Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

Καλημερουδια σας!!!! τι κανετε???

Μιτσι σε καταλαβαινω ΑΠΟΛΥΤΑ .....ουτε εγω θελω να ειμαι υποχρεωμενη για τιποτα....και αυτο το οτι σε αγνοουν μερικες φορες (οσον αφορα το παιδι ) μου την δινει και εμενα!!!εγω επηδει ευτηχως εχω τον "αερα" με τον αντρα μου και του τα λεω ...με ωραιο τροπο....της τα εχει κοψει ΟΛΑ...!!!! και τον ειχα προειδοποιησει απο τοτε που εμεινα εγκυος οτι δεν θελω να ασχοληθει κανενας με την ανατροφη του παιδιου μου!!! ουτε η μανα του ουτε η μανα μου!!!!! αλλο η συμβουλη που την δεχομαι ευχαριστως και αλλο η παρατηρηση.....2 φορες το εκανε το λαθος η πεθερα μου και την τακτοποιησα :x αλλα εχω και την στηριξη του αντρα μου σε αυτο....του λεω να της τα λεει και εγω δεν φενομαι πουθενα :D:D

Απο οτι καταλαβα μενει απο κατω σας??? πω πω μεγαλο ζορι!!! εγω δεν θελω ουτε μανα ουτε πεθερα απο κατω!!!! η μαμα μου μενει κοντα και ερχεται με τα ποδια οταν την προσεχει που παω δουλεια....και τους εχω μαθει να περνουν και τηλ πριν ερθουν!!! μονο ο πεθερος μου σκαει που και που χωρις τηλ αλλα δεν εχω κανενα προβλημα!! τον αγαπω πολυ....γιατι και εκεινος με αγαπαει και το δειχνει....η πεθερα σκαει απο το κακο της γιατι ειμαι "παιδι του πεθερου" αλλα σκασιλα μου!! ο ανθρωπος νοιαζεται πραγματικα για εμας και βοηθαει οσο μπορει!!!!!

Μιτσακι θυμασαι τα αιμαγγειωματα ε?? :) τιποτα ακομα τα ιδια δεν βλεπω να φευγουν , τα παρακολουθω ομως!!!!

σημερα στις 7 εχουμε παρτακι ο γιος του ξαδερφου μου και θα παμε!!!

Φιλια καλο απογευμα σε ολες!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ξεχασα να πω οτι χθες ξυπνησε στις 3 και δεν κοιμοταν με την καμια ......και πανω κατω η κατερινα και πανω κατω .....τιποτα!!!! και τι ωρα κοιμηθηκαμε τελικα???? 7.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χρειαζεται να πω κατι αλλο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΧΤΕΣ ΕΙΧΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΠΙΤΙ ΩΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΦΗΣΑΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΟΛΙΣΜΟΥΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΛΑ.ΑΧ ΜΙΤΣΑΚΟ ΣΕ ΦΤΑΝΕΙ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΑΥΤΗ Η ΣΚΑΣΜΕΝΗ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟΥΣ ΠΕΘΕΡΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΟΠΟΤΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΗΛ ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ.ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΟΥΣΚΑ ΕΧΕΙ ΕΞΟΧΙΚΟ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΟΙΚΟΠΕΔΟΥ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ Κ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΚ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟΙ ΜΑΣ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΦΑΓΑΚΙ Κ ΦΕΥΓΕΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΤΣΕ.Κ Ο ΠΕΘΕΡΟΥΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ.ΤΑ ΑΙΜΑΓΓΕΙΩΜΑΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΜΟΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!111

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΒΡΑΔΥ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ.ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΗΝ ΤΑΚΤΙΚΗ ΤΗΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΚΟΚΕΡ ΚΑΙ ΠΕΘΑΝΕ ΑΠΟ ΚΑΛΑΖΑΡ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΛΥΚΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΕΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΣΤΙΣ ΑΤΑΞΙΕΣ.ΜΙΤΣΑΚΟ ΟΡΙΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ,

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΤΕΛΕΙΕΣ ΟΙ ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΒΡΕ ΜΠΑΣ Κ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ??

ΕΜΕΝΑ ΞΥΠΝΑ ΜΟΝΟ 1 ΦΟΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑ 10 ΛΕΠΤΑ.ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΟΡΘΙΟΣ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΩΣ ΤΗΣ ΔΕΚΑ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΕΖΑ ΛΙΩΣΑΜΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ.ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ??? :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι τι εννοεις οταν λες οτι 2 φορες εκανε το λαθος κ την τακτοποιησες?εννοεις μεσω του αντρα σου! κ σημερα αυτο εγινε,της ειπε ο αντρας μου σηκω φυγε κ τα πηρε! του ειχε νευρα.βεβαια εστειλε αμεσως φαγητο επανω.της στελνω κ εγω κ τρελαινεται! δε θελει να μαγειρευω γιατι εχει καταλαβει οτι ανεξαρτητοποιουμαστε εντελως πια.ειναι προφανες οτι θελει απλα να προσφερει κ το πιστευω απολυτα!απλα καποιες φορες γινεται φορτικη~! αλλα κ εγω αμεσως κατεβηκα να μιλησω,δε κραταω τιποτα! καλο κ κακο θα μου πεις!!!

ποσα ορια πια να θεσουμε,τι να πουμε μη διανοηθεις να ξαναχτυπησεις κουδουνι??τεσπα,μη σας τα ζαλιζω αλλο.

φιληστε ολα τα μαγουλακια απο μενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΓΙΑ ΦΑΙ...Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΕΦΑΓΕ...ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ..ΤΕΣΠΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ Κ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΦΕ-ΠΙΤΣΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ...ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ!!!ΕΙΧΕ Κ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ Κ ΕΠΑΙΞΕ Η ΜΙΚΡΗ ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!

ΜΙΤΣΑΚΟ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ;;;;ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!ΤΟ ΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΒΑΖΕΙ ΛΟΓΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ Κ ΣΑΣ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΙ...ΤΩΡΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΙ ΝΑΠΩ;

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ;;;;;;;;;;;;;;

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΠΩΣ ΠΗΓΕ Η ΕΦΗΜΕΡΙΑ;;;;;ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!!!

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΕΙΔΑΤΕ ΣΤΟΛΙΣΜΟΥΣ;;;;;

ΕΛΕΝΙΤΣΑ!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΕΣΩΚΛΕΙΣΤΗ!!!!! ;)

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ;;;;;ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ Ε;;;;;;;;ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΚΑΙ ΕΣΥ!!ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ;

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΟΡΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΠΟΙΑ! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια.

Ο μπέμπης όσο πάει μας τρελαίνει όλο και περισσότερο :x:x Χτες εκεί που μιλούσε με τα "αβαβαμπαβα" κλπ που κάνει λέει και ένα "ομαμα" και όπως καταλαβαίνετε ακόμα να συνέλθω 8-}8-}8-} σαν χαζοχαρουμενη τον κοιτούσα.

Το σ/κ μας ηταν μια χαρά, δουλειές, υποχρεώσεις αλλά και φίλοι ήρθαν να μας βρουν.

Πλεον το καμάρι μου ξυπνάει μια φορά μόνο και το πρωί δεν χρειάζεται να βάλουμε ξυπνητήρι αφού γύρω στις 7 είναι ξύπνιος και μιλάει μόνος του στην κούνια. Για τον υπνο εφαρμοζω και μεθοδους που διαβάζω από ένα βιβλίο, μόνο που επειδή το διαβάζω σταδιακά τις εφαρμόζω και σταδιακά :(

Καλέ μην στεναχωριέστε αν μερικές μέρες η συμμετοχή μας έχει πιο αργούς ρυθμούς. τι να κάνουμε; Το παρεάκι δεν χάνετε, θα έχουμε και τα πάνω μας, και τα κάτω μας. Εγώ πάντως θα γραψω τώρα ένα κατεβατό για να μάθετε :lol::lol::lol::lol::lol:

Μάγδα πολλά χαδάκια στο καινούριο μέλος της οικογένειας. Πωπω και εμάς τόσο ήταν όταν μας στείλανε την Ήρα και ήταν ένα πλασματάκι μούρλια. Τώρα έχει γίνει σαν αρκούδα φυσικά αλλά δεν πειράζει. Και εγώ όλο λέω να διαλέξω κάποιες φωτο για εκτυπωση και να φτιάξω άλμπουμ του μικρού και όλο το αναβάλλω. Πρεπει να το βάλω στο πρόγραμμα. :-?:-? Πλησιάζει λοιπόν και ο γάμος/βάπτιση; Όλα έτοιμα;

Χαρά καλορίζικο το δοντάκι και άλλα πολλά. [smilie=wav.gif] Νιώθεις τίποτα όταν την θηλάζεις; Σε δαγκώνει; Φαντάζομαι σήμερα θα είσαι πτώμα από τις εφημερίες. :(

Ρούλα έχετε ακόμα μύξες; στη δουλειά τι υποθέσεις αναλαμβάνεις περισσότερο;

Κατερίνα για τον τραχανά βράζεις νερό και μετά ρίχνεις μέσα τον τραχανά και βράζεις για 10-15 λεπτά ανακατεύοντας. Η αναλογία αν δεν κάνω λάθος είναι 1/4 (1 φλ τραχανας/ 4 νερό) και αν θες ρίχνεις αλατι, πιπέρι, βούτυρο. Φυσικά στο μωρό δεν θα τα βάλεις αυτά. Η ξαδέλφη μου βάζει και λίγη ντοματούλα για την μικρή της. Καλέ πες κανένα κουτσομπολιό από αυτά που ακούς στο τζάμπο :lol: Παντως λέω να κατέβω Ρόδο μεσα στην εβδομάδα ή την άλλη και θα περάσω αυτή τη φορά να σε δω. Αλλά αν είσαι στο ταμείο πως θα τα πουμε και λίγο; Για το δάνειο αν έχετε καμιά απορία οικονομικού τύπου πες μου να ρωτήσω τον άντρα μου (λογιστής).

Βίκυ να τα εκατοστήσεις [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] Μόνο καλά να σε βρουν αυτή νέα δεκαετία της ζωής σου. Επιτέλους βγήκες και λίγο χτες, μπράβο καλή μου. Ξεδίνεις και εσύ και τα παιδιά. η Μαρίσα θα ξετρελλάθηκε φαντάζομαι;

Σταυρούλα έχεις μωρό, άντρα, σχολείο, ιδιαίτερα και θες και σκύλο;;;;;;; :shock::shock: Α εσύ δεν τρώγεσαι; Πως θα τα προλαβαίνεις μετά καλέ; Μια χαρά η μικρή σου, τέλος και τα τσιμπήματα από τα εμβόλια , τέλεια. Φιλάκια στα μπουτάκια :-*

Μήτση αφού θέλεις φύση δεν ήξερες να ερχόσουν εδώ που δεν είχαμε φαρμακείο στο χωριό και άνοιξε το πρωτο πριν τρεις μηνες. Εδώ να δεις φύση :D:D Ξυπνάς και θέλεις ντοματούλες, τότε πας στου γείτονα το χωράφι και κόβεις, αρκεί να τα έχετε καλά :lol::lol: γιατί εδώ μπορεί να τσακωθείς και για 5 εκατοστά γη :shock::shock::shock::shock: . Τώρα για το γάλα όπου και να έψαξα (παγκοσμιος οργανισμός υγείας, παιδιατρικές ενώσεις κλπ) όλοι λένε πάνω κάτω αυτό που παρέθεσα, δηλ τουλάχιστον 500-700 μλ γάλα ημερησίως. Φαντάζομαι ότι αν αυτη την ποσότητα την παίρνει το μωρό στα 2 γεύματα γάλακτος πρωι-βράδυ τότε δεν συμπληρώνεις μετά τα γεύματα, αλλά αν δεν την παίρνεις τότε δεν χρειάζεται να συμπληρώσεις;; Νομίζω πως ναι. Διαφορετικά κάτω από 500 μλ είναι πολύ λίγο το γαλά για μωράκια 6-7 μηνων που υποτίθεται ότι το γάλα είναι η βασική τους τροφή. Την πεθερούλα να τη χαίρεσαι βρε, τι καλά που περνάτε μαζί της :evil::evil::evil::evil: Το ότι κρατάει το μωρό δεν σημαίνει ότι θα σας καβαλήσει κιόλας, ούτε θα της είσαι υποχρεωμένη, εγγόνι της είναι και θα το κρατήσει αλλά μέχρι εκεί.

Έλενα μια χαρά ήταν το σ/κ σας. Και εγώ νομίζω ότι δεν θα κάνουμε τις ίδιες βλακείες ως πεθερές αφού περάσαμε τόσα. Φυσικά μεγάλη μπουκιά φάε .....

Φουφού ήρθε η περίοδος ή ακόμα περιμένεις;;;;;;;;;;;

Μην τολμήσετε και δεν διαβάσετε το κατεβατό μου δεν θα σας ξαναμιλήσω :-p:-p:-p=))=))=))=))=))

Τώρα θα στέλνω κενά μηνυματα μπας και γεμίσουν 5 σελίδες όπως ζήτησε η Χαρά για να μην φύγει και πάει αλλού :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!

Μιτσι ενοοω οτι 2 φορες πηγε να κανει "παρατηρηση" για το παιδι και της απαντησα...δεν εσκασα!! οχι να τσακωθω προσ θεου και εμενα της απανταει και καταλληλος ο αντρας μου!!! δεν εχω κανενα ιδιαιτερο προβλημα μαζι της απλα δεν ειμαστε και αυτο που ονειρευομουνα....!!! εκεινη παλι δεν ερχεται και δεν περνει τηλ "για να μην ειναι μες τα ποδια μας" λεει.....εμενα δεν μου αρεσει αυτο....εγω θα ηθελα να ερχεται να πινουμε και καφε να τα λεμε.....ολο εμεις παμε σπιτι της ! ενω ο πεθερος μου ερχεται και περνει και τηλ!!! το ειχα συζητησει με τον αντρα μου και μου ειπε ξερωντας την οτι φοβαται μην πω εγω οτι ειναι μες τα ποδια μας και οτι ανακατευεται οποτε και κραταει αποστασεις!..και του λεω ναι αλλα στις κορες της παει στον γιο της γιατι οχι? και μου λεει εσενα η μαμα σου δεν ερχεται ποιο συχνα ?? αλλο η κορη και αλλο ο γιος....

Μαγδουλα το ξερω οτι φευγουν τα αιμαγγειωματα ....το ποτε θα φυγουν περιμενω!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ αστα !!! χθες ημουν σε υπερενταση ολη μερα....

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε φιλεναδουλεσ μου???ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΡΕΛΟ ΑΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ!

ΜΙΤΣΑΚΟ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΤΟΠΟ ΣΤΗΝ ΟΡΓΗ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΛΑΜΕ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ Κ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΣΤΟΛΙΣΜΟΥΣ ΩΡΑΙΟΥΣ ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ MAIL ΜΕ ΤΗ ΛΥΠΗΤΕΡΗ.

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΑΣΕ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ 200 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΧΩ ΔΕΙ.

ΚΙ ΕΜΑΣ Ο ΕΚΤΟΡΑΣ ΣΑΝ ΑΡΚΟΥΔΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΚΡΙΣΤΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ.

ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΗ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΣ?

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ.

ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 5 ΕΤΗ ΦΕΥΓΟΥΝ ΔΙΑΒΑΣΑ.ΕΧΕΙ Κ Η ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΕΤΩΠΑΚΙ.

ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΣΤΕΛΝΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia saw koritsia!

σημερα στα τροφινο ειχε 1 κ 1 δωρο στα babylino k fortvsa!

εχετε δικιο,πρεπει να γινω βουδας σαν τον αντρα μου!!!τον θαυμαζω,ειναι το προτυπο μου.σοβαρα.

αχ φωτεινη θαταν τελεια να κατεβαινα...

χαρα μεγεια το δοντι σου ειπα ?ξεχασα!

βικυ μπραβο,ελα να αρχισουν οι βολτες λεμε!

κατερινα κ ο δικος μου εχει αιμαγγειωμα στο μπουτι προς ποπο, κ θα ελεγα πως ειναι πιο εντονο!

δε ξερω για ωρα,λετε κατα τις 8 να μπαινουμε?αλλα αν καποια δε μπορει,λογω αντρα τη μια,λογω παιδιων την αλλη,εχει καθε δικιο,δεν θα αρχισουν οι παρατηρησεις κτλ.

η ωρα να εξυπηρετει απλα τη ταυτοχρονη συναντηση,αλλιως ας μη τη κανουμε!οπως λεει κ η φωτεινη,δε θα εγκαταλειψουμε το παρεακι!στο χερι μας ειναι,οποτε μπορουμε να μπαινουμε να γραφουμε κ να μη χασουμε το ενδιαφερον η μια για την αλλη!

κατερινα πες κουτσομπολιο αναλυτικα! θα γραφεις καθε μ,ερα τι ακουσες στο ταμειο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκά τι κανετε???Συγνωμη που χαθηκα αυτες τις ημερες αλλα το Σαββατο εκανα τις κλασσικες δουλιτσες και Κυριακη ειχαν ερθει οι μελλοντικοι νονοι του μπεμπακου για φαγητο με τα ζουζουνια τους και ναι.....ηρθε και η μανουλα μου απο την Αθηνα!!!!Περιττο να σας πω οτι ηδη εχει σιδερωσει τρια πλυντηρια, που την βρισκει την ορεξη????Ολο της λεω κατσε να κανω κι εγω λιγα και λεει οχι για να βοηθησω το κοριτσακι μου ηρθα!!!34 χρονων (σε 10 ημερες) και ακομα χαιδευομαι στην μανουλα μου!! Απο τα νεα μας, ο μπεμπακος ειναι μια χαρα, αρχισε να δειχνει και προσοχη σε αλλα παιδακια, π.χ. χθες που ειχαν ερθει τα παιδακια των νονων και ειχε πολυ πλακα!!Τον βαλαμε και στο καθισματακι του φαγητου, του εδωσα το πιατο και το κουταλι και τα χτυπαγε πανω στον δισκο!!!

Λοιπον θα γραψω κι εγω κατεβατο.....οχι γιατι ειμαι πολυλογου αλλα για να μην φυγει η Χαρουλιτα μας!!!

Θα ξεκινήσω απο το Βικουλινι μας....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ, να εισαι πολυχρονη και ευτυχισμενη, να χαιρεσαι την οικογενεια σου και η κανουργια δεκαετια της ζωης σου να σου φερει μονο χαρουμενες στιγμές και πολλες βολτες!!!

mitsi μονο ΥΠΟΜΟΝΗ μπορεις να κανεις με την πεθερα και γενικα με τις πεθερες!!!Εμενα δεν ειναι κακια αλλα πεταει κατι ωρες κατι χοντραδες που δεν ξερεις τι να απαντησεις...παλια νευριαζα αλλα τωρα δεν αντεχω αλλο και δεν λεω τιποτα εκτος κι αν ειναι κατι εξαιρετικα σοβαρο!Ουτε στον αντρα μου λεω τιποτα γιατι και αυτοι κουραζονται την συνεχη γκρινια, οποτε την κραταω την μουρμουρα για σοβαρες περιστασεις!!!Οφειλω να ομολογησω ομως μιας και η μαμα μου μενει μακρια με εχει βοηθησει πολυ που κραταει τον μπεμπη γιατι αλλιως θα το ειχα κλεισει το γραφειο!!!Βεβαια δεν ξερω κι εγω πως θα αντιδρουσα αν εμαινε απο κατω και ηταν ολη την ωρα σπιτι μου, μαλλον σαν κι εσενα!Και εισαι πολυ τυχερη που ο αντρας σου ειναι συμμαχος!!!Κι εγω πολλες φορες αναρωτιεμαι τι πεθερα θα γινω!!!Ελπιζω να μην ξεχασω καποια που υπομενα απο την πεθερα και να ειμαι καλη!!!

Οσο για την ερωτηση σου για τις στερεες, εμενα ειπε απο τα 50 ml μεχρι τα 100 ml κρεμας σε μια ωρα μιση ποσοτητα γαλα και οταν θα αρχισουμε τα φρουτα 1/3 φρουτο και μετα ολο το γαλα, οταν θα φτασει να τρωει 2/3 απο μπανανα, μηλα και αχλαδι μαζι καθολου γαλα, οποτε οταν μπει και το φαγητο, εμενα θα πινει γαλα πρωι και βραδυ συνολικα 400 ml γαλα.Α!!!και μην φοβασαι για το παρεακι μας , δεν θα παει πουθενα!!!Απλα ειμαστε ολες πολυταλαντες μαμαδες και καμια φορα δεν τα προλαβαινουμε και ολα!!!

foufou μου ελπιζω τα μουσουδακια σου να κρατησουν αυτο το ωραριο υπνου!!!!Αδιαθετησες τελικα ή θα εχουμε νεο μελος στην παρεα????

κατερινουλα θα κοινηθει κι εσενα ολη την νυχτα, το καθε παιδακι εχει το δικο του προγραμμα! Εμενα ολο μου λενε "κοιμαται το βραδυ???" με μια κακια να το πω, δεν ξερω!!!Και λεω αν το ματιασεις θα ερθεις να το νταντευεις την νυχτα!!! Πες μας κανενα περιεργο απο αυτα που ακους στο ταμειο!!!

tweetako κι εγω την πρωτη φορα που τον αφησα οταν εκλεισα την πορτα της πεθερας μου εκλαιγα, ενω τον εχω αφησει με τον μπαμπα του και ειχα παει μιας ημερας ταξιδι, εκεινο το βραδυ ενιωθα οτι τον εγκαταλειψαμε!!!Την δευτερη φορα ημουν πιο καλα!!!Τωρα εχω κλεισει μια διανυκτερευση σε ενα ξενοδοχειο με spa κλπ στα Τρικαλα Κορινθιας να παμε με τον αντρουλη μου να τονωσουμε λιγο τον ερωτα μας και το σκεφτομαι γιατι θα εχει αρχισει και κρεμες και φοβαμαι αν θα τα καταφερει η πεθερα!

magykal μου σε ευχαριστω για τα φιλια και ανταποδιδω!Ο μπομπος τι κανει???Αν θυμαμαι εχεις γαμο και βαφτιση το καλοκαιρι???Ετοιμαστηκες???Ποσο μου αρεσουν οι γαμοι και ολα αυτα τα χαρουμενα!!!Οταν βαρεθω την δικηγορια θα ανοιξω γραφειο με στολισμους κλπ!!!

φωτεινουλα ο μπεμπης ειπε μαμα???Θα τρελλαθω οταν το ακουσω αυτο πρωτη φορα!!!Εδω μου γελαει και τρελλαινομαι!!!Καλυτερα ειναι ο μπεμπης με τις μυξουλες, αλλα συνεχιζουμε ορο και εχει μαθει το σκατουλι και μου διωχνει τα χερια μου μακρια!!!Μην τον πειραξεις...ιδιος ο πατερας του σε αυτο!!!

Στην δουλεια αναλαμβανω τα παντα, στην επαρχια δεν μπορεις να κανεις ειδικευση γιατι εχει απο ολα, αλλα τωρα με την κριση ασχολουμαι πιο πολυ με διαταγες πληρωμης απο επιταγες, αγωγες απο τιμολογια, προσημειωσεις, κατασχεσεις και αλλα τετοια λυπητερα!

Γεμισα μια σελιδα ή να συνεχισω????Πολλα φιλιά σε ολες σας και συγνωμη αν ξεχασα καποια!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κουτσουνίτσες μου!ΤΙ κάνετε;Σας διάβαζα σταδιακά όλες αυτές τις ημέρες και δε θυμάμαι και πολλά για να σχολιάσω.Τα μάτιασα τα παιδάκια μου,ήταν το πρώτο και το τελευταίο βράδυ που η μπέμπα μου δεν ξύπνησε.Από τότε και κάθε βράδυ ξυπνάει μία φορά για δέκα λεπτά για να φάει.Μαγδούλα το'χει η μοίρα μας το νυχτερινό ξύπνημα. :lol::lol::lol:

Κορίτσια μου,όχι δεν αδιαθέτησα :?:?:?:shock::shock::shock: Τα συμπεράσματα δικά σας. :oops::oops::oops:

Μητσάκο,εμένα 8 δε με βολεύει.Με βολεύει μετά τις 9 με 9:30.Αν πάλι είμαι η μοναδική εννοείται πως θα το καθιερώσετε αυτήν την ώρα και θα προσπαθήσω να μπαίνω κι εγώ ;);):):)

Φωτεινούλα,χαζομανούλα;Χέστηκες από τη χαρά σου ε;;; :D:D:D

Κατερινιώ μου,όλα καλά;;;

Ρουλάκι,spa;;;;;;;;;Πόσο σε ζηλεύω :o:o:o:o;);)

Βικουλινάκι,τι κάνεις!

Τρελλή Χαρουλίτα,περιμένεις να γεμίσουν οι πέντε σελίδες για να ξαναγράψεις;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλίτσα,φιλάκια πολλά και σε εσένα!!!!!!

Α,δε σας είπα:την Παρασκευή πρώτα ο Θεός θα έρθει ο αντρούλης μου :D:D:D:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Δε θυμάμαι άλλα :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουφουκα πόσες μέρες μέρες έχεις καθυστέρηση?Βρε λες...... :shock::shock::shock::shock::shock:

μιτσι μου υπομονή με την πεθερά.Ισως έρχεται πολύ τωρα που το μωρό είναι μικρό και έχει την εντύπωση οτι την χρειάζεστε.Εμένα πάλι καλά η πεθερά μου είναι πλύ καλή και διακριτική και με βοηθάει πιο πολύ από τη μαμά μου.

Ελενα εσυ θα είσαι η καλύτερη πεθερά του κόσμου!Θα μας μαγειρεύεις και αυτά με τα περίεργα ονόματα....

Μη με κοροιδέψετε αλλά εμένα η μικρή μου εχει πει εδω και καιρό μαμα μπαμπα και το φωνάζει απλά δε μπορει να το συνδυάσει με τα πρόσωπα!!!Δε το εχω πει πουθενα γιατί θα με πουν κουκουβάγια. :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω 6 μέρες καθυστέρηση.Ρε δε νομίζω.Κάτι τέτοια κουλά τα πάθαινα και όταν είχα γεννήσει τη Στέλλα.Θα δείξει :roll::roll::roll:

Γιατί να μην το πεις βρε Σταυρουλίτσα;Απίθανο είναι;Υπάρχουν περιπτώσεις που τα μωράκια μιλάνε νωρίς :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξι μέρες? Εγω στις 3 είχα κάνει τεστ και ήταν θετικό.

Εχεις καθόλου αγχος?

Τι καλά που θα έρθει ο αντρούλης σου Παρασκευή..Τελικά δεν είναι νηπιαγωγός ε? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ μια από τα ίδια.Εκείνη την ώρα τα κάνω και τα δύο μπάνιο,τα ταΐζω και μετά νάνι :):)

Κι εγώ και στα δύο μου παιδιά νωρίς το έκανα το τεστ κι έβγαινε θετικό.Μωρέ λες;;;;;

Τον έκανες νηπιαγωγό Σταυρουλίτσα;Δημόσιος υπάλληλος κι αυτός,αλλά όχι νηπιαγωγός :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητήρια!!!! Μια καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου!!!! Πάμε ο μήνας έχει μπει υπέροχααααα!
    • Καλημέρα κορίτσι μου!! Μπράβο ο μπεμπούλης!! Λογικά τώρα θα σε βλέπει ανά βδομάδα υποθέτω! 🤗🤗🧿🧿🧸
    • Καλημέρα. Κι εγώ είχα ψάξει το θέμα της φύλαξης των βλαστοκυττάρων, μας είχαν δώσει και έντυπα απ' τον γιατρό, αλλά το είχαν αφήσει εντελώς πάνω μας. Απ' ότι θυμάμαι (γιατί έχουν περάσει κοντά τρία χρόνια) οι ιδιωτικές τράπεζες κρατάνε τα βλαστοκύτταρα για 20 χρόνια και πληρώνεις ένα σημαντικό ποσό τον χρόνο για φύλαξη. Τα βλαστοκύτταρα αυτά μπορεί να χρησιμοποιηθούν σε συγκεκριμένες ασθένειες, σπάνιες, και όπως καταλαβαίνεις αν εμφανιστούν μέσα στα 20 πρώτα χρόνια της ζωής του παιδιού. Η δημόσια τράπεζα απ' την άλλη, ουσιαστικά δέχεται δωρεές και βοηθάει όποιον έχει ανάγκη και απευθυνθεί σε αυτήν. Δηλαδή σε περίπτωση που χρειαστείτε στο μέλλον, ψάχνουν στο παγκόσμιο καταθετήριο να βρουν συμβατά με την περίπτωσή σας (παγκόσμιο, αν θυμάμαι καλά), όχι τα δικά σας. Η διαδικασία της συλλογής- φύλαξης γίνεται εξ ολοκλήρου από εσάς, που πρέπει να επικοινωνήσετε μαζί τους, να πάρετε το κιτ λίγες μέρες πριν τον τοκετό και ο σύζυγος να τρέξει μέσα σε σύντομο διάστημα μετά τον τοκετό να το παραδώσει. Επίσης, απ' ΄ότι θυμάμαι, και στις δύο περιπτώσεις, είναι αυστηρά προσωπική η χρήση για το άτομο. Δεν μπορούν στο μέλλον να χρησιμοποιηθούν από εξ αίματος συγγενή, ούτε καν μεταξύ αδελφών. Με μια επιφύλαξη όλα αυτά, γιατί έχει περάσει καιρός από τότε που τα έψαχνα. Αν θέλεις, μπορώ να σου στείλω το όνομα της ιδιωτικής τράπεζας που είχαν προτείνει σε εμάς και να τους ρωτήσεις. Εγώ είχα πάρει τηλέφωνο και μου είχαν εξηγήσει αναλυτικά.
    • Κοριτσια αρνητική τελικα! 0,1 σημερα 11η μερα, δεν νομιζω μεχρι την Δευτερα να ανεβει. Ο γιατρ΄΄ος ειπε οτι βιαστηκα και να κάνω την Τριτη να δουμε. Εγω ειμαι σιγουρη οτι δεν προκειται να ανεβει. Αν ηταν 4 θα ελεγα οτι εχει μια ελπιδα
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!χτες πρώτος καρδιοτοκογράφος για μας 🍒.. Ο μικρούλης μας μια χαρά 2500 🧿 ετοιμοπόλεμος και σε θέση που ελπίζουμε να μην αλλάξει 🤗🤗..την άλλη εβδομάδα πάλι ραντεβού 💙🧿
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...