Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

Καλημέρα. Ξεσαλώσατε πάλι χτες;;;Αυτή η τρελή η Χαρά σας ξελογιάζει, αλλά και οι υπόλοιπες τα θέλει ο κ@#$ς σας. :lol::lol::lol::lol:

Ιωάννα μου μην σε παίρνει από κάτω. Πάει τελείωσε αυτό. Τώρα κοίτα να χαρείς το μωράκι σου και θα έρθει και το αδελφάκι. Ελπίζω να μην ακούγομαι ψυχρή, αλλά το έχω περάσει και ξέρω ότι δεν κερδίζεις κάτι αν το σκέφτεσαι συνέχεια. Η κορούλα σου σε θέλει με την καλύτερη ψυχολογία. Χαμογέλα :D:D:D:D και πάμε παρακάτω. Αν διαβάζεις κιόλας τι γράφουμε εδώ οι τρελές σίγουρα θα συνέλθεις γρήγορα. Δουλεύεις αν θυμάμαι καλά; Που;

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τι έγινε Χαρά;;;;;;;;Χαλασμένος ο υπολογιστής στη δουλειά;;;;;; :lol::lol::lol::lol: Όλα εδώ πληρώνονται :lol::lol::lol::lol:

Μάγδα τι ρωτάς καλέ αυτές αν ξυπνάνε τα μωρά τους;;Αυτά δεν είναι νορμάλ μωρά :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol: Εμένα να ρωτήσεις που έχω το πιο φυσιολογικό μωράκι :evil::evil::evil::evil: Ε, λοιπόν ναι εμείς ξυπνάμε :evil::evil::evil: .Κοίτα έχει νύχτες που θα ξυπνήσει 1-2 φορές και έχει νύχτες που μας χορεύει στο ταψί, ευτυχως όχι πολλές . Ακόμα θηλάζουμε και θα θηλάζουμε για όσο γουστάρουμε και οι δύο. Τις νύχτες για να ξανακοιμηθεί τον θηλάζω. Αν τύχει και ξυπνήσει σε μια ώρα μετά τον θηλασμό τότε τον ξανακοιμιζω με αγκαλίτσες, χαδάκια, κούνημα και τραγουδάκια. Μωρέ τι το θες το ξενο γάλα; Αφού δεν υπάρχει θέμα με το θηλασμό μην το σταματήσεις τώρα. Επίσης μην νομίζεις ότι θα συνεχίσει να ξυπνάει. Μια γνωστη μου που θηλαζει και εκείνη μου είπε ότι και αυτηνης 5 μηνών ξυπνουσε συνεχεια. Τωρα ειναι 7 μηνων η μικρη της και ξυπνάει μια φορά. Συνεχώς αλλάζουν τα ωράρια τους.

Πάω και θα επανέλθω.

(Εφτασα μεχρι τη σελ 18)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κορασιδες!!!!!! Εκανες τις δουλειες μου και μιας και κοιμαται ο μπεμπης μπηκα να σας διαβασω...

Μαγδα μου τωρα που το μωρο πινει γαλα μονο πρωι και βραδυ το θηλαζω και το πρωι μονο του δινω συμπληρωμα περιπου 60 ml.Το βραδυ ξυπναει περιπου 2 φορες για πιπιλα μονο...

Σταυρουλα μου το καλο προγραμμα του Ορεστη δεν το χρωσταμε στο μπαμπα στρατιωτικο αλλα στη δικη μου οργανωση και στον προγραμματισμο.Ειμαι πολυ του προγραμματος...

Βικουλινι μου περαστικα στη μικρη σου.Μας ταραξε αυτος ο χειμωνας με τις ιωσεις...

Κατερινα μου πως ειναι η Καθολικη σου???Συνηλθε καθολου???

Χαρουλιτα χαιρομαι που ηταν ανωδυνη η επιστροφη σου στη δουλεια για τη μικρη.Ειδες τα μωρα μια χαρα περνανε με τους παππουδες,εμεις στεναχωριομαστε αδικως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΙΖΩ ΤΙΣ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΠΑΛΙ ΑΥΠΝΙΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΟΝΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΓΚΡΙΝΙΑΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ.ΟΧΙ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΞΕΝΟ ΔΕ ΘΑ ΔΩΣΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΝΑ ΔΩ ΜΠΑΣ Κ ΦΤΑΕΙ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΑ.ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΤΑ ΦΑΓΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ.

ΩΧ ΟΧΙ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ!!!!!!1

ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΣΑΓΑΠΑΜΕ ΜΗ ΦΥΓΕΙΣ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΝΟΠΤΙΚΑ ΧΑΧΑ.

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΠΑΡΤΥ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΡΡΩΣΤΟ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΦΟΒΙΑ.

ΑΧ ΡΕ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΑΚΟ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΠΙΠΙΛΑ :twisted::twisted: ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΣΠΟΡΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ!!ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΜΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΚΑΛΕ ΤΙ ΤΗΝ ΘΕΣ ΤΗΝ ΚΕΦΑΛΑ...ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΟΛΑ 97Η ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΟΛΑ ΣΕ ΣΥΜΕΤΡΙΑ ΕΙΠΕ.ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΝΑΙ ΒΡΕ.

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΑΝΤΕ ΝΑΡΘΕΙ ΑΘΗΝΑ Η ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΠΟΥ ΧΕΙΣ Κ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΛ;Α ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΠΑΓΩΤΑ ΨΟΦΑΩ.ΤΟ ΓΚΑΛΟΠ ΜΕ ΨΟΦΗΣΕ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ Κ ΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΔΗΛ.ΞΥΠΝΑΝΕ.ΜΩΡΕ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΑ ΧΤΕΣ Κ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΑΤΑΙΣΤΟ Κ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΑΛΛΗ ΤΑΣΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΕΡΧΕΤΑΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΕ ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΚΟΙΜΙΖΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΕΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΡΕ ΤΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΧΑΧΑ.ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΕΤΑ ΘΑ ΛΕΙΠΩ.....Κ ΘΑ ΜΕ ΨΑΧΝΕΤΑΙ.ΤΟ ΜΙΤΣΑΚΙ ΧΑΘΗΚΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδούλα κι εμένα ρε ξυπνάει τη νύχτα!Μη μας προσβάλλεις έτσι!!! :lol::lol::lol: Ώστε θα φύγεις άκαρδη ε;

Εγώ σήμερα κοριτσάκια μου δεν είμαι πολύ καλά.Δεν έχω καλή διάθεση,νιώθω στεναχωρημένη,μου λείπει και ο αντρούλης μου.Όλα αυτά μαζί.Πού θα πάει;Θα μου περάσει :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζίφος,δεν είναι καμία εδώ!Οκ,τότε.Εγώ θα ξαναμπώ το βραδάκι,γιατί το απογευματάκι θα έρθει η νονά της Στέλλας μου με μία άλλη φίλη μου.Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια :!: μπηκα και το απογευμα,εγραφα 1 ωρα και το εξαφανισε :evil::evil: και μετα επρεπε να φυγουμε στο παρτυ οποτε δεν προλαβαινα να ξαναγραψω :evil::evil:

Ωραια περασαμε,ειμασταν ολη η παρεα με τα τεκνα :D:D ειχαν και αλλο κοσμο βεβαια,καλα ηταν :D:D ετρεμα βεβαια πριν παμε μηπως ειναι κανενα αρρωστο,αφου υπαρχει και ανεγκαφαλος κοσμος αλλα το ειχα ξεκαθαρισει αν ακουσω γκουχ,χωρις παρεξηγηση,εφυγα ;) ευτυχως ομως #:-s#:-s

Για να κανω ενα τσεκ μη γραφω παλι τζαμπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ,εχεις ξεφυγει τελειως :lol::lol::lol: τα ονειρα σου αγγιζουν τα ορια της ψυχοπαθολογιας :lol::lol: παντως μην αγχωνεσαι ,δεν φταιει ο θηλασμος και παλι καλος ειναι ο Βασιλακης :)

ΦΟΥΦΟΥΚΑΚΙ,μην στεναχωριεσαι μωρε :-* αν και σε καταλαβαινω,αυτα με τις αποστασεις τα χω περασει και εγω :!::!: ελπιζω να απολαυσες παρεα και καφεδακι :):) να χαιρεσαι και το αδελφι σου :D

ΦΩΤΕΙΝΗ,καλα σε κανει μωρη και σε ξυπναει,στριτζο :!::!: ακου καλα επαθα που χαλασε ο υπολογιστης στη δουλεια :-p:-p:-p δωστης να καταλαβει παλληκαρι μου :lol::lol::lol: αν και :lol: συ :lol: μφωνω μαζι σου για το θηλασμο ;) και εμεις θα συνεχισουμε οσο μας αντεξει η σκηνη.... :D:D:D

ΙΩΑΝΝΑ,σε περιμενουμε παλι :):) ελπιζω να εισαι καλυτερα :):)

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ και ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ τι κανετε πονεμενες μανουλες :?::?: ελπιζω καλυτερα :( το Καθολικακι καλα :?: χαθηκατε και ανησυχω :roll::roll: αντε να τελειωνουμε με τις ιωσεις :twisted::twisted:

ΕΛΕΝΑ,οντως με τους παππουδες τα μικρα κανουν παρτυ :lol::lol::lol: και ας ειναι και σπορια :lol:

ΣΤΑΥΡΟΥΛΕΣΣΣ,δεν πιστευω να την κανατε :?::?:

ΜΙΤΣΑΚΟ :!::!::!: που εισαι καλε :o:o:o τι επαθες και χαθηκες :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ ΑΚΕΦΗ.....ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΤΑ ΙΔΙΑ...

Η ΜΑΡΙΣΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΠΥΡΕΤΟΥΛΗ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΜΠΟΥΚΩΜΑ ΒΗΧΑ Κ ΜΙΞΕΣ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΗΣΕΙ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ :(:(:(:(:(:(:(:(

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον αρχιζω....Καλημερα μανουλες :):) τι κανετε :?:

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ,ελπιζω να περασουν αυτες οι ιωσεις και να μην κολλησει ο μπεμπουλης :!::!: Κατα τ'αλλα ασε τα παπατζιλικια οτι και καλα εισαι χαλια,για να μην ελθουμε στην Παρο τωρα που το βαλαμε και τιτλο =))=))=))=)) δεν γλυτωνεις απο εμας :lol::lol: ΘΑ ΕΛΘΟΥΜΕ :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις κατα τ'αλλα μια χαρα :D η Δημητρουλα προσαρμοστηκε πληρως στο νεο προγραμμα :D:D ξυπνησε 8,αν και κοιμηθηκε αργα λογω παρτυ,θηλασε και ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 10.40 οποτε ξυπνησε για να φαει τα φρουτα,τα οποια τσακισε :lol::lol::lol::lol: τωρα πινουμε καφεδακι και ο μπαμπας μας διαβαζει,αλλα μετα το φαι επειδη εχει τελεια μερα θα παμε για καφε Αριστοτελους :D:D:D

Οι υπολοιπες απολαμβανετε οικογενειακη θαλπωρη μαλλον :) Κατερινακι ελπιζω να ειναι καλα η Καθολικουλα :-*:-*:-*:-*

Καλημερα να χουμε ολοι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα κοριτσακια μου.Πως ειμαστε???Εμεις καλα. Ο Ορεστακος κοιμαται και ο μπαμπας πηγε να φυτεψει φραουλες...Σημερα ξεκιναμε μοσχαρι.Αντε να δουμε αν θα του αρεσει.Με το κοτοπουλο καλα πηγαμε.Τις Κυριακες δεν εχω μαγειρεμα για εμας διοτι μας μαγειρευει παντα η μαμα μου.Σημερα θα φτιαξει κεφτεδακια και κλικακια.Ξερεις Χαρουλιτα τι ειναι τα κλικακια :?:

Το απογευμα περιμενω επισκεψεις,ενα ζευγαρι φιλων. Ο καιρος εφτιαξε και μου αρεσει πολυ.16 βαθμους εχει τωρα και πολυ πολυ ηλιο :):):)

κατερινακι σε χασαμε.η μικρη σου πως ειναι :?::?::?:

Βικουλινι η Μαρισα σου ακομη ταλαιπωρειται???Υπομονη θα περασει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου απο τοι βλεπω δεν ειναι καμία μεσα! :cry::cry::cry: Συγνώμη που δε μπήκα χθες αλλα ειχα μια φαεινη ιδέα να ασχοληθ'ω με το σπιτι, καθαρισα τα φυτα, τα μπαλκονια, πατζουρια, τζαμια, γενικη μεσα ολο το σπιτι και ντουλαπια!!Απο τις 10 το πρωι μεχρι τις 11 το βραδυ παλευα!!!Ευτυχως σημερα απολαυσα με τα αντρακια φαγακι και περαντζαδα στο Ναυπλιο!!!

Θα επαναλαβω κι εγω να ειναι καλα η Καθολικουλα και η Μαρίσα και σε ολα τα αλλα κοριτσακια και μπεμπακια να περασαν ενα ωραιο σαββατοκυριακο και θα τα πουμε αυριο!!!Καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,τι κάνετε γλυκές μανούλες;Εμείς είμαστε μια χαρά.Τα μουσουδάκια μου κοιμήθηκαν και τώρα είναι ώρα να ασχοληθώ και με κάτι άλλο.Εγώ πάλι σήμερα είμαι down.Δεν μπορώ να καταλάβω τι με έχει πιάσει.Δε με αναγνωρίζω.Τελοσπάντων!Οι υπόλοιπες πού είστε;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες. Πως είστε; Πως περάσατε; Εμείς είχαμε ένα ησυχο σ/κ, δηλ κυρίως δουλειές σπιτιού. Πήγα και το γιο μου στην εξοχή να μαθαίνει από τώρα τα περιουσιακά του στοιχεία :lol::lol: πήγαμε στις ελιές μας για να δουμε τον μπαμπά και τον παππού να κλαδεύουν :lol: . Ο μικρός χάζευε τα δέντρα!

Από ύπνο είμαστε ο.κ. \:D/ \:D/ όχι ότι κοιμήθηκε σερί αλλά ξυπνάει μόνο 2 φορές τρώει και πέφτει ξερός στο κρεβατάκι του. Βασικά έκατσα και σκέφτηκα το εξής, όπως εσάς ξυπνάνε για πιπίλα έτσι και ο δικός μου ξυπνάει για πιπίλα, μόνο που επειδή δεν ήθελε ποτέ την πραγματική πιάνει μόνο βυζάκι, πιπιλάει και κοιμάται. Εννοείται έχει φορές που πραγματικά πεινάει και θηλάζει κανονικότατα :@):@) .

Λοιπόν για να σχολιάσω και εσάς, για να μην λέτε ότι είμαι εγωίστρια και μόνο τον εαυτό μου σκέφτομαι :D

Χαρά πως πάει με τη δουλειά; Ελπίζω ο διευθυντής να αποδειχθεί και στην πορεία καλός. Ο άντρας σου τι ειδικότητα κάνει; Είναι στο ίδιο νοσοκομείο; (Άσχετο: πριν πατήσεις υποβολή να κάνεις αντιγραφή/κόπυ αυτά που έγραψες οπότε και να τα χάσεις πατάς επικόλληση/πέιστ και να τα πάλι μπροστά σου ;) ) Καφεδάκι στην Αριστοτέλους ;μπράβο :D

Ρούλα λιχούδος ο μικρός; Θέλει και παγωτό; μόνο πρόσεχε μήπως το παγωτό έχει αυγά, γιατί αν δεν κάνω λάθος το αυγό το δίνουμε μετά τον 8ο μηνα εξαιτίας αλλεργιών που μπορεί να προκαλέσει.

Σας παρακαλώ πολύ για λίγες μέρες μην ξαναμιλήσετε για τα θεϊκά κορμιά σας (τ'ακούς Φουφού;;;;;;) γιατί τελευταία με έχετε κάνει και το σκέφτομαι συνέχεια και μελαγχολώ για τις παλιές καλές εποχές που η ζυγαριά ήταν φίλη μου και όχι εχθρός μου. :ympray::ympray: Αχχ, Σταυρούλα καθόλου δεν μας λυπούνται.

Αχχ κακομοίρα Κατερινοφουφού λες να έχεις αυτή τη φοβερή ατυχία στη ζωή σου και να πάρετε μετάθεση στη Θεσ/νικη και να πας να συναντήσεις την τρελή την Χαρά;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Οϊμεεεεεεεεεεεεεεεεεεέ, σε λυπάμαι!!!!!!!! Να χαίρεσαι και τον αδελφούλη σου. Και μην μου πέφτεις ψυχολογικά. Έχουμε να ανεβάσουμε την ψυχολογία της Βίκυς. Μην μου πεφτεις και εσύ. Θα έρθει ο αντρούλης σου το σ/κ, να το δεις, στο λεώ εγώ ;);)

Έλενα φραουλίτσες ακούω :-bd:-bd=p~=p~ Και εμείς φυτέψαμε λίγες πέρσι, καλά που το είπες να θυμήσω στον άντρα μου να φυτέψει καμιά, και να ρωτήσω τον παιδίατρο αν θα μπορεί ο μικρός να φάει. Πες καλέ και σε εμάς τι είναι τα κλικάκια; :x

Βικάκι πως είναι η Μαρισούλα; Συνεχίζουν βήχας και μυξούλες; Ο μικρός καλά;

Κατερίνα πέρασε η ωτίτιδα της Καθολικής;

Καλέ που είναι η Μήτση;;;;;; Να ανησυχήσουμε;;

Μάγδα κάπου έγραψες ότι έκλεισες στολισμό. Πόσο πάει και τι περιλαμβάνει; Για πες τιμές για να ξέρουμε τι γίνεται.

Τελικά σήμερα το πρωί θα πάω τζάμπο. Οπότε Κατερίνα αφού πιάνεις δουλειά στις 3 μάλλον δεν θα σε προλάβω.

Παναγιά μου :-ss:-ss:-ss Τι κατεβατό είναι αυτό που έγραψα;;; Σόρρυ :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε και καλή εβδομάδα να έχουμε. Ακούστε το παρακάτω για να ανεβείτε και λίγο, αλλά και προς τιμήν του δημιουργού που δυστυχώς πέθανε χτες.

http://www.youtube.com/watch?v=peui6BSje6A

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου!!Παλι δεν ειναι καμια μεσα!!!Τελικά πρεπει να δινουμε ραντεβου μια ωρα, οπως ειχε πει παλιά η Χαρα!!!Τουλαχιστον να μπαινουμε να δινουμε το παρον, να ξερουμε η μια οτι ειναι καλα η αλλη!!Εγω ειμαι στο γραφειο, οποτε θα σας περιμενω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι κανετε??? ανυσυχησατε βλεπω για το Καθολικακι μου :):)

καλυτερα ειναι...τα αυτακια της πρεπει να περασαν αλλα εχει ακομα πολυ μυξα!!! το βραδυ θα την παρουμε να την δει παλι και θα σας πω!! χθες εγινε και το θαυμα!!!! κοιμηθηκε 10.30 και ξυπνησε 5.30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εφαγε και ξανακοιμηθηκε μεχρι της 9.30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πω πω ηταν σαν να κοιμηθηκα σερι μια βδομαδα :lol::lol::lol::lol: μακαρι να μην ειναι τυχαιο και να το κρατησει :D κατα τα αλλα ...καλα!!! τα φρεσκα φρουτα δεν τα τρωει ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ αλλα την φρουτοκρεμα ΝΟΥΝΟΥ την τρωει ολη!! ε και λεω απο το καθολου εστω την κρεμα....απο προχθες μαλιστα σταματησα και το γευμα των 12 το μεσημερι γιατι τρωει ολη την φρουτοκρεμα 140μλ περιπου και οταν της κανω συμληρωμα επινε μονο τα 30μλ οποτε ηταν μονο για να ξεδιψασει και ετσι μετα την κρεμα της δινω νερακι....την χορτοσουπα εξακουλουθει να την ξεσκιζει!!!! της προσθεσα και ντοματουλα ...και τωρα εχει μεσα κοτοπουλο σπανακι σελινο καροτο πατατα κολοκυθι.....

αυτα φιλακιαααααααααααααααααααααα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΠΑΛΙ ΛΕΙΠΕΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΑ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΑΘΟΛΙΚΑΚΙ Κ ΜΠΡΑΒΩ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΕΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΜΠΟΛΙΚΟ ΟΡΟ ΒΑΖΕ.ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΕ ΧΑΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΩΛΟΔΟΥΛΕΙΑ.

ΚΑΛΕ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑΚΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΛΙΚΑΚΙΑ???ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΟΝΤΩΣ!

ΡΟΥΛΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΓΙΑ ΕΛΑ ΑΠΟ ΔΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΠΙΑΣΕ Η ΠΡΟΚΟΠΗ..

ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΗ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΣΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ?Ε?ΘΑ ΡΘΕΙ ΒΡΕ ΣΥΝΤΟΜΑ.

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΞΥΠΝΑΕΙ Κ ΜΕΝΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΑΛΙ.ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 10 ΞΥΠΝΗΣΕ 5 ΚΑΙ ΜΕΤΑ 9.Κ ΠΡΟΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 8.30 ΞΥΠΝΗΣΕ 3 ΚΑΙ ΜΕΤΑ 7.30.ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΜΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΕΥΤΥΧΩΣ.ΧΤΕΣ ΗΡΘΕ Η ΜΑΝΟΥΛΑ Η ΓΙΑΓΙΑ Κ ΤΟ ΑΦΕΡΦΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΤΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΓΙΑ 9 ΚΙΛΑ PEGPEREGO 180 E K ΠΑΡΚΟ ΚΙΚΟ ΩΡΑΙΟ 80 ΚΙ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟΝ ΚΑΤΩ ΟΡΟΦΟ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΕΙΧΑ ΜΙΑ 2Η ΚΟΥΝΙΑ ΙΚΕΑ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΚΟΥΤΟΥΛΑΓΕ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΕΣ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ Η ΜΑΡΙΣΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ 300 ΑΛΛΑ ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ Κ ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 600(ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Η ΝΟΝΑ)ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΡΙΑ ΓΙΑ ΧΟΜΠΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΩΡΑΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εγω έχω ακουσει ότι οι επισκέπτες αλλά κ εμείς, τουλάχιστον στην αρχή δεν πρέπει να ακουμπάμε τα μωρά πάνω στα ρούχα που φοράμε έξω..κ χρησιμοποιούμε αυτές τις πάνες αγκαλιας 
    • Ναιιιι εσύ πόσο είσαι?? Εγώ είμαι αρκετά πιο νωρίς από εσάς 🩵👣,είμαι τις πρώτες ημέρες του Αυγούστου που εύχομαι δλδ να τις φτάσω κιόλας 🥰🥰🧿🧿
    • Είσαι κιόλας στην 30η;; Πω πω τι καλά!!!
    • Δόξα το Θεό όλα καλά,ήσυχα!! Μου είπε η γιατρός θα με δει δύο φορές μέσα στον Ιούνιο κ 5 Ιουλίου θα κάνω το doppler..Αυτά τα νέα..Κατά τ αλλά δεν ξεκίνησα εγώ ακόμα αγορές κ έχω αγχωθει, αλλά περιμένουμε να γίνουν κάποιες εργασίες στο σπίτι κ μετά σιγά σιγά..
    • Update εμβολίου κορίτσια 😁 Όλα καλά δεν μου εμφάνισε κανένα σύμπτωμα!!!Εγώ να σας πω την αλήθεια επειδή κάνω και αντιπηκτικές δεν πολυήθελα να το κάνω αλλά εντάξει αφού έπρεπε τι να κάνουμε!!!Και εμένα ο μικρούλης είναι πολύ πολύ δραστήριος ειδικά μόλις αντιληφθεί ότι ξαπλώνω 😂🧿..Σε αλλά νέα είμαστε πια στην 30η εβδομάδα,οι ορμόνες είναι σχεδόν οκ,σε κιλάκια έχουμε αρπάξει σχεδόν 6 και συνεχίζουμε δυναμικά 🥳🥳🫣🫣.. Αρχές του μήνα έχω Doppler και μέσα του μήνα ξανά ραντεβού με τον γιατρούλη μου 🩵🩵👣👣🧿🧿
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...