Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσακια μου!!!Σήμερα εχει πολυ ομορφη ημερα στην Τρίπολη, με εναν ηλιο να λαμπει!!!(πραγμα σπανιο για την Τρίπολη!!!)Νέα δεν εχω πολλα!!!Ειχα δικαστηριο το πρωι αλλα λογω αποχης δεν καναμε τιποτα και τωρα χαζευω στο γραφειο!!

χαρουλιτα με γεια το δοντακι!!!!

magykal κι εγω του εκτυπωσα αρκετες γιατι με τις καινουργιες τις μηχανες τις αφηνουμε μεσα και σπανια τις εκυπωνουμε!!

ευχομαι ολα τα αλλα κοριτσακια να ειστε καλα και ωρα που ειναι σαββατοκυριακο να τα πουμε πιο πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα φιλεναδουλες!!!

καλα χθες εγινα χυτρα απο τα νευρα μου! :twisted::twisted::twisted: εγραφα εγραφα εγραφα (με το ενα χερι γιατι στο αλλο κοιμοταν η τοσοδουλα μου) και στο τελος κατι πατησα και εσβησαν ολα :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

σας ευχαριστω για τις ευχες!!! ειναι το μονο που θελω ποια....ολα τα αλλα τα εχω!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ τι επαθε ο γαμπρουλης μου????!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!

Χαρουλιτα Μ Ε Γ Ε Ι Α το δοντακι :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=wav.gif] αντε και στα δικα μας!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κουκιδιτσα ?? φουφουκα ?? Φωτεινουλα?? Μαγδα?? καμια δεν ειναι μεσα???

σημερα ξεκιναμε μοσχαρακι :D ελπιζω να της αρεσει!!!

ααααααααα χθες εγραφα και 1 μια ερωτησουλα.....αλλα μην γελασετε??? ;)

Πως φτιαχνετε ο τραχανας???? δεν εχω κανει ποτε ουτε μου εχουν κανει ποτε και δεν ξερω....ρωτησα ομως τον γιατρο αν μπορω να δωσω στην Καθολικουλα και ειπε ναι! πηρα...αλλα δεν ξερω πως γινετε :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΓΡΙΝΙΑ!!

ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΠΑΤΟΘΗΚΑ ΣΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΘΑΡΗΣΑ..

Ο ΤΡΑΧΑΝΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ :roll: ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ !!!

ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ;;ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΠΑΛΙ...

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ρε,τι ακεφιες ειναι αυτες :shock::shock: τι μιρλα ολες σας :shock::shock: ΑΙΣΧΟΣ :shock::shock:

Εφυγα δηλαδη στη δουλεια και αποσυντονιστηκατε :-o:-o:-o:-o

Λοιπον ανεβειτε γιατι χανομαστε.... :lol::lol::lol: αντε μην παρω καμια σανιδα :lol::lol::lol:

Λοιπον ως γνωστο Σ/Κ θα λειπω ,αν γυρισω και δεν εχετε γεμισει τουλαχιστον 5 σελιδες θα φυγω :!::!::!: ΝΑΙ ΝΑΙ ,κυριες μου,θα φυγουμε θα παμε αλλου :!::!: οχι θα κατσω με σας να μιζεριασω,αμ δε σφαξανε :lol::lol:

Μπρος αντε να ανεβαινουμε,παμε ολες μαζι [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα,εγω φτιαχνω για μενα τραχανα και ειναι μιαμ μιαμ =p~=p~=p~=p~=p~ αλλα αν σου δωσω συνταγη ειναι χειροτερη και απο αυτη που θα εδινε ο γοατρος της Φωτεινης :lol::lol::lol: γιατι προσθετω γαλα,φετα...οτι πρεπει δηλαδη :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.youtube.com/watch?v=SCXy2zunDE

Ελα αφιερωμενο στο τρελλο παρεακι για να ανεβουμε λιγο :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Αντε παλιογαιδουρες,αντι να με ανεβαζετε εσεις,σας ανεβαζω εγω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλενάδες...Τι κάνετε?

Δεν είναι καμία μέσα?

Σήμερα πήγαμε παιδίατρο και κάναμε τα 2 τελευταία εμβόλια...Στον 11ο τώρα. #:-s#:-s#:-s#:-s Ουφ!!!!

Είμαστε 8 κιλά και 66 εκ.Από αυριο αρχίζουμε φρουτάκια.2 μέρες αχλάδι σκέτο μετά με μήλο και 5η μερα και μπανάνα!!! ;););)

Επιτέλους μπας και φάει κρέμα με όρεξη.Τωρα τελευταία μόνο γάλα ήθελε.Αρχίζω να πιστεύω οτι είναι τεμπέλα και θέλει fast food :lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε Φωτεινή πολύ προχώ ο γιατρός σου.Ακου εκεί παρμεζάνα... :lol::lol:

Αχ τι αλλο διάβασα?Παω να κάνω μια επανάληψη. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι είσαι καλύτερα?Απο την κούραση θα είναι οι ζαλάδες αλλά κάνε και ένα τσεκ απ

Χαρά με γεια το δοντάκι!!Καλέ πότε μεγάλωσαν?

Μαγδα πόσο σε ζηλεύω που μπορείτε να έχετε σκυλάκι...Πολύ θα ήθελα να έχω.Είχα φοιτήτρια ένα κοκερ.Δε ζει πια!!!! :(:(:(:(:(

Κατερινάκι περιμένουμε να μας πεις τα καλά νεα!!!

Μιτσάκι τι κάνεις?Χανεσαι και εσύ σαν εμένα?

Ρούλα και εγω κανω τις μυξούλες με οτρισαλιν.Αρκεί να μη ρουφας πολύ και απότομα.

Λαμπρινή πολλά φιλια :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!!!!!

ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΟΛΕ ΠΑΛΙ!!!!!!!!!!!!!

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ!!ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΝΑ ΜΕ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: ΑΛΛΑΖΩ ΔΕΚΑΕΤΙΑ :?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol:

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas κοριτσακια μου!!!!

χαθηκα παλι...ειλικρινα δεν εχω βαλει κωλο κατω,σκεψου να επιστρεψω κ στη δουλεια....

ειναι κ τα 3 φαγητα που πρεπει να μαγειρευω (ενα του μπεμπη,αρχισαμε μοσχαρακι!!!!!!!!!!!!!!!),ενα του αντρος κ ενα δικο μου που νηστευω) ξεπατωμα δηλαδη για ενα ατομο σαν εμενα που μισω το μαγειρεμα!!!

ολες εχετε σκυλους!!!ποσο μακρια απτη φυση ζω!!! βρε,θα τα βροντηξω ολα κ θα φυγω που λεει κ το ασμα....θα παω χωριο να ανοιξω φαρμακειο....αλλα δεν ειναι κλ πολυ πιθανο να βρω νεα αδεια!!!!!

χαρα χαιρομαι που σαρεσει η δουλεια σου κ εσενα φουφου!!παιδια εμενα σταματησε να μου αρεσει διοτι ειναι πολυ μακρια απτο σπιτι,εχω σπαστο ωραριο,κ ειναι τοσο μεγαλο το φαρμακειο(σαν χοντος σεντερ να φανταστειτε περιπου) που δεν επιτρεπεται διαλειμμα,διοτι ποτε δεν πεφτει η δουλεια....

το μονο καλο που εχουμε ειναι το ελευθερο σαββατο το οποιο θα καταργηθει οσονουπω......

φωτεινη ,βικυ,μαγδα,ο γιατρος ειπε οτι δε χρειαζεται συμπληρωμα γαλα στις στερεες αλλα κατι μου λεει οτι ο μπεμπης θατο ηθελε!!!!οποτε θα το κανω κ εγω δοκιμαστικα!!!αφου δε πινει καθολου νερο ας δινω λιγο γαλατακι...

πρεπει να κοιταζω τρεις κατσαρολες να ντυσω μπεμπη να παω λαικη....

ξερετε τι συνειδητοποιω σα νιοπατρη???οτι αλλαξα πολυ κ εγω κ οι υποχρεωσεις μου....

εχω αναλαβει κ τις εξωτερικες δουλειες του αντρα μου διοτι εχω αμαξι κ μπορω να κανω κ αυτο :roll::roll:

ετσι,δικαιολογειστε με για τις απουσιες μου...ξερετε κατι???φοβαμαι να μη χαθει το παρεακι μας,γιαυτο οταν το συνειδητοποιησουμε ολες ,ας ορισουμε μια ωρα( ειναι χιλιοειπομενο!!!)να μπαινουμε ,ηρθε η στιγμη νομιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κοριτσια μου!Τι κάνετε;Λοιπόν,να σας πω το τέλειο.Εχθές τα μουσουδάκια μου κοιμηθήκανε στις 10 παρα και ξυπνήσανε και τα δύο στις 8.Κοιμηθήκανε 10 ώρες ολόκληρες :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Μακάρι Παναγίτσα μου να το διατηρήσουν :ympray::ympray::ympray::ympray:

Επίσης,έχω καθυστέρηση περίπου 5 μέρες και η κοιλιά μου είναι τούμπανο.Σαν τριών μηνών έγκυος είμαι :lol::lol::lol:

Βικουλίνι,χρόνια πολλά!!!!!!!Να τα εκατοστήσεις [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif]

Σταυρουλίτσα,μια χαρά η μπουμπούκα σου!

Μητσάκο,νομίζω πως έχεις δίκιο.Ούτε εγώ θέλω να χαθεί το παρεάκι μας και όντως θα πρέπει επιτέλους να ορίσουμε ραντεβού ;)

Πάω να φτιάξω καμιά χειροτεχνία,αλλά θα είμαι μέσα ;);):-h:-h:-h:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΤΗΡΗΣΟΥΝ!! ;)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΧΑΘΟΥΜΕ... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα μου Χ Ρ Ο Ν Ι Α Π Ο Λ Λ Α :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζω για την μερα που θα κοιμηθει μεχρι της 8!!!!!!!!!!!!!!!!!! χθες ηταν καλουλα.....ξυπνησε 2.30 εφαγε κοιμηθηκε αμεσως και ξυπνησε 7.30

jumboχαμος παλι σημερα!!!!! το τι ακουω στο ταμειο δεν σας το περιγραφω......!!!!!!! :-@:-@

αντε καλο μας σαββατοκυριακοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινούλα,χωρίς παρεξήγηση και με όλο το θάρρος,αυτό που κάνεις δεν είναι καθόλου σωστό..........έστειλες δωράκι στο Βικουλίνι στο προηγούμενό σου μήνυμα και δεν άνοιξες να δούμε κι εμείς τι είναι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!ΕΥΧΟΜΕ Κ ΣΕ ΣΑΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Κ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;;;;

ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕ;;;;;;;;;;;ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΓΡΑΦΩ!! :lol::lol::lol::lol: ΑΑΑΑΑ!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΕΙΜΑΙ Η ΠΙΟ ΤΑΚΤΙΚΗ ΠΕΛΑΤΙΣΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΔΩΣΤΕ ΣΗΜΕΙΑ ΖΩΗΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου.Βλεπω οτι εχουμε πεσει καπως.Καταρχην Βικουλινι μου χρονια σου πολλα για τα γενεθλια σου,να τα εκατοστησεις και να χαιρεσαι την οικογενεια σου.

Λοιπον χθες Σαββατο ειχα καθαριοτητες το πρωι.Το απογευμα ειχα επισκεψεις και το βραδυ αφησαμε τον Ορεστακο να κοιμηθει στη γιαγια και πηγαμε σε μια εκδηλωση στη λεσχη αξιωματικων.Ωραια περασαμε.Σημερα το πρωι πηγα και πηρα το καμαρι μου απο τη γιαγια.Καλα κοιμηθηκε το πουλακι μου,δεν ταλαιπωρησε τη γιαγιουλα του.Τωρα κοιμαται.Ο μπαμπας μας εχει υπηρεσια σημερα και ετσι θα ερθουν οι φιλες μου να με επισκεφτουν.Ο καιρος ειναι συννεφιασμενος και ετοιμαζεται να βρεξει.Σημερα δεν εχω μαγειρεμα θα μου φερει η μαμα μου μπιφτεκακια με πουρε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα.

Βικάκι Χρόνια πολλά κουκλιτσα μου και ότι επιθυμείς.

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Αντε καλως ήρθες και εσύ στα άντα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ελενα τι καλό παιδάκι ο Ορέστης μας.Δε σε κουράζει καθόλου.Εγώ δεν το έχω τολμήσει να την αφήσω βράδυ...Θα το κάνω όμως σύντομα γιατί εχω επιθυμήσει να βγω για κανενα ποτάκι :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!!!!!Κ ΣΕ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΕ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΝΑ ΦΑΜΕ :?

ΠΩΣ ΒΑΡΙΕΜΕ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ Κ ΕΧΩ Κ ΑΓΧΟΣ ΠΩΣ ΘΑ ΖΕΣΤΑΝΩ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΑΝ ΘΑ ΦΑΕΙ ΜΕ ΤΗ ΦΑΣΑΡΙΑ ΚΤΛ...

ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ...ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΑΡΕΣΕ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ Κ ΝΑ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ....Κ ΠΟΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΕ Ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ συνήθως τρώω Κυριακές στην πεθερά μου αλλά σήμερα θα της πάω το μωρό και θα βγούμε να φάμε έξω.Εδώ έχει συννεφιά.Γιατί δεν αφήνεις εκεί το μωρό να πιεις καφεδάκι στη θάλλασα?Εγώ θα τον είχα παραγγείλει ήδη αν ήμουν εκεί ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

biky μου χρονια σου πολλα,γερη σοφη κ πληρης με τα 2 σου παιδακια!!!

μη ακουω υστεριες,ακου θα αγχωθεις πως θα το ζεστανεις!!!ιοπως το ζχεσταινειος κ σπιτι σου!!!ετσι κανω κ εγω οταν ειμαι στρεσαρισμενη,πνιγομναι σε μια κουταλια νερο...

χτες τον αφησα στη πεθερα κ βγηκαμε κ μας τον ανεβασε στις 10μισι σημερα για το φρουτο του.ημουν ομως με το νυχτικο κ δεν ανοιξα εγω αλλα ο αντρας μου.σε μισι ωρα ξαναχτυπαει η πορτα,κ να γινεται ο πανικος,ο μπεμπης να κλαιει απο πεινα κ νυστα,εγω να μαζευω το σπιτι κ τη κουζινα γιατι απο λεπτο σε λεπτο ερχοταν μια φιλη μας,κ ο αντρας μου να φτιαχνει τη φρουτοκρεμα.η πεθερα¨'γιατι κλαιει,γιατι κλαιει",σε φαση αντε τελειωνε με τις δουλειες κ ταισε τον.βουταει το πιατο να τον ταισει κ παραλληλα κανει κ κηρυγμα που δεν της κατεβαζω κατω τα πιατα,κ αναγκαζεται να ανεβει ως τη ντουλαπιτσα στον επανω οροφο.αφου ουτως η αλλως ανεβαινει 300 φορες τη μερα,αυτο τη πειραξε???κ λεω,δε χρειαζεται θα τον ταισω εγω...με αγνοει πτον ταιζει ...κ τησ λεμε αστο,ειμαστε οκ,θα τον ταισουμε κ φευγει με κατιιιιιιιιιιιιιιιιιι νευρα!!!!!!!!!!!!!!!αφου ηθελε να τον ταισει γιατι μας τον ανεβασε για το φρουτο?

ρε γαμωτο στενοχωριεμαι,γιατι δημιουργηθηκε θεμα απο το τιποτα.θα μου πεις δε φτανει που κρατησε το μωρο κ βγηκες,αλλα αυτο δε σημαινει οτι τα 2 σπιτια θα γινουν1!!!!χτυπαω εγω τα κουδουνια 300 φορες?

ειμαι υπερβολικη καποιες φορες το καταλαβαινω,απλα εγινα ετσι απο φοβο,γιατι ξερω οτι οσο περισσοτερο αφηνω ελευθερο πεδιο,τοσο το καταχραζεται,οποτε γινομαι υπερβολικα αυστηρη(μεσα μου...).

φουφουκα χαιρομαι που κοιμηθηκαν τα βλασταρακια σου!! αντε να στρωνουν ολες οι κλανιτσες!!!

κατερινα η καθολικουλα τελικα ολα οκ με τα αιμαγγειωματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μιτσι μου,αυτες οι πεθερες ειναι ανεκδιηγητες :twisted::twisted:Εμεις δεν εχουμε καθολου παρε δωσε.Εχει να δει το μωρο απο το Δεκεμβριο.Τρεις φορες το εχει δει απο τοτε που γεννηθηκε.Δε θελω να της ειμαι υποχρεωμενη για τιποτα.Ευτυχως που εχω τη μαμα μου διαφορετικα δεν θα πηγαινα πουθενα...

Ελπιζω εμεις οι αγορομανες να μην κανουμε τα ιδια οταν μεγαλωσουν τα παλικαρια μας...εγω επειδη ειμαι καμμενη πιστευω οτι θα ειμαι καλη πεθερα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...