Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!~!!

μου λειψατε αφανταστα κ ζητω συγνωμη για την απουσια μου...ισως δικαιολογουμε λιγο που ελειπα μια βδομαδα στο χωριο κ ξελαμπικαρα!

περασαμε πολυ καλα,βγαιναμε,κ γιαυτο συνιστω σε ολες να κανετε κατι για τον εαυτο σας καθε μερα,να ξορκισουμε τη μελαγχολια,ειναι υπουλη,νμας κατασκοπευει ολη μερα χτιζοντας λιθαρακι λιθαρακι την εδρα της,αν δε φροντιζουμε καθε μερα, να τονωνουμε το ηθικο μας.μας εφαγε η αναβολη!!

χαρα μου,λεω καλυτερα οχι χαναχ θα γινουμε κοτοπουλα.effexor,seropram,seroxat ειναι αμιγως αντικαταθλιτικα κ χαιρουν αποδοχης απο το κοινο!!!λες να τα τιμησουμε???? χαχαχα.

κοριτσια ακουστε κατι που μου συνεβη....επεσε ο μπεμπης απο το κρεβατι το ψηλο της γιαγιας στο χωριο.τη νυχτα της αναστασης,ηταν κοιμισμενος,κ ακουω ενα κλαμα,λεω πιθπιθλα,τρεχω κ αφαντο το παιδι μου.να ψαχνω κ τελικα που ηταν?κατω απο το κρεβατι.εβαλα τα κλαμματα,εκλαιγε κ εκεινο που με εβλεπε,κ μολις ηρεμησα απο κοιμηθηκε....αστα,εχουν αγγελο....

χτες με την αδερφη μου πηρα προσκλησεις κ βαφτιστικα κ στο δρομο μου εδειχνε φωτο του μπεμπη μας για να ξεχασω τη πικρα που εφαγα στο φαρμακειο(περασα για χρονια πολλα,οι συναδελφοθ με περιμεναν πως κ πως,αλλα η διευθυντρια κρυα). ειχε τραβηξει τελειεσ φωτο κ την λεω σφετεριστρια του παιδιου μου συνηθως,γιατι το εχει καταχραστει!!! μας ακουει ενας φευγατος τυπος στο δρομο,κ λεει κοριτσια σας ευχαριστ =ω πολυ για την ατακα της εβδομαδας,ειστε θεες.(λεσ να γραφει τη λιστα με ατακεσ στη lifo??)xaxax

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ηρθα να καταχραστω το ιντερνετ των πεθερονιων μιας και δεν εχω εγω χαχαχααχ :P:P

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΕΝΑ ΗΣΥΧΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΙ ΨΗΣΙΜΑΤΑ ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΟ ΠΑΜΦΑΓΟ ΚΑΙ ΠΑΝΗΣΥΧΟ!!!!!!!!!ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΔΕΚΑ ΤΕΤΟΙΑ!!!ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΟΡΙ.ΜΙΤΣΑΚΟ ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΟΤΑΝ ΕΠΕΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ!!!!ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΝΑΝΑΙ!ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΟΥΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗ ΜΑΜΑΚΑ ΣΟΥ.ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΩΣ ΠΑΣ?ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΤΕΛΕΙΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλο μηνα!!καλα να περασετε σημερα!!

τι κανετε;

εμεις ειμαστε κρυωμενη ,εγω , η μαρισα και ο μπεμπης :shock::shock:

κατα τα αλλα εγω μεσα στην ακεφια...νιωθω πολυ κουρασμενη...σαν να γερασα :lol::lol::lol::lol: ακουγετε αστειο αλλα ετσι νιωθω... :(:(:(:(

ευχομε να ειστε ολες καλα!

φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνααα!!!!!!!!! :D

τι κανετε???? λεω κ εγω εχω τοσες μερες να μπω και οταν μπω θα βρω σελιδες ολοκληρες να διαβασω αλλα μπααα...!!!!!! πολυ υσηχια βλεπω :!::!::!:

τα νεα σας???????????????????

εμεις καλα....η Καθολικούλα ξεκινησε και κανει παλαμακια και εχει ποοοοολυ πλακα...!! :lol::lol: στο θεμα του υπνου τωρα κοιμαται 10.30 και ξυπναει η στης 2 και μετα στης 6 η στης 3.30 και μετα στης 7......και μετα ξανακοιμαται μεχρι της 8.30 - 9 ......ενταξει καλα ειναι πιστευω....απο το 2ωρο που ειχε καθιερωσει 2 βδομαδες και ειμασταν σαν ζομπι καλα ειναι :):) δοντι πουθενα ακομα!!! την τεταρτη εχουμε εμβολιο οποτε θα δουμε και τα σχετικα....βαρος υψος κτλ.....

ψιλοφτιαξαμε το σπιτακι μας και ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!! :ymapplause:

βαλαμε καινουργιες κουρτινες....βαλαμε την τηλεοραση στον τοιχο πολλλλλυυυυυ ωραια!! το ειχα δει απο τον Σουλη :lol: πηρα ενα ωραιο τραπεζομαντηλο ...κατι καθρεφτακια αυτοκολητα με σχεδιο απο το jumbo....ανθησανε εξω οι τριανταφυλιες μου και κατι αλλα λουλουδακια που ειχανε ψοφησει και ξαφνικα ειναι ολο ανθη :!::!:

ααααα δεν σας ειπα τι επαθα....πριν ενα μηνα και κατι αδιαθετησα...ξεκινησα λοιπον τα αντισιληπτικα που επερνα και πριν να μεινω εγκυος για χρονια.....και το αποτελεσμα???? ειμαι αδιαθετη εδω και εναμιση μηνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πηγα γιατρο με κοιταξε δεν ειναι τιποτα αλλο....ορμονικο λεει ειναι...γιατι μετα την γεννα αλλαζουνε λιγο τα μεσα μας....και τα σταματησα στην μεση...αδιαθετησα ακομα ποιο πολυ :shock: και την τριτη ξεκιναω αλλα χαπακια.....που ευχομαι να μου κανουν και να δει και ο αντρουλης μου μια ασπρη μερα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η κουνιαδουλα μου ειναι εγκυος στο 2ο μωρακι :D:D:D:D

ξεκινησα αυστηρη διαιτα εδω και 4 μερες!!!! τρωω 2-3 μπισκοτακια το πρωι με τον καφε..και μετα τρωω μονο μεσημεριανο....!!! το βραδυ χθες μονο εφαγα ενα τοστακι αλλα θελω να το κοψω και εντελως....εχουμε και ποδηλατο γυμναστικης το οποιο αντι να στολιζετε με τον κουβα που απλωνω τα ρουχα λεω να το χρησιμοποιησω...και εχω και σχοινακι το οποιο τρελλενομαι να κανω ....!!! βεβεια 2 φορες εκανα ακομα μονο αλλα με τοοοοση περιοδο πονουσα και ολο μου το σωμα οχι να χοροπηδαω και πανω κατω.....αυτα :D

σημερα ψησαμε και ηρθε η θεια μου ο θειος μου ο πεθερουλης μου και ενας φιλος του αντρα μου (γυμναστης) και τα ειπαμε λιγο περι κιλων.....και φαγαμε ηπιαμε ητανε τελεια!!!! τα επλυνα ολα αμεσως για να μην εχω τιποτα αλλο και τωρα κοιμηθηκε το νινακι μου και ξεκουραζομαστε!!!!!

φιλακιααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΠΙΣΩ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!

ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ !Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΕΧΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΓΡΙΝΑ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ...ΧΤΕΣ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΝΤΕΠΟΝ Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΥΣΗΧΑ ΤΟ ΓΛΙΚΟΥΛΙ ΜΟΥ...ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΠΟΝΑΕΙ ΜΑΛΛΟΝ...ΑΝΤΕ ΜΗΠΩΣ ΔΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΟΝΤΙ!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ 1,50ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ :shock::shock::shock::shock: ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΣΤΡΩΣΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!ΕΤΣΙ Κ ΕΓΩ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΓΕΝΝΑ ΕΙΧΑ 25 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΞΑΝΑΕΡΧΟΤΑΝ :shock::shock::shock::shock: ΑΛΛΑ ΕΣΤΡΩΣΕ!ΜΕ ΚΑΤΙ ΧΑΠΑΚΙΑ!

ΜΕ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΟΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ Κ ΓΛΥΚΑ!ΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΤΙΣ ΠΡΟΚΟΠΕΙΣ; :?:?:?:lol::lol::lol::lol:

ΑΠΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΧΑΛΙΑ...ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΩ...ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΩ!!!

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΕΧΩ ΓΝΩΣΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΕΙ ΤΑ ΧΑΝΑΧ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ;;;;;;;;; :lol::lol::lol: ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΡΑΨΑΤΕ ΛΙΓΑ ΚΑΛΟ ΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΝΑ ΒΙΚΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΧΑΛΙΑ ΜΩΛΕ???ΖΑΝΑΧ ΕΠΑΙΡΝΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΧΑΣΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΧΟΡΗΓΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΕ ΣΟΒΑΡΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ.ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ ΜΗΝ ΠΑΡΑΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ ΔΙΝΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΒΑΣΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ ΠΑΡΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΛΟΙ ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΘΑ ΤΗΝ ΚΛΕΨΕΤΕ ΕΣΕΙΣ Κ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ..ΚΑΘΟΛΙΚΟΥΛΑ ΕΣΤΡΩΣΕ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ Κ ΧΑΛΑΣΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΞΥΠΝΑΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ Ο ΑΤΙΜΟΣ Κ 2 ΒΡΑΔΙΑ ΞΥΠΝΗΣΕ Κ ΔΕΝ ΞΑΝΑΚΟΙΜΟΤΑΝ :twisted::twisted: ΤΑ ΠΑΙΞΑ ΜΙΛΑΜΕ!!!!!!!!!!!!ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ ΠΟΛΥ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΣ ΑΛΛΑ ΗΣΥΧΟΣ ΧΩΡΙΣ ΓΚΡΙΝΙΑ Κ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΤΡΩΕΙ ΤΕΛΕΙΑ..ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ ΕΙΧΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΙΧΑΜΕ 3ΗΜΕΡΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΣΤΗ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΓΥΡΝΟΒΟΛΟΥΣΑ!!!

Κ ΧΤΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΕΙΤΕΙΟ ΓΑΜΟΥ,ΠΟΤΕ ΠΕΡΑΣΕ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΛΕ???????????????????????????? ΣΑΝ ΜΗΝΑΣ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ.

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΗΝ ΠΑΡΑΛΕΙΨΕΙΣ ΓΕΥΜΑΤΑ,ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΣΠΟΥΔΑΣΑ ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΜΗ ΤΟΧΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ! ΜΙΑ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΗ ΔΙΑΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΗ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΤΟ ΜΕΤΑΒΟΛΙΣΜΟ ΣΟΥ ΣΤΑ ΤΑΡΤΑΡΑ ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΟΤΑΝ ΧΑΣΕΙΣ ΤΑ ΚΙΛΑ,ΝΑ ΜΗ ΤΟΛΜΑΣ ΝΑ ΦΑΣ ΟΥΤΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑΚΙΑ,ΓΙΑΤΙ ΛΟΓΩ ΠΕΣΜΕΝΟΥ ΜΕΤΑΒΟΛΙΣΜΟΥ ΘΑ ΜΕΤΑΒΟΛΙΖΕΤΑΙ ΣΕ ΛΙΠΟΣ.ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΥΛΑ ΑΕΡΟΒΙΚΗ Κ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ ΤΗ ΜΕΡΑ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ,ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ(ΦΡΟΥΤΑ,ΛΑΧΑΝΙΚΑ,ΓΑΛΑ ΧΑΜΗΛΩΝ ΛΙΠΑΡΩΝ,ΥΔΑΤΑΝΘΡΑΚΕΣ,ΠΡΩΤΕΙΝΕΣ Κ ΛΙΓΑ ΛΙΠΗ ΠΧ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ Η ΨΑΡΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΡΡΟΦΗΣΕΙΣ 4 ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΑΛΛΙΩΣ ΧΑΝΟΝΤΑΙ! )

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ....ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ... :oops::oops::oops: ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΚΛΕΙΣΤΗ....Κ ΕΤΣΙ ΠΟΝΑΩ ΟΤΑΝ ....ΣΑΝ ΝΑΜΟΥΝ 18 ΧΡΟΝΩΝ....ΑΛΛΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΛΕΠΤΑ....ΕΣΕΙΣ???

ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ.9 ΚΙΛΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ Κ 74 ΕΚΑΤΟΣΤΑ.

ΜΙΛΑΜΕ ΕΧΩ ΕΝΑ ΤΟΝΟ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΣΙΔΕΡΩΜΑ,ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΑΡΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ.ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ Κ ΛΑΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ...ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΗ ΣΚΟΝΗ Κ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΕΒΑΠΟΡΕ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ 10 ΜΗΝΕΣ...

ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ,ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ,ΟΣΟ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ,ΤΟΣΟ ΥΘΑ ΒΥΘΙΖΕΣΑΙ ΣΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΣΟΥ Κ ΣΕ ΚΑΤΑΒΑΛΛΕΙ .ΓΙΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΙΚΥ ΠΟΥ ΗΞΕΡΕΣ.ΑΝ ΜΙΛΑΓΕΣ Κ ΜΕ ΤΗΝ eleniF θα σε επειθε οτι αξιζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκά, χαθηκα το ξερω αλλα για αρκετες ημερες δεν μπορουσα να συνδεθω με τιποτα, εκανα και format, οποτε τωρα να' μαι!!!Εχω διαβασει τα νεα σας αλλα δεν θυμαμαι τιποτα!!!Με το Πασχα χαθηκαμε αλλα θα επανελθουμε ολες γρηγορα, ναι???Τα δικά μας νεα αφορουν μονο την βαφτιση και δουλεια, τρεχω η κακομοιρα να τα προλαβω ολα!!!Το Σαββατο παραλαμβανω τα υλικά και απο Κυριακη ξεκιναω γεμισμα μπομπονιερων και γενικοτερα τις κατασκευες μου!!!Μεχρι τωρα δεν εχω βγει εκτος προυπολογισμου και ειμαι χαρουμενη!!!Σημερα θα παω Κορινθο να δω φορεμα, εχω κολλησει οτι θελω να βαλω μπλε σκουρο!!!Για να δουμε τι υπαρχει στην αγορα αλλιως θα ραψω!!!Αλλα νεα δεν εχω, γυρισαμε κι εμεις πολυ αυτες τις ημερες και το μονο που εχω να πω ειναι οτι εχω ενα απο τα πιο καλα παιδακια του κοσμου!!!Σκεφτειτε οτι την πρωτομαγια ημασταν εξω απο τις 12 το μεσημερι μεχρι τις 12 το βραδυ και δεν ακουστηκε το χρυσο μου!!!Σας φιλώ ολες και περιμενω να ξαναβρεθουμε ολες μαζι!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΕLLOOOOOO :D:D:D:D Κλασσικα μολις γυρισα απο ενα εορταστικο 5ημερο εφημεριων :lol::lol::lol: η μικρη ειναι στη μαμα μου,θα παω το απογευμα να την παρω για να κανω και καμια δουλεια :!::!: εχω ενα σπιτι :o:o:o:o χαλια :oops::oops: τι να κανω ρε κοριτσια,γυρναω κομματια και θελω να αφιερωνομαι στη μικρη :!: μετα το Πασχα ειχα συνεχεια εφημεριες και οσο ηταν εδω τα πεθερικα μου μου αλλαξανε ολες τις θεσεις,τιποτα δεν βρισκω :evil::evil: πρεπει να τα πιασω οροφο-οροφο να τα βαλω σε μια ταξη :twisted::twisted: μεθαυριο στο μεταξυ θα ελθουν να τριψουν τα μαρμαρα στην εσωτερικη σκαλα ,αφου το θεικο συνεργειο που τα περασε τα χαλασε κιολας και μετα ο εργολαβος δεν το αναγνωριζε :evil::evil: αλλα δεν μπορω να τα βλεπω ετσι καινουριο σπιτι :evil: τεσπα

Κατα τ'αλλα η Δημητρουλα δεν παλευεται :o:o μας εχει βγαλει γκολ ολους :o πολυ ζωηρη ρε παιδια,μονιμως ορθια και προσπαθει να κανει βηματα :o:o την αμηψια μου :o την καημενη την εχει λιωσει στο ξυλο :shock::shock: λεγαμε οτι θα την δερνει η μεγαλη :shock: και τελικα ορμαει η μικρη :shock::shock: μολις δει ειδικα τον παππου να παιρνει αγκαλι την ανηψια μου....... :shock::shock: Συμπεθερα ξανασκεψου το.....θα σου το φαει το παιδι :lol::lol::lol::lol:

Ασε που εχε :lol: ι 2 βραδια που ξυπναει στις 3 και θελει κουβεντα :o:o:o για να δουμε σημερα :?:?

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ,εννοειται οτι δεν δινω συνταγες απο το νετ,αλλα αυτο που σου εγραψα στο π.μ νομιζω θα βοηθησει ;) ουτε οι προετοιμασιες βοηθησανε :?::?:

ΜΙΤΣΑΚΟ,ΚΟΥΦΑΘΗΚΑΑΑΑΑ :!::!::!: 1Μαγια εχει γεννεθλια και η αδελφη μου :shock: νομιζω οτι ειναι το alter ego σου :lol::lol::lol: πρεπει να γνωριστετε :o:o μην τους δινεις ιδεες γιατι δεν χρειαζονται και κοκκινογραμο :o:o:o Πασχα στο χωριο σου :?: ζηλευω :!::!::!: εχω να κανω απο τοτε που γνωρισα τον ανδρα μου :twisted::twisted::twisted:

ΡΟΥΛΑΚΙ,που θα πας Κορινθο :?: εχει 2 μαγαζια τελεια :!::!::!: να πας ΣΑΡΑΝΤΑΚΟ οπωσδηποτε :!::!::!: αρχισες προετοιμασιες,ε :?: εγω απο εβδομαδα θα παω να δω με την κουμπαρα μου για τη βαφτιση που θα ειμαι νονα :D:D:D θελω και 2 φουστανια :twisted::twisted: για τη δικια μου,θελω να παω Αθηνα στον Ζουλια :!::!::!: λατρευω το στυλ του :!::!::!:

ΕΛΕΝΑ,χρονια πολλα στη μανουλα ;) τι λεει το νησι ;):?: τετοια εποχη ομορφαινει :D κανατε κουνιες την 1μαγια :?: το ειχα δει στο Μολυβο και μου αρεσε πολυ ;)

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ,μπραβο για το σπιτι ;) ειδες τι σου ειναι η ανοιξη :?: οντως εφτιαξε το προγραμμα το μωρακι σου ;) τι ειναι αυτο,ρε παιδια :?: φτιαχνει το ενα,χαλαει το αλλο :lol::lol::lol: δεν πειραζει ;) μου λειπει τοσο πολυ πια,που οτι και να κανει το προσπερνω :) δεν τη χορταινω :) ασε που ειναι πολυ τρυφερη :!::!: με αγκαλιαζει σφιχτα και με φυλαει :!::!: χθες μου ειπε η μανα μου οτι φιλουσε τη φωτογραφια μου :x:x:x παλαμακια,ε :lol::lol::lol: η δικια μου εχει κολλησει με το κουπεπε :lol::lol::lol:

Φιλια πολλα και στις απουσες ;) αντε να μαζευομαστε :!::!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρεται. Θα γράψω ό,τι προλαβαίνω μέχρι να ξυπνήσει το καμάρι μου. Έχει γίνει πολύ απαιτητικός και δεν ησυχάζω λεπτό. Όταν κοιμάται τρέχω σαν τον Βέγγο (πάει και αυτός :( ) να προλάβω να κάνω και καμιά δουλειά. Το θρεφταράκι μου μεγαλώνει, αφρατεύει και άλλο (η μέση μου το ξέρει :lol::lol: ) και όταν τον πιάνει λογοδιάρροια θέλω ντεπόν :lol::lol: .

Οι μέρες του Πάσχα κύλησαν μια χαρά. Έφυγε και την Πρωτομαγιά το βράδυ η κολλητή μου που φιλοξενούσα. Πήγα και για καφέ χωρίς το μωρό πρώτη φορά :shock::!: Από χτες λέω ότι ξεκίνησα δίαιτα μπας και ξεφουσκώσω καθόλου, γιατί το Σάββατο πήγα σε μια βάφτιση με περσινά ρούχα εγκυμοσύνης :o:o:o:cry::cry::cry::cry: Ξεκινήσανε και οι γάμοι με τις βαφτίσεις τώρα και τι θα βάζω;;;Ρεζίλι γίνομαι.

Έλενα welcome back!! Να χαίρεσαι μανούλα και βαφτιστήρα. Βρήκατε βαφτιστικά; Τελικά ο Ορεστάκος έβγαλε και τα 4 δόντια μαζί;

Φουφού ωραία στην Καρδίτσα; Τι ρωτάω; Και μόνο που ήσουν με τον αντρούλη σου καλά θα ήταν ;)

Μήτση να τα εκατοστήσεις και ό,τι επιθυμείς. Χρόνια πολλά και για την επέτειο. Και εσείς είχατε πέσιμο; Ευτυχώς όλα καλά. Εδώ συνήθως τον προλαβαίνω στο τσακ από κάτι βούτες που είναι έτοιμος να κάνει. Έφτασε τα 9 κιλά ο Στεφανάκος, μπράβο, και το ύψος πολύ καλό.

Βίκυ ξεκρυώσατε;; Τι εννοείς νιώθεις "σαν να γέρασες";;Μα καλή μου συγνώμη που σου λέω ωμά την αλήθεια αλλά όντως ΕΧΕΙΣ ΓΕΡΑΣΕΙ :lol::lol::lol::lol: Πρόσφατα δεν άλλαξες δεκαετία;;Δεν άφησες τα 79 και μπήκες στα 80;;;;;;;;;; Καλέ σύνελθε. Περνάει ο καιρός και δεν το καταλαβαίνουμε. Χάνεις πολύτιμες στιγμές των μικρών σου αστεριών.

Κατερίνα εμένα ο δικός μου κάνει παλαμάκια με το ένα χέρι σταθερό :?:lol::lol: Καλά αποτελέσματα στη δίαιτα, αν και θα σου έλεγα ό,τι και η Μήτση, δηλ μην κάνεις τόσο αυστηρή δίαιτα γιατί είναι ό,τι χειρότερο για τον οργανισμό. Εγώ περίοδο ακόμααααααα

Μάγδα τι έπαθε ο βασιλάκης; Είπε να σου κάνει λίγα καψόνια τις νύχτες;;Έλα μωρέ θα ξαναφτιάξει το ωράριο, δεν το φοβάμαι εγώ, είναι κύριος ο μικρούλης σου.

Ρούλα βρήκες τίποτα στα μαγαζιά; Καλή δυναμη με τις κατασκευές!

Χαρά δεν σε πρόλαβα. Μόλις μπήκα βγήκες. Καλή ξεκούραση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κορίτσια μου!ΤΙ κάνετε;Δε σχολιάζω τίποτα.Σας έχω ανάγκη,χρειάζομαι επειγόντως τη βοήθειά σας.Είμαι πολύ χάλια.Νιώθω εντελώς απαράδεκτη και αχρηστη μάνα.Έκανα κάτι απίστευτο.Η Στέλλα μου είναι ένα πολύ ζωηρό παιδάκι.Έτσι πολλές φορές τη φόβιζα με τον "παλιατζή".Εκείνη δεν έδειχνε να φοβάται και μάλιστα πολλές φορές τον φώναζε κιόλας από μόνη της.Ώσπου ξαφνικά και μετά από πολύ καιρό άρχισε να τον φοβάται σαν τι.Φοβάται και να κυκλοφορήσει μόνη της στο σπίτι.Το μεσημέρι τη φόβιζα ποτέ το βράδυ.Έτσι με το μεσημεριανό τον υπνο είχε πρόβλημα,το οποίο μεταφέρθηκε και στο βραδινό.Κλαιει παιδιά το κοριτσάκι μου,γιατί φοβάται.Το βράδυ βέβαια είναι πολύ πιο "εντάξει" με την έννοια ότι τελικά κοιμάται σχετικά γρήγορα.Δε θα το συγχωρήσω ποτέ στον εαυτό μου ότι έκανα εγώ η ίδια κάτι τέτοιο στο παιδάκι μου.Τι μάνα είμαι;Μου λέτε;Όταν το αναφέρει μέσα στην ημέρα,της αλλάζουμε κατευθείαν θέμα για να ξεχαστει.Δύο φορές που πέρασε ο παλιατζής κάτω από το σπίτι την πήγε ο άντρας μου να τον χαιρετήσει και ήταν μες στην καλή χαρά.Της πήρα κάτι μικροδωράκια και της είπα ότι της τα χάρισε εκείνος.Νιώθω απαίσια.Θα ρωτήσω και τον ψυχολόγο.Θα άνοιγα καινούργιο θέμα,αλλά είναι κάποιες στο φόρουμ που θα πέσουν να με φάνε και θα νιώθω ακόμα χειρότερα.

Συγνώμη κορίτσια μου που δε σχολίασα,αλλά δεν είμαι σε θέση.Θα πω μόνο Μητσάκι Χρόνια σου Πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια θα παω να παρω λαχειο :lol::lol: σκεφτηκα....δεν μπαινω λιγο μηπως φανηκανε η Φουφουκα κια η Φωτεινη :o:o:o:o αληθεια λεω :shock::shock::shock:

Φουφουκα μου,ηρεμησε αρχικα,θα το ξεχασει πιστευω :) για το καινουριο θεμα συμφωνω,θα βρεθουν πολλοι ειδικες σε τετοια θεματα συναδελφοι σου :twisted::twisted: νομιζω οτι οι κινησεις που κανατε ηταν στη σωστη κατευθυνση,ρωτα ομως και ψυχολογο αν δεις οτι επιμενει,πολλα παιδια αποκτουν ειδικες φοβιες :? κανε ενα σκετσακι και ντυσου παλιατζης που κανει αστεια για τα παιδια :idea: φωναζε "ο παλιατζηηηηηηηςςςςςς"με αστεια φωνη :idea: απομυθοποιησετο το τελικα :idea: ιδεες λεω δεν ξερω και εγω,αν και πιστευω οτι στην αρχη καλα ειναι να μην δινεις σημασια :?:?

Συμπεθεραααααα :!::!::!::!: παλιοχρουσουζα :!::!::!: εχω παθει σοκ :shock::shock::shock: πηγαμε 3 ωρες στο πατρικο μου και τωρα που γυρισαμε μας ειπαν οτι κλεψανε την παραδιπλανη μεζονετα :shock: 9 η ωρα το βραδυ και πολλοι καθοταν στις αυλες :shock::shock::shock: αμελησα και εγω το θεμα του συναγερμου και εχω χεστει πανω μου τωρα :twisted::twisted::twisted:

Αντε να κοιμηθω τωρα και ειμαι και γκολ :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΙΖΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΔΩ ΛΙΓΟ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΞΕΚΙΝΩ ΜΕ

ΡΟΥΛΙΤΣΑ ΤΟ ΜΠΛΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΧΡΩΜΑ ΨΗΦΙΖΩ ΔΑΓΚΩΤΟ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΕΚΑΝΑ Κ 2Η ΠΡΟΒΑ ΗΡΘΕ Κ Η ΠΕΘΕΡΟΥΣΚΑ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΤΡΕΛΑ Κ ΕΧΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΟΥΣΤΟ ΧΑΡΗΚΑ!!

ΜΙΤΣΑΚΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΩΝ ΕΧΕΙΣ ΓΙΟΡΤΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΔΩΡΟ @};-@};-@};-@};- ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ Η ΕΙΣΧΩΡΣΗΕΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΑ ΕΛΕΓΑ :oops::oops::oops:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΜΑΣ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΣΤΗ ΦΩΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΛΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΕΜΕΝΑ ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΡΑΒΩΣΑΝ ΟΛΟ ΤΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΥΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΜΠΟΥΝ.ΑΣΤΑ ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΗ Ν ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΕΔΩ ΣΤΗ ΒΑΡΗ ΤΗΝ ΤΣΕΚΛΙΡΙΣΑΝ ΣΤΙΣ ΚΛΕΨΙΕΣ ΤΟΥΣ ΠΙΑΣΑΝ Κ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΦΗΣΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΧΟΡΟ ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΛΕΕΙ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ΒΑΛΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΜΑΡΗ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΗΣΥΧΗ.

ΦΟΥΦΟΥΚΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΒΡΕ ΣΙΓΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΤΙ ΜΕ ΠΡΟΘΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΚΟΛΠΑ ΣΑΣ ΘΑ ΞΕΧΑΣΤΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΛΙΑΤΖΗ ΑΛΛΑ ΤΡΑΥΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΑΠΟΥΣΙΑ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΤΟΔΙΟΡΙΖΟΜΑΙ ΑΠΟΥΣΙΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΚΑΗΚΑΤΕ ΘΑ ΜΑΙ ΑΥΣΤΗΡΗ ΧΑ :D:D:D:D

ΚΑΛΕ ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΑΤΙΜΑ ΜΙΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΛΑΝΕ ΧΤΕΣ ΣΕΡΙ ΑΠΟ ΤΗΣ 10 ΩΣ 7,30 ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΑΝΑΠΤΥΓΜΕΝΟΣ ΚΑΛΕ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΟΥΝΙΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΣΑΝ ΝΤΟΛΜΑΔΑΚΙ :shock::shock:

ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΟΝΙΚΑ ΜΕΣΑ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΦΑΙ ΜΑΣ.

ΕΜΕΝΑ ΦΕΡΝΕΙ ΒΟΛΤΑ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΝΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΛΥΣΑΕΙΙΙΙΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΠΑΙΖΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΣΕ ΑΠΟ ΠΑΡΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΠΟΥΡΟΥ ΜΠΟΥΡΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑΣ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΔΕΡΝΕΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΑΛΛΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΜΑΛΛΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ :cry::cry::cry: ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ...

ΕΠΙΣΗΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΑΝΤΛΩ ΠΡΩΙ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΔΑΓΚΩΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ Η ΑΝΤΛΗΣΗ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΜΕ ΧΑΠΙΑ ΟΠΟΤΕ ΚΟΠΕΙ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΜΟΥ ΧΕΙ ΜΕΙΩΘΕΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΘΑ ΧΩ..ΜΑΚΑΡΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΙΚΗ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ ΟΛΑ ΟΚ??

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΕΠΙΣΗΣ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΑΘΟΛΙΚΑΚΙ ΕΣΤΡΩΣΕ??ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΦΑΙ ΤΟ ΚΟΨΑΜΕ 240 Η 280 ΠΙΝΕΙ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΣΥΝΗΘΩΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες.

Φουφού καταρχήν άχρηστη μάνα δεν σε κάνει αυτή η συμπεριφορά, αλλά πολύ χειρότερες γι'αυτό μην το ξαναπείς. Πως σου ήρθε καλέ και το φόβιζες το κακόμοιρο το παιδάκι; :? Οι ιδέες που έχεις για να της φύγει η φοβία είναι καλές. Συνέχισε να την βοηθάς να καταλάβει ότι ο παλιατζής δεν είναι απειλή, να της αποσπάς την προσοχή όταν την πιάνει το κλάμα με παιχνίδια/τραγούδια, αλλά μην την πιέσεις ότι σώνει και καλά δεν πρέπει να φοβάται. Άλλο φόβος και άλλο πανικός. Μην πανικοβάλλεσαι και της μεταδίδεις το άγχος σου. Νομίζω ότι θα περάσει με τον καιρό. Εσύ να είσαι πάντα εκεί όταν σε χρειάζεται και να την παρηγορείς. Συζήτησε το και με έναν ειδικό για να την βοηθήσετε να το ξεπεράσει.

Χαρά αν κερδίσεις το λαχείο θέλω ποσοστά :lol::lol::lol: Το επόμενο άβαταρ να είναι η Δημητρούλα με μαγιό, γυαλιά και καπελάκι, πλίζζζζζζζζζ :lol::lol::lol::lol: Τι να πω για τις ληστείες, απλά ευχομαι να μην σας κλέψουν και ελπίζω να μην δούμε τα χειρότερα σαν κοινωνία έτσι όπως καταντήσαμε. :cry::cry::cry: Χρόνια πολλά και για την μικρούλα.

Μάγδα στείλε δώρο μην παρεξηγηθεί η νύφη και αρχίσει να βαράει τον γαμπρό. :lol::lol::lol::lol: Με τι ζυμαρικό σκέφτεσαι να ξεκινήσεις; Και εμένα μου είπε να βάλω αυτό τον μήνα αστράκι, αλλά ακόμα δεν το έχω κάνει. Σκεφτόμουν να δώσω πρώτα ρυζάκι και μετά ζυμαρικά. Ο δικός μου επειδή έμαθε να ξεσαλώνει στο πάτωμα, όταν τον έβαλα μια φορά στο πάρκο έκλαιγε και προσπαθούσε να βγεί. Το παιδί θέλει χώρο :lol::lol::lol: Σε επισκέφτηκε και εσένα η περίοδος; Πρόσφατα πέταξα όλες τις σερβιέτες και τα ταμπόν από το ντουλάπι γιατί είχαν λήξει (ούτε ήξερα ότι λήγουν αυτά :? ) Έχω να αδιαθετήσω από το Δεκ 2009, με εξαίρεση φυσικά τα λόχεια. Κουράγιο με την άντληση. Στις αρχές αντλούσα και εγώ για να υπάρχει όταν αφήνω τον μικρό στης μαμάς, αλλά το έκοψα αφού ο μικρός έβλέπε μπιμπερό και γύριζε τα μούτρα του αλλού. Πάντως εκτός από κουραστικό είναι και βαρετό να αντλείς. Αποθηλασμό κάνε αργά και σταθερά.

Βίκυ που είσαι;;;;Μας κάνεις αντίποινα;

Πάω να φάω, να ταΐσω τον μικρό και μετά έχω ιδιαίτερο. Πλησιάζουν και οι εξετάσεις στα σχολεία :evil:

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο εμας! τα νεα μου δεν ειναι καλα.....

το Καθολικακι δυσκολευεται να παρει βαρος :(:(:(:(:( πηρε μονο 150γρ :!::!::!::!::!::!: μου αλλαξε το γαλα σε βιολογικο το frezzylac...σε 2 βδομαδες ξεκιναμε αυγο κ ψαρι....πηρε 2 ποντους υψος το μονο καλο....

μαγδουλα αν επινε και η δικια μου 240 θα κοιμοταν ολο το βραδυ..αλλα ρε κοριτσια δεν πινει πανω απο 120μλ!!!!!!!! και αυτο με το ζορι!!! μετα σφραγιζει το στομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;;;

ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ...ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ @-)@-)@-)@-)

ΤΡΕΧΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΑΓΚΑΖΕ ΜΕ ΤΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ :shock::shock::shock::shock::shock: ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΗ ΤΡΑΒΑΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ...ΕΜ ΠΩΣ ΝΑ ΜΗ ΠΕΦΤΕΙΣ ΜΕΤΑ;;;;;ΧΤΕΣ ΟΥΡΛΙΑΖΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ :?:?:?:? ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΕΛΕΝΞΩ :(:(:(:(:(:(:(

Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΑΛΛΟΝ ΒΓΑΖΕΙ ΔΟΝΤΙΑ...ΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΣΚΑΡΤΗ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ Κ ΛΙΓΟ ΚΛΑΙΕΙ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ Κ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗΣ 6,30 ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ...ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΥΘΥΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ Κ ΛΥΠΑΜΕ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΕ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ... :(:(:( ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΣΥΧΝΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ....

ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ....ΕΠΕΙΔΗ ΓΡΙΝΙΑΖΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Η ΜΙΚΡΗ Κ ΕΚΛΕΓΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΑ,ΑΡΧΗΣΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΦΩΝΑΞΩ ΤΟ ''ΓΥΦΤΟ'' ΝΑΡΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΚΛΑΜΑΤΑ....ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ....

ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΑΡΧΗΣΑΝ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΓΥΦΤΟΙ ΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ (ΠΟΥΛΟΝΤΑΣ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΡΟΥΧΑ ΚΟΤΕΣ ΚΤΛ)ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΦΟΒΟΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ...ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΗΣ ΕΞΗΓΗΣΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ Ο ΓΥΦΤΟΣ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ Κ ΠΟΥΛΑΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΤΛ...ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΑΚΟΥΕΙ ΒΑΖΕΙ ΤΑ ΓΕΛΙΑ...

ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΦΟΒΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΑ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΛΛΕΣ ΤΑ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ :shock::shock::shock: ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΙ...

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ!

ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΕΦΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ...

ΣΑΣ ΦΙΛΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
    • Κορίτσια εγώ δεν ήξερα για τα άλματα ανάπτυξης τι είναι.. πρέπει να δώσω σημασία σε αυτό; Εγώ βλέπω ότι εχει αρχίσει να στηρίζει το κεφαλάκι του και να γραπώνει πράγματα! Άλμα ανάπτυξης δεν είναι αυτό; Να ρωτήσω εσάς σας κοιτάνε πολύ ωρα στα μάτια; Εμενα μου φαίνεται με κοιτάζει λίγο.. Κατά τα άλλα οι κολικοί μας συνεχίζονται.. και δυσκολευόμαστε λίγο το βράδυ.. αλλά κάνουμε υπομονή..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...