Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 (12) - ΜΕΤΡΑΜΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΜΑΖΙ!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;;;;;;ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ ΝΕΡΟ Κ ΤΩΡΑ ΞΑΝΑΕΦΑΓΑ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΧΤΕΣ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΙΝΟΜΕ ΣΑΝ ΦΟΡΑΔΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΒΙΚΑΡΑ ΚΑΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ....ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΣΑΛΤΣΑ Κ ΔΕΝ ΤΑ ΑΓΓΙΖΕΙ ΚΑΝ ΦΑΝΤΑΣΟΥ!!!ή ΒΛΕΠΕΙ ΚΡΕΜΜΥΔΙ ή ΜΑΙΝΤΑΝΟ Κ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ :shock::shock::shock::shock: ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓΗ...ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ :?:?:lol::lol::lol::lol::lol:

ΛΕΝΑΚΙ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΥΡΕΤΟΥΛΗ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!!

ΑΣΠΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;;;;;;;;;ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΓΓΥΟΣ Κ ΠΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ;;;; :shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΒΙΚΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΤΟ Α ΠΟΥ ΣΤΟ ΕΒΓΑΛΕ Ο ΧΑΡΗΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ παλι πριν με πεταξε κ ετσι πηγα κ ξαπλαρα δεν κοιμηθηκα βεβαια....

τωρα εβαλα καφεδακι να γινετε...σημερα δεν εχω πιει...

να ξυπνησει κ ο νικος να παμε να τελειωσουμε τη χαρτουρα

σας το πα...βαριεμε :lol::lol::lol:

ασπακι καλη ξεκουραση :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΣΠΕΡΑΑΑ ΣΑΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΑΝΑΣΤΗΘΗΚΑ!!!ΑΜΗΝ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΒΗΧΩ ΣΑΝ ΓΑΙΔΟΥΡΙ ΑΛΛΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟΥΣ!!! :D ΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ...ΑΝ ΔΕΝ ΠΙΩ 3ΛΙΤΡΑ ΝΕΡΟ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ!!!ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?

ΕΜΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΑΘΗΝΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ!!!ΕΧΕΙ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ Ο ΝΙΚΟΣ!!!ΤΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ!!! ;):D ΑΡΧΙΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΔΩΜΑΤΙΟ ΝΑ ΞΑΝΑΒΑΖΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΒΟΗΘΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ!!!ΑΝΥΠΟΜΟΝΩΩΩ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ...ΒΙΚΑΚΙ ΘΑ ΣΕ ΞΑΝΑΔΩ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hi girls!!

ηρεμια βλεπω στον οριζοντα...

μολις γυρισα απο το φωτογραφο...εβγαλα τη χειροτερη φωτογραφια της ζωης μου...και ειναι για την ταυτοτητα.,...!!!!!!! :shock::o ηταν τοσο ωραια η προηγουμενη γαμωτο...

δυσκολη μερα σημερα στο μαγαζι...οπως προβλεψα απο χτες...τα νευρα μου...το σημαδακι ξαναφουντωσε :?:cry: !

Τονια μου καλως να μας ερθεις! Σιδερενια!

Βικακυ καλο ξεμπερδεμα με την χαρτουρα!

Βικουλινι μου ασε τρελο πηξιμο!

Ανδριανακι μου καλα κανεις και περνας χρονο με τα παιδια! Ειναι ο πιο πολυτιμος χρονος της μαμας!

Φιλακια σε ολες παω να δουλεψω παλι...εχω αναζητηση, ξεκιναω δικη μου δουλεια απογευμα...θα φτιαχνω και μπομπονιερες...οποτε αρχιζω απο σημερα...γιατι δεν παει αλλο...τωρα ξεσηκωνω σχεδια γιατι εχω κανονισει μια για τον Μαϊο οποτε τρεχατε ποδαρακια μου... :lol: ή μαλλον χερακια μου... :lol:

BYE BYE!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!Τι κάνετε;Καμία μάλλον δεν είναι εδώ ε;Εμείς το απογευμα είχαμε πάει μία βόλτα στα τζάμπο και περάσαμε πολύ ωραία

Ανδριάννα,ευχαριστώ για τα καλωσορίσματα!!!!! :):):):)

Κατερίνα,ασχολείσαι με βαφτίσεις και τέτοια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ;;;;;;;;;;;ΤΩΡΑ ΚΑΘΗΣΑ...

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ !!ΑΝΤΕ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ Ε;;;ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΤΕ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΗ ΝΕΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!!!!!ΟΠΟΤΕ ΒΡΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΠΑΡΕ ΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ Ε;;;;

ΕΡΗ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ;;;ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΕ...ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

ΒΙΚΑΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;;ΤΕΛΙΩΣΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ;;;

ΛΕΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;;;;;

ΦΟΥΦΟΥΚΑ;

ΤΖΟΑΝΑΚΙ,ΦΛΩΡΙΑΝΑ,ΣΤΑΜΥ, ΑΣΠΑ ,ΡΙΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ (ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ :roll: )ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ηρεμια ειναι αυτη????

Ο μικρος με το εμβολιο κοιμαται σχεδον ολη μερα!!! Αλλα ειναι νορμαλ ειπεο γιατρος. Σημερα εκανα χαλβα.Τελειος εγινε,,ειχαπολυ καιρο να φαω και τωρα δεν σταματαω η γουρουνα! :lol:

Αδερφουλα μου τι υπεροχα νεα ειναι αυτα? Καλη αρχη ευχομαι και καλη εμπνευση!!! Στελνε και απο εδω να σε βοηθαω! :D Πολυ χαρηκα τωρα! :)

Βικουλινι καλα λεμε...βαλε ρε συ καμια φωτο τα παιδακια σου. Δεν τα εχω δει καθολου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟΧΕΙΣ ΡΙΞΕΙ Κ ΕΣΥ ΣΤΑ ΓΛΥΚΑ Ε;;;;ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ...

ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΟ ΝΕΤ...ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΜΟΥ ΡΘΕ Κ ΕΒΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙ...ΘΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΜΟΝΟ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα γλυκα το εριξα ναι και με βλεπω να γινομαι γουρουνα! Αλλα μια ζωη την εχουμε μωρε! Αχ ναι βαλε εστω στο προφιλ!! Θα παρω τον μεγενθυντικο φακο να τα δω! :lol::lol: Εδω στο μαμμυ να ξερεις οτι δεν μπορει να της δει κανεις αν δεν ειναι μελος!

Σε καληνυχτιζω..νυσταξα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες αλλη μια μερα που δεν ειχα σηκωμο απο το κρεβατι

εχθες το βραδυ εκλεισε νωρις το μαγαζι και το ξενυχτησαμε αλλα περασα καλα :D

Νοικοκυρες σε απογνωση μηπως ειμαστε σαν κι αυτες και δεν το εχουμε παρει χαμπαρι :?::lol::lol:

Αισχος......

Αν και γραψατε λιγα δεν προλαβαινω να σχολιασω γιατι εχει λιγη δουλιτσα....

Θα τα πουμε αργοτερα αντε ξυπνηστε σιγα σιγα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι παλι.........

Για ακομη ενα πρωινο ειμαι μονη μου :(

Τρελη μου μαγειρισσα αντε να ξεμπεψεις γρηγορα με τα χαρτια........

Βικουλινι εσυ που ησουν παντα πρωινη που εισαι :?: Φανταζομαι δεν θα εχεις χρονο για ξηθεις

εδω θα μπεις ;)

Οι υπολοιπες καλε που ειστε ααααααααα δεν πεταει η ομαδα.....

Εδω στην δουλεια παλι επεσε νεκρα......και βαριεμαι ηπια και δυο καφεδες και τσιτωσα τωρα

αυριο παλι δουλευω .......

Α εχθες πηγα τελικα τζαμπο με την μαμα μου και τον μικρο ο ταλιμπαν μου ηταν το καλυτερο

παιδι εκει μεσα φυσικα ηξερε τι εκανε για να παρει παιχνιδια ;)

Γεμισαμε φορτωτες και φορτηγα παλι....

Πηρα και εγω κουρτινες για το παιδικο του λαχανι χρωμα ειναι τελειες και μερικα διακοσμητικα

για το σπιτι αυταααα........

Αντε καλε ξυπνηστε............ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!

Βάσω όπως πάντα εγώ και εσύ στην δουλειά!!!!!!!!!!!!!!!

Σήμερα έχω έρθει με κέφι αν και άργησα να σηκωθώ.

Ήρθα στο γραφείο στις 8.30 και με σήκωσε η πεθερά μου στις 8,15 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.

Και εγώ καφέ πίνω μπας και ανοίξει το μάτι.

Η Ανδριανούλα μου καλυτερεύει μακάρι να γίνει εντελώς καλά να πάμε καμία βόλτα.

Χθες αγόρασα πλυντήριο ρούχων 8 κιλά άντε έχει να γίνει χαμώς θα μπαίνω και εγώ μέσα :lol: .

Αυτά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ρια αντε να γινει καλα να βολταρετε τωρα που φτιαχνει και ο καιρος ;)

Μεγια το νεο πλυντηριο καλα πλυσιματα :lol:

Και εγω εχω 8κιλο ο γιος μου μπαινει μεσα καμια μερα θα βαλω και αυτον στην πλυση :lol:

Αυριο δουλευεις η θα ειμαι μονη :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσουδια ξεμπερδεψα πολυ γρηγορα δοξα το θεο.....

δεν εχω καθολου κεφι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ελπιζω να εισαστε ολες καλα τα φιλια μου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Έγραψα και με πέταξε έξωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Φτου και από την αρχή

Βάσω για αν παρηγορηθείς σου λέω ότι και εγώ αύριο δουλευω οπότε κάποια παρέα θα την έχεις!!!!

Βικχαρ μην είσαι έτσι δεν είναι του στυλ σου, χαλάς το image σου :lol::lol:

Αν βαριέσαι να μαγειρέψεις έχω φτιάξει παστίτσιο θα σου πετάξω 3 κομμάτια :lol::lol:

Εγώ χωρίς λόγο και αιτία είμαι πολύ happy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Όπως πάντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπορεί να φταίει η λιακάδα, ο έρωτας τα λουλούδια που θα ανθίσουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αν κάνω και μια πώληση σπιτιού που έχω στα σκαριά όλα θα είναι ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!

Κατερίνα καλά θα κάνεις να ασχοληθείς με τις μπομπονιέρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αν ακούσω τίποτα για γάμο ή βάπτιση θα σου πω!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: α ρε κοριτσια με κανατε κ γελασα....

εχω νευριασει με το νικο απο χτες το βραδυ θα μου περασει!!!!!!!!!!!!

βασικα περισεψανε μακαρονια με κιμα απο χτες εφτιαξα μια μπεσαμελ κ κανω πρωτη φορα παστιτσιο με σπαγγετι χαχχαχχ καλο θα ναι...

ο χαρακης στις κουνιες με γιαγια κ παππου...

εγω μεταξυ να σιδερωσω 2 πλυντηρια η να κανω το κινεζο....

πινω καφε κ εχω βαλει διαπασων τη μουσικη...

τωρα ακουω τωρα θα πονας θεωδοριδου :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρια με τοσο που δουλευομε θα γινουμε πλουσιες :lol::lol::lol:

Μαρη τρελη μαγειρισσα ειναι δυνατον με ΝΑΤΑΣΣΑ πως θα ανεβει η ψυχολογια :lol::lol::lol:

Εισαι τρελη για βαλε κατι up............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: εγω ειμαι κ μαζοχα οταν δεν ειμαι στα καλα μου θελω να ακουω τετοια τραγουδια μου τη σπανε τα ανεβαστηκα...

αντε να βρεις ακρη με εμενα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...