Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

KAΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ ΜΟΥ ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗ ΜΑΜΑ Κ ΗΡΘΕ Κ Η ΑΔΕΡΦΟΥΛΙΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ Κ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΦΥΓΑΜΕ Α ΕΚΛΕΙΣΑ Κ ΝΥΦΙΚΟ ΣΤΟ 1 ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΤΟ 1 ΝΥΦΙΚΟ ΠΟΥ ΔΟΚΙΜΑΣΑ Κ ΝΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ 1Η ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΝΙΩΣΑ ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΕΕΕΕΕΕΕΛΕΙΟ.ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΑΠΟ 40 ΗΜΕΡΩΝ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ.ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΖΟΜΑΜΑ ΣΕ ΑΛΛΑ ΑΥΣΤΗΡΗ.ΠΡΟΧΘΕΣ ΞΥΠΝΗΣΕ 4 Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 7 Κ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΔΑ Κ ΤΟ 2 ΔΟΝΤΙ.ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΕΛΕΙΑ ΠΑΛΙ.ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ 1,70 ΜΟΥ ΤΟ ΑΦΗΣΕ ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΑΠΟ ΝΕΡΑΙΔΟΡΑΜΑ ΕΧΕΙ Κ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ.ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΕΜΕΝΑ ΔΙΑΡΚΩΣ ΣΦΡΑΓΙΖΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

EYXAΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΑΚΟ ΑΝΟΙΞΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΤΟ ΧΩ ΠΑΡΑΜΕΛΗΣΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.. ;);)

ΚΟΥΚΙΔΙΤΣΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΣΠΟΡΟΣ ΕΧΕΙ ΣΥΝΑΧΙ Κ ΤΡΙΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΡΑΓΕ..

ΕΠΙΣΗΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΥΠΝΟΥ :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ... ειμαι νεα στο φόρουμ και επεσα πανω σε αυτο το τοπικ ... Επειδή ειναι λιγο τεράστιο μου ειναι λιγο δύσκολο να το διαβάσω ολο :?

Ειμαι δυο μηνων + έγκυος :D και φετος κανόνιζα μαζι με άλλη μια φίλη (εκείνη ειναι Παριανή εγω οχι), να βρεθούμε στην Πάρο και να μου κάνει παρέα

Εχω σπίτι στα Γλυσιδια (πανω απο την Πούντα) και σκοπεύω σε περίπτωση που φέτος κανει πολλή ζέστη :( να "εγκαταλείψω" τον αντρα μου και να αποσυρθώ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΩΣ ΤΗΝ ΟΡΝΕΛΛΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΠΑΡΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΡΗ ΤΟ ΒΓΑΛΑΜΕ ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΗΣ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΑΣ ΜΑΣ ΤΟ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ Κ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΗ ΔΟΥΜΕ!!!!!!ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΑΣ ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΜΩΡΑ 6-7 ΜΗΝΩΝ Κ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΝΕΑΚΙΑ Κ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΑΡΟ ΟΜΩΣ ΣΤΕΙΛΤΗΣ ΠΜ ΑΝ ΘΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπίζοντας παντα οτι δεν θα χρειαστεί να παω στην Παρο , γιατι αυτο θα συμβαίνει πως θα εχει καύσωνα :(

Ααααν πάω λιπών σίγουρα θα σας το πω και θα φροντίσω να συναντήσω και την Βίκυ :P

Ο άντρας μου το λεει "φασολάκι" :lol:

Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα για τα παιδιά σας , ευχαριστώ πολύ :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΕΛΕΓΑ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΓΙΓΑΝΤΑΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΥΣΩΝΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΣΥ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΨΗΘΗΚΑ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΕΦΟΣΟΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΟΛΥ ΠΑΚΕΤΟ ΕΦΑΓΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΖΟΥΣΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε φιλεναδες :?: Εγω χαλια :evil::evil::evil: δεν θα πιστεψετε τι επαθα η ξανθια :evil::evil::evil: ειπα το πρωι να ασχοληθω με την κηπουρικη μιας καιεφτιαξε ο καιρος και προσπαθουσα να κοψω το πανω μερος μιας πλαστικης γλαστρας με ενα μαχαιρι για να χωρεσει μεσα σε ενα κασπο που πηρα απο το ΙΚΕΑ [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] και φυσικα μου φευγει το μαχαρι και καρφωνεται στον καρπο μου :mrgreen::mrgreen::mrgreen: να τρεχει το αιμα ποταμι,η μικρη που ηταν διπλα μου με κοιτουσε σιωπηλη και ολο απορια :(:( τελικα πηγαμε αφησαμε τη μικρη στη μανα μου και μετα πηγα και κονομισα 5 ραμματα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τι το θελα πρωι-πρωι :?: Καλα μπηκα στο μαμμμυ για κους-κους,αλλα που εισασταν κακουργες :?: Το εριξα στις γλαστρες και οριστε τι επαθα :lol::lol: Αφου δεν το εχω :lol::lol::lol: Τι τα θελω :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατα τ'αλλα καλα :mrgreen::mrgreen: η Δημητρουλα ξυπνησε στις 7.45,δεν αλλαζει ωραριο το Σ/Κ δυστυχως :mrgreen: τ ρα την ξυπναω καθημερινα στις 7.00 για να την θηλασω γιατι κουραστηκα με το θηλαστρο οποτε εχουμε υιοθετησει νεο ωραριο 9.30-7.00!!!!

Συμπεθερα :ymapplause::ymapplause::ymapplause: απο που πηρες νυφικο :?: Τελεια :D:D με το καλο :D:D:D

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωστην ορνελλα!

χαρα μου πραγματικα λυπαμαι για την ατυχια!!!!ρΑμματα?? οταν ημουν εγκυος στον 8ο εσφαζα ενα καρπουζι ημερησιως ,κ μια μερα μου ξεφευγει το μαχαιρι κ αντι να παει στην κοιλια ευτυχως μου εκοψε το δαχτυλο καθετως στα 2 !μαζι με νυχι! σα διχαλωτη γλωσσα φιδιου.(χαχαχα,το ευτυχως μαρεσει!!πολυ σπλατερ γιναμε!) ναι επιτελους πηρα το επιδομα,κ αυτο επειδη εκανα φυσιολογικο τοκετο κ καλα κ οτι δε χρειαστηκε να μου δωσουν νοσηλεια.ο εργοδοτης δινει επιδομα γαμου,αλλα παιδιου οταν κ αν γυρισω.

κατερινα ασε τον ανθρωπο να πει μια κουβεντα! αλλωστε οπως ειπες ειναι πολυ καλουλης.αν κ υποσχεθηκες λεπτομεριες μαλλον απο προυγουμενες επιλογες κ εγω ως αλλη παναγιωταρεα το θυμαμαι! επεισης η καθολικουλα συντομα θα σου πιει το αιμα,κ καλα θα κανει γιατι ειναι πανεξυπνο το παιδι!!κουνημα για υπνο,κολλητα στο κρεβατι,κ υπνος στο κρεβατι?οτι καλυτερο για τη μικρη!

κατερινα,οσο αφορα τις ποσοτητες το βραδυ επειδη εχει σκασει στο φαι,πινει 180 κ το πρωι 200-270.

μετραει το συνολο το οποιο σαυτους τουσ μηνες θα πρεπει ναναι απο 100 μλ/κιλο βαρους,κ πανω.αλλα μιλαμε για συνολο ροφων ,κ των πολτοποιημενων.συμφωνα με το γιατρο παντα.

εγω ξεκινησα πολυ αυστηρα θα ελεγα :roll::oops: ως συνγκεσταπιτισσα μαζι με τη χαρα!

ουφ,ξανασυναχωθηκε το δικο μου...εκει που ηταν ατρωτο...μονο ορο κ ρουφιχτηρι βαζετε σε αναλογη περιπτωση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδα μου δοκιμασες νυφικο!!!!!!!!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ,ΘΑΣΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΙΣΑΙ Κ ΑΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗ ΣΩΜΑΤΑΡΑ!!!!

ΘΑ ΔΩ Κ ΕΓΩ ΣΤΟ ΝΕΡΑΙΔΟΡΑΜΑ ΝΑ ΨΑΞΩ.Κ ΑΠΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΕ ΧΡΕΩΝΕΙ ΧΩΡΙΑ ΤΗΝ ΕΚΤΥΠΩΣΗ???ΚΑΛΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Εχθές είχαμε πάρτυ για τη Στελλίτσα μου!Την Παρασκευή ήρθε ο αντρούλης μου κι εχθές περάσαμε τέλεια.Ήρθαν και οι φίλοι μου που τους είχα χάσει.Περάσαμε φοβερα.Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές.

Ρε Χαρουλίτα,τι έπαθες βρε κοριτσάκι μου;Περαστικά και γρήγορα να'ναι.

Τα παιδιά στο σχολείο μου έβαλαν μία ψεύτικη αράχνη στο συρτάρι μου,αλλά μου το σφύριξε ένα κοριτσάκι κι έτσι τη γλίτωσα.Ευτυχώς γιατί θα πάθαινα ανακοπή καρδιάς :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαγδούλα,μπράβο με το νυφικό κοριτσάκι μου!Άντε η ώρα η καλή :):):)

Κατερινούλα,περαστικά.Πρόσεχε αυτά που κάνεις με την Καθολικούλα,γιατί δε θα τη γλιτώσεις και θα κακομάθει και μετά θα έχεις πρόβλημα.

Μητσάκο,να χαίρεσαι την αδερφούλα σου! :D:D

Ελενάκι κι εγώ 18 Ιουνίου μάλλον θα την κάνω τη βάφτιση. :D:D

Όρνέλλα,κατ'αρχήν έχεις καταπληκτικό όνομα.Δεύτερον,καλώς ήρθες στο υπέροχο παρεάκι μας.Να έρθει με το καλό το μωράκι σου στον κόσμο και να ξέρεις ότι είσαι ευπρόσδεκτη και θα είμαστε πάντα στη διάθεση σου.Εγώ είμαι η Κατερίνα κι έχω ένα μωράκι 7 μηνών και άλλο ένα κοριτσάκι 2 χρονών.

Δε θυμάμαι τι άλλο!!! :oops::oops::oops:

Ακούστε τώρα,άλλαξε το θέμα της βάφτισης.Θα είναι η φραουλίτσα.Και η πλάκα είναι ότι από όταν γέννησα σχεδόν η νύφη μου φώναζε την μπέμπα μου φραουλίτσα.Μπήκαμε στο evendi που έχει φανταστικά πράγματα και πήραμε ιδέες.Ρίξτε μια ματιά.Ενθουσιάστηκα πάρα πολύ.Πρέπει να χάσω την κοιλιά που έχει απομείνει. :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλημερα!!!Δεν εχω διαβασει ολα σας τα νεα θα προσπαθησω να το κανω μετα!!!Σημερα εχω γενεθλια, γινομαι 34 αλλα καθολου δεν με νοιαζει γιατι εχω τον μπομπιρακο μου!!!Δεν υπαρχει και τουρτα σε εικονιδιο να σας στειλω κερασμα!!!Πολλα φιλια θα επανερθω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ 5 ΡΑΜΜΑΤΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΝΥΦΟΥΛΑΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ 9 ΜΕΤΑ 5 ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΑΜΕ 9 ΜΑΜ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 11 ΠΑΛΙ ΝΑΝΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΝΑΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΤΟ 5 ΔΕ ΚΟΒΕΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ 5 ΛΕΠΤΑ ΜΟΝΟ ΒΥΖΑΚΙ.ΝΥΦΙΚΟ ΘΑ ΡΑΨΕΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΠΕ ΘΑ ΤΟ ΝΟΙΚΙΑΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟΣ ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕΤΑ.ΜΕ 1100 ΜΙΛΑΜΕ ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΚΕΝΤΗΜΕΝΟ ΔΙΑΦΑΝΟ ΜΠΟΥΣΤΟ ΜΕ ΣΒΑΡΟΦΣΚΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΙΑ ΦΟΥΣΤΑ ΤΟΥΡΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ 2Η ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΧΟΡΟ ΠΕΠΛΟ ΓΑΝΤΙΑ ΣΤΕΜΜΑ 2 ΠΑΡΑΝΥΦΑΚΙΑ ΠΟΛΥ ΚΕΝΤΗΜΑ ΓΕΝΙΚΑ ΜΟΝΟ ΤΟΣΑ ΛΙΓΑ ΛΕΦΤΑ.ΡΕ ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΙΟ ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΟ ΦΡΑΟΥΛΑ ΤΕΛΕΙΟΟΟ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΩ ΑΠΟ ΟΛΑ.ΤΕΛΕΙΟ!ΜΙΤΣΑΚΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΛΟΓΑΚΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΩΡΑΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ.

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΤΟ ΦΩΤΕΙΝΑΚΙ ΤΟ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ??/ΑΠΟΥΣΙΕΣ!ΕΜΕΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΑΚΤΙ 200 ΟΤΑΝ ΑΡΜΕΓΟΜΑΙ ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΝΤΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΩΡΑ Κ ΒΑΛΕ :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΙΔΟΝΙ ΧΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :x:x:x:x:x:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκιδουλα χρονια πολλα να τα 100στησεις οτι επιθυμεις να το αποκτησεις!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

χαρουλιτα περαστικα κοριτσαρα μου!!!

φουφουκα χαιρομε που περασατε καλα!!

μαγδουλα με το καλο κοριτσαρα μου θα εισαι μια κουκλιτσα!!!!!

δεν θυμαμε τη διαβασα...εχω και τα νευρα μου σημερα...

ο μικρος ειναι μεσα στη γρινα δεν ξερω γιατι... :(:( μακαρι ναναι κανενα δοντακι κ να ηρεμησει συντομα....πηγενα να το ακουμπησω και εκλεγε με ενα παραπονο ο γλυκος μου :(:(:( τον λυπηθηκα...

πολλα φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,μανούλες!Τι κάνετε σήμερα;Ρουλάκι,χρόνια πολλά κοριτσάρα μου,να τα εκατοστήσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαγδούλα,μπράβο που σου άρεσει το νυφικό.Πολύ σημαντικό.

Βικουλίνι μου,μακάρι να είναι δόντι να ηρεμήσει ο καημενούλης.

Ρε παιδιά εγώ δεν έχω άλλες απαιτήσεις από το παιδί μου να σας πω γιατί.Όταν η Στέλλα μου ήταν σε αυτή την ηλικία και λίγο μεγαλύτερη επινε γάλα στις 9 μετά στις 12 και μετά ξύπναγα εγώ και της έδινα στις 7 το πρωί.Αν κάποια φορά δεν ξύπναγα 99% θα ξύπναγε και θα γκρίνιαζε.Βέβαια,στην αρχή δεν έτρωγε και πολύ φαγάκι.Η μπέμπα το τελευταίο το πίνει 9-10.Μέσα σε αυτό το διάστημα.Όσες φορές έχω δοκιμάσει να της δώσω 12(όταν ήταν πιο μικρή) δεν το έπινε και ίσα ίσα που ξύπναγε πιο πολλές φορές τη νύχτα.Έτσι τώρα ξυπνάει γύρω στις 5:30-6:00 να φάει.Είμαι ευχαριστημένη,γιατί κοιμάται περίπου 8 ώρες συνεχόμενα,εκτός από κανα δυο φορές που θα ξυπνήσει για 1 δευτερόλεπτο για πιπίλα κι αυτό όχι πάντα.Όταν τάιζα τη Στέλλα στις 12 τελευταίο γεύμα,στην αρχή μου φαινότανε λουκούμι,γιατί μέχρι να τη βάλω σε πρόγραμμα ήμουν εβδομάδες ολόκληρες άυπνη.Όταν όμως πέρασε ο καιρός "μαλώναμε" με τον άντρα μου για το ποιος θα μείνει ξύπνιος να της το δώσει.Έτσι θα ήμουν αχάριστη αν έλεγα ότι έχω παράπονο.Εν τω μεταξύ η Στέλλα το έκοψε αυτό το γεύμα των 12 3 μέρες πριν γεννήσω.θα σκέφτηκε,ας κοιμηθεί λίγο η μαμά μου,γιατί την περιμένουν πάλι ξενύχτια :lol::lol::lol:

Αυτά.Δε βλέπω καμμία μέσα.Αποχωρώ λοιπόν.Φιλάκιαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες :) θα ειμαι συντομη γιατι νυσταζω :oops::oops:

Ρουλακι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΤΟΥΡΤΑ ΠΑΛΙΟΤΣΙΓΚΟΥΝΑ [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] ΟΡΙΣΤΕ,να φτασει για ολες :-p:-p

Συμπεθερα,γενικα εχω καταλαβει οτι εισαι καλοβουλη και καλοπροαιρετη,θα σου πω αλλη φορα απο που,αλλα τωρα με το νυφικο επιβεβαιωθηκα :!::!: Το 1ο,στο 1ο μαγαζι :o:o μπραβο ρε εσυ :!::!: εγω ειχα φαει ολη την Αθηνα και ολα μου ξυνιζανε :oops::oops: εμ,δεν βγαινουν τυχαια τα ονοματα :lol::lol: αλλα εσυ οτι και να φορεσεις θα εισαι Θεα :!::!::!: και θα σε περιμενουν και 2 αντρες στην εκκλησια τυχερη ;) Αχ!συγκινηθηκα παλι :)

Φιλια σε ολες,παρουσες και απουσες :!: Αυριο θα μεινω στο πατρικο μου ,οποτε τα λεμε Τεταρτη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες!!!τι κανετε;;;;;;;

εγω χτες ημουν στο τρεξιμο πηγα να παρω μια προσφορα για ενα μαγαζι για το τραπεζι της βαπτισης...μου ειπαν τη τιμη τη φτανω ως εκει που θελω εγω αναλογα τη θα παρω απο πιατα...20 -23-26 ευρω αλλα τα ποτα ειναι εξτρα και αυτο δεν μαρεσει γιατι θα ξεφυγουμε πολυ...απο την αλλη ρωτησα κ στο μαγαζι που ειχαμε κανει τη βαπτιση της μικρης κ μου ειπαν 23 ε με τα ποτα ολα...και νομιζω οτι συμφερει καλυτερα...δεν ξερω ζω σε ενα τρελο αγχος...πρεπει να ξεκινισω να δω για προσκλητηρια εδω μηπως γλιτωσω το ταξιδι τα εξοδα δηλαδη και με τα παιδια ειναι δυσκολο να τρεχω απο δω και απο κει...ταχω φτυσει!!

χαρουλιτα πως ειναι το χερι σου;;

φουφουκα φωτεινουλα μιτσακο μαγδουλα ρουλα σταυρουλα και οποια ξεχναω φιλια πολλααααααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεεεεεεεεεεεραααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!! κουκιδακι ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ [smilie=occasion13.gif]

Φουφου ειναι ηδη κακομαθημενη :lol: αλλα δεν αλλαζω με τιποτα οταν βλεπει ονειρα και βλεπει πολυ συχνα...να της απλωνω το χερι μου και να μου το κλεινει με τα 2 της χερακια και να λεει ενα μμμμμ και να ξανακοιμαται ησυχη!!!!!! οπως επισεις οταν βλεπω εγω ασχημα ονειρα παλι της δινω το χερι μου και το κραταει!!! δεν κουνιεται οσες ωρες μου κραταει το χερι!!!

Βικουλινι εμενα ξεχασες ;)

Χαρααααααα !!!!! η φωτεινη που ειναι???? πριγκιπισα ο Ορεστακος τι κανει???? Μαγδουλα θα εισαι μια κουκλα!!!!!!

Λοιπον τα δικα μου νεα τωρα.....

χθες πηγαμε για εμβολιο!! ηταν η πρωτη φορα που δεν εβγαλε αχνα το καιμενο....ισα ισα που εκανε και ναζακια στον γιατρουλι της :lol: ειναι 63.5 υψος....και 5850!!!! τσιλιβιθρακι ειναι ακομα :lol::lol: επισεις του ειπα οτι τωρα ξυπναει ποιο συχνα το βραδυ και μου ειπε να παρω το novalac μετα λεει αστο καλυτερα να μην πλεκεις παλι με φαρμακεια παρε το ναν που ειναι στα σουπερ μαρκετ.....εγω του λεω προτειμω το Humana γιατι ειναι ποιο χορταστικο και οταν το επινε ξυπνουσε μονο μια φορα στις 4-5!!!!! και λεει παρτο αμα θες ...αλλα ειναι 15 ευρω!!!!.....σημερα λοιπον το εψαξα λιγο πηρα τηλ στην τυχη ενα φαρμακειο που ειναι εδω ποιο κατω και ποσο το ειχε????? 9.70!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! λεω ειστε σιγουρη???? γιατι παλια το επερνα 15 ευρω!! λεει τα αλλα φαρμακεια 15 το εχουνε εμεις το εχουμε 9.70!! ενοειται οτι ετρεξα και το πηρα και ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι ειναι πολυ καλο γαλα!!!

ΧΘες οταν ηρθαμε απο τον γιατρο (ααα ξεχασα να σας πω οτι το Καθολικακι υποφερει απο δυσκοιλιοτητα) σφιγγοτανε το καιμενο μια ωρα και μετα κοριτσια βαζει κατι κλαματα...... :cry: μαυρισε η ψυχη μου!!! ειχε πααααρα πολυ καιρο να κλαψει ετσι....της ανοιγω την πανα και ειχε ενα σκατουλακι πετρα!!!! αρκετα μεγαλο μπορω να πω ....της εκανα χορτοσουπιτσα και εστρωσε μετα....

της πηρα μπισκοτακια nutricia να τα βαλω στα φρουτα μιπως και τα φαει αλλα που???? ειναι πολυ πονηρη και το καταλαβε!! :x της πηρα και quaker να τα δοκιμασουμε..πηρα και γιαουρτακι αλλα δεν της αρεσε μου ειπε ο αντρας μου που της το εδωσε χθες το απογευμα!!!.....

μμμμμμμ τι αλλο??? για πειτε μου πως ντυνεται τα μωρακια σας για νανι???? εγω της βαζω κοντομανικο εσωρουχο μπλουζα λεπτη μακρυ μανικι απ εξω...κολαν και καλτσακια ...και μια κουβερτουλα φλιζ.....αλλα νομιζω οτι ζεστενεται τα βραδια!! βρε μιπως και ξυπναει γιαυτο?????? δεν ξερω!!!

χθες ειχαμε στο jumbo και γ**ω την πελατεια!!! ΕΒΡΑΙΟΥΣ!!!!!!!!! μου το λεγανε και δεν το πιστευα...το εζησα χθες.....25 λεπτα με το ρολοι να με ρωταει ενα ζευγαρι ποσο κανει καθε τι που ειχανε στο καροτσι ..και μετα να συνεδριαζουν αν θα το παρουν η οχι....οι περισσοτεροι δεν ξερουν και αγγλικα και αντε να συνενοηθεις!!!! ειχα μια 10μετρη ουρα να περιμενει και τους βριζανε ολοι!!! χαρας την υπομονη σου κοπελα μου μου ελεγαν η καταρα της γης!!! η αχρηστη φαρα...και αλλα κοσμηκα επιθετα τους στολιζαν!!!!....μετα τους εδινα τα ρεστα και τα κοιτουσανε αλλα 5 λεπτα μαζι με την αποδειξη να δουνε αν ειναι σωστα!!!!!!!!.......

με επιασα πολυλογια σημερα αλλα βιαζομαι τωρα και δεν προλαβαινω να γραψω αλλα ευτηχως για σας :lol::lol::lol: Το καθολικακι ειναι στην γιαγια της και εγω πρεπει να μαγειρεψω και να ετοιμαστω για δουλεια!!!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλημέρα!!Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!Στεναχωρήθηκα λιγάκι χθες γιατι ηθελα να παω με τον αντρουλη μου σε αυτο που σας ειχα πει με το spa και μου λεει δεν μπορω γιατι εχω δουλεια και οτι το πληρωσα ακριβα, αλλα μετα μου περασε, ηρθαν κατι φιλοι και εσβησα και κερακια!!!

Κατά τα άλλα μου περασε το κρυωμα αλλα εχει ο μικρος μου μυξες, σαν να εχει καταπιει το μπαλακι απο την σφυριχτρα κανει το ζουζουνακι μου και βαζουμε ορο, λιγο ρουφηχτηρι γιατι μου ειπαν οτι κανει ωτιτιδα (γιατρε-χαρουλιτα πες αν ευσταθει!) και πανω απο κατσαρολα που βραζει!

βικουλίνι εγω θα σε βοηθησω σε οτι θες για την βαφτιση!!!Θα σου γραψω στο τελος ενα μυνημα με διευθυνσεις να παρεις ιδεες!Νομίζω οτι εκει που σου ειπαν 23 ευρω με τα ποτα ειναι καλη τιμή!Και στην Τρίπολη τοσο εχουν!!!

κατερινακι κι εγω δεν τον εχω παει ακομα στο δωματιο του νιωθω μια ανασφαλεια, ασε που δεν εχω παρει ακομα ενδοεπικοινωνια ή καμερα, αλλα σε λιγο θα τον παω!!βεβαια ολη την ημερα τον εχω στην κουνια του στο δωματιο του για να το συνηθιζει και διπλα μου τον βαζω σε παρκοκρεββατο!!!Βρε τι περασες χθες με τους εβραιους!!!μινιον η καθολικούλα, δεν θα ταλαιπωριεται μετα με διαιτες η τυχερουλα!!!

μαγδουλα με το καλό ο γαμος!!!το νυφικο σου ακουγεται πολυ ωραιο!!!καλα οτι θα εισαι θεα ειναι δεδομενο και φυσικα πρειμενουμε φωτογραφιες, ναι???

χαρουλιτα μου τι επαθες μωρε???ακου πεντε ραμματα!!εγω θα ειχα μεινει εκει απο καρδια μολις θα εβλεπα το αιμα!!!περσατικα και σταματα με τις κηπουρικες!!!!

foufou πολυ μου αρεσει η φραουλιτσα και υπαρχουν και πολλα πραγματα για στολισμο και μπουμπουνιερες!!!

ορνελλα καλως ηρθες στην παρεα μας και με το καλο το μπεμπε σου!!! να ερθουμε κι εμεις στην Παρο να σου κραταμε παρεα και να δουμε και την βικυ??? :P:P:P

σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια πολλα φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινι και οποιο αλλο κοριτσακι θελει να χαζεψει σου γραφω απο κατω sites για να παρεις ιδεες και μπορεις να παραγγείλεις και σε μερικα και να στα φερουν σπιτι σου!!

http://www.an-agapas.gr/

http://www.magikesstigmes.gr/

www.happyhippie.gr

www.lali.gr

www.mpomponieracenter.gr

http://dory.gr

http://www.veryniceday.gr

http://www.narlis.gr (εχει πολυ καλες τιμες σε μπομπονιερες)

www.parisis.com.gr/

www.boutlas.com/

Γενικά οτι θεμα εχεις σκεφτει βαλτο στο google και θα σου βγαλει πολλα καταστηματα που θα το εχουν αλλα πες μου κι εμενα αν εχω δει κατι να σου τα βρω!!!Καλο ψαξιμο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...