Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΕΣΕΙΣ?ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΧΕΙ ΠΕΣΕΙ Η ΜΕΣΗ ΕΧΕΙ ΒΑΡΥΝΕΙ Ο ΑΤΙΜΟΣ! :shock::shock:

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ?

ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΤΣΑΡΚΑ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ Κ ΚΑΡΟΤΣΑΔΑ ΑΨΟΓΑ ΧΤΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΠΙΤΙΑΣΑΜΕ. :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α,έτσι εξηγείται γιατί με ρωτάτε τελικα αν αδιαθέτησα.Δε δημοσιεύθηκε όλο το μήνυμα που σας έγραφα :evil::evil::evil::evil::evil:

Έγραφα "κορίτσια,...........αδιαθέτησα.Σας την έσκασα ε;Άλλα αποτελέσματα περιμένατε".Και τελικά ναι αδιαθέτησα την ημέρα των γενεθλίων μου.

Κατερινάκι,μη δίνεις σημασία.Εγώ σου έχω ξαναπεί ότι το όνομα της Καθολικούλας μου αρέσει πάρα πολύ και είναι πολύ πρωτότυπο.Επίσης,σημασία έχει για ποιο λόγο δίνουμε το συγκεκριμενο όνομα στο κάθε μωράκι.Έχει την αξία του.Ας πούμε εγώ που θα βγάλω τη μανούλα μου μου φαίνεται το ωραιότερο όνομα του κόσμου :D:D:D:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινιώ μου,τέλεια η φώτο με το νυφικό.Κουκλίτσα,κουκλίτσα.Δε σχολιάζω βέβαια το Καθολικάκι.Τα λόγια είναι περιττά :D:D:D

Κι εγώ συγκινούμαι παιδιά.Πέρυσι στα πρώτα γενέθλια της Στελλίτσας μόλις ξεκινήσαμε να τραγουδάμε για την τούρτα έβαλα τα κλάματα.Ελπίζω να μη συμβεί το ίδιο και φέτος :lol::lol::lol: Εν τω μεταξύ μου κάνει ο αδερφός μου μετά:Έλα Κατερίνα,σταμάτα να κλαις.Την κλείσαμε την κάμερα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινούλα,εγω τεστ παπ έκανα λίγο πριν τα Χριστούγεννα.

Κατερινάκι,είναι πολύ ωραίο να μιλάς έτσι για τον άνθρωπό σου και να θεωρείς ότι έχεις την τέλεια οικογένεια.Θα τσακωθούμε όμως γιατί τον πιο τέλειο άντρα τον έχω εγώ :lol::lol::lol: Φυσικά αστειεύομαι η καθεμία τον βλέπει έτσι με τα δικά της μάτια.Μακάρι να νιώθουν όλες οι κοπέλες τόσο ευτυχισμένες. :):):) Όσο για το δάνει.Πες ήδη το έχει εγκριθεί.Να σκέφτεσαι αισιόδοξα.Πάντως έχω ξανακούσει περίοδο και εγκυμοσύνη μαζί.Η μαμά μου θήλαζε τον αδερφό μου κι έτσι δεν είχε περίοδο.Κάποια στιγμή λοιπόν(όταν ο αδερφός μου ήταν 7 μηνών),πήγε η μαμά μου στο γιατρό ο οποίος της είπε ότι σε 2 μήνες γεννάει.Ήταν έγκυος στον άλλο μου αδερφό και δεν ήξερε τίποτα :lol::lol::lol: Λίγο η πρησμένη κοιλιά από την εγκυμοσύνη,λόγω οι συσπάσεις της μήτρας λόγω θηλασμού,χαμπάρι δεν είχε πάρει. :lol::lol:

Εγώ στο γάμο μου ήμουν έγκυος.Στην αρχή είχα αγχος μη ζαλιστώ και τέτοια.Μετά όμως χόρευα όλη την ώρα.Ο μπαμπάκας μου μου έβαζε χέρι αλλά εγώ τίποτα.Στο τέλος έβαζε τον πεθερό μου να μου λέει να κάτσω κάτω αλλά ούτε αυτόν άκουγα. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδούλα,να χαίρεσαι το αντρούλη σου!Κι εμάς έσκασε το πρώτο μας δοντάκι και τώρα είναι στο δρόμο και το δεύτερο :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Πολύ σωστά καταλάβατε είχε έρθει ο αντρούλης και γι'αυτό έλειπα.Τώρα ταξιδεύει το καμάρι μου.Θα έρθει πρώτα ο Θεός και το άλλο σ/κ ,γιατί έχουμε τα γενέθλια της Στελλίτσας μου.Την Παρασκευή έχει γενέθλια και θα τα κάνουμε το Σάββατο :D:D:D

Έλα ρε Μητσάκο,περαστικά ρε συ!!!!!!!!!!Πάλι καλά που λείπει ο μπεμπουλίνος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστό αυτό,Μητσάκο!Χρειαζόμαστε χρόνο και για άλλα πράγματα.Φροντίζουμε τους άντρες μας και με έμμεσο τρόπο,όταν δηλαδή περιποιούμαστε τον εαυτό μας.Όσο για το νερό.Κι εμένα δε θα έλεγα ότι πίνει τρελλές ποσότητες νερού :roll::roll::roll:

Ελενάκι,καλορίζικα τα δοντακια!!!! :):):):):) Γιατί έχεις τα ψυχολογικά σου καλέ;Μήπως είναι η άνοιξη;Εμένα που και πού με μελαγχολεί,επειδή θέλω να κάνω πολλά και δεν μπορώ.

Κατερινάκι,εδώ είμαι και είμαι καλά :lol::lol::lol:

Εμένα παιδιά ξύπναγε ο άντρας μου για πιπιλίτσες και τέτοια,μόνο μία ή δύο φορές σηκώθηκα για πιπίλα και στις 5 την τάισε εκείνος.Κοιμήθηκα μέχρι τις 10 με το καινούργιο,αλλά ξεκουράστηκα.ΜΟυ το είπε και ο αντρούλης μου ότι το ευχαριστήθηκε που κοιμήθηκα τόσο πολύ και ξεκουράστηκα.

Κι εμένα κάτι φάσεις γκρινιάζε.Ή θα την πάρω όμως μισό λεπτό αγκαλίτσα και θα κοιμηθεί ή θα θέλει συμπλήρωμα γαλατάκι.Παιδιά είναι τώρα τρία βράδια που το βράδυ πριν κοιμηθεί πίνει 270 μλ γάλα :o:o:o

Αν δω όμως ότι κλαίει χωρίς λόγο την αφήνω και σταματάει μετά από λίγο από μόνη της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν,ακούστε τώρα νέα.Ο αδερφός γενικά ψάχνεται στο ίντερνετ με προσφορές παντός τύπου.Έτσι πέτυχε μία προσφορά για πάρτυ.Να σας πω ότι προβληματιζόμουν για το τι θα κάνω στα γενέθλια της Στελλίνας μου,αφού πρέπει να κάνουμε οικονομίες στους καιρούς που ζούμε.Έτσι λοιπόν,έκλεισα μία προσφορα η οποία έχει ως εξής:30 τυροπιτάκια,30σπανακοπιτάκια,30λουκανικοπιτάκια,30 κις λωρές,30 κρουασανάκια ζαμπον τυρί,2 μπόμπες των 28 τεμαχίων η καθεμία και η τούρτα 2,5 κιλά.Όλα αυτά 77 ευρώ.Κανονικά είχαν 140,αλλά το κουπόνι είχε έκπτωση 45%.Πήγα το Σάββατο λοιπόν με τον αντρούλη και τα ζουζουνέλια να διαλέξουμε σχέδιο για τούρτα και μου είπε αυτή θα μου βγάλει προσφορά και για τη βάφτιση.Εάν είμαι ευχαριστημένη από φαγητά και τιμή θα το κάνω σπίτι μου και θα είναι μια χαρά γιατί και για τη βάφτιση προβληματιζόμουν.λόγω οικονομικών φυσικά.Όσο για το σχέδιο της τούρτας είναι Patty.Βλέπαμε μπάρμπι βλέπαμε μίνι και τελικά καταλήξαμε στην πάττυ.Το ήθελε και η Στέλλα,αλλά θα είναι εδώ και οι ανηψιέςμου που τους αρέσει.Βέβαια,αν δεν άρεσε στο Στελλί μου δε θα τη διάλεγα.Ήταν η τελευταία της απόφαση. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε τρελλοκοριτσα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Εγω ελιωσα :evil::evil::evil: μην ακουσω να μιλατε για βραδινο υπνο :evil::evil: αρχισα τις γενικες εφημεριες και θυμηθηκα τα μεγαλεια,που με ξυπνουσε το κοριτσακι μου να φαει :x:x:x τωρα δεν κοιμαμαι καν :((:((:((:((:((:(( απο το πρωι χθες που ξεκινησα,εκανα 1 διαλειμμα το μεσημερι για μιση ωρα να φαω,ενα στις 9 το βραδυ για να αντλησω και ενα στις 4.30 το πρωι για να φαω :o:o:o υπνος :?::?::?::?: που τετοια χαρα :((:((:((:((:((:((:((:((:((:(( ξαπλωσα απο τις 5 μεχρι τις 6 :evil::evil::evil: και μετα σπιτι που μας περιμενε η μπεμπα ορεξατη :lol::lol::lol::lol: σημειωτεον οτι εφημερευε και ο αντρας μου :lol::lol::lol: παλι καλα που κοιμηθηκαμε ενα 3ωρο το μεσημερι #:-s#:-s#:-s#:-s#:-s ειπατε κατι,υπναρουδες :?::?::?::?::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε Χαρουλίτα!Είσαι φοβερή.Όποιος νοσηλεύεται στο νοσοκομείο που δουλεύεις,θα κοιμάται ήσυχος :lol::lol::lol: Πότε ξαναέχεις τώρα εφημερία;Στο ίδιο νοσοκομείο είσαι με τον άντρα σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θα σχολισασω αναλυτικα γιατι εχω χασει επεισοδια,αν και τα εχω διαβασει ολα,αλλα απο την αλλη εβδομαδα θα επανελθω δριμυτερη γιατι αυτον τον μηνα εχω καλυτερο προγραμμα :D:D:D

Να σας πω μονο,οτι εκτος απο μενα και το υπολοιπο σοι "φευγα"ειναι :lol::lol::lol: τελικα οντως ειχε βγει τι δοντι :lol::lol::lol: η αδελφη μου και η μανα μου κουκορουκου :lol::lol::lol:

Τωρα που ειπα για σοι,,,,ρε Φωτεινη πλακα μας κανεις με το σοι σου και τα ονοματα :lol::lol::lol: αυτο δεν ειναι οικογενεια :o:o:o ειναι η οικογενεια adams :-p Kωστας,Μαρια,Ελενη......δεν παιζουνε,ε :?: εσυ πως και τη γλυτωσες :o:o:o σχετικα με το ΠΑΠ ειχα κλεισει και μου ηλθε περιοδος :lol::lol::lol: εχω ραντεβου5/4 αν δεν αδιαθετησω παλι :?:?:?

Φουφουκα,ελα ρε.....και ελεγα οτι θα εχουμε νινι :lol::lol::lol: τελεια ακουγεται η προσφορα ;)

Συμπεθερα,χρονια πολλα :!::!::!: να χαιρεσαι τον συμπεθερο :!::!::!: μεγαλωνει ο γαμβρος μου ε :?:

Μιτσακο,περαστικα :!: ελιωσα στο γελιο με τον δικο σου :lol::lol::lol: ειναι μικρομπαμπας ο κακομοιρης :lol::lol: στο ειπα μοιαζετε πολυ με την αδελφη μου και τον γαμρο μου :o:o οχι οτι ειναι καλο αυτο δηλαδη =))=))=))=))=))=))=))

Ελενα και Βικυ :!::!: τι παθατε παλι ευαισθητουλες μου :?: ο καιρος φτιαχνει :!: ΑΝΕΒΕΙΤΕ :!::!::!::!:

Κατερινακι,ακουγεσαι πολυ ευτυχισμενη :D:D μπραβο ρε κοριτσι,να σας πανε ολα τελεια :!: φαινεσται και εσεις μικροι απο τις φωτο και χαιρομαι οταν ακουω τετοια ζευγαρια :D

Ρουλα,σε πειραξαν τα ξυδια και χαθηκες :lol::lol:

Μ'αρεσει που δεν θα σχολιαζα αναλυτικα :o:o:o:o τι πολυλογια θεεε μου :o:o:o μου λειψατε μωρε :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουφουκακι μου,sorry δεν ειχα φυγει,εγραφα :oops:

Σταυρουλα,μονο σε εσενα δεν εγραψα :oops: τωρα με τη δουλεια σε θυμαμαι συχνα :!: απορω πως τα καταφερες που ξεκινησες και τοσο νωριτερα εσυ :?:

Δεν δουλευουμε στο ιδιο νοσοκομειο και μου κακοφαινεται γιατι μεχρι τωρα δουλευαμε συνεχει μαζι :( τεσπα :!: αντε καληνυχτα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσουδες!!τι κανετε;;;;

χαρουλιτα καλα κουραγια!!

φουφουκα τελεια η προσφορα!

μαγδακι να χαιρεσε τον αντρα σου αν και καθυστερημενα!

μιτσακο πως εισαι;

συμπεθερα ολα καλα;;;

ρουλακι που χαθηκες;

σταυρουλα πως τα πας;;;

ελενακι ελα να κανουμε παρεα και εγω εχω εχω μεγαλες ακεφιες παλι....

οχι οχι δεν κανω δουλειες ουτε αυτο δεν εχω ορεξη να κανω...

ελπιζω ολες καλα φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες.

Πως ήταν το τριήμερο; Έχω να καταγγείλω όλους αυτούς που λένε ότι οι γιοι έχουν αδυναμία στη μανούλα :evil::evil::evil: Ο δικός μου 3 μέρες τώρα ούτε να με φτύσει :evil: Έπαθε μπαμπακίτιδα!! Δεν ήθελε λεπτό να κατέβει από πάνω του. Το μαναράκι μου του λείπει και είπε να πάρει μια γερή δόση. Εντωμεταξύ ο άντρας μου τα έπαιξε με τόσες ώρες παιχνίδι και σήκωμα του μικρού και εγώ η καλή του είπα είδες τι τραβάω κάθε μέρα! :lol:

Κατα τ'αλλα ξεκινήσαμε την μπανάνα και τα κακά μας πια είναι τόσο "μυρωδάτα" :?:?:?

Χτες ήθελα να δείρω και την πεθερά μου. Εντάξει, μπορεί να είμαι εγώ η παράξενη αλλά δυο ώρες που ήταν χτες εδώ από όλα τα πραγματάκια που θα μπορούσε να μαθαίνει στο μωρό τι προτίμησε λέτε; Το "ντα", και όλη την ώρα άκουγες "κάνε ντα τον μπαμπά", "ντα το παιχνίδι" κλπ. Δηλαδη έλεος πια. Για να μην αναφέρω το γεγονός ότι ποτέ μέχρι σήμερα δεν έχει φωνάξει το μωρό με το όνομα του, αφού ποτέ δεν το χώνεψε που δεν βγάλαμε τον άντρα της. Ποια, αυτή που μια φωτογραφία του συγχωρεμένου δεν έχει στο σπίτι της; Ουφ, τα είπα και ξαλάφρωσα.

Παω να διαβάσω και εσάς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα πως πάει ο ύπνος της Καθολικούλας; Αυτο που θα της δωσεις (μαξιλαράκι,πανακι, κουκλακι) να το βάλεις για μια μέρα πάνω σου, μέσα από την μπλουζα σου για να πάρει τη μυρωδιά σου και έτσι θα το δεχτεί καλύτερα η μικρή αφού θα μυρίζει μανούλα.

Βίκυ πως πάνε τα κέφια; καλέ τώρα που το θυμήθηκα εσείς δεν είναι να κάνετε βάπτιση τον Απρίλη ή λάθος θυμάμαι; Και τώρα που είπα για βάπτιση θυμήθηκα την λετιτσια, τι να γίνεται αυτή η ψυχή;ξέμεινε στο Παρίσι;

Μάγδα μεγεια το δοντάκι, άντε καλές μάσες τώρα. Με αρκετή καθυστέρηση να χαίρεσαι τον αντρούλη σου. Αν τα μπραουνις βγαίνουν καλά βάλε και εδώ την συνταγή.

Μήτση ελπίζω πλέον να έχεις αναρρώσει. Εδώ να δεις παλιμπαιδισμούς :twisted: την Παρασκευή ο άντρας μου έπαιζε με τρια ανιψάκια του wii και μου είχαν κάνει το κεφάλι κουδούνι από τις φωνές. Αφού έλεγε να φύγει ο ξάδελφος του και αυτός επέμενε να μείνουν λίγο ακόμα για να παίξει με τους μικρούς. :evil::evil::evil::evil: Από τωρα ξερω τι με περιμενει μόλις μεγαλωσει ο μικρός μου

Έλενα καλορίζικα τα δοντάκια και σε εσάς. Πως πάει η διάθεση;

Σταυρούλα μακάρι να υπήρχαν και άλλα τριήμερα να κοιμόσουν λίγο παραπάνω και εσύ. Πάντως έρχεται Πάσχα και νομίζω θα τον απολαύσεις λιγάκι τον ύπνο ;)

Καλά μωρή Φουφού μας έχεις τόσες μέρες στη αγωνία και εσύ αδιαθέτησες πριν τόσες μέρες; Α μωρή τρελή :lol::lol::lol: Άλλη φορά κάνουμε προβολή μηνυματος να δουμε και τι γράψαμε!! Και εσείς δόντι;;;Μόνο ο δικός μου θα μείνει φαφούτης :cry::cry::cry: Καλορίζικο. Ωραία και η προσφορά για τα γενέθλια, και ξέρεις ε;αν περισσέψει τίποτα το κάνεις πακετάκι και το στέλνεις Ρόδο ;)

Χαρουλιτα μου τι τραβας και εσύ; Δεν θα αφησω καμια να ξαναπαραπονεθει για τον υπνο, θα τις μαλώνω εγώ. Τελικά θα κανεις λιγότερες εφημεριες λόγω μωρού; Ή το ξεχασε ο διευθυντης; Το προγραμμα ποιος το βγαζει; Είδες ονόματα εμείς; Εγω βγηκα Φωτεινη από τη γιαγια αν και ο μπαμπας ηθελε Αφροδιτη λόγω "αγάπης" προς την "πεθερούλα" του :lol::lol: Ααα ξεχασα και λόγω της δικής μου ομορφαδας :lol::lol::lol::lol::lol:

Τελικά όλες σχεδόν πήγατε ή θα πάτε για τεστ-παπ (εκτός από Μήτση που φοβάται :( ) οπότε πρέπει να το βάλω και εγώ στο πρόγραμμα. βαριεμαι την αποτρίχωση :x

Παω να ταΐσω μπανανούλα.

Τα ξαναλέμε

:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου!!!Δεν εχω διαβασει ολα σας τα νεα, θα το κανω αργοτερα και θα σας απαντησω!!Μπήκα να δώσω το παρόν, μην με ξεχασετε!!!Φιλια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινουλα ωραια πραγματα μαθενει η πεθερα στο παιδι βρε :twisted::twisted::twisted: αχ τα ιδια εκανε και η δικια μου πεθερα στη μικρη μια φορα στο τοσο που την εβλεπε(καλυτερα κιολας γιατι δεν προλαβενε να τα εμπεδωσει η μικρη :lol::lol: )και τα επερνα στο κρανιο με τις χωριατιες τους :lol::lol:

τη βαπτιση μαλλον Ιουνιο θα την κανουμε...αλλα περναει ο καιρος κ δεν εχω ψαξει για τιποτα...δεν εχω κεφι κ ορεξη καθολου...

ρουλακι τι κανεις;δεν σε ξεχναμε βρε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Κ ΚΟΛΑΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΡΟΤΣΑΔΑ 3 ΩΡΕΣ ΑΨΟΓΑ!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ Ο ΣΠΟΡΟΣ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΜΑ ΕΦΑΓΕ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΠΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΟΤΙ ΜΠΟΥΣΟΥΛΩΝΤΑΣ ΘΑ ΤΟ ΦΤΑΣΕΙ :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΛΙΓΑ ΛΙΓΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΡΑΦΑ ΚΑΤΕΒΑΤΑ Κ ΚΟΛΑΓΕ Κ ΤΑ ΧΑΝΑ.

ΚΟΥΚΙΔΑ ΚΑΛΕ ΔΕ ΣΕ ΞΕΧΝΑΜΕ..

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΗ ΤΡΑΒΑΣ ΜΩΡΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΔΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η :cry::cry: ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΨΑΞΕ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΗΣΗ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΘΕΙΣ ΜΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΞΕΧΝΙΕΣΑΙ

ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΙΟ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΣ ΚΑΛΕ..ΜΠΡΑΒΩ ΒΡΕ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΤΕΛΕΙΑ ΠΡΟΦΟΡΑ Κ Η ΠΑΤΥ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΩΣΗ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΑΣΤΑ

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΤΟ ΜΠΡΑΟΥΝΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΑΓΗ ΠΑΡΛΙΑΡΟΣ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααα!!!!!!τι κανετε;;;;;;;;;αντε ελατε να γεμησουμε καμια σελιδα γιατι η χαρουλιτα θα περιμενεια για να μπει :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

που ειστε καλε;;;;;;;

μαγδα το εφτιαξες το μπραουνις;;;;;;;;;μιαμ μιαμ.... =p~=p~=p~ ολα τα λεφτα!!

εγω δεν πηρα μιξερ ακομα οποτε κανω αποχη :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Για πες εμένα που θηλάζω και ακόμα δεν έχω σωθεί . Έχω δοκιμάσει τα ΠΑΝΤΑ μέχρι και μητρικό γάλα 
    • Είμαι για Πέμπτη αλλά από την Κυριακή μέχρι σήμερα κάνω τεστ και βγαίνουν αχνές γραμμές άρα θετικό. Μακάρι η χοριακή να μην τα διαψεύσει.
    • Κορίτσι μου εμένα ο άντρας μου δεν έχει ασφαλιστική ικανότητα οπότε ρώτησα στο κέντρο και μου είπαν ότι αν δεν έχει ο σύζυγός τότε μόνο η δική μου φτάνει!! Δεν ξέρω στην πράξη τι γίνεται αλλά εμένα έτσι μου είπαν από το κέντρο!! Αν ρωτήσεις θα σε κατατοπισουν σίγουρα στο κέντρο!!
    • Κοριτσια μου επισης να σας πω οτι πηρα τηλ σμρ στο νοσοκομειο Ελενα γτ μου προτεινε μια ξαδερφη μου οτι κανουν δωρεαν σεμιναρια θηλασμου και ηθελα να ρωτησω. μου ειπε οτι αξιζει τον κοπο και μας δειχνουν αρκετα χρησιμα πραγματα... εν τελει μου ειπαν να τους καλεσω γυρω στις 32 εβδομαδες αλλα δεδομενου οτι εχω διδυμα μου ειπαν και νωριτερα να παρω δεν υπαρχει προβλημα.. η κοπελα που σας λεω θηλασε και τα 2 παιδια της και θηλαζει ακομα αραια και που... οποια γνωριζει κτ επιπλεον ας δωσει καμια πληροφορια... ❤️
    • Αχ ναι κρισιμος μηνας κι αυτος!! λογω της β επιπεδου... Ευχαριστούμε Λευκή μου για τις ευχες!!! 🥰❤️ να ειμαστε ολοι καλα και με το καλο να ερθουν τα ζουζουνια μας!!! 🙏👶🤰 ωραια που θα κανετε και τα πρωτα ψωνια σας!!! ετσι να μπαινουμε σε mood σιγα σιγα!!! κι εγω αρχισα να χαζευω κανενα παιδικο δωματιο ετσι να παρω καμια ιδεα γτ πρεπει να το βαψουμε πριν ερθουν οι μικρες.. και ιδανικα πριν πεσει πολυ η θερμοκρασια για να στεγνωσει πιο αμεσα... ασε με την τουαλετα ενα δραμα... απορω τι θα γινει τους τελευταιους μηνες.. νομιζω οτι εκει θα τη βγαζω ολη την ωρα γτ πινω και αρκετο νερο μεσα στη μερα...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...