Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

Αχ,αγχώθηκα τώρα!Αν και το έχω για ψιλοαπίθανο.Πού ξέρω όμως;;;;;;Θα περιμένω τον αντρούλη μου για συμπαράσταση.Μόνη μου δεν κάνω τίποτα :-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αν και ξέρεις τι;Έχω κάτι ψιλοενοχλήσεις από εχθές και πονάει και η μέση μου τώρα.Βέβαια θα μου πεις και στην εγκυμοσύνη τα ίδια συμπτώματα είναι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμένα εχει τρελλαθεί λίγο ο κύκλος μου.Μην αγχώνεσαι...Στις 35 μέρες μου ήρθε αυτή τη φορα.

Ακόμα δεν εχει ρυθμιστεί ο κύκλος μας.

Φουφούκα πως πάει το σχολείο?Αντε ακόμα 2 μέρες και μετά 3μερο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω.Αφου σου λέω και μετά τη Στέλλα μου είχα κάτι τέτοια τρελλά.Καλά πάει το σχολείο,Σταυρουλίτσα.Δόξα τω Θεώ.Έχω καλά παιδάκια ευτυχώς.Να φανταστείς όταν είναι Κυριακή δεν βαρυγκομάω που έρχεται Δευτέρα.Περιμένω το τριήμερο όμως πως και πως για τον αντρούλη.Εσύ κουράστηκες ε;Πήγες πολύ νωρίς για δουλειά,δουλεύεις και το απόγευμα και είναι και μακριά νομίζω ε;Σε τι σχολείο είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ειδικό σχολείο είμαι.Οδηγαω και 50 λεπτά για ν απάω...

Πάντως φουφούκα μπράβο σου που τα καταφέρνεις μόνη με τα 2 παιδιά,δουλειά και ο άντρας σου μακριά...

Και δεν σε ακούμε να παραπονιέσαι κιόλας:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Εγω είδα σημερα στο όνειρο μου οτι ο άντρας μου πήγε Αθήνα για δουλειά και πλάνταξα στο κλάμα!!! :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς έχω και τη μανουλίτσα.Τα κρατάει όμως μόνο όταν είμαι στη δουλειά.Μία συνήθεια είναι όλα Σταυρουλίτσα.Στην Καρδίτσα δεν είχα βοήθεια,δούλευε και ο άντρας μου οπότε είχα πάρει τον αέρα.

Πλάνταξες στο κλάμα ε;;;Εγώ να δεις τι κλάμα έχω ρίξει.Ας είναι μόνο στο όνειρό σου;

Σταυρουλίτσα,θα αποχωρήσω!Νύσταξα και κλείνουν τα ματάκια μου (-|(-|(-|(-| Θα τα πούμε αύριο.Φιλακια και όνειρα γλυκά!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΟΡΙΣΑΤΕ ΩΡΑ ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΩ ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΧΕΙ.

ΧΤΕΣ Ο ΣΠΟΡΟΣ ΜΕ ΨΟΦΗΣΕ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΞΥΠΝΑΓΕ ΜΟΥ ΡΘΕ ΝΑ ΤΟΝ ΦΑΩ!!!! :evil::evil::evil:

ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΗ ΒΡΕ ΛΕΣ?ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ 1Η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ Κ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑ ΠΟΤΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ.

ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΜΑΚΡΙΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΣΕ ΤΑ ΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΛΑ ΧΛΜ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.

ΚΟΥΚΙΔΙΤΣΑ ΠΟΛΥ ΤΡΕΞΙΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ...ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΥΦΙΚΟ.

ΩΧ ΞΥΠΝΗΣΕ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κόρες :-*:-*:-*

2η μερα αχλάδι και όλα καλά. Τώρα κοιμάται και είπα λίγο να τα πω με τις φιλεναδίτσες του μάμμυ ;) Μόλις ξυπνήσει θα πάμε βόλτα με το καρότσι να βρουμε τον παππού και τη γιαγιά που κλαδεύουν τις ελιές. Πήγα και την Κυριακή και φοβόμουν μήπως το καρότσι ξεχαρβαλωθεί από τους χωματόδρομους αλλά τελικά είναι γερό το άτιμο.

Στο θέμα πεθεράς πλέον είναι σαν να έχω πάθει ανοσία σε ό,τι λέει. Εκτός φυσικά και αν πει καμιά χοντράδα, ε μη γίνουμε στο τέλος και μαλάκες να μας κάνει ό,τι θέλει. Ο άντρας μου πάντα είναι με το μέρος μου αλλά αν του πω να της πει κάτι μου απαντά "πως χαμένα πάνε τα λόγια μου, αφού δεν άλλαξε τόσα χρόνια τώρα θα αλλάξει;;" Το μόνο θετικό είναι πως επιτέλους μετά από 2 χρόνια κατάλαβε πως πρέπει να πάρει τηλέφωνο για να έρθει. :evil::evil::evil: Τώρα το επόμενο βήμα είναι να μάθει να μην παίρνει τηλέφωνο μεσημεριάτικα και ξυπνάει το μωρό :evil::evil:

Ρουλίτσα την ξεπάτωσες τη μανούλα στις δουλειές και εσύ ετοιμάζεις ταξιδάκι με σπα :lol::lol: Καλά κάνεις μωρέ, χρειάζεται. Νομίζω είναι αυτονόητο ότι ζηλεύω :mrgreen::mrgreen: Καλέ μην φανταστείς ότι συνειδητά είπε "μαμά" και με κοίταξε, απλά μέσα στις φωνούλες που βγάζει νομίζω ήταν η πρώτη φορά που έβαλε στη σειρά τις δυο συλλαβές, αλλιώς συνήθως μιλάει ασταμάτητα και ακούς "αβαμπαβαβαμαμπα...." :lol::lol::lol: Όλο οικονομικές υποθέσεις έχεις λοιπόν τώρα ε, άτιμη κρίση :evil::evil:

Φουφούκα με το καλό να έρθει ο αντρούλης σου. Η καθυστέρηση συνεχίζεται;;

Σταυρούλα τι όνειρα βλέπεις καλέ; Υπάρχει τέτοια περίπτωση, να πάει ο άντρας σου Αθήνα για δουλειά;

Μάγδα ανήσυχη νύχτα, ε; :(:( Πάντως όταν ξυπνάει να σκέφτεσαι ότι εκείνη την ώρα και άλλα μωράκια ξυπνάνε τις μανούλες τους και νοητά κάνετε παρεούλα ;)

Φιλάκια σε όλα τα μαγουλάκια. Θα προσπαθήσω να μπω και αργότερα, αλλά πρέπει να κάνω και καμιά δουλειά :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βλεπω ολες μεστην ορεξη ειμαστε σημερα,,, :roll::roll:

βαριεμαι και νυσταζω αφανταστα!!!

καθυστερησεις βλεπω.....καλα κουραγια αν ειναι τπτ αλλο!!!! :lol::lol:

κουκιδιτσα οταν εχω ωρα θα σας γραψω μια σελιδα με το τι ακουω!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!

ΦΟΥΦΟΥΚΑΑΑΑΑΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ ΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΝΑ ΠΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΩΝΙΑ!!

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ;ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!

ΜΑΓΔΟΥΛΑ;;;;ΝΥΦΙΚΟ Ε;;;;;;;ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!ΑΝΥΣΗΧΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ Ε;;;;ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!!

ΡΟΥΛΑ ΕΣΕΙΣ ΣΠΑ ΑΚΟΥΩ Ε;;;;;;;ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΚΕΦΙΕΣ Ε;;;;;;;;;;ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!!!!

ΜΙΤΣΑΚΟ ΚΑΛΑ;;

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ;;;;;;;;;ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ;;;;;;;;;;;;;;

ΕΜΕΝΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΗ ΤΡΩΕΙ ΤΗ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ... :? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΦΤΕΡΝΙΣΤΙΚΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΟΣΟ ΕΤΡΩΓΕ Κ ΚΑΝΑΜΕ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ :lol::lol::lol:

ΚΑΝΟΝΗΣΑΤΕ ΩΡΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ Κ ΤΟΣΟ ΤΟ 8 ,ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ.....ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑ ΚΑΘΟΜΕ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΝ ΜΠΩ ΜΕΤΑ ΤΗΣ 10,30...ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΩ ΟΜΩΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κουκλίτσες τι κάνετε;Εγώ έβαλα τα μικρά για ύπνο,αλλά το Στελλί παραπονιέται!!Θα κοιμηθεί όμως,τι θα κάνει;;;Ε,ναι λοιπόν κορίτσια και η καθυστέρηση συνεχίζεται!!!

Μαγδούλα,άντε καλές πρόβες;Ξύπναγε συνέχεια ο σποράκος ε;Κοίτα που μαγκέψανε τα σκατούλια :lol::lol::lol:

Φωτεινούλα,η πεθεροανοσία είναι ό,τι καλύτερο.Καρότσι τρακτέρ έχετε πάρει :lol::lol:

Βικουλίνι,μία θα θέλει μία δε θα θέλει.Όπως κι εμείς μωρέ δεν έχουμε πάντα όρεξη να φάμε ;)

Ρουλάκι και Κατερινιώ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα :!::!::!::!: νομιζατε οτι θα γλυτωσετε απο μενα ,ε =))=))=))=))=))=))=))=))=)) μπηκα και εχθες και σας διαβασα,τεμπελες ,ακαματες :o:o:o:o αλλα δεν σχολιασα αφου ουτε 5 σελ. δεν καταφερατε να γεμισετε :o:o:o μονο η Φουφουκα το καταλαβε οτι θα ξαναμπω μονο αν πιανατε τον στοχο ;) πλακα κα ;) νω απλα σκουντουφλουσα απο τη νυχτα :lol::lol:

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ,χρονια πολλα κοριτσαρα μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: αν και καθυστερημενα :oops::oops: ελπιζω να το δεις θετικα οτι μεγαλωνεις και ωριμαζεις και μην τα βαψεις μαυρα και για αυτο :o:o:o οσο για το γιο μην ανυσυχεις...ερωτευμενο παιδι ειναι,μπηκε και η ανοιξη και εχει ανορεξιες :lol::lol::lol: αχ,το ξελογιασε το παλληκαρι η Καθολικουλα :lol::lol::lol::lol:

ΦΟΥΦΟΥΚΑ :o:o:o:o ΚΑΛΑ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ :shock::shock::shock: εφαγα τα νυχια μου απο την αγωνια :!::!::!: κανε καλε τεστ :!::!::!: λες :shock::shock::shock: ΤΕΛΕΙΑ :!::!::!:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ,και εμενα μου λειπεις :x:x:x μαλλον λειπω και στον γαμπρο μου για αυτο αναστατωθηκε το αγορι μου :lol::lol::lol:

ΡΟΥΛΑΚΙ,τελεια τα Τρικαλα ;) να διαφημισω και την πατριδα του ανδρα μου :lol::lol:

ΦΩΤΕΙΝΗ και ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ,και η δικια μου λεει μαμα-μπαμπα,εδω και λιγο καιρο :o και τα λεει συνειδητα,ειμαι σιγουρη :oops::oops: οταν δε με βλεπει με το βυζι εξω(προχθες με ειδε που εβγαινα το μπανιο στο ασχετο)φωναζει Μαμα....μαμ-μαμ-μαμ :o:o:o:o σαν πιτογυρο με αντιμετωπιζει :lol::lol::lol:

ΕΛΕΝΑ,τελειο το νεο αβαταρ :D:D:D κουκλι :!::!::!:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ,πες εσυ ρε,γιατι αν πω εγω απο το νοσοκομειο καταργω το ιατρικο απορρητο :!::!::!:

ΑΑΑΑ :!::!::!: δεν σας ειπα :!::!::!::!: ειμαι πολυ ξανθια τελικα :o:o:o ψαχνανε η μανα μου και αδελφη μου τη μικρη για δοντι και μου ειπαν οτι δεν βγηκε τελικα :lol::lol::lol: εμενα ομως κατι με γρατσουναει ρε κοριτσια :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις εφημεριες πεθανα απο κουραση :evil::evil::evil: να σας πω ομως και τις σκηνες απειρου καλους που εξελιχθηκαν :!::!::!: κατα το απογευμα της Κυριακης ηταν ησυχα τα πραγματα και λεω στις νοσηλευτριες οτι θα παω λιγο στο δωματιο αν θελαν κατι(ηθελα να αντλησω γαλα) :!::!::!: εκει λοιπον που ειμαι με το βυζι εξω,χτυπαει τηλ και ακουω....ΚΑΤΕΒΑ ΓΡΗΓΟΡΑ :!::!::!: ΑΝΑΚΟΠΗ ΣΤΗ ΜΟΝΑΔΑ :!::!: καλα κοριτσια για ποτε κατεβηκα,μου φυγαν τα γαλατα αστα :!::!: αφου επανηλθε ο ανθρωπος και ολα καλα :D:D:D λεω στα κοριτσια"αν μου ξανακανετε κατι τετοιο θα μου κοπει το γαλα"γελασαν αυτες γιατι δεν καταλαβαν οτι κυριολεκτουσα,οποτε σε λιγο σκαω μυτη με ενα μπιμπερο γεματο για να το βαλω στο ψυγειο :lol::lol::lol: κατουρηθηκαν στα γελια :!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατα τ'αλλα μου λειψε πολυ το μωρακι μου :(:(:( εφημερευε και ο αντρας μου και ηταν ολο το Σ/Κ στη μαμα μου :( οταν μας ειδε στην αρχη μας κοιτουσε απορημενη και μετα μας μαλωνε :( ασε που εκανε κατι μαραθωνιους θηλασμους :x:x το μωρακι μου,μωρε :(:( και αυριο παλι εφημερευω :evil::evil::evil:

Οσο για το παρεακι,μην με τσιτωνετε :!::!::!::!: δεν σπαει με τιποτα :!::!::!: και εμενα παντως μετα τις 9.30 με βολευει :roll::roll::roll: παντως παλι θα χαθω γιατι οπως ειπα αυριο παλι εφημερευω και μεθαυριο εφημερευει ο αντρας μου οποτε θα γυρισω στη μαμα μου και θα ξανασυναντηθουμε ολοι μαζι για να μαζευτουμε σπιτι μας την Παρασκευη :evil::evil::evil: θα ελθουν ομως και καλυτερες μερες τον αλλο μηνα ;) οταν δε μας φερουν το νεο pc στη δουλεια ,την βαψατε :lol::lol: θα επανελθω δριμυτερη :lol::lol: φιλια κοριτσαρες μου :-*:-*:-* και χαρηκα πολυ που με σκεφτεστε οταν λειπω :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες!!!!!!

χαρουλιτα χαιρομε που ειστε καλα και μας λειπεις!!!!!!!!

βρε φουφουκα λες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;πωπω τριτο νινακι!!!!!τι ωραια!!!!!!!!!!!γερα νευρα ομως :lol::lol:

ο μπεμπακος εδω και 2 μερες γυριζει μπρουμιτα!!!!!!!επιτελους!!!!!δεν μπορεις να τον αφησεις απο τα ματια σου!!!αλλα ολη νυχτα καθε μια ωρα εκλεγε...και οταν πηγενα να τον δω ειχε γυρισει μπρουμητα κ δεν μπορουσε να ξανγυρισει κ γιαυτο εκλεγε!!!αλλο νταλκα βρηκαμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χαρουλιτα οσο για τα δοντια κ μενα με γραντζουναει εδω και καιρο και το νιωθω και με το κουταλι οταν τον ταιζω αλλα το δοντι αφαντο :lol::lol::lol::lol: που ειναι τα δοντια οεο;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

τι αλλα;;;;;;;;; νιωθω πολυ κουρασμενη τις τελευτεες μερες παλι.... :roll:

φιλια πολλα σε ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!!!!!!!!

τι κανετε???? εγω ειμαι χαρουμενη!!! (ειναι τεταρτη και ρεπαααααααρω) πω πω κοριτσια πολυυυυυυ δουλεια τα jumbo...ουτε τα χριστουγεννα τοσος κοσμος...

Χαρουλιταααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ναι σε πεθυμαμε!!

Φουφου ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!! που κρυβεται η καμερα??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: πω πω πω απο την μια θα ηθελα αλλο ενα τωρα να μεγαλωσουν μαζι αλλα απο την αλλη 1ον δεν θα εχω να το ταισω και προτειμω να δωσω ποιο πολλα στο Καθολικακι και ενα σπιτι με τελειο δωματιο....2ον ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! την πρωτη φορα που θα κοιμηθει ολο το βραδυ κερναω i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-) συμπεθερουλα τι κανεις???????? Φωτεινη ελα εσυ απο το ταμειο μου και 2 κουβεντες θα της πουμε τουλαχιστον :) κουκιδιτσα????? μαγδα?????? μιτσι??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΤΗΣ 9 ΜΑΜ ΣΤΗΣ 5 Κ ΜΕΤΑ ΣΤΗΣ 9.ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΕΦΤΑΙΓΑ ΕΓΩ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ Κ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ Κ ΞΕΒΟΛΕΥΤΗΚΕ.ΦΟΥΦΟΥΚΑΚΙ ΣΟΥ ΡΘΑΝ...Η ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΝΙΝΙ....

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ....ΜΑΥΡΑ ΜΑΤΙΑ ΕΡΙΞΑ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ :lol::lol::lol:

ΑΣΕ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΙΑΝΕΙ ΜΑΜ ΕΓΩ ΓΙΑΓΙΑ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΝΟ ΜΑΜΑ ΔΕ ΛΕΕΙ :cry::cry: ΤΣΑΜΠΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΒΥΖΙ ΜΟΥ ΤΣΙΧΛΑ.

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΕΓΡΑΤΖΟΥΝΑΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΔΟΝΤΙ.

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΡΕΠΟ ΤΕΛΕΙΑ!ΕΓΩ ΘΕΛΩ 2 ΝΙΝΙ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΛΙΓΑΚΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΥΝΑΜΕΙΣ...

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΣΕΝΑ ΠΩΣ ΠΑΕΙ?ΤΟ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΑΚΙ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ Κ Ο ΜΙΤΣΑΚΟΣ?

ΡΟΥΛΙΤΣΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙΣ?ΑΠΟΥΣΙΑ ΚΙ ΕΣΥ ;);)

ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΑΝ ΚΑΤΙ ΦΙΛΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΠΑΩ ΜΗΠΩΣ ΚΟΛΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΜΙΑ ΙΩΣΗ Κ ΕΙΜΑΙ ΘΥΜΩΜΕΝΗ ΚΑΚΟΚΕΦΗ ΟΛΑ ΜΟΥ ΦΤΑΙΝΕ..ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ.ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΧΕΙ ΓΙΟΡΤΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥ ΟΛΟΥΣ ΜΙΑ ΚΙ ΑΥΤΗ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΚΙ ΕΚΕΙ ΚΟΛΗΣΕΙ ΙΩΣΗ ΚΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΒΑΡΔΙΕΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου!!Εχω συνδεθει απο το πρωι αλλα μου ετυχαν εξωτερικες δουλιτσες και δεν προλαβα να σας γραψω!!!Σήμερα ειμαι πολύ χαρούμενη, 1ον γιατι αρχιζει ο μπεμπης μου κρεμα και 2ον γιατι ξαναμπηκα στο τζιν που φοραγα πριν την εγκυμοσύνη!!! :P:P:P

Χαρουλίτα μου πόλύ γελασα με την περιγραφη σου με το γαλα και τον ανθρωπο που παθαινε ανακοπη!!Σοβαρά τωρα, πολύ σπουδαια η δουλεια σου, τον εσωσες τον ανθρωπο!Και φυσικά σε σκεφτόμαστε οταν λειπεις!!!Είμαστε πολύ καλο παρεακι!Εγω με το που θα μπω στο γραφειο πρωτα κοιταω τα νεα σας και μετα ασχολουμαι με τις δουλειες μου!!!

Κι εγω θελω δευτερο νινακι αλλα οχι ακομα, αν και ηλικιακα δεν με παιρνει να το καθυστερησω και πολύ, θελω να χαρω τον μπεμπακο μου!!!

Και ολα τα αλλα κοριτσακια τα σκεφτομαστε!!!Πολλα φιλια σε ολες παω να συνεχισω τις δουλειες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...