ξετρελλανε :o:o:o βεβαια οπως ειπε και η αλλη μας κολλητη"εσυ νονα και η Ντινα μαμα,σιγα μην αποφασισετε" :lol::lol::lol: αλλα σαν τουρτες μου φαινονται τα βαφτιστικα :o:o εγω θελω κατι απλο,λιτο,απεριτο και ταυτοχρονα νεραιδενιο :o:o ζηταω πολλα :?::?: σε κανενα μισαωρο θα αμοληθουμε παλι :lol::lol::lol:

Κατα τ'αλλα δοντι δεν φαινεται,μονο το συχνο 'χεσιμο' μας εμεινε :lol: και ευτυχως ενω ειχε καμια 10ρια μερες που ξυπνουσε κατα τις 5 για κανα 10λεπτο και επρεπε να την ξανακοιμησω,χθες κοιμηθηκε παλι σερι και την ξυπνησα κατα τις 7.30 για να τη θηλασω :D:D ελπιζω να το συνεχισει :!::!: παντως ρε κοριτσια εχω προβληματιστει με αυτο το θεμα και θελω τη γνωμη σας :?:? κανω καλα που την ξυπναω :?: με τις αντλησεις δεν τα καταφερνω πια,δεν βγαζω πολυ :?:? απο την αλλη θελω να μπω και στεφανιογραφιες :? ζηλευω που κανουν οι αλλοι και εγω οχι :oops::oops: μην με πειτε καριεριστρια ,γιατι μολις σκεφτω τη Δημητρουλα στο στηθος μου,ολα μου περνανε :D:D και ειμαι κατα της φορμουλας ετσι και αλλιως :? αλλα μηπως ειμαι υπερβολικη :?::?:

Για δουλεις που λετε........ασε,ευτυχως που εχω τους δικους μου!!!!2 μερες καναν γενικη γιατι τελειωσαμε επιτελους με τα μαρμαρα και σημερα μου σιδερωσαν 3 πλυντηρια!!!!ασε που μαγειρευουν καθε μερα!!!

Συγνωμη που δεν προλαβαινω να σχολιασω χωριστα :oops::oops: θα προσπαθησω να μπω και το βραδυ αν δεν με σκοτωσει ο δικος μου :!::!::!: αφου θα αφησουμε τη μικρη στη μανα μου γιατι αυριο εχει εφημερια και περιμενει πως και πως να με ξεμονοχιασει :o:o:o φανταστειτε να του πω οτι θα μπω στο νετ να τα πω με τα κοριτσια :o:o:o θα ελθει να σας βρει :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΡΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΝ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΤΑ ΣΟΥ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΟΛΙΣ ΧΛΑΠΑΚΩΣΕ ΕΝΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙ Κ 2 ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΜΠΑΛΑ.ΝΕΟ ΑΠΟΚΤΗΜΑ .ΚΑΛΑ ΞΕΜΟΝΑΧΙΑΣΜΑΤΑ ΣΗΜΕΡΑ.ΑΣΕ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΕΓΩ ΛΟΓΩ ΔΟΝΤΙΩΝ ΑΡΧΙΣΑ ΑΝΤΛΗΣΕΙΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ Κ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΣΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΟΣΗ ΘΑ ΘΕΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΑΠΟΘΗΛΑΣΩ ΑΛΛΩΣΤΕ ΝΟΜΙΖΩ ΣΧΕΔΟΝ 8 ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΜΟΛΙΣ ΧΕΣΑΜΕ :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Εμένα με ξύπνησε το Αγγελικάκι μου στις 5 και μετά δεν είχα ύπνο έτσι σηκώθηκα κι έφτιαξα ένα φυλλαδιάκι :mrgreen::mrgreen: Καιρό είχα να σας το πω ε; :lol::lol::lol:

Κατερινάκι,αν δεν παινέψεις το σπίτι σου ( jumbo ) θα πέσει να σε πλακώσει :lol::lol::lol::lol: Πώς να μην έχει κόσμο ρε συ;Είναι πολύ οικονομικό και έχει πολύ ωραία πραγματάκια.Τρελλαίνομαι να πηγαίνω παιδιά κι ας μην πάρω τίποτα.Αυτό βέβαια ποτέ δε συμβαίνει :oops::oops:

Φωτεινούλα,σιγά μην παρεξηγηθείς βρε!Κατάλαβα πώς το είπες.Μην ανησυχείς.Η αλήθεια είναι ότι το μικράκι της έκλεψε την αποκλειστικότητα.Λογικές οι αντιδράσεις της ;) Πάντως τώρα με την περίοδο κάθε μέρα θα ξεπρήζεσαι όλο και περισσότερο.Κάθε φορά που θα έχεις περίοδο θα "σου φεύγει ένα βάρος".Είναι και οι κ@@@ορμόνες!Όσο για το δεύτερο συμφωνώ απόλυτα με τον άντρα σου.Δεν υπάρχει καλύτερο να τα κάνεις κοντά.Εγώ τα βλέπω τώρα που παίζουν και τρελλαίνομαι.Θα κάνουν και αργότερα παρέα και θα είναι πολύ ωραία.Άσε που δεν προλαβαίνεις να βγεις από τους ρυθμούς ενός μωρού.Ενώ αν ξεσυνηθίσεις τα ξενύχτια κι αυτά μετά είναι πιο δύσκολο.Γι'αυτό βουρ :lol::lol::lol: Εγώ βαφτίζω τον Ιούνιο 18 για την ακρίβεια.Όσο για το username μου είναι φούφου.Έτσι λέγαμε το Στελλάκι μου όταν ήταν πιο μικρούλι :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x Α,πες στη μαμά σου ας μη θυμώνει.Να του πάρει αυτοκίνητο :lol::lol::lol:

Μαγδούλα,θήλασες 8 ολόκληρους μήνες αποκλειστικά.Είναι πάρα πολύ καλά,ιδανικά θα έλεγα.Εγώ που θήλασα μόνο δύο μήνες τι να πω; :(:(:(

Χαρουλιτάκι μου,το ίδιο ισχύει και για εσένα.Επίσης το ότι σου αρέσει η δουλειά σου δε σημαίνει ότι είσαι καριερίστα,που και να ήσουν δεν είναι κακό.Βρε δεν είσαι καθόλου περίεργη :?:?:? [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] Τι λες βρε τρελή;Τα περισσότερα βαφτιστικά θυμίζουν νυφικούλι.Πέρα από την πλάκα όμως θα μπορούσες να βρεις ένα φορεματάκι του εμπορίου κι όχι βαφτιστικό και να το κάνεις εσύ βαφτιστικό.Αν ταιριάζει στα γούστα σου γιατί όχι ;) Εγώ δε σου λέω καλό ξεμονάχιασμα,γιατί μάλλον θα είναι κατόπιν εορτής :oops::oops::oops::P:P:P:lol::lol:

Όσο για τον ύπνο,εμένα είναι φαγάνας ρε κορίτσια.Είναι τώρα τα τελευταία βραδια που ξυπνάει.Εκεί που ξύπναγε 5:30 τώρα σίγουρα νωρίτερα.Εχθές το βράδυ δεν το ήπιε όλο το γάλα.Έτσι ξύπνησε στις 1 και μετά στις 5 :o:o:o Θα της βάλω σωληνάκι με γάλα δίπλα της :lol::lol::lol: Εκτός ότι με σηκώνει κάθε λίγο και λιγάκι για πιπίλα. :twisted::twisted::twisted:

Αυτά.Τελικά είναι ωραία να γράφεις τέτοια ώρα.Δε σε ενοχλεί κανένας. :lol::lol::lol: Φιλάκιαααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ ΒΡΕ ΦΟΥΦΟΥΚΑΚΙ ΜΟΥ Κ 2ΜΗΝΕΣ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΕΚΑΝΕΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΦΙΚΤΟ ΑΛΛΩΣΤΕ.ΦΥΛΛΑΔΙΑ?ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΝΑ ΔΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΤΕΣΤ ΧΑΧΑΧΑ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΠΜΕ ΒΟΛΤΑ ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΠΟΛΛΕΣ Η ΡΟΥΛΑ Κ Η ΕΛΕΝΑ ΕΧΟΥΝ ΧΑΘΕΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ???????????

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΠΑΡΕ ΡΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΟ ΑΦΟΥ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ..

ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΝΟΝΑ ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΚΟΥΣΤΟΥΜΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι απουσιες :-w:-w:-w:-w Που εξαφανιστικατε :?::?: Μιτσακο,Ελενα,Ρουλακι :?: και οποια εκπληξη :o:o αρχισε τις αποσιες και το ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ :o:o:o:o ΜΕΤΑΞΕΤΑΣΤΕΕΣΣΣΣ ΟΛΕΣ :evil::evil:

Φουφουκα,βγαλε θεματα να δουμε ποιες περνανε :?::?:την τυφλα σας ρε δεν θα ξερετε τοσο καιρο που εχετε να διαβασετε το ποστ :lol::lol::lol::lol:

Κατα τ'αλλα ειμαι πολυ ευτχισμενη :D:D η Μιμικα μου ξαναβρηκε το παλιο της προγραμμα και κοιμαται σερι μεχρι το πρωι :D:D απο φαι,θα φαει και εμενα :lol::lol: μονο με :lol: το γιαουρτι ξινιζεται :lol::lol: εμ,τι χαζη ειναι :?::?: με το ζορι τρωει το μισο,αλλα δεν της θυμωνω,δικαιουται να εχει τις γευστικες της προτιμησεις ;) κατα τ,αλλα εχει ενθουσιαστει με την περπατουρα :D:D ριχνει κατι κατοσταρια :lol::lol: εσεις τα βαζετε :?::?:

Οσο για τα βαφτιστικα....φυσικα μου αρεσε το πιο ακριβο της αγορας :lol::lol::lol: 500ευρα το φουστανι που με ενθουσιασε,αλλα τελικα η κουμπαρα μου ειπε να παρομε ενα αλλο που μας αρεσε επισης γιατι το θεωρουσε κοροιδια :?:? οχι οτι το αλλο ηταν φθηνο 368 εκανε :?:? την Τριτη εχω ραντεβου με την κοπελα που κλεισαμε το φορεμα για να δουμε και τα υπολοιπα...λαδοπανα,λαμπαδες...και ειπα αντι για βαλιτσα να της παρω ενα κουτι-μπουνουαρ :idea::idea: καλο δεν ειναι :?: και μετα μου μενει μονο ο σταυρος :!:

Αυτα τα νεα μας ;) παμε να φαμε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδιτσες μου τι κανετε??????

εμεις ξεσκιζομαστε παλι :? το Καθολικακι αρχισε τα δικα της τα βραδια....

κοιμαται 10.30 11......και ξυνπναει στις 1 στις 3 και στης 5(στις 5 δεν ξανακοιμαται) αν ειμαι τυχερη και ξανακοιμηθει ξυπναει 8.....ΑΛΛΑ δεν κοιμαται καλα....στριφογυριζει συνεχεια μουρμουραει κοπαναει τα ποδαρακια της στο κρεβτατι.....δεν ξερω ποια τι να κανω!!!! το frezzylac δεν της αρεσει τελικα....της πηρα σημερα το novalac 2 που μου το ειχε πει 1ο να το παρω ....για να δουμε....και γαλα πανω απο 120 δεν πινει που να χτυπιεμαι.....αλλα γιατι??? αφου 2 μηνες πριν επινε και 150+ πολλες φορες!! και ξυπνουσε μονο στις 3 και στις 7 και ξανακοιμοτανε μεχρι της 10!!! και ηρεμα..... τωρα γιατι???? προβληματιζομαι γιατι δεν ξερω τι μπορει να φταιει!!! φαινεται να την ενοχλει κατι και οταν πινει και οταν κοιμαται....

ετοιμαζετε βαφτισεις βλεπω ε? :D και εμεις πρεπει να αρχισουμε να ψαχνουμε σιγα σιγα 28 αυγουστου βαφτιζετε το γοργονακι μου :ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Kαλα δεν σας πιστευω :shock::shock::shock::shock::shock::shock: εξαφανισμενες ολες :(:(:(

Εμεις μολις γυρισαμε απο την εξοχη :D ειχε τα 1α γεννεθλια η κορη της μιας κολλητης και μαζευτηκαμε ολοι τσουρμο στο σπιτι τους στο χωριο ,οπου ψησαμε,φαγαμε,κοψαμε τουρτες,παιξαμε :D:D:D τελεια ηταν :D με συγκινει πολυ ρε κοριτσια η σχεση μου με τις φιλες μου :) ειμαστε μαζι απο το σχολειο,εχουμε κουμπαριασει σε διαφορους συνδιασμους :) και τωρα στα παιδια μας :) βλεπουμε τη συνεχεια :D κλεισανε και ολοι ξενοδοχειο και θα ελθουν στην βαφτιση [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Κατερινακι,εγω το πηρα αποφαση :) κανουν οτι τους ελθει :) και εγω πανω που σας ελεγα οτιεστρωσε εχθες βραδυ ξυπνησε στις 4 και μετα στις 7 παλι και αν δεν θηλαζε δεν ηρεμουσε :shock::shock: ουτε ασαραντιστο δεν μου τα κανε αυτα :lol::lol: ποιος τα ξερει :?:? θα μεγαλωσουν και θα μας λενε τι θελουν ;)

Φιλια σε ολες :-*:-*:-*:-*:-* ελπιζω τουλαχιστον να περνατε καλα για αυτο να ειστε εξαφανισμενες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κορίτσια μου!Πώς είστε;Χαθήκαμε ρε κορίτσια,λίγο η δουλειά λίγο το ότι μεγαλώνουν τα ζουζούνια μας και μας χρειάζονται περισσότερο,όλα παίζουν ρόλο.

Κατερινιω μου,τα έχεις παίξει ε;Εμένα η μπέμπα από ημερών που ήταν κοιμόταν σερί 5ωρα.Τις τελευταίες μέρες όμως μου έκανε κι εμένα κάτι νούμερα είχα τρελλαθεί μιλάμε.Αυτό ακριβώς έλεγα κι εγώ:μικρή κοιμόταν καλύτερα.Η ειρωνεία ξέρετε ποια είναι;Λέω εχθές στον άντρα μου:Απόψε θα σηκώνεσαι εσύ.Αύριο φεύγεις και μετά πάλι μόνη μου θα είμαι.Τουλάχιστον να κοιμηθώ ένα βράδυ σερί.Μου λέει:εντάξει.Το κωλόπαιδο παιδιά ξύπνησε μόνο στις 5:30 για να φάει και μετά στις 10 :o:o:o:o Μιλάμε τρελλάθηκα.Εμένα μου ξυπνούσε 500 φορές για πιπίλα και το πρωί στις 8 ήταν ξύπνια. :twisted::twisted::twisted: Αυτό θα πει διακρίσεις :lol::lol::lol: Άντε να δούμε απόψε τι θα κάνει. :?:? Μήπως έχουν και τίποτα δοντάκια;Ποιος ξέρει;;;Υπομονή,ας ελπίσουμε ότι θα είναι καλύτερα τα πράγματα.

Χαρουλίτα,η νονά της Στελλίτσας μου τσάντα της είχε πάρει και τώρα στην μπέμπα μου πάλι τσάντα ζήτησα.Τη θεωρώ πολύ εξυπηρετική.Θα τους βάλω εκεί μέσα τα βαφτιστικά τους,από μία μπομπονιέρα,ένα προσκλητήριο και τα σχετικά και θα τους τα δώσω όταν μεγαλώσουν να τα έχουν.Η φιλία είναι κάτι πολύ ιερό :):):) Κι εγώ τις φίλες μου και τους φίλους μου τους λατρεύω.Τους βλέπω πλέον λιγότερο γιατί είναι ανύπαντροι οπότε καταλαβαίνετε.Μόνο η μία κολλητή μου είναι τώρα εγκυούλα :D:D:D Όταν τους βλέπω όμως ξανανιώνω. :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Αυτά κι απο μένα.Πάω να διαβάσω τίποτα.Ήταν ο άντρας εδώ το σαββατοκύριακο και καταλαβαίνετε.................. :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααα!!!!

τελικα ειναι οντως οτι τους κατεβει!!! χθες ηταν μια θεα!!! ξυπνησε στης 3 και στης 6 εφαγε και ξανακοιμηθηκε αμεσως και ξυπνησε στης 9!!!! και το καλυτερο???? εφαγε πρωτη φορα ΟΛΗ την φρουτοκρεμα!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

φιλιες ε?? εγω δεν ειχα ποτε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ φιλη....στην Κυπρο που εμενα η μια εσκαβε τον λακο της αλλης.....ειχα δει φιλιες χρονων να χανονται στο λεπτο για βλακειες....και οσες πιστευα οτι ηταν φιλες μου ηταν φιδια κολοβα.....π.χ.....ειχα μια που ειμασταν ΟΟΟΟΛΗΗΗ μερα μαζι...παντρεμενη με παιδι στην ηλικια μου....και πηγεναμε νυχτερινο μαζι...ενα βραδυ ειχαμε αργεια απεργια δεν θυμαμαι....εκεινη δεν ειπε στον αντρα της οτι ηταν κλειστα τα σχολεια για να κατσουμε ταχα μαζι στο σπιτι μου....και τι εκανε???/ (αλλα ειναι αυτο που λεμε υπαρχει θεος) εφυγε απο εμενα και πηγε να π.....ι με τον τοτε φιλο μου (αλλος αυτος).....και στον δρομο που πηγενε τρακαρε!!!! ο δικος μου ηταν πισω της με το αυτοκινητο για να πανε να βγαλουνε τα ματια τους δεν ξερω κ εγω που και καποιος της εκοψε τον δρομο.....με περνει λοιπον πανικοβλητος τηλ ο δικος μου...απο το κινητο της :!: και μου λεει ελα στο νοσοκομειο η φιλη σου τρακαρε.....εγω εκεινη την στιγμη δεν καταλαβα....οταν πηγα στο νοσοκομειο....η "φιλη" μου εκλεγε και δεν μπορουσε να με κοιταξει καν και ο δικος μου ελεγε οτι την βρηκε ταχα τυχαια....μετα επεσε στα χερια μου το κινητο της και οταν ειδα της κλησεις ηταν ολες δικες του!!!! στο μαγαζι που δουλευε και στο κινητο του λιγη ωρα πριν!!!! και ηθελε η κοκονα να την καλυψω στον αντρα της!! ο οποιος βεβεαια δεν ηταν βλακας καταλαβε τι εγινε.....και στο τελος βγηκα και η ξεμοιαλιστρα οτι και καλα εγω την παρεσυρα (ετσι ειπαν οι δικοι της) καλα η πεθερα της εκανε παρτυ :lol::lol::lol::lol: ειχε υφος στυλ τα ξερααααα εγω τα ξεραααα!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

εκει γενικα δεν υπαρχει ο ορος φιλια......ο κολητος μου ηταν ενας και πεθανε σε τροχαιο...αλλο σοκ!!!! μπορουσα να του πω τα παντα!!!!!!!!!!! τωρα δεν εμπιστευομαι κανεναν τα κραταω μεσα μου τα ποιο πολλα γιατι φοβαμαι να ανοιξω την καρδια μου......

ααααα και εκει οταν π.χ ελεγες κατι ποοοολυ προσωπικο στην "φιλη" σου και εκανες το λαθος μετα να τσακωθεις μαζι της μαθαινε ολη η ΚΥπρος τα μυστικα σου!!! τα βγαζουνε ολα στην φορα!!!......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκά γεια σας!!!!Χαθηκα αλλα οχι γιατι δεν προλαβαινα να σας γραψω, ισα-ισα διαβαζα τα νεα σας, αλλα δεν μπορουσα να συνδεθω με ΤΙΠΟΤΑ!!!!Και λεω τωρα δεν δοκιμαζω παλι...και με εβαλε!!!Παω να διαβασω τα νεα σας παλι και επιστρεφω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΟΛΕΕΕΕΕΣ ΜΕΤΑΞΕΤΑΣΤΕΕΣ.ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΒΑΦΤΗΣΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ 800 Ε ΤΑ ΚΛΕΙΣΕ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΠΛΟΥΣΙΑ ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΕΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΑΣΛΑΝΗ ΤΟΥ ΚΛΕΙΣΕ ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ Ο ΚΩΛΟΣ ΘΑ ΒΑΛΕΙ Κ ΑΣΛΑΝΗ :lol::lol::lol:

ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΤΑ ΧΛΑΠΑΚΩΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΦΤΙΑΧΝΕΙ Η ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΧΑΛΑΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΧΑΛΑΕΙ Η ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΦΤΙΑΧΝΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΑΜΕ ΜΟΝΟ 1 ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΙ 6,3 ΤΡΩΜΕ ΓΑΛΑ Κ ΞΑΝΑΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΩΣ 9 Η 10 ΠΑΡΕΑ.ΑΡΧΙΣΑΜΕ Κ ΤΟ ΞΕΝΟ Κ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΓΑΖΩ Κ ΛΙΓΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΜΑ.

ΕΓΩ ΑΠΟ ΦΙΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΛΥ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑΑΑΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΕΦΡΙΞΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΗ ΔΙΠΛΗ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΟΣ..ΟΜΩΣ ΕΙΔΕΣ!!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΑΝΗΣΥΧΩ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ???ΜΗΠΩΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ??

ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ Κ ΚΑΝΟΝΗΣΑΜΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΘΑ ΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΝΑ ΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΧΩΡΙΣΤΑ ΟΣΟ ΕΜΕΙΣ.

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΕΧΕΙ ΡΑΝΤΑΡ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΕΧΩ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΧΕΔΙΟ ΕΞΟΝΤΩΣΗΣ ΓΙΑ ΜΑΜΑΔΕΣ ΜΟΝΟ!!! :twisted::twisted:

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΝΕ ΤΟ ΣΕ ΒΑΡΔΙΕΣ ΜΙΣΟ ΓΑΛΑ 120 ΣΤΗΣ 9 ΚΑΙ ΜΙΣΟ ΣΤΗΣ 12 Η ΟΠΟΤΕ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΜΠΑΣ Κ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΠΑΣ Κ ΠΕΙΝΑΕΙ Κ ΞΥΠΝΑΕΙ Η ΔΟΝΤΙΑ ΠΑΡΕ ΑΛΟΙΦΗ.

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΤΟΥ ΔΩΣΑ ΠΙΠΕΡΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ Κ ΑΝΑΡΩΤΙΟΜΟΥΝ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ Κ ΔΕ ΜΠΑΙΝΕΙΣ????ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΕΦΑΓΕ ΠΙΠΕΡΙΑ Κ ΕΠΑΘΕ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΚΟΚΚΙΝΗΣΕ ΟΛΟΣ ΒΟΥΛΕΣ ΒΟΥΛΕΣ ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ ΠΗΡΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΙΕΙ 30 ΣΕΣΕ ΑΤΑΡΑΞ ΚΑΙ ΦΕΝΙΣΤΗΛ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΣΗΜΑΔΑΚΙΑ Κ ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΣΥΝΗΛΘΕ.Η ΚΑΚΟΥΡΓΑ ΤΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ ειχα γραψει στην καθεμια σας ξεχωριστα και δεν το εβαλε!!!!Δεν μπορω αλλο με αυτην την τεχνολογια!!!Πηρα τα προσκλητηρια μας σημερα και ξεκιναω γραψιμο γιατι εχω αργησει.....Σας ειχα βαλει και το φορεμα που θελω να ραψω να μου πειτε γνωμες αλλα πουθενα, το ξαναβαζω!

http://www.dessy.com/dresses/bridesmaid/d448/

Ελεγα συνοπτικα στην Χαρουλιτα παντα αξια που θα γινει νονα και να μην στεναχωριεται για τον θηλασμο και την δουλεια γιατι η δουλεια μας ειναι μερος του εαυτου μας και μαζι με την οικογενεια μας ειμαστε ολοκληρωμενες! Στην Κατερινουλα και στην foufou με το καλο τα παιδακια τους να φτιαξουν το ωραριο τους για να ξεκουραζονται κι αυτες!!!Στην φωτεινουλα οτι τωρα πια θα ξεπρηστει τελειως με την περιοδο!!!Και σε ολα τα αλλα κοριτσακια οτι τα φιλω γλυκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσέλια μου!Τι μου κάνετε;Εγώ είδα το προτελευταίο επεισόδιο του νησιού και ήρθα να σας διαβάσω λίγο.

Κατερινάκι,τι λες τώρα;Αυτά είναι!Φίλες-φίδια που λέμε!

Μαγδούλα,δεν πειράζει μωρέ δεν το ήξερες.Το δοκίμασες,βρήκες ότι τον πειράζει και δε θα του ξαναδώσεις.Σιγά βρε!!

Ρουλάκι,welcome back!Το φόρεμά σου μου άρεσε πάρα πολύ.Και πιο πολύ μου άρεσε που είναι απλό και δεν είναι πολύ αμπιγιέ και έτσι θα το φοράς και σε άλλες περιπτώσεις ;)

Καληνύχτα,κουκλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...