Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Αχ λίγο έμεινε κουράγιο!! εγω σήμερα κορίτσια πήγα γιατρό.. έχω καλά νέα !! Πρώτον η κύστη που είχα (είχα μια κύστη εδώ κ 2-3 χρόνια που έκανα θεραπεία με αντισυλληπτικά μέχρι το Δεκέμβρη , τότε είχε μικρύνει) δεν υπήρχε καθόλου σήμερα ή κ να υπήρχε είναι τόσο απειροελάχιστη που δεν μας απασχολεί!!! Γιουπιιιι επισης είπαμε να δούμε υπερηχογραφικα πως πάει η ωορρηξία μήπως για κάποιο λόγο δεν πέφτει το ωάριο.. έχω για την ώρα ένα ωάριο δεξιά 13χιλ 11-12ημερα (μου ήρθε βράδυ).. μου είπε για να πέσει θέλει να πάει 23 κ πως θα με δει κ την Πέμπτη αργά , ίσως κ Σάββατο .. θεωρεί απίθανο πριν την Παρασκευή να κάνω ωορρηξία (15η ημέρα κύκλου) άρα δεν ξέρω αν πήγε κάτι λάθος κ για αυτό τους προηγούμενους μήνες δεεεεν.. εμείς τα δίναμε όλα μέχρι να εκεί 16η ημέρα κ μετά δεν την πάλευα μια .. όποτε αν έκανα πιο μετά το χάναμε … αλλα κ πάλι μου είπε πως κ να μην πέφτει υπάρχει τρόπος (απλός) να κάνουμε στο επόμενο κύκλο να πέσει .. εννοει αυτές τις ενέσεις που έχετε αναφέρει;; Δεν τον ρώτησα γιατί τον είχαν βομβαρδίσει με ερωτήσεις.. @Παρασκευαιδουδωσε μου τις προβλέψεις σου σε παρακαλώ .. θέλω να δω αν πρέπει να κανονίσω γάμο ή γαμοβαφτιση 😝
    • Εχω δοκιμάσει την κάθε ελπίδα . Εμάς όμως ήταν το θέμα στο σπέρμα και το μονο που έφερε αποτέλεσμα ήταν οι αντρικές βιταμίνες. Προσωπικά αν δεν υπάρχει θέμα κάντε σεξ κοριτσια. Όσο πιο συχνό τόσες περισσότερες ευκαιρίες ειδικά την ημέρα ωορρηξία 2-3 φορές θα σας βοηθήσει 
    • Εμένα η βαλίτσα είναι σχεδόν έτοιμη. Μόνο σουτιέν θηλασμού μου έχει μείνει να πάρω κι αυτό στο τέλος γιατί μου είπαν ότι όταν πλησιάζεις μπορείς να δεις πόσα νούμερα έχεις ανέβει...
    • Ε ναι εχουμε καιρο ακομα για παιδίατρο. Κάτσε να κάνουμε τα άλλα πρωτα: πλύσιμο, σιδέρωμα, βαλίτσα κλπ. Χαχά😀    
    • Εγώ δεν ξέρω ακόμα γιατί άλλος παιδίατρος θα τη δει στην Αθήνα και άλλος θα την παρακολουθεί μετά εδώ στη Λευκάδα. Θα δούμε τώρα. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...