Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

Κοριτσακια τι κανετε?? εγω Ρ Ε Π Α Ρ Ω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φωτεινη τι ειναι αυτα που διαβασα???????????? ποιος ειναι ο doctor???? σου εγραψα στο θεματακι....

Σημερα πηρα και το δικο μου νινι στον γιατρο και ειναι καθαρα τα αυτακια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: του χασκογελουσε σημερα κ της ελεγε ασε τον γιατρουλι σου να δει δεν εχει ενεεσουλα σημερα δεν θα σε πονεσω.....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σου,Κατερινιώ μου!Μπράβο που καλυτέρεψε η Καθολικούλα :D:D:D Μπόρα ήταν και πέρασε!!!

Δεν ξέρω ρε Βικουλίνι τι έχει.Ξυπνάει κλαίει και ξανακοιμάται :roll::roll::roll: Την αφήνω όμως.Αμά τη σηκώσω από τώρα μέχρι το βράδυ θα έχει πολύ γκρίνια.Την αφήνω να ξεκουραστεί :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΠΩΣ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΟΝΤΑΚΙ ΒΡΕ ΦΟΥΦΟΥΚΑ;;;;;;ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΟΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΝ ΞΥΠΝΗΣΗ ΝΩΡΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣ ΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΩΜΕΝΟΣ :(:( ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΙΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ;;;;;;ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑΛΑΞ ΤΟ PENTAVAC KAI TO PREVENAR ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ;;;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την προσεχω συμπεθερουλα :D:D Φουφουκα με τις μερες του ειναι......υπομονη ο 1ος χρονος ειναι ο δυσκολος που πρεπει να μαντευεις,.... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ti κανετε κουκλιτσες :?: Σας εχασα :(:( και εμενα μου ελειψες συμπεθερουλα μου :-*:-* παντως ψηλος ο γαμπρουλης μου :D:D θα ταιριαζει με τη νυφη ;) τον μαγειρα τον εχεω καταευχαριστηθει,μαγειρευω τσακ-μπαμ σε ενα σκευος αλεθω κιολας,αλλα κυριως γινονται πεντανοστιμα και πολυ υγιεινα για τη μπουμπουκα μου :D τωρα τι να σου πω :roll::roll: της prenatal κανει 99ευρα αλλα εγω το ειχα παρει με 25% :D:D ειμαι προνοητικη βλεπεις :lol::lol::lol::lol: ο σκυλος κουκλος :!::!::!::!::!:

Φωτεινη διαβασα και το αλλο θεμα και μεσα στις ακρες συμφωνω με οτι γραψανε ;) γενικα αν και συναδελφοι,δεν θεωρω οτι οι παιδιατροι γνωριζουν διατροφη :!::!: αλλωστε το προγραμμα εκπαιδευσης τους δεν το περιλαμβανει :!::!::!: εμπειρικα τα λενε :roll::roll: και γενικα πιστευω οτι καθε παιδι σε καθοδηγει στο φαι,δεν ειναι ολα τα ιδια,ουτε εχουν ολα την ιδια αναπτυξη :!::!: εγω στη θεση σου θα πηγαινα αργα με τις στερεες,αλλωστε θηριακι ειναι ο μπεμπης :lol::lol::lol: ποσο να φτασει :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι,χαρηκα πολυ για την Καθολικουλα :D:D με το δανειο κανενα νεο :?:

Βικουλινι,κανε καμια γενικη αιματος και καρδιογραφημα,αρχικα και μετα μηπως χρειαστει να δεις λιγο το θυροειδη :roll::roll::roll: απο πιεση πως πας :?: μετρα οταν ζαλιζεσαι :!::!:

Φουφουκα,τι επαθε τωρα το Αγγελικακι :o:o αυτο ηταν ησυχο :o μηπως δοντι :?:

Οι λοιπες βλεπω χαθηκατε και εσεις :!::!::!: λογω δουλειας υποθετω :roll::roll::roll: Λαμπρινη σαν τα χιονια :o:o μπραβο που μεγαλωνει καλα το μωρακι σου :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελος να σας πω και τα δικα μας :roll::roll: η Δημητρουλα μου τα παει μια χαρα με τους παππουδες :D αλλα οταν γυρναω κανει σαν τρελλη να ελθει στην αγκαλια μου :x:x:x ασε που ενω ειναι χορτατη κανει το μεσημερι μαραθωνιο θηλασμο :x:x 45min :o:o:o το μωρακι μου :x:x της λειπει η μαμα και το βυζακι :lol::lol: τι θα κανει το Σ/Κ να δω που εφημερευω 2 μερες :evil::evil: θα παω Σαββατο πρωι και θα :evil: γυρισω Δευτερα μεσημερι :evil::evil::evil: θα στεναχωρεθει το μωρο μου :cry::cry::cry: βλεπω να την φερνουν στο νοσοκομειο να θηλασει :o:o:o:o θα εξεταζω με τη μικρη στο μαρσιππο :lol::lol:

Κατα τ'αλλα ομως ειμαι και μαζοχακι :oops::oops: μου αρεσει και το νοσοκομειο :o:o μου χε λειψει η δουλεια μου μαλλον :o:o βασικα μου λειψε αυτη η επαφη με τους ανθρωπους :roll::roll: βεβαια εμαι με 6h/ημερα υπνο αλλα προς το παρον ολα καλα :)

Τασω αφου σε βλεπω εδω :!::!: που εισαι καλε :o:o καμια αλλη δεν ειναι εδω :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου προσπαθησα να τα διαβασω ολα αλλα ειμαι πτωμα, εχει θολωσει το κεφαλι μου και δεν μπορω να συγκρατησω τιποτα!!!Συγχωρεστε με!Αυριο θα επανελθω δριμυτερη και θα ξαναδιαβασω ολα σας τα νεα!!!Χαιρομαι που ειναι καλα τα αρρωστουλικα μωρακια μας!!!Κι εμενα φταρνιζεται και εχει πολλες μυξουλες και που και που ξηρο βιχαλακι, πυρετο δεν κανει, τον ειχε ακροαστει και η παιδιατρος την Δευτερα δεν βρηκε τιποτα. Ελπιζω να μην αρρωστησει το μικρακι μου. Καπου λεγατε για εμβολια, εμενα κανει αυτα που ειπατε συν ενα hiberix, νομίζω δηλαδη!Σας φιλώ ολες και θα τα πουμε αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουουουουου!Να'μαι κι εγώ!Κλασσικά,θα φτιάξω κανα φυλλαδιάκι και ταυτόχρονα θα σερφάρω.Από εμβόλια εμείς κάνουμε το infarix ipv hib,το prevenar και το neisvac.

Παίζει να έχει δοντάκια το Αγγελικούλι μου γιατί έχουμε και φουσκωμένα ουλάκια :D:D:D

Πάντως Χαρουλίτα κι εμένα μου αρέσει πολύ η δουλειά μου και μου είχε λείψει κι εμένα επίσης.Το θεωρώ πολύ σημαντικό το έργο ενός δασκάλου(όχι το δικό μου συγκεκριμένα,μη με πείτε ψώνιο).Αφού να φανταστείς την Παρασκευή σχολάω 11:30 και μου ψιλοκακοφαίνεται.Όχι πάντα όμως :lol::lol::lol::lol: Αυτό που δεν μπορώ είναι οι εφημερίες.Κι έχω αύριο [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Ρουλάκι,καλή ξεκούραση :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΧΑΙΡΟΜΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ;;;

ΕΓΩ ΚΡΥΩΜΕΝΗ...

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΑΠΟ ΠΙΕΣΗ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΧΩ ΧΑΜΗΛΗ...ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΟΥΤΕ ΞΕΡΩ...

ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...

ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΧΩΡΙΣΤΑ!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!!!!!!!!!! τι κανετε??? εγω σημερα δεν εχω ορεξη οχι για δουλεια...για τιποτα!!!! θελω να κανω νανι :roll::roll::roll::roll:

Χαρουλιτα ρωτησε ο αντρας μου στα εδω γραφεια και του ειπανε οτι λογικα θα μας απαντησουν μεχρι τον Απριλιο...αλλιως να παρουμε τηλ να δουμε τι γινετε....!! μακαρι να ειναι ναι μακαρι :ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου, τι κανετε???

foufou περασε η γκρινια της μικρης σου???Ελπίζω πως ναι για να μην ανησυχεις!!!

fotini κι εγω νομιζω οτι ειναι λγο υπερβολικο το προγραμμα του παιδιατρου!Εμας μας ξεκινησε μια εβδομαδα εισαγουμε σιγα σιγα το ν.2 γαλα, μετα μια εβδομαδα το ρυζαλευρο, μετα μια εβδομαδα τα φρουτα και μετα μια εβδομαδα το φαγητο!

labrini καλως ηρθες και παλι!!Αφου περασες ωραια σε συγχωρουμε που δεν εμπαινες να μας λες τα νεα σου!

βικουλινι κι εγω μολις διαβαζα οτι ζαλιζοσουν κλπ ελεγα λες να ειναι εγκυος???Ετυχως που νιωθεις καλυτερα απο τις ζαλαδες!!!Τωρα υπομονη με το κρυωμα!

xaroulita πολυ εξαντλητικη η δουλεια σου με τις εφημεριες, πως τα βγαζεις περα???

mitsi καλως ηρθες κι εσυ και παλι!!!

katerina ελπιζω συντομα να εχετε μια θετικοτατη απαντηση και να μπειτε γρηγορα σε δικο σας σπιτακι!!!

Ελπίζω να μην ξεχασα καμιά σας!!!Φιλια και θα τα πουμε μετα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ρωτησω κατι τωρα που το θυμηθηκα!!!Otrisalin που ρουφαει τις μυξουλες, το κανετε στα μπεμπακια σας??Εμενα η παιδιατρος μου ειχε πει οχι, αλλα το πηρα τωρα που εχει πολλες μυξουλες και του το κανω μια φορα την ημερα, τις αλλες φορες βαζω ορο και με μαντιλακι του σκουπιζω μεσα στο ρουθουνι τις μυξουλες!Μηπως δεν κανει το otrisalin???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω κουκιδιτσα :D

Γιατι δεν περνεις αυτο που ρουφας εσυ τις μυξες??? ειναι της chicco βαζεις ορο και μετα ρουφας....αυτο κανουμε εμεις και οσες ξερω τουλαχιστον...στο JUMBO με 5 ευρω νομιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρεται κορίτσια.

Χτες ξεκινήσαμε με το μηλαράκι. Τη μία ξίνιζε το μουτράκι του ο μικρός, την άλλη χαζογελούσε. :lol::lol::lol: Σήμερα πήγαμε στις 3-4 κουταλίτσες. Όλα καλά και ο ύπνος βελτιώνεται. Εντωμεταξυ χτες ηταν λες και είχαμε καλοκαίρι εδώ, το θερμόμετρο στο αυτοκίνητο έλεγε 20 βαθμούς. Σήμερα όμως πέταξε σύννεφα.

Βικουλίνι κρυωμένη τελικά; Έλεγξε πάντως αυτά που σου λέει και η Χαρά, ποτέ δεν ξέρεις. Παιδίατρο θα πας το απογευμα; Από μύξες πως πάτε; Εμείς από εμβόλια βάζουμε εναλλάξ το pentavac και τα menjugate και synflorix. Για την επόμενη φορα μας εγραψε άλλο.

Ναι Μήτση ο κηπος μας ειναι στη φωτογραφία. Όποτε θες κοπέλα μου ελα να παρεις τον αερα σου γιατί όντως η Αθηνα ειναι για να σου "ανεβαζει τη διαθεση" :evil::evil:

Μάγδα ο σκύλος είναι θηλυκός. Και εμεις αν ειχαμε αρσενικό το Εκτορας σκεφτομασταν για όνομα :D Ο αντρας μου επιμενει να την ζευγαρωσουμε αλλά αν δεν βρει οικογενειες για να δωσει τα κουταβια εγω δεν θελω. Ασε που θελει να κρατησουμε και εμεις κουταβι και δεν θελω. Η Ηρα, ετσι τη λεμε, δεν ειναι απο τα πιο υπακουα σκυλια :evil::evil: Καλέ τι υψος ο Βασιλακης :shock::shock: Μπραβο για να ξεπερναει και τη νυφη :lol::lol: μην του παρει τον αερα. :lol::lol:

Κατερινα επιτελους η Καθολική είναι καλά. Άντε μπράβο να φύγουν όλες οι παλιοαρρώστιες και να μην ξαναγυρίσουν. Είδα το πμ. κουτσομπολίτσα μου μικρή ;) . Και εγώ πιστεύω ότι και οι γιατροί άνθρωποι είναι και σίγουρα δεν θέλουν το κακό του παιδιού.

Φουφουκα σε ζορίζει η Αγγελικούλα;;Τελικά ηρέμησε;

Χαρά αρχίζεις εφημερία το σ/κ;; :cry::cry::cry: Πωπω ρε παιδί μου, τι πράγμα και αυτό με τους γιατρούς; Να σκέφτεσαι τη Δημητρούλα να παίρνεις δύναμη.

Ρούλα για το οτρισαλιν δεν ξέρω, αλλά άκου και την Κατερίνα που τελευταία έχει γίνει εξπερ στις μυξούλες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σχετικα με το γαλα που ρωτησε η Μήτση βρηκα τα παρακατω σε 2 διαφορετικα σαιτ

"Πόσο γάλα πρέπει να πίνει το παιδί μου;

Η εισαγωγή τροφών απογαλακτισμού δεν σημαίνει την πλήρη απομάκρυνση του γάλακτος από τη διατροφή του μωρού σας. Αντίθετα, το μητρικό γάλα ή κάποιο βρεφικό γάλα συνέχειας (No 2), σχεδιασμένο ειδικά για να ικανοποιεί τις θρεπτικές ανάγκες των μεγαλύτερων μωρών, θα πρέπει να παραμείνει η κύρια πηγή θρέψης κατά το πρώτο έτος της ζωής του μωρού. Σα γενικός κανόνας, η ποσότητα γάλακτος δεν πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 1 λίτρο την ημέρα το πρώτο εξάμηνο. Μεταξύ 6-12 μηνών είναι συνήθως 500-700ml/ μέρα, μεταξύ 12-18 μηνών 400-600ml/μέρα και >18 μηνών 300-500ml/μέρα."

•When you start giving your baby solids, his daily intake of formula milk is likely to gradually decrease to about 720ml.

•Once your baby is fully established on solids, he’ll need about 500ml to 600ml of formula every day alongside a varied diet (DH 2009a). If he doesn’t want this amount of milk, you can always give him milky foods such as custard, rice pudding and yoghurt.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΛΑ ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΟ ΟΤΡΙΣΑΛΙΝ ΠΟΥ ΡΟΥΦΑΣ ΤΙΣ ΜΙΞΕΣ ΤΟ ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΥΧΝΑ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΟΡΟ ΤΟΝ ΓΥΡΙΖΩ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ Κ ΦΕΥΓΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ...Κ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΑΚΙ ΤΟΥ ΒΑΖΩ Κ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ...

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΑΣ ΕΣΩΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ ...ΕΜΕΝΑ ΠΕΙΝΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙ 180-210 ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ 100-120 ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ 210 -240...ΟΠΟΤΕ ΟΚ.

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ...ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΤΕΛΙΟΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ...Κ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΜΠΙΣΤΟΣΙΝΗ...Κ ΣΤΗ ΠΑΡΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ...ΟΛΟ ΤΟ ΝΗΣΙ ΚΡΕΜΕΤΕ ΠΑΝΩ ΤΗΣ...ΔΕΝ ΣΥΚΩΝΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΑ...ΠΙΚΡΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAIΡΕΤΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΛΕΙΠΑΜΕ ΠΗΑΓΜΕ ΚΑΛΑΜΟ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΚΟΛΗΤΗ ΜΟΥ ΝΑ ΑΠΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΤΙ(ΚΟΥΤΑΒΙ)ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑ Κ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ 33 ΗΜΕΡΩΝ.ΠΟΛΥ ΝΑΖΙΑΡΑ Κ ΑΤΑΚΤΗ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΛΑΚΟ ΓΟΥΝΙΝΟ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ.ΚΑΛΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΥΞΑΚΙΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΟΝΟ ΟΡΟ ΒΑΖΩ ΕΓΩ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΖΑΛΑΔΕΣ Κ ΤΟ ΚΡΥΩΜΑ.

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΠΑΛΙ ΦΥΛΛΑΔΙΑ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ?ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ?

ΚΟΥΚΙΔΙΤΣΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ.

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΗ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΘΕΤΙΚΑ..

ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΨΟΓΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ.ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑ Η ΣΚΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.Ο ΓΙΟΣ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΟΣ Κ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΜΕΤΡΗΣΕ ΝΟΜΙΖΕ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ.ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΞΥΠΝΗΜΑ ΣΤΗΣ 5 ΜΟΝΟ.ΕΙΝΑΙ Κ ΦΑΓΑΝΙΑΡΗΣ ΒΛΕΠΕΙΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ ΚΑΛΕ ΣΤΕΙΛΤΗ ΕΔΩ ΤΗ ΝΥΦΗ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟ ΓΑΜΒΡΟ ΣΤΑ ΠΟΥΠΟΥΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΤΟΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου :?: ειμαι ενα πτωμα!!!!σημερα γινοταν λαικο προσκυνημα :!::!::!: ηταν ημερα που ειχαμε εργαστηριο δηλ στεφανιογραφιες και μπαλονακια :!::!: και αυριο παλι τα ιδια 9 εισαγωγες για εργαστηριο και γενικη εφημερια :twisted::twisted: και αφου βλεπω να φτανουν τα ραντζα στο δρομο θα με αφησουν ολο το Σ/Κ να τρεχω μονη μεσα στα ραντζα :twisted::twisted::twisted: τεσπα :!: ειμαι πτωμα και δεν σχολιαζω :oops::oops::oops: σας φιλω καθεμια χωριστα κοριρσακια μου :-*:-*:-*

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΝΕΟ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:ΕΣΚΑΣΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΔΟΝΤΑΚΙ [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσακια μου!Μόλις σας διάβασα κι ήρθα να γράψω.Ηρέμησε το Αγγελικάκι,ευτυχώς.Εχθές το βράδυ ξύπνησε στις 3,επειδή φώναζε η Στέλλα,της έδωσα πιπίλα και ξανακοιμηθήκε και μετά ξύπνησε 5:45 για να φάει.Την τάισα και κοιμήθηκε αμέσως πάλι και δεν ξαναξύπνησε.Ελπίζω να συμβεί το ίδιο και σήμερα(όχι να ξυπνήσει η Στέλλα :evil::evil::evil: ,αλλά μπεμπούλα 6 για να φάει).

Χαρουλίτα,καλό κουράγιο!Καλορίζικο το καινούργιο σας δοντάκι :D:D:D:D

Κατερινούλα,εύχομαι ό,τι καλύτερο!

Φωτεινούλα κι εγώ πήρα τα πάνω μου με το άρθρο που έβαλες.

Ρουλάκι όλα καλά;Εγώ στη μικρή κάνω μόνο φυσιολογικό ορό.Όσο χρειαστεί μέχρι να καθαρίσει τελείως η μυτούλα.

Μαγδούλα,μεγειά το σκυλάκι!Η εφημερία είναι πως σε κάθε διάλειμμα είμαι έξω,το πρωί πάω λίγο νωρίτερα και το μεσημέρι φεύγω μέχρι να αδειάσει το σχολείο.Μία φορά την εβδομάδα έχω,κάθε Πέμπτη.Όμως άλλαξα και θα έχω μισά διαλείμματα την Πέμπτη και μισά την Παρασκευή,γιατί βολεύει κι εμένα έτσι κι μία άλλη κοπελίτσα συνάδελφο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ;;ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΛΑ!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΕΥΧΟΜΕ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΣ Ο ΣΚΥΛΑΚΟΣ!!

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ;;ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ;;

ΡΟΥΛΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!ΜΕ ΓΕΙΕΣ ΜΕ ΓΕΙΕΣ!!!!ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!

ΤΟ ΠΡΩΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΟΛΟ ΤΟ ΓΑΛΑ...ΤΟΝ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΤΟ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ...ΤΙ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ..ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ;;;ΠΗΓΑΜΕ ΧΤΕΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΟΝΟ ΜΥΞΕΣ...ΕΤΣΙ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ!!ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 8700 ΚΑΙ ΥΨΟΣ 67.

ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΜΥΞΑ ΣΗΜΕΡΑ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ...

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΠΕΡΟΝΟΣΠΟΡΟΣ ΕΠΕΣΕ ΠΑΛΙ ΛΕΙΠΕΤΕ ΟΛΕΣ??? :cry::cry:

ΜΕΓΕΙΑ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΜΑΣ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ΩΩΩΧ ΑΡΧΙΣΑΝΕ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...

ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΠΑΣΤΗ Η ΕΦΗΜΕΡΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΘΥΝΗ ΜΕΓΑΛΗ ΤΟΣΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ.

ΕΜΑΣ ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ 9-930 ΝΑΝΙ 5 ΜΑΜ Κ 8 ΞΥΠΝΑΕΙ.ΤΟΥ ΦΤΙΑΞΑ 2 ΑΛΜΠΟΥΜ ΜΕ ΦΩΤΟ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΩΣ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕ ΜΙΑ 100ΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΕΚΤΥΠΩΣΩ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΥΠΩΜΕΝΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΖΕΥΩ.ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΤΣΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΧΑΝΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΑ ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ.ΒΙΚΟΥΛΙΝΑΚΙ ΑΣΕ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ ΤΟ ΣΚΥΛΟΝΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙ ΣΚΕΤΟ ΑΛΛΑ Κ ΠΟΛΥ ΑΤΑΚΤΟ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΥΣΕΣ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου εγω πάντως τρώω φουλ αλάτι να σου πω την αλήθεια γιατί έχω αρκετά χαμηλή πίεση δεν μου είχαν πει κάτι τέτοιο να προσέξω αλλά είπαμε κάθε περίπτωση είναι διαφορετική μπορεί σε άλλες κοπέλες να ενοχλεί 🤷‍♀️
    • Καλημέρα κορίτσια ετοιμάζομαι να πάω γιατρό σιγά σιγά όποτε θα σας διαβάσω μεσημέρι που θα έχω γυρίσει  εγω από το moromou την είχα παραγγείλει την φωλιά έμεινα ευχαριστημένη γιατί έβλεπα και κάτι τιμές πανάκριβες και αν δεν έβρισκα μια πιο οικονομική δεν θα αγόραζα  μπαίνει και πληντηριο μια χαρά 😊
    • Καλημέρα κορίτσια!!  Εγώ όπως σας είπα διακοπές... για όλους τους άλλους βέβαια εκτός από εμένα! 🤣 είχε έρθει η αδερφή μου με δύο μικρά κ μου βγήκε το λάδι κορίτσια... από εχθές το βράδυ έμεινα πάλι μόνη!  @_piripiri_εμείς είμαστε πολύ κοντά! Εγώ έχω ΠΗΤ 11/12 , επειδή πάω για vbac όμως,  με βλέπω κάπου στις 20 να μπαίνω!  @Kiddoμου , από 13 Ιουνίου δυστυχώς! Κ όμως ναι το νιώθω,  σαν ψαράκι 😍🥰 Σ αυτή τη βδομάδα που πέρασε ήταν πιο έντονα!  Είμαι 17+5 σήμερα ❤️
    • Καλημέρα κορίτσια! Εγώ είδα λάθος το ρολόι για 6 αντί για 5 που ήταν και βρικολάκιασα! Με βάση την εφαρμογή περιμένω την Πέμπτη ή την Παρασκευή, έκανα ένα τεστ σήμερα από αυτά τα 6 μέρες νωρίτερα και αρνητικό. Συμπτώματα μόνο πονάκια περιόδου, πόνος στη μέση και ελάχιστα πρησμένο στήθος. Μάλλον κουβάς και αυτός ο μήνας Εν τω μεταξύ στην αρχή μου φάνηκε ότι κααααατι ψιλοεβλεπα αλλά δε νομίζω τελικά, λογικά κάνουν γραμμουλες τα μάτια μου
    • Καλησπέρα κορίτσι μου γλυκό...πως είσαι εσύ;;  Ναι έχω δύο μεγάλα κορίτσια σωστά θυμάσαι!  Αυτή είναι η καινούργια γυναικολόγος που πήγα....είναι σε αυτή δύο κύκλους και πάω στον τρίτο ( έλειπα κ εγώ εκτός νησιού αρκετό διάστημα και όσο καταφέραμε να ελέγξουμε)  Σου ανεβάζω τις εξετάσεις του Φλεβάρη που έκανα να δείς προλακτίνη! Μου είπε είναι εντάξει ο ενδοκρινολόγος μου και η γυναικολόγος! Υγρό βγάζω  ακόμα αλλά έχω κάνει όλες τις απαραίτητες εξετάσεις στείλαμε μέχρι και υγρό να γίνει κυτταρολογικη εξέταση και ήταν καθαρή....δεν ξέρουμε που οφείλεται! Αλλά αφού όλα είναι οκ δεν υπάρχει κάτι άλλο να κάνω μου είπε η γιατρός!!!  Πήγα στην γιατρό 19η μέρα κύκλου και κάναμε έναν υπέρηχο και εκεί είδε ότι είχα εικόνα πως έγινε η ωορρηξία αλλά δεν μπορούσε να προσδιορισει το πότε μου είπε λογικά δύο τρεις μέρες πριν!  Έκανα την εξέταση και όταν της την έστειλα μου είπε ή έχω έλλειψη ή τελικά δεν έγινε!! Θα το δούμε από την αρχή του Κύκλου όταν έρθει περίοδος!! Πφφφ εκεί μπερδεύτηκα ( βέβαια πάλι θα φύγω εκτός για οικογενειακούς λόγους και δεν ξέρω κατά πόσο θα προλάβω! ) τώρα θα κάνει κ εξετάσεις σπέρματος ο σύντροφός μου να δούμε τι γίνεται ( εκείνος θα της κάνει εκεί που θα είμαστε αναγκαστικά για να μην το αφήσουμε κ άλλο πίσω) μου είπε ότι ανάλογα το σπέρμα θα προχωρήσουμε με φάρμακα για ωορρηξία κτλ!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...