Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο το Μαρτιο!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 372
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαιμουδιτσα γιατι τα ψυριζεις παιδι μου τοοοοοοοοοοσο πολυ;δεν εχει σημασια τιποτα τωρα...η αληθεια ειναι πως τα υγρα της οωρηξιας αρχιζουν κανα δυο μερες πριν την οωρηξια και προετοιμαζουν το εδαφος ,ετσι ωστε να στειλουν και το σπερμα του αντρα πιο πανω και να μεινει εκει στις σαλπιγγες να περιμενει το αυγο..οσο για τα υγρα μετα..δεν υπαρχει τιποτα στανταρ...και ειδικα αυτο του αν δεν γονιμοποιηθει το αυγο εχεις υγρα και μετα απο δυο μερες δεν εχεις..δεν ειναι στανταρ...σχεδον παντα στη δευτερη φαση του κυκλου εχεις λευκα υγρα και συνηθως κολλωδη..μια δυο μερες πριν την περιοδο μπορει να εξαφανιστουν η να γινουν σαν νερακι..αν εισαι εγκυος δεν ξερω αν συνεχιζουν αλλα αν ημουν στη θεση σου δεν θα προσπαθουσα να βγαλω συμπερασμα για το αν ειμαι η οχι εγκυος απο τα υγρα...εδω απο τα υπολοιπα συμπτωματα δεν βγαζεις ακρη...ηρεμησε δεν ειπαμε;θα σκασεις μεχρι τη μερα της καθυστερησης...σταατα να διαβαζεις τοσα..και πηγαινε να κανεις και συ καμια ταραμοσαλατα..κανενα μπισκοτακι ..κατι...και μη σκεφτεσαι..ο,τι εγιν εγινε.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maimouditsa μου..........λίγη ακόμη υπομονή καλή μου.....έμειναν μόνο 8 μερούλες ακόμη για να μάθουμε......:)......πιέζεις πολύ τον εαυτό σου και δεν κάνει κοπελάρα μου...όλα θα πάνε καλά....σε φιλώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιμουδιτσα καλα σου λενε!! μην τα ψειριζεις. εγω θα σου πω ομως αυτο που μου ελεγε και ο γιατρος μου "μην κανετε μονο 1 φορα σεξ!! Θελει (τρελο) σεξ μερα παρα μερα για 1 βδομαδα τουλαχιστον. Ευχαριστηθειτε το!!"

Αγγέλα ξερω φιλες που συλλαβανε ευκολα και μαλιστα οχι πολυ αλλα ΠΑΡΑ πολυ αγχωμενες. Πιστευω κι εγω πως ειναι μυθος ή καλυτερα πιστευω οτι εχει τη σημασια του το αγχος αλλα όχι οπως το παρουσιαζουν ακριβως. Δηλαδη ειναι και θεμα τυχης, Σιγουρα οταν χαλαρωνουμε παντως ειναι ολα καλυτερα... φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε niakoylinaki δωσε μας κι εμας καμια δοκιμασμενη συνταγη!!!!!!ολα για παρτη σου τα κρατας??????

25o gr tarama leyko

350 gr pswmi moyliasmeno

2 lemonia megala

1 kremmydi

kai 1 kai mish koypa ladi eleolado

xtypame ton tarama poly kala kai en synexeia ola ta ylika siga sigakai to ladaki siga siga san trixa na peftei .......

kalh epytixia filakia ................

na thn kaneis eeeee????????????

oxi me evales na thn grapsw mono........

xaxaxaxaxaxaxa

a kai na dokimazeis kathe toso gia thn geysh poy theleis ..............o kathe enas mas ton thelei kai alliws........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsares ti kanete?oxi anxos koritsia eine katastrofiko to poli anxos oti egine egine tora pia kai se liges meres tha xeroume de mporoume na kanoume tipote allo ipomoni!!!elpizo na exoume thetika nea oles mas!!!ego de tha po gia simptomata giati de xero an eine periodou i eine kanena sporaki!!!ayta makari na exei ginei to thaymataki mas!!!!!! :D:D:D:D perimeno nea sas!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy μου ευχαριστώ για την απάντηση, συμφωνώ γιατί από τη στιγμή που αποφασίζεις για παιδί δεν είναι δυνατόν να μην έχεις έστω και στο πίσω μέρος του μυαλού σου άγχος.Φιλιά στην παρέα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιτσάκι καλησπέρα.....και εγώ μια από τα ίδια.......οι πόνοι πάνε και έρχονται, αλλά δεν μπορώ να ξέρω αν πρόκειται για τα προεόρτια της περιόδου ή για την λαχτάρα του μωρού...!!!...θα δείξει το τέλος του μήνα.....αχχχχ........πότε θα κάνει ξαστεριά......:)........μακάρι να έχουμε όλες μας θετικά αποτελέσματα.....ούτως ή άλλως, μόνο αυτό ζητάμε...:)....σας φιλώ.... [smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν εχω πονους περιοδου..ποτε δεν εχω ουτε οταν εχω περιοδο δηλαδη..με ποναει λιγη ωρα πριν ερθει..τι να υποθεσω...τιποτα...δεν κανω υποθεσεις..μονο οταν κατουριεμαι εχω πονακια..χαχαχα... :lol::lol: αντε λιγο εμεινε..τουλαχιστον για τη λιτσα,ελενα και τουιγγι...τωρα τελος της βδομαδας ε; :ympray::ympray::ympray::ympray: καλη επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου.....και εγώ τα' χω χαμένα......νιωθω τόσο μπερδεμένη.....εν τω μεταξύ, οι μέρες δεν περνάνε και ουφφφφφφφφ......απλά υπομένω και ελπίζω.....μακάρι......σε όλες μας να έρθουν πελαργοί με μωράκια....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΤΟ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΖΕΙ...Κ ΓΩ ΕΙΧΑ ΑΝΧΟΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΛΟΓΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΑΠΛΑ ΠΡΙΝ ΤΙΝ ΕΠΑΦΗ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΙΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΑΙΔΙ ΣΥΛΗΨΗ ΚΛΠ Κ ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΕΠΑΦΗ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΝΑ 10 ΛΕΠΤΟ Κ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΑΣΧΕΤΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κ ΤΕΤΟΙΑ.ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ Κ ΣΑΣ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koykles ...ti kanete ????egw eimai kala kaime ligo angxos mporw na pw shmera eimoyn gia kafedaki sto metro mall me thn koymparoyla moy kai milagame gia ola ektos apo ayto mias kai den to exw pei poythena akoma oyte h manoyla moy den to kserei .............filakia kai kalo vrady...........ante thn fagame thn evdomada paeiiiiiiiiii

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares kalimera ti kanete?cuando miki niakoylinaki ante koritsares liges meres meinane!!den antexo allo koritsia to stithos me ponaei poli ante na erthei to savvatokyriako!!!!aaa koritsakia na sas po tin amartia mou (mi fonaksete)loipon exthes to vradi san anoipomoni pou eimai kai ego ekana ena test (clear blue)kai vgike poli poli axno thetiko poli axno omos ithele na mpeis kato apo to fos gia na to deis :D:D:D:D:D !!!!de thelo na eimai kai poli aisiodoksi giati fovamai kai tin exo patisei polles fores me test (predictor)ax de xero an de mou erthei tha kano kolotoumpes :D:D:D:D:D:D:D apo ti xara mou!!!makari koritsakia mou na exoume ena sporaki sti koilitsa mas!!!! :D:D sas filw!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου ανυπομωνα!!! αντε βρε και θελω τοσο πολυ να ακουσω κατι ευχαριστο να ξεφυγω λιγο απο το αγχος της βαφτισης της μικρης μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

litsa μου καλημέρα....:)........σου εύχομαι ολόψυχα, το τεστάκι να είναι όντως το προμήνυμα για το νινάκι σου...:).....μακάρι καλή μου.....σε καταλαβαίνω στο θέμα υπομονη, και εγώ δεν αντέχω άλλο......περιμένω πως και πως να περάσουν οι μέρες.......αλλά...... :roll::roll: .....αχχχχχχχχχχχχχχ....πολλά φιλάκια......:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιτσακι αν το κλιαρ μπλου εδειξε αχνο δεν νομιζω να κανει τοσο λαθος...εγω με το παλιοπρεντικτορ την ειχα πατησει..αλλα το κλιαρ βλου...ευχομαι να ειναι μπεμπακι..το στηθος ειναι καλο σημαδι... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μενα η ακατανομαστη ηρθε σημερα.. :( ευχομαι καλη επιτυχια στις υπολοιπες... λιτσακι μου φαινεται εισαι η επομενη που κοκκινιζεις!!!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia na eiste kala an kai fovamai poli oti pali lathos tha mou exei vgei de xero ti na po!!!twiggy mou ton epomeno mina pio dinamika kai to bebe tha erthei se oles mas sintoma pou tha paei kapou tha to tsakosoume!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

litsaki τι ευχάριστο νέο είναι αυτό.ΘΕΤΙΚΟ CREAR BLUE έστω και αχνο είναι ΠΑΡΑ πολύ καλό σημάδι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και εμένα πολύ αχνό ήτανε (άσχετα με την εξέλιξη )και η χοριακή είχε αρχίσει να ανεβαίνει.Μπράβο κοριτσάκι μου,από εδώ και πέρα προσοχή και λίγη υπομονή μέχρι να σιγουρέψεις τα καλά νέα.

'Αντε κοριτσάκια και στα δικά σας καλά νέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

de xero mariannap mou to eida to poly poly axno thetiko alla fovamai poli min einai lathos!!!!kai an einai lathos kai ayto orkizome den xanakano pote test farmakeiou!!!ayta .ta nea tha ta xeroume se liges meres!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μενα η ακατανομαστη ηρθε σημερα.. :( ευχομαι καλη επιτυχια στις υπολοιπες... λιτσακι μου φαινεται εισαι η επομενη που κοκκινιζεις!!!! φιλια

twiggy μου......μην στενοχωριέσαι και μην το βάζεις κάτω......το νινάκι σου θα έρθει σύντομα καλή μου, απλά λιγάκι γλυκά σε βασανίζει:)......θα έρθει η στιγμή που θα φουσκώσει η κοιλίτσα σου..:).....εύχομαι αυτή η φορά να είναι και η τελευταία για τους επόμενους εννέα μήνες που θα δεις περιοδο...:)....σε φιλώ και να χαμογελάς.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy μου......μην στενοχωριέσαι και μην το βάζεις κάτω......το νινάκι σου θα έρθει σύντομα καλή μου, απλά λιγάκι γλυκά σε βασανίζει:)......θα έρθει η στιγμή που θα φουσκώσει η κοιλίτσα σου..:).....εύχομαι αυτή η φορά να είναι και η τελευταία για τους επόμενους εννέα μήνες που θα δεις περιοδο...:)....σε φιλώ και να χαμογελάς.... :P

σε ευχαριστω κοριτσακι!!! και ολες σας, ειμαι ηδη πολυ καλυτερα.. μαλιστα σκεφτομαστε και να χαλαρωσουμε λιγο αυτο το μηνα να μην κανουμε τιποτα.. εννοω υποβοηθουμενο.. απλα σεξ!! και μετα βλεπουμε... φιλακια κραταμε γερα!! καλη επιτυχια σε οσες (δεν) περιμενουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...