Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

ο αντρας μου ειναι στην δημοτικη αστυνομια Φωτεινουλα...μπορει να σε εχει γραψει και να τον θυμασαι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλό!!!!!!!! Όχι δεν τον ξέρω από εκεί. Και ναι με έχουν γράψει μια φορά αλλά δεν είδα ποιος ήταν. :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρούλα πολλές είναι 5 κουταλίτσες για πρώτη μέρα. Εδώ ο παιδίατρος μου που μπορεί να μου έδωσε ένα κατεβατό για να ξεκινήσω στο μικρό, στις ποσότητες πάλι καλά μου είπε 1-2 την πρώτη μέρα, και αυξάνεις σταδιακά σε 3-4 κλπ.

Αααχχχχ Μάγδα που είναι ο καιρός που οι άντρες μας μας έπαιρναν δώρο εσώρουχα, κοσμήματα κλπ. Που ξέπεσες καλέ να σου παίρνει ζυγαριά;;;; =))=))=))=))=))=))=))=)) Καλορίζικη και καλά μαγειρέματα.

Φτιάχνοντας τα κεικ το Σάββατο ανακαλυψα στο ντουλάπι ότι έχω και ζυγαριά ψηφιακή από αυτές που βάζεις το τάπερ και μηδενίζουν για να μετρήσεις μετά μόνο αυτό που θα βάλεις μέσα στο σκεύος. Μέχρι τώρα χρησιμοποιούσα μια απλή σαν αυτές που είχαν στα μανάβικα παλιά :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ρωτησω κανονισατε ραντεβου με γυναικολόγο για τεστ-παπ;

Θυμάμαι που το συζητουσαμε καποτε και μου ειπατε οτι τεστ-παπ κανεις 6 μηνες μετα τον τοκετο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου.Χαθηκα αυτες τις μερες γιατι ειχα δουλειες να τακτοποιησω.Φωτεινη μου εγω θα κανω τεστ παπ στις 4 Απριλιου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αυριο δεν δουλευω!!!!!!!! γιουοπιιιιι :ymapplause: \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

θα ειμαι ολη μερα με το καθολικακι και το ζουζουνακι (αντρα μου :P ) \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Καλα σημερα τι μου ειπε μια κοπελα!!! ειναι εγκυος 6 μηνων και δεν το ηξερε!!! εβλεπε περιοδο κανονικα κοιλια μηδεν!!!!! και δεν εχει κοιλια απλα ειναι λες και πηρε λιγα κιλακια.....!!! δεν το ειχε προγραματισμενο και ηρθε λεει να παρει πραγματακια για να το συνηδητοποιησει!!!!!!!!!!1 :shock: ξεχασα ομως να την ρωτησω! ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΝΙΩΘΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕΣΑ ΤΗΣ :?::?::?::?::?::?::?::?: και δουλευε λεει και κανονικα και σηκωνε και βαρη και ολα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πω πω φανταζεστε???? και το μωρακι ειναι μια χαρα!!!!!

Σημερα θα δοκιμασω να αφησω το πριγκιπισσακι μου να κοιμηθει χωρις κουνημα και πιπιλα....να δω αν θα κοιμηθει μονη της....δεν αντεχω αλλο κουνημα!! @-) της εδωσα και ενα μαξιλαρακι μιπως και το κρατησει αγκαλιτσα....η να το τριψει στο μουτρι της οπως κανουν μερικα μωρακια.....προς το παρον το κραταει με τα δυο χερια το κοιταει γελαει και του λεει αγκουυυυυυυυυ και μπρρρρρρρρρρρρρρρ :lol::lol::lol::lol::lol:

αααα και σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια!!!!!! :P το νυφικο μου το καταχαρηκα το ξεσκισα!!! ασε που στο γλεντι δεν εκατσα κατω λεπτο....κυριολεκτικα ομως ΧΟΡΕΥΑ ΑΠΟ ΤΗΣ 8 ΜΕΧΡΙ ΤΗς 2......με τα τακουνια ετσι!!......και ηπια μονη μου 2 μπουκαλια σαμπανια.....εγινα κουδουνακι :lol::lol: ολοι απορουσανε πως μπορουσα να χορευω τοσες ωρες!!! και μετα πηγαμε αστρα ...μπουζουκια και επιασα κεφαλοκλειδωμα τον τριανταφυλλο και του ελεγα να μου πει το τραγουδει φτου σου ματια μου!!! ενοειται οτι μου εκαναν χορο στην πιστα και χορευα μονη μου στην μεση σαν το λολο!!!!!! καλα πολυ γελιο.......πονουσα τα ποδια μου 3 βδομαδες!!! γιατι την επομενη φυγαμε για παρισι και ξεπατωθηκα και εκει να περπαταω......!!!!!! αχχχχ τι ωραια!!!! παντως εχω τον ποιο τελειο αντρα στον κοσμο!!! δεν μπορουσα να φανταστω ποτε οτι θα ειχα τετοια οικογενεια....καποια αλλη στιγμη θα σας πω τι περασα....αλλα τωρα??? τωρα τα εχω ολα!!!!!!!!! την οικογενεια που παντα ονειρευομουν.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αντε να εγκριθει και το δανειο :evil::evil: να παμε σπιτι μας και ειμαστε comple!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΦΙλακια ονειρα γλυκαααααααα :x:x:x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΙ ΟΣΟΙ & ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Α!!!!ΚΑΠΟΙΑ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ!ΕΓΩ Κ ΣΤΗΣ 2 ΓΕΝΝΕΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΜΗΝΑ ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΝΝΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααααααααααααααααααα τι κανετε??? εγω πινω ~o) ξυπνησε το νινι 8.30 και την ξανακοιμησα τωρα......

εντομεταξυ ξερατε οτι εχει παναγια Καθολικη στην Ηλεία??????? και στην Κυπρο (που εμενα κιολας)??????

βαλτε Παναγια Καθολική και δειτε ποσα βγαζει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και Χρόνια πόλλα.Τι κάνετε?

Μου πήρε ώρα να διαβάσω τα νεα σας και δεν έχω χρόνο να σχολιάσω ξεχωριστά. :(

Χαίρομαι που όλα τα μωράκια είναι καλά. :D:D:D:D mitsako ο δικός σου καλύτερα?

Α!!!!φουφούκα Χρόνια Πολλά να τα εκατοστησεις κορίτσι μου.Να σε χαιρεται η οικογένεια σου.Τι έγινε με το τεστ?Αντε εχουμε όλες αγωνία... :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Η δικιά μου είναι καλά.Τρώει πλέον φρουτόκρεμα και με τα 3 φρούτα.Με το μήλο είναι λίγο μαλωμένη αλλά ελπίζω να τα βρουν. :lol::lol::lol:

Λεω σήμερα που εχει επιτέλους καλό καιρό αν τη βγάλω μια βόλτα.

Καλά να περάσετε σήμερα.φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσουπρες :!: πριν λιγο μπηκα σπιτι μετα απο 3 μερες,αλλα το απογευμα θα ξαναφυγω,γιορταζει η αδελφουλα μου και ο γαμβρος μου και θα παμε εκει :D:D το βραδυ θα μεινω στους δικους μου και αυριο παλι εφημερευω :evil::evil::evil: θ :evil: α σχολιασω αναλυτικα μεθαυριο ;) χρονια πολλα σε ολες φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;

ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ ΠΑΛΙ;;;;;;

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΚΕΦΗ ΤΕΛΕΙΩΣ... :(

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΠΑΛΙ ΕΓΡΑΦΑ 10 ΩΡΕΣ Κ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ :twisted::twisted:

ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΠΗΓΑΜΕ Ε ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΣΜΟ.

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΣΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΤΟ 1 ΜΑΣ ΔΟΝΤΙ!!!!ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΟ ΕΓΚΑΙΝΙΑΣΕ ΣΤΟ ΒΥΖΙ ΜΟΥ :shock::shock::shock: ΜΕ ΑΚΟΥΣΕ ΟΛΗ Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕ ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΜΑΛΩΣΑ.ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΝΑΓΕ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΞΑΝΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ 1 ΞΥΠΝΗΜΑ 5 ΛΕΠΤΩΝ ΑΝΤΕ 2 ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ.

ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ Κ ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ :o:o:o ΠΟΛΥ ΚΟΥΦΟ Ε ΑΚΟΥ 6 ΜΗΝΩΝ Η ΑΛΛΗ!!!!

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ Κ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΩΡΑ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΦΕΕΡΝΑ ΣΤΗΝ ΚΕΦΑΛΑ ΤΗΝ ΖΥΓΑΡΙΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΒROWNIEW ΣΗΜΕΡΑ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Κ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΩΛΕ???ΚΑΛΕ ΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΙΡΟ..

ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΤΑ ΠΟΛΥΕΤΡΩΓΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΩΝΤΑΣ ΠΑΙΔΙΚΑ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΚΟΥΤΑΛΙΑ.

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑΚΟ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΛΕ..ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΟΤΑΝ 40ΗΣΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΚΟΜΑ ΝΟ!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΠΡΟΛΑΒΕ Ο ΓΑΜΒΡΟΣ ΚΙ ΕΒΓΑΛΕ ΔΟΝΤΙ ΧΑΧΑΧΑΧ.ΑΜΑΝ Η ΚΩΛΟΕΦΗΜΕΡΙΕΣ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ..ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΝΥΦΟΥΛΑ ΜΕ ΤΑ ΓΙΑΓΙΟΠΑΠΟΥΔΙΑ ΟΚ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Η ΤΟ ΧΑΛΑΝΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ ΠΙΑΣΑΜΕ ΠΙΠΙΛΑ ΠΛΕΟΝ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΝΙΖΕΙ ΤΟ ΔΟΝΤΙ :shock::shock::shock: ΑΙΜΕ ΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ!!!!

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΓΙΑΥΤΟ ΑΠΟΥΣΙΑ?

ΜΙΤΣΑΚΟ ΤΟ ΣΥΝΑΧΙ ΤΟΥ ΦΥΓΕ?

ΚΟΥΚΙΔΙΤΣΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

κοριτσια μου ειμαι χαλια,αρρωστη στο κρββατι....δεν μπορουσα να κοιμηθω ολη νυχτα...

ο μπεμπης ξεμεινε στη μανα μου ,ευτυχως γιατι πανω που του εφυγε η μυξα θα τον αποτελειωσω αν κολλησει τα δικα μου! ΕΙΜΑΙ ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΙΑ,.

ΦΤΑΙΩ Κ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΩ ΤΙς ΚΟΝΤΙΝΕς ΔΙΑΔΡΟΜΕς με το ποδηλατο ειτε μερα ειτε υχτα κ με χτυπαει ο αερας κ να...

χτες λοιπον επειδη δουλευε ο αντρας μου ειπα μια κ εχει καλη μερα να παω στ μανα μου(5 λεπτα με το αμαξι),ηταν εκει κ η αδερφη του πατερα μου που ειναι εγκυος ειναι 40 κ μοντελακι,δημοσιογραφος καριεριστα που τελευταια στιγμη ειπε το ναι στο συντροφο της για γαμο κ παιδι!

επρεπε να φυγω το μεσημερι για να φαω μ τα πεθερικα μια κ γυρισε κ ο αντρας μου,αλλα μου κατασχεσαν το μπεμπη η μαμα μου κ η θεια!βρηκαμε ευκαιρια κ πηγαμε για κεφε με φιλους στη μαρινα ζεας,ειδα θαλασστσα που η βικυ την εχει πιατο :evil::evil: ενω εγω πρεπει να οδηγω μια ωρα!ηδη δεν αισθανομουν καλα.στο γυρισμο,υπολογιζα οτι θα παρουμε το μπεμπη ο οποιος μου ειχε λειψει ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ!!! (ουτε φανταρος νατανε :lol::lol: ) κ θα πηγαιναμε σπιτι να συνελθω απτα δεκατα.ελα ομως που ο αντρας μου ηθελε να κατσουμε στο σπιτι των φιλων μας.ε,που λετε φρικαρα που ελειπε το μωρο,ημουν αρρωστη κ αυτος επαιζε ηλεκτρονικο με το φιλο του κ το ειχαν κανει τεκεεεεεεεεεεεεεε εκει μεσα,η φιλη μου κ εγω να τους κραζουμε ωσπου φτανει 11 η ωρα κ λεει βαζουμε ταινια επιστημονικης φαντασιας τωρα!!!μουρθε ν τα σπασω ολα!!!κατσαμε ως τη μιαμισι,εγω χρειαζομουν μπουκαλα οξυγονου(τοοοοσο πολυ επιδεινωθηκα) κ γυρισα σπιτι κομματια κ χωρις το μπεμπη.παλι καλα γιατι τωρα θα τον ειχα κολλησει.

σορυ για το πριξιμο,αλλα οταν ο αντρας ειναι συνομιλικος παιζουν πολλοι τετοιοι παλιπαιδισμοι,βεβαια τονη λατρευω γιατι ειναι ο πιο ηρεμος ανθρωπος του κοσμου,αλλα ξερει πως να περναει παντα το δικο του! :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μην σε ακουσω παλι να κομπλεξαριζεσαι για το ανομα του αγγελουδιου σου!

το ονομα της ειναι απιθανο.αλλα οπωσσηποτε να αποφασιζες να τη βγαλεις,δε θασ πρεπει να αισθανεσαι οτι πρεπει σωνει κ ντε να ειναι αποδεκτο απο ολους!αργησα πολυ να καταλαβω οτι δε μπορουμε να αρεσουμε σε ολους!να στηριζεις πιο δυναμικα τις αποφασεις σου,κ μη ξεχνας ειναι ενα απτα προσωνυμια της Παναγιας!

μαγδα πηγαινετε στο λαζαρο ζητα την κατερινα κ πες απο τη δημητρα που παντρευτηκε στις μυροφορες κ ηταν εγκυος!

φουφου τι θα γινει τελικα,πες μας!εχεις νινι???

τεστ παπ επρεπε να κανω στους 4 μηνες αλλα το αμελω γιατι φοβαμαι το πονο κλασσικα.εδω εκαν φυσιολογικο τοκετο,κ ακομα φοβαμαι το τεστ παπ.. :roll::?

ρουλιτσα αλλα της!!!ξυδια κ ξενυχτια! ολες πρεπει να το καθιερωσουμε μια στις τοσες!ακους βικακι??

καλε ηταν τοσο επειγον να σκουπισεις?ΒΙΚΥ,ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕς ΔΕ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ,ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟΜΙΖΟΥΝ πολυτιμο χρονο που ενα μερος θαταν καλυτερα να αφιερωθει να ευχαριστηθουμε τα παιδια μας,να περιποιηθουμε τον αντρα μας( ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ!!!) αλλα κ τον εαυτο μας! τα λεω για να τα ακουω,μη νομιζεις....

μαγγδα δοντι////?ΟΥΑΟΥ!

κοριτσια,εμενα τα φρουτα τα εδωσε ολα μαζι ξεκινωντας 5-5 κουταλιες.

αυτο που με προβληματιζει ειναι που δεν πινει καθολου νερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;

ΜΑΓΔΑ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ!!!!!!!!!!!

Κ ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΛΙΓΟ ΓΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗΣ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΗΣ 2,30 :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΟΝΤΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙ ΤΟΣΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΠΟΝΟΥ....

ΜΙΤΣΑΚΟ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΟΥ ΜΩΛΕ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ!!!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ;;;;;ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΣ ΣΗΜΕΡΑ;;;;

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ;;;;;;;;;

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΤΣΑΚΟ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΠΕΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΝΕΡΑΚΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΕ Κ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ...ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΘΑ ΤΟ ΠΙΕΙ!!ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΑ ΜΩΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΕΥΣΤΟ...ΕΓΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΙΨΑΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΤΑ ΤΗ ΚΡΕΜΑ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΚΙΝΤΕΡΤΕ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΝΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsi περαστικα σου!!!!!!!!!!!! ναι το ξερω δικιο εχεις...

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ μου δουλεια ημουνα :? τωρα σχολασα...

καλε με την φουφου τι γινετε???

ελπιζω να ειστε οοοοοολεεεεεςςς καλα!!!

το νινι μου ξεκινησε καινουργιο τροπαριο και φωναζει δυνατα ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΟΛΟΙ ΝΥΧΤΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΕ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΠΟΔΙ...................ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΕΙ!ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΟΝΤΑΚΙ.....ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΜΕ ΟΡΘΙΑ!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα.Ο μπεμπης κοιμαται και βρηκα ευκαιρια να μπω.Ε ναι λοιπον βγαλλαμε δυο δοντακια μαζεμενα.Αυριο η γιαγια θα μας κανει τσουρεκι ως ειθιστε εδω στα μερη μας.Βγηκανε ευκολα δεν ταλαιπωρηθηκε το μωρακι μου.Στην κατω γναθο ειναι στο κεντρο δυο διπλανα δοντακια.Οταν γελαει εχει τρελη πλακα.

Την Παρασκευη πηγαμε στην παρελαση και του αρεσε πολυ.Χορευε με τη μουσικη.

Εγω δεν ειμαι και στα καλυτερα μου,με εχουν πιασει τα ψυχολογικα μου και ειμαι πολυ πεσμενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...Τι κανετε?

Μαγδα και Ελενα με γεια τα δοντάκια σας!!!Αντε Βικυ να βγάλει και ο δικός σου να κοιμηθείς λίγο. ;)

Εγώ επιτέλους ξεκουράστηκα γιατι το είχα τόσο ανάγκη...

Ελενάκι μου τι έπαθες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα μου απλα σημερα απο το πρωι με ενοχλουν ολα.Δεν εχω διαθεση για τιποτα και τα βλεπω ολα μαυρα.Δεν ξερω γιατι,δεν εγινε κατι ιδιαιτερο.Μαλλον ξυπνησα στραβα.Που θα παει θα μου περασει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΟΛΟΙ ΝΥΧΤΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΕ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΠΟΔΙ...................ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΕΙ!ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΟΝΤΑΚΙ.....ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΜΕ ΟΡΘΙΑ!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

καλημερα και απο εμενα!!! βρε συμπεθερα συνενοημενα ειναι?????????? τα ιδια και η δικια μου...πολυυυυυυυ ανυσηχη ομως!!!!!!!! ξυπνησε 12 κ κατι εφαγε 120μλ....μετα κοιμηθηκε με τα χιλια ζορια ξυπνησε στις 4 εφαγε 150μλ....και μετα δεν θυμαμαι και εγω τι ωρα κοιμηθηκε!!! ξυπνησε παλι στις 7 εφαγε παλε....και μετα ποια την ανελαβε ο μπαμπας εξω και κοιμηθηκα λιγακι!!!!!

μεγια τα δοντακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!! αχχχχ ποτε θα βγαλει και η δικια μου?????????????????? πριγκιπισσακι και εγω εχει μερες που ξυπναω ετσι ...θα περασει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑΚΟ ΜΟΥ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ..

ΕΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΟ ΘΑΡΡΕΙΣ ΘΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΕΙ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΤΟ ΠΟΠΟΥΔΕΛΙ Κ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ :P:P:P:P

ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΜΑΣ ΚΙ ΕΜΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΕΛΕΙΟ .

2 ΜΑΖΙ ΕΛΕΝΑ ΕΣΕΝΑ ΕΒΓΑΛΕ ΟΥΑΟΥ!ΜΕΓΕΙΑ.

ΚΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΓΚΡΙΝΙΕΣ Κ ΑΥΠΝΙΕΣ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕ ΕΝΑ 10ΛΕΠΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ ΜΑΛΛΟΝ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΝ.

ΜΙΤΣΑΚΟ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...