Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας μανουλες :) θα ειμαι συντομη γιατι ειμαι κομματια :evil: εφημερευα χθες,κλασσικα :evil::evil:

Ρε κοριτσιααααα :o:o:o μου κοψατε τη χολη :shock::shock:

Στο μεταξυ σημερα πηγαμε και της πηραμε παρκο,διαβασα το Μιτσακο και κοψοχολιασα :shock: θα το πεταξω :!::!:

Συμπεθερουλα μου :o:o τι εκανε το παλληκαρι μας :o:o σημερα λοιπον,ρωτουσα την πωλητρια,ποτε να κατεβασω τον οροφο απο το παρκοκρεββατο που κοιμαται στη μαμα μου και μου ειπε οτι πρεπει να το κανω αμεσα γιατι υπαρχει κινδυνος να σηκωθει και να πεσει :o:o μου φανηκε υπερβολικο :?:? τωρα που διαβασα τα δικα σας :shock::shock::shock: Παναγια μου ο Θεος να τα φυλαει :!::!:

Κουκιδιτσα τρομαξες και εσυ κοριτσακι :(:( τι να πω....οσα φερνει η ωρα....

Σταυρουλα,χαρηκα που ξαναμπηκες μετα απο καιρο :D μας ελειψες ;) Καλα τι μοιραιο μαλλι εχει η κορη σου :o:o μονο η δικια μου ειναι κουρουπα για αυτο της βαζω τις κορδελες με τις φουντες :lol::lol:

Βικουλινι θα σου στειλω πμ αυριο να σου πω τη γνωμη μου για το θεμα σου ;)

Κατερινακι ηρεμησατε :?:

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΤΑΣΩ ΟΕΟ :?::?::?:

Φιλια σε ολες :-*:-*:-*:-*:-*:-* τηγανιζω κολοκυθοκεφτεδες :evil::evil::evil: κατι ορεξεις νυχτιατικο :lol: ειναι που ειμαι σε διαιτα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κου κου τα!!!!!!!!!Όχι όχι δεν τρελλαθήκατε!Ναι είναι 5:30 τα ξημερώματα.Ξύπνησε το καμάρι μου πριν από μία ώρα περίπου,της βάζω πιπίλα,ξανακοιμάται.Μετα από λίγο να τη πάλι.Της ξαναβάζω πιπίλα [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] και μόλις με είδε που έφυγα,έβαλε τα κλάματα.Πάω λοιπόν να της φτιάξω γάλα και μέχρι να το φτιάξω,ξανακοιμήθηκε. [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] Ε,μετά έλεγα τώρα θα ξυπνήσει μετά θα ξυπνήσει,ώσπου ξαγρύπνησα.Ευκαιρία λοιπόν να διορθώσω καμιά έκθεση,να φτιάξω κανα φυλλάδιο και καμια χειροτεχνία. :D:D Φρικάρατε ε;Σας παρακαλώ μη στείλετε να με πάρουν και να μου φορέσουν μία άσπρη στολή που δένουν πίσω τα χεράκια :-ss:-ss:-ss:-ss=))=))=)):lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

ΦΟΥΦΟΥ :lol::lol::lol::lol: ΟΧΙ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΗ ΦΟΒΑΣΕ!!! :lol::lol::lol::lol: ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΑ...ΚΑΙ ΚΑΤΕΛΗΓΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΤΗΣ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗ!!!

ΕΜΕΝΑ ΧΤΕΣ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ Κ ΑΚΟΥΣΑ ΕΝ ΑΠΕΡΙΕΡΓΟ ΗΧΟ...ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΗ ΝΑ ΔΩ;ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΚΟΥΝΙΑ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΛΥΜΠΟΥΣΕ ΣΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!ΖΩΝΤΑΝΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΚΟΥΝΙΑ :twisted::twisted::twisted: Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΛΟΥΣΜΕΝΟΣ ΒΕΒΑΙΑ..ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΟΥΤΕ ΞΕΡΩ...

ΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΡΕΧΛΟ ΑΓΧΟΣ...ΜΗ ΜΟΥ ΠΑΘΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΗ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕΣΑ :lol::lol::lol::lol:

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΤΕΛΕΙΑ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΡΑΦΛΑΣ ΑΚΟΜΑ...ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΟΨΕΙ Ο ΠΑΠΑΣ ΟΕΟ;;;;ΣΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ;; :lol::lol::lol::lol:

ΜΙΤΣΑΚΟ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ;;;

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ;ΕΛΕΝΑΚΙ;ΚΟΥΚΙΔΙΤΣΑ;ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ ΟΛΕΣ;;;;;

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααα φουφου εγω ειχα δει ολες τις επαναληψεις την περασμενη εβδομαδα στης 4 το πρωι!!!!

Χαρουλιτααααααααααααααα τελειο το νινακι σου σαν την μαμα της :lol::lol:

Συμπεθερα τι επαθε ο γαμπρος μου?????? ελλατωματικα προιοντα δεν δεχομαστε :lol::lol::lol::lol:

Το Καθολικακι χθες παλι με ξενυχτισε......κοιμηθηκε μια χαρα στης 10.30 και με το που την αφησα ξυπνησε την εβαλα διπλα μου τιποτα.....εεε κατα της 3.30 σηκωθηκε ο αντρας μου πηρε το μαξιλαρακι του και πηγε στον καναπε να κοιμηθει.....καλα να περασετε ειπε και εφυγε :lol::lol: της εδωσα ξανα γαλοατακι και κοιμηθηκε δεν ξερω μετα απο ποση ωρα......

αδιαθετησα χθες και ποναω παρραααα πολυ!!!!

χθες ακουγα διαφορα απο παιδακια στο ταμειο :)

ενα παιδακι θα ηταν 5 χρονων....λεω στην μαμα του 20 ευρω και 30 λεπτα.....με κοιταει και μου λεει ο μικρος...."ακριβη εισαι κυρια" με υφος κιολας ετσι :lol::lol:

ενα αλλο κοριτσακι βλεπει να μωρομαντηλα και μου λεει ...."κωλος κωλος..." και μου εδειχνε τα μωρομαντηλα...... :shock: γελαει η γιαγια του και λεει οχι αγαπη μουτ δεν ειναι για το κωλο μας αυτο ειναι για τα χερακια.....

Γεια σου κυρια πως σε λενε??? Κατερινα λεω....εχω γενεθλια μου λεει ....λεω ααααα ωραια χρονια πολλα κουκλιτσα μου πως σε λενε??? Καθολικη μου λεει και σημερα θα σβησω κερακια.....μπραβο λεω.....ΤΙ ΔΩΡΟ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ???????? λεει χααχαχαχαχχαχχαχχχαχαχαχ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα τι επαθε ο γαμπρος μου?????? ελλατωματικα προιοντα δεν δεχομαστε :lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΘΑ ΤΑ ΧΑΛΑΣΟΥΜΕ ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΡΟΙΟΝ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΜΟΥ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΤΟ ΤΑΜΕΙΟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα κοριτσακια μου.Χαθηκα διοτι πηγα στο γραφειο για λιγο αυτες τις μερες και ετρεχα να ψωνισω και στο βαφτιστηρι μου για να στειλω τα δωρα του στην Αλεξανδρουπολη.Φοβηθηκα πολυ με ολα αυτα που επαθαν τα παιδακια σας.Η Παναγιτσα να τα φυλαει ολα τα παιδακια του κοσμου.

Ο Ορεστακος μου καλα ειναι.Χθες του εφερε ο νονος του λαμπαδα,αυγο και ρουχα.Πολυ ομορφα ηταν.Ο καιρος δε λεει να φτιαξει και μου τη δινει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκά, τι κανετε?Χαθηκα αλλα κυριολεκτικα αυτες τις ημερες ειμαι πτωμα...εχω αλωνισει ολη την Αρκαδια για δουλεια, δεν μπορω αλλο!!!Το αυτοκινητο εχει γεμισει καφεδες, κριτσινια, μπανανες!!!

Ευτυχως το κοριτσακι της φιλης μου ειναι καλα, αλλα μου εχει μεινει φοβια και με το δικο μου το μωρο κι ολο σκεφτομαι το κακο, οτι μου πεφτει απο τα χερια στο τσιμεντο και πεθαινει...το ξερω οτι ειναι απο το συμβαν αλλα πρεπει να ηρεμησω και δεν ξερω πως, ολο μου ερχονται ασχημες σκεψεις στο μυαλο...

magykal μου τι επαθε κι εσενα το μωρακι σου?απο την μια μερα στην αλλη εμαθε να σκαρφαλωνει?θα χαμηλωσω κι εγω την κουνια να ησυχασω. Να ρωτησω κατι...παντα εχετε βαλει στην κουνια?

mitsi μου κι εσενα που το βρηκε το ζουζουνακι σου το κορδονι?παναγια μου φυλαγε τα ολα τα παιδακια...

και εσενα foufou μου να ειναι καλα το ζουζουνακι σου!

βικουλινι ηρεμησε ο μπεμπακος?με τις προετοιμασιες πως τα πας?

χαρουλιτα κουκλα η μπουμπου σου!!

κατερινακι αυτα τα παιδια μπορουν να σου πεταξουν κατι ατακες και να σε κολλησουν στον τοιχο!!!!κι εμενα κοριτσακια μου αρχισε να ξυπναει την νυχτα για πιπιλα και ξανακοιμαται!!και ξυπναει και απο τις 7!!!αλλιως με ειχε μαθει αυτο το παιδι, αν και ειναι καλυτερα γιατι βγαινουν καλυτερα οι ωρες των φαγητων του!!!

Σας φιλω γλυκα ολες και ολα τα παιδακια να τα φυλαει η Παναγιτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες :) εμφανιστηκαν και κατι χαμενες ψυχες βλεπω :D:D

Καλα Φουφουκα τα εχεις παιξει :o:o:o μην ανυσηχεις η ψυχιατρικη ειναι στο απεναντι κτιριο απο εμας,στα πουπουλα θα σε εχω :lol::lol::lol: θα σε βλεπω και απο το παραθυρο και θα σου κουναω μαντηλι =))=))=))=))=))=))

Ρουλακι,πολυ τυπας ρε εσυ ο δικος σου :D οσ :D ο για το Raulph το φορμακι,δεν εχω λογια :lol::lol::lol:

Βικουλινακι,μην ανησυχεις για εμας ο εμμετος ειναι η συνηθεια που εγινε λατρεια :lol::lol::lol: βρηκες προσκλητηρια :?: το Μαρισακι συμμετεχει στις ετοιμασιες :?:

Κατερινα,ξενυχτας που ξενυχτας,δεν ερχεσαι να βαλεις πλατη σε καμια εφημερια :lol::lol: οσο για τα σχολια των μικρων,τι να πω :lol::lol::lol: ειναι ευχαριστο διαλειμμα ομως στο χαμο των Jumbo ;) πως αντεχεις ρε φιλεναδα :o πιο πολυ κοσμο και απο τα επειγοντα εχει εκει :shock::shock:

Ελενα ξαναρχισες δουλεια ή πας να προσαρμοστεις :?: Αλεξανδρουπολη το βαφτιστηρι :?: μακρια δεν ειναι :?: το βλεπεις συχνα :?: βλεπεις ειναι και εμας μακρια ειναι η νονα και κανω γκαλοπ :lol::lol:

Ρε κοριτσια τωρα που ειπα για κουμπαρους....που χαθηκε η Νικη :?::?::?: λετε να εμεινε Παρισι :?: χαζη ειναι να γυρισει :lol::lol:

Μιτσακο,αυτο παντως με τις πεθερες που μπροστα στο γιοκα τους το παιζουν παναγιες και μετα αλωνιζουν μου τη δινει τρελλα και μενα :evil::evil::evil::evil:

Συμπεθερουλα,γιατι απουσια :?: Ολα καλα ελπιζω ε :?:?:?

ΤΑΣΩΩΩΩΩΩΩ,που εισαι ρε :?:?:? τι επαθες :?:?:? ανησυχω :(

Αυριο τρεχω παλι,μετα τη δουλεια πρεπει να παω σε ενα συνεδριο που θα διαρκεσει ολο το Σ/Κ και μετα εχω ραντεβου για ΠΑΠ :evil::evil: παλι νυχτα θα μαζευτω :evil::evil::evil::evil: και με πηρε και η αδελφη μου να μου πει οτι την Παρασκευη,αρχιζει η αδεια κυησης :o:o ποτε περασε ο καιρος :o:o:o 24 Μαιου γενναει :shock::shock::shock: σαν χθες μου φαινεται οτι εκανε το τεστ :!::!::!:

Καληνυχτα,ελπιζω να προλαβω να μπω και αυριο :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.Πως είστε? Τα μπεμπάκια σας καλά?

Έχω πάρα πολύ καιρό να μπω στο παρεάκι σας...

Δυστυχως δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα νέα σας..

Λοιπόν.... :) εμείς είμαστε πολύ καλά. Στο Παρίσι τα περάσαμε τέλεια.. το μόνο στραβό ήταν ότι χάσαμε την φωτογραφική στο λούβρο , την έχασα δλδ :?. Ευτυχώς όμως είμασταν με φίλους μας εκεί οπότε είχαμε κάποιες δικές τους και πάλι καλά. Καλά η ομορφιά του Παρισιού δεν περιγράφεται.

Με το που επιστρέψαμε ξεκινήσαμε να ετοιμαζόμαστε για μετακόμιση...καλά η κουραση δεν περιγράφεται...και για 2 εβδομάδες δεν είχαμε τηλ και συνεπάγεται και ιντερνετ...

Στο καινουργιο σπίτι όλα είναι πολύ καλύτερα...μόνο που είναι μεγαλύτερο...και πραγματικά όλη την μέρα καθαρίζω και πάλι βρώμικα...Ξεκινήσαμε κρέμες...Αν εξαιρέσουμε την σούπα λαχανικών που δεν του πολυαρέσει του μικρού όλα καλά...

Δυστυχώς δεν μου μένει πολύ ελεύθερος χρόνος...φταίει το σπίτι?φταίει που ο μικρός δεν κοιμάται όσο πρίν? ίσως όλα αυτά.... με αποτέλεσμα να μην μπορώ να μπαίνω συχνά να μαθαίνω νέα σας....

Εσεις τι άλλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα,κοριτσάκια μου!ΤΙ κάνετε;Εγώ ετοιμάζομαι να πάω για δουλειά. :D:D

Ρουλάκι,τι κούκλος είναι αυτός;Να τον χαίρεσαι βρε!!!!!!!! :D:D:D

Ρε Χαρουλίτα,δε μελέταγες λεφτά;Νίκη αναζήτησης,να τη η Νίκη!!!!!!!!Ψυχιατρική απεναντί σου ε; :-?:-?:-? Δεν είναι κακή ιδέα.Μαζί σου και στην κόλαση :lol::lol::lol:

Νικούλα,μου καλως ήρθες!!!!!!!!Όλα καλά κι εμείς.Τρελλές όπως ήμασταν :lol::lol::lol::lol: Όποτε μπορείς να μπαίνεις να μας λες νεάκια. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΕΓΩ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΤΗ ΜΙΑ Η ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΑ ΔΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΤΗΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΚΟΥΡΑΣΗ :shock: ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΒΟΛΤΑ ΤΟΥΣ Κ ΔΕΝ ΓΡΙΝΙΑΖΟΥΝ!!

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ Ε;;ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗ ,,Η ΜΑΡΙΣΟΥΛΑ ΔΕΝ ΣΥΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ Κ ΠΟΛΛΑ!ΤΗΣ ΕΔΕΙΧΝΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Κ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ!!

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΑΝΤΕ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Ε;

ΝΙΚΗ ΧΑΙΡΟΜΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΜΕΝΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕ Ο ΝΙΝΟΣ ΠΟΛΥ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ!ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΠΑΝΕΙΣ!

ΚΟΥΚΙΔΙΤΣΑ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΜΗ ΜΟΥ ΠΑΘΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΤΡΕΜΩΩΩΩ...ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!

ΕΛΕΝΑΚΙ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Κ ΕΓΩ.

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ;

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ;

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΤΡΕΧΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ;ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΕ;;ΔΩΣΕ ΣΗΜΕΙΑ ΖΩΗΣ!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΚΙΝΑΩ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΔΟΞΑΣΥ Ο ΘΕΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ 2ΠΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΧΤΕΣ ΗΡΘΕ Κ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΙΔΕΡΩΣΕ 10 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΑ :lol::lol::lol::lol: ΜΑΓΕΙΡΕΨΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!ΜΕΤΑ ΗΡΘΕ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΠΟΥ ΧΑΛΑΣΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ 400Ε :o:o ΖΗΜΙΑΡΗΣ ΔΕΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ;);) Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΟΥΝ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΕΚΛΕΨΑΝ 2 ΣΠΙΤΙΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΑΣ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ Κ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟ ΣΚΥΛΟ :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KATERINAKI TA MIKRA EINAI ACOGA SE ATAKES K H BAFTHSTHRA MOY ME TRELAINEI!BIKOΛΙΝΑΚΙ ΤΡΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΞΕΧΝΙΕΣΑΙ ΜΩΛΕ!

ΚΟΥΚΙΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΜΗ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΤΥΧΗ ΣΤΙΓΜΗ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΛΕΩ Κ ΓΙΑ ΜΑΣ...

ΛΕΤΣΙΑΚΟ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΠΑΡΙΣΙ ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ :cry::cry: ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΘΑ ΛΥΠΗΘΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΠΑΡΑ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ.ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑΚΟ ΜΟΥ Κ ΜΑΣ ΘΑ ΡΘΕΙ Η ΝΟΝΑ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ,ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΑΑΑΑΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΙΟ ΠΑΛΙ ΕΠΑΘΕΣ ΕΜΜΟΝΗ ΜΕ ΤΑ ΦΥΛΛΑΔΙΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΚΟΥΡΟΥΠΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ Κ ΚΟΡΔΕΛΑ ΜΕ ΦΟΥΝΤΑ Κ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΧΕΙ ΞΑΝΘΑ Κ ΔΕ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ.ΒΙΚΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΛΟΧΩΝΕΨΕΙ ΤΟ ΨΥΧΑΚΙ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού είσαι ρε Μαγδούλα,τι κάνεις;Μόλις τελείωσα το φυλλάδιο που θα τους δώσω για το Πάσχα στη Γλώσσα κι ειπα να μπω.Τι κάνεις όμορφο κοριτσάκι;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MIA XAΡΑ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ 48 ΩΡΟ Κ ΗΡΕΜΗΑ ΤΟ ΑΓΡΙΜΙ ΜΟΥ ΛΥΣΑΕΙ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΛΥ Κ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΧΛΑΠΑΚΙΑΖΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΛΕΣ ΚΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!ΚΑΝΕΙ ΤΣΑ ΑΑΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ Κ ΤΩΡΑ ΞΕΚΑΡΔΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΛΟΓΙΟ.ΑΧ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΥΛΛΑΔΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε; Μπήκα να πω ενα γεια και να σας καθησυχάσω. Είμαι μια χαρά (σωματικά τουλάχιστον). Ας πουμε ότι περνάω μια περίεργη φάση και προτίμησα να κάνω λίγο αποτοξίνωση από το μάμμυ. Σας σκέφτομαι και κάποιες φορές μπαίνω στα κλεφτά και σας διαβάζω.

Στέλνω πολλά γλυκά φιλάκια σε όλες και θα επιστρέψω δριμύτερη μόλις νιώσω ότι μπορώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε?τζα :D:D:D πριν λιγο δυρισα σπιτι και εβαλα μια μουκια στο στομα μου :!::!::!:θα ειμαι συντομη γιατι δεν την παλευω απλα :twisted::twisted::twisted:

Καλα κουφαθηκα με τη Νικη :o:o:o μονο ποτε θα πεθανω δεν ξερω :lol::lol::lol:

Συμπεθερααααα δεν θα το πιστεψεις :o:o:o δεν κατεβασαν η μαμα μου το στρωμα στο παρκοκρεβατο και σημερα σηκωθηκε ορθια :o:o:o στο τσακ την προλαβε :shock::shock::shock: αυτο που με ανησυχησε ειναι αυτο που ειπες με το συναγερμο γιατι και εμεις το συζυτουσαμε,αλλα το αμελω και τωρα που ειπες οτι προσπαθησαν να σας κλεψουν χεστηκα πανω μου :!::!::!::!: ειναι που ζουμε τα ιδια με 2 μερες καθυστερηση :!::!::!: λες να μας κλεψουν :o:o:o:o:o:o παναγιτσα μου..... :!::!::!: 400 ευρα :shock::shock::shock: αστα :evil::evil::evil:

Φωτεινουλα,οτι νομιζεις αλλα να ξερεις οτι προσωπικα μου λειπεις πολυ :(:(:( ασε που σε θεωρω τακτικο μελος και ανησυχω μη σπασει το περεακι :(:(

Κοριτσια σκουντουφλαω :oops::oops::oops::oops: φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...