Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 (12) - ΜΕΤΡΑΜΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΜΑΖΙ!!


Recommended Posts

ΣΟΚΟΛΑΤΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 ΖΑΡΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ!!!!!!!!!!!!!!!

Σταμυ μην στεναχωριεσαι κουκλα μου για παρε τα πανω σου εμεις εδω ειμαστε.....

Αντε καλε αφηστε με να γραψω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μουρλες δεν παιζεστε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οι μανουλες 2008 φτασανε στο 13 κ δεν ξενερωνουνε ποτε....

τσαχπινογαργαλιαρες μανουλες 2008(13)

απο ολα εχει μπαξες μανουλες 2008(13)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικχαρ αν είχαμε παραλάβει την θήκη για τις χαρτοπετσέτες και την θήκη για την φλογέρα θα βάζαμε:

Τώρα έχουμε και θήκη για φλογέρα και θήκη για χαρτοπετσέτες Μανούλες 2008 (13)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αλλά το βάλουμε τώρα θα το δει και δεν θα μου τα στείλει

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΣΟΚΟΛΑΤΙΝΕΣ ΜΟΥ ΣΙΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΒΡΕ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΚΟΡΔΕΛΑΑΑΑ

ΖΑΡΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΣΑΞΤΕ ΤΣΑΟΥΣΕΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:[smilie=wav.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif] [smilie=icon_thumright.gif] [smilie=icon_thumright.gif] [smilie=icon_thumright.gif] [smilie=icon_thumright.gif] [smilie=icon_thumright.gif] ΠΑΕΙ ΞΕΦΥΓΑΜΕ ΠΑΛΙ!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ 2 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Κ ΕΡΧΟΜΕ!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσαουσομανουλες σουπερ

Ωραίο είναι αυτό αλλά εγώ θέλω να έχει και σοκολάτα και ξανθιές και μελαχροινές και μανουλομάνουλα ας τα φτιάξει κάποια όλα αυτά

Βικχαρ ανέλαβε εσύ είσαι η μαγείρισσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif]:thumbup::thumbup::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εχουμε πολλα γελια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: οτι κ να βαλετε ωραιο θα ειναι δεν σας φοβαμαι :lol::lol::lol::lol:

ας το ανοιξει η ρια η βασω που δεν εχουν ανοιξει κ ας βαλει οτι θελει εκεινη τις εμπιστευομαστε!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυκε λυκε εισαι εδωωωωωωωω :lol::lol::lol:

Καλε Βικουλινι πες και σε εμας κανενα παραμυθι να ηρεμησουμε λιγο και να μπορω να

σας προλαβαινω οταν παταω υποβολη :lol::lol::lol:

Βικαρα αντε παλι σου φεξε για μαγειρεψε τον τιτλο :lol::lol::lol::lol:

Ρια σκεψου τιτλο ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε; Τι χαρά!!! Καλά κάνει και είναι ενθουσιασμένη. Έτσι είθισται αν με ρωτάς! Εγώ αυτόν τον ενθουσιασμό τον έχω πάρει μόνο απο τη δεύτερη μητέρα μου. Τουλάχιστον ο μπαμπάς μου έκανε σωστή επιλογή τη δεύτερη φορα! Εννοείται πως περιμένουμε και να μας πεις για να ξέρουμε κι εμείς! Όσες δεν έχουμε δηλαδή! χιχι
    • Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια μου! Όταν λες αίμα;;; κανονικό;;; δηλαδή κατέβηκε κανονικά η περίοδος; Έχεις ροη; 
    • Αχχχχχ μπράβο κοριτσάκι μου!!!! Όλα καλά!! 😍😍😍😍 Πολύ χαίρομαι!!! Αυτή την ηρεμία και αισιοδοξία θέλω και εγώ που έχεις!! Έρχεται μετά την αυχενική λες;; Έτσι δινε μας δύναμη να σε ακουλουθουμε που είμαστε πιο πίσω..!!! ❤️❤️❤️❤️
    • Γλυκούλα μου!! Σε ευχαριστώ τόσο για τα καλά σου λόγια!! ❤️❤️❤️ Σε θυμάμαι πόσο παλεψες και εσύ για αυτή την εγκυμοσύνη.. αμήν Παναγίτσα μου να πάνε όλα καλά για όλες μας!!! 🙏🙏🙏 Πολύ χαίρομαι για τα ευχάριστα νέα σου!!! Μπράβο το σπορακι!! 😍😍😍😍😍 Και χαίρομαι που σε ακούω ενθουσιασμένη με το γιατρό!!! Εντέλει πέτυχες καλό γιατρό να σε στηρίξει σε αυτό το δύσκολο ταξίδι..!! Γιατί και αυτό είναι κορώνα γράμματα με έναν καινούριο γιατρό..! Οπότε τώρα χαλάρωσε όσο μπορείς και αφεσου στα χέρια του, όλα θα πάνε κατ'ευχήν!!!! 🥰 Για τα μικρόβια ναι μου είχε δώσει αντιβίωση, zinadol, για αυτό σου έγραψα ότι είναι ασφαλής στην εγκυμοσύνη, την είχα ψάξει δηλαδή πριν την πάρω. Στο δημόσιο που είχα κάνει την εξέταση, δεν μου έδωσαν τίποτα γιατί λέει γίνεται η οργανογεννεση τώρα και δεν δίνουμε τίποτα στο α τρίμηνο αν και με προέτρεψαν να μην το αφήσω γιατί ο στρεπτόκοκκος συγκεκριμένα που είχα ανάμεσα σε όλα, μπορεί να προκαλέσει αποβολές.. ευτυχώς ο γιατρουλης μου δεν με άφησε έτσι, μου έδωσε την αντιβίωση και ευτυχώς έφυγε..!! Τώρα στην επαναληπτική που έφυγαν όλα τα άλλα και βρέθηκε άλλο μικρόβιο, δεν μου έδωσε τίποτα..! Μόνο τα προβιοτικα που συνεχίζω αν και τα παίρνω μήνες πριν μείνω έγκυος.. για αυτό σε έκανα tag κιόλας γιατί θυμάμαι την αγωνία σου με το τι να κάνεις..  και σε εμένα που βρέθηκε πάλι άλλο μικρόβιο, είδες δεν έδωσε τίποτα! Φαντάζομαι εξαρτάται από την επικινδυνότητα του κάθε μικροβίου σε συνδυασμό του ότι πρέπει να αποφεύγονται οι αντιβίωσεις στην εγκυμοσύνη οπότε κρίνουν πότε χρειάζεται και πότε όχι να πάρουμε.. ή μπορεί να έχει να κάνει και με το ότι πήραμε ήδη αντιβίωση μια φορά και ίσως το να πάρουμε παραπάνω μπορεί να μην είναι ασφαλές για τα μωράκια μας..! Εν πάση περιπτώσει εμπιστεύομαι απόλυτα το γιατρό μου και για να μην μου δίνει τώρα τίποτα κάτι ξέρει παραπάνω, εγώ υποθέσεις κάνω! Εφόσον και ο δικός σου τώρα ο καινούργιος γιατρός, σου φαίνεται πολύ καλός και σου εμπνέει ηρεμία και εμπιστοσύνη δεν έχεις παρά να ακολουθείς τις οδηγίες του και όλα θα πάνε τέλεια!!! 😘😘😘
    • *Καλημέρα κορίτσια μου!! Ξεκίνησα να σας γράφω χθες το απόγευμα αλλά ξεράθηκα με το κινητό στο χέρι.. 😅😅 @Θέτις Κ. @lilly1984 @Kallia.Geo @Tonia. @Kate1992 Κορίτσια μου σας ευχαριστώ τόσο μα τόσο πολύ για την κατανόηση και την στήριξη..!!! Προσπαθώ ειλικρινά με όλο μου το είναι να είμαι αισιόδοξη και να ελπίζω για το καλύτερο αλλά λυγίζω και εγώ.. ευτυχώς έχω πολύ υποστηρικτικό περιβάλλον μαζί και εσάς..!!! 🥰🥰🥰🥰  Θα σας έγραφα νωρίτερα αλλά γύρισα σπίτι αργά μέχρι να φάω έπρεπε να φύγω να πάω στη σχολή γιατί ξεκίνησε και η εξεταστική χθες.. 🥴 Σχετικά όλα καλά στον υπέρηχο..!! Δηλαδή το μωράκι πολύ δραστήριο, μας χαιρετούσε, καρδιακή λειτουργία άψογη λέει ο γιατρός.. δεν μου είπε πολλά αυτή τη φορά, μου λέει δεν χρειάζεται να τα μετρήσουμε, τα βλέπω όλα τέλεια..! @Θέτις Κ. ρώτησα και για την θέση του πλακούντα, θα το δούμε αυτό στην αυχενική μου είπε, είναι νωρίς τώρα.. ρώτησα και για το φτέρνισμα/βηξιμο/τέντωμα που με πιάνουν σφαχτες μου είπε και εμένα φυσιολογικό.. γενικότερα σήμερα δεν μου έδωσε πολλές ακριβής απαντήσεις.. ήταν πολύ αισιόδοξος πάντως και καθησυχαστικος.. θα το ξεγεννησει ο ίδιος αυτό το μωράκι μου λέει είναι σίγουρος..!! Αν και γενικά θέλω να τα ξέρω όλα οπότε λίγο με χάλασε που δεν μου μέτρησε το μωράκι αν αντιστοιχεί στην εβδομάδα κύησης και πόσους χτύπους καρδιάς έχει, πάραυτα εκτιμώ τρομερά την αισιοδοξία του και την θετική του ενέργεια! Προφανώς με είδε πόσο αγχωμενη είμαι και σου λέει χαλάρωσε, δεν χρειάζεται να ξέρεις πολλά, το μωράκι είναι καλά και όλα είναι τέλεια για εμένα.. Γενικότερα δηλαδή στάθηκε περισσότερο στο να μου ανεβάσει την ψυχολογία αυτή τη φορά και για αυτό τον αγαπώ!! Anyway, στα υπόλοιπα νέα.. επιτέλους βρήκαμε το λόγο των αιμορραγιών!!! Από την μια δεν σας κρύβω ότι ένιωσα μερική ανακούφιση που επιτέλους βρέθηκε κάτι.. από την άλλη δεν ξέρω πόσο πρέπει να ανησυχώ παραπάνω.. αιμάτωμα δίπλα/πίσω σχεδόν από το μωράκι αρκετά μεγάλο.. πάνω από το μισό μέγεθος του μωρού... πάλι δεν μου είπε πολλά.. αλλά ήταν καθησυχαστικος.. απλά μου είπε ξεκούραση/ξάπλα, από προγεστερόνη λέει είμαι καλυμμένη, σταματάω και από την δουλειά.. και στην σχολή τώρα αναγκαστικά θα πάω τις μέρες που ακολουθούν για να μην χάσω το εξάμηνο.. με μεγάλη προσοχή φυσικά... Αλλά βρε κορίτσια μου.. είναι δυνατόν με αυτή τη ζέστη να μην υπάρχει καμία πρόβλεψη για τους σπουδαστές που ανήκουν σε ευπαθείς ομάδες;;;  Αυτά...!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...