Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο το Μαρτιο!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 372
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ!!!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΘΕΤΙΚΑ ΝΕΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ Κ ΧΩΡΙΑΚΕΣ!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου σε ευχαριστούμε πολύ και εύχομαι λίαν συντόμως να έχουμε και εμείς από ένα γλυκό σποράκι στην κοιλίτσα μας.....πώς είσαι?.....όλα καλά με το νινάκι σου???...σε φιλώωω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια θα τρελαθω εγω με την περιοδο μου,σημερα ειδα μια φορα ροζ ειπα και εγω μου ηρθαν και απο το πρωι τιποτα ολη μερα,δεν βαριεσαι τον αλλο

μηνα!!!μου αρεσε που το ειχα και σιγουρο,μετα απο 5 μηνες και τιποτα,εσεις ποσο καιρο πρασπαθητε??

μηπως πρεπει να ξεκινησω εξετασεις ????????ποια η γνωμη σας?????? HELP!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsares ti kanete?mwroudenia mou perimeno nea sou thetika ennoeite!!!stamymamy elpizo na stamatisei sto roz kai na min erthei i akatanomasti perimeno nea sou!!!ego stamymamy prospatho ena xrono exo kanei ormonologikes kai o antras mou spermodiagramma kai eine mia xara kai ton dion mas!!!miki mou eyxaristo poli na se kala kai esi na min deis tin akatanomasti gia ennia mines koukla mou!!!niakoylinaki eyxomai na pane ola kala me ta emvriakia sou min anxonese kai sintoma na mas anakoinoseis ta eyxarista!!!emena exei arxisei na me ponaei to stithos kai niotho kai ponakia xamila mexri to allo savvato exoume kairo vevaia!!!filakia koritsares kai perimeno nea sas!!!

1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MΠΑ ΧΛΩΜΟ ΛΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΤΩΡΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙΑ ΥΡΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΙΣ ΠΡΟΣΣΠΑΘΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΠΟ ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ ΞΑΝΑ

ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ,ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2 ΕΤΩΝ Κ 4 ΜΗΝΩΝ ΤΗΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Η ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ???ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ Κ ΑΝΧΩΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΙΑΝΩ ΕΥΚΟΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσια! Εγω ειμαι σε αναμονη αν θελει ναρθει(η ακατανομαστη) ας ερθει αλλιως ας προσπερασει....

Stamymamy μην απογοητευεσαι εξετασεις παντα ειναι καλο να κανεις, αν και νομιζω αμα διωξεις το αγχος και ξεχαστεις απο την ιδεα "να κανω μωρο" θα πιασεις πιο ευκολα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaaaaaaaaaaaaaaaaaa koritsiaaaaaaaaaaaaa eimai etoimh na ypodextw ta emvryakia moy stis dyo prepei na eimai sto kentro ekswswmatikhs axxxxxxx pws tha perasoyn oi wres ..sas filw kai tha sas pw nea to vradaki prwta o theos...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΤΥΧΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ Κ ΘΑ ΠΑΣ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!ΣΤΑΜΥΜΑΜΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΞΕΚΙΝΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΑΛΑ ΝΑ ΦΤΑΕΙ ΤΟ ΑΝΧΟΣ...ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΤΥΧΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ Κ ΘΑ ΠΑΣ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!ΣΤΑΜΥΜΑΜΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΞΕΚΙΝΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΑΛΑ ΝΑ ΦΤΑΕΙ ΤΟ ΑΝΧΟΣ...ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

se eyxaristw polyyyyyyyyyyy....filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaaaaaaaaaaaaaaaaaa koritsiaaaaaaaaaaaaa eimai etoimh na ypodextw ta emvryakia moy stis dyo prepei na eimai sto kentro ekswswmatikhs axxxxxxx pws tha perasoyn oi wres ..sas filw kai tha sas pw nea to vradaki prwta o theos...............

νία μου καλημέραααα.........εύχομαι ολόψυχα όλα μα πάνε τέλεια και στις 14:00 να υποδεχτείς στην κοιλίτσα σου τα εμβρυάκια σου καλή μου.......ο Θεούλης να είναι μαζί σου......με το καλόοοοο......σε φιλώ...αναμένω τα νεάκια σου.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MΠΑ ΧΛΩΜΟ ΛΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΤΩΡΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙΑ ΥΡΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΙΣ ΠΡΟΣΣΠΑΘΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΠΟ ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ ΞΑΝΑ

ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ,ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2 ΕΤΩΝ Κ 4 ΜΗΝΩΝ ΤΗΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Η ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ???ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ Κ ΑΝΧΩΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΙΑΝΩ ΕΥΚΟΛΑ!!!!

Σταμυ μου.....καλή μου....μην στενοχωριέσαι.....δες την όμορφη πλευρά της ζωή.....έχεις στην αγκαλιά σου την γλυκύτατη κορούλα σου.....άρα, και το δεύτερο μωράκι που τοσο πολύ λαχταρας θα έρθει καλή μου....απλά θέλει λίγο ακόμη υπομονή και αισιοδοξία......χαμογελασε με την κορούα σου και σύντομα θα της κάνεις αδερφάκι.....σε φιλώ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σήμερα έπρεπε να έρθει περίοδος...αισθάνομαι τα συμπτώματα άλλωστε 3-4 μέρες τώρα!Βίαστηκα λιγάκι κι έκανα ένα self clear digital σήμερα το πρωί αλλά φυσικά έγραψε "όχι έγκυος"!Περίδος βέβαια δεν ήρθε ακόμη!Πάμε για τον άλλο μήνα μάλλον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koukouroukou Καλησπέρα......ελπίζω την επόμενη φορά να δειξει το τεστάκι σου "εγκυος"......μη μου στενοχωριέσαι.....προσπαθείς αρκετό καιρό καλή μου???....σε φιλώ.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miki σε ευχαριστώ πολύ!Γύρω στο εξάμηνο προσπαθούμε...αλλά τίποτα!Ειδικά στις γόνιμες μέρες ερχόμαστε σε επαφή κάθε μέρα!Τί να πώ!Εντωμεταξύ πρίν ξεκινήσουμε τις προσπάθειες θεωρούσα πως με την μία θα έμενα έγκυος, αφού δεν έχω κάποιο εμφανές γυναικολογικό πρόβλημα και είχαμε κάνει με τον άντρα μου εναν βασικό προγεννητικό έλεγχο!Βέβαια μπορεί να έχω κάποιο πρόβλημα που δεν φαίνεται με έναν απλό κολπικό υπέρηχο και το τεστ παπ!Άντε τουλάχιστον να μου έρθει η περίοδος να ξελαφρώσω! :D

Εσύ βλέπω πως είσαι στην 18η μέρα του κύκλου σου...οπότε ελπίζω να έκανες καλή δουλειά τις προηγούμενες μέρες ώστε στις γιορτές του Πάσχα να φας χωρίς τύψεις πολλά κουλουράκια!!χιχι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa......:))......koukouroukou......φαντάζεσαι να πέσω με τα μούτρα στα κουλουράκια???,,,,,χαχαχα....και χωρίς ενοχές....μακάρι καλή μου...να συμβεί σε όλες μας...

όσον αφορά το θέμα της σύλληψης...τελικά διαπιστώνω και εγώ, πόσο δύσκολο είναι τελικά.....και κάθομαι και σκέφτομαι, πόσο πολύ αγχωνόμαστε όταν πριν καν αποφασίσουμε να μείνουμε έγκυες, έφευγε λίγο σπέρμα μέσα μας ώστε να έχουμε ΄νινί....μιλάμε για τρέλα....πωπω.....μαύρα μεσάνυχτα....εδώ δεχόμαστε διαρκώς τα "μωράκια" του αντρούλη μας και δεν μένουμε....φαντάσου....

τέλος πάντων....ας ευχηθούμε ο σπλαχνικός Θεούλης να μας αξιώσει να γίνουμε όλες μανούλες....σε φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ ΜΟΥ.ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ?Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ?ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΝΑ 6 ΜΗΝΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ.ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΗΜΟΥΝ ΑΝΧΩΜΕΝΗ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΥΠΕΡΗΧΟ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΘΥΡΟΕΙΔΗ Κ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ Κ ΚΑΛΙΕΡΓΕΙΑ.Κ ΟΤΑΝ ΠΙΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΞΕΑΝΧΩΘΗΚΑ Κ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!Κ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares kalimera ti kanete?ego ta idia stin anamoni to stithos me ponaei kai eine prismeno i koilia xamila exo tsimpimata!!!ayta tha perimeno mexri to epomeno savvatokiriako ante na doume egine kati ayto to mina? :D:D:D:D eseis koritsares mou ti nea?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

litsaki μου καλημέρα...:)....μια από τα ίδια και εγώ καλή μου......το στήθος μου κοντεύει να εκραγεί από τον πόνο και τα τραβήγματα.....η κοιλιά μου είναι πρησμένη και με ενοχλεί και το εντεράκι μου.. :-s :-\ .....τι να πω.....και έχω ακόμη 10 μερούλες να περιμένω.....οπότε καταλαβαίνεις τί πρόκειται να συμβεί αυτή την εβδομάδα...:))........σαν την τρελή θα κινούμαι....χαχα...χαχα...χαχα......από ότι βλέπω και εσύ είσαι ακριβώς στην ίδια κατάσταση.....αχχχ.....υπομονή λιτσάκι μου....φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Και εγώ καμιά 10αριά μέρες έχω ακόμα αλλά είναι από τις λίγες φορές που δεν έχω κανένα σύμπτωμα.

Ούτε το στήθος, ούτε η κοιλιά, ούτε υγρά, ούτε εντεράκι, ούτε τίποτα λέμε! Οπότε μάλλον τζίφος και αυτό το μήνα.

Θα μου πεις και τις προηγούμενες φορές που τα 'χα όλα έγινε και τίποτα;

Γενικά κρατάω μικρό καλάθι γιατί οι πιθανότητες να το πετύχουμε είναι ελάχιστες αφού θα πρέπει να γίνει πτρώτα η επέμβαση

κηρσοκύλης στον άντρα μου και μετά η λαπαροσκόπηση σε εμένα ... ουφ ... έχουμε πολύ ανηφόρα μπροστά μας!

Δε θέλω ούτε να το σκέφτομαι. Θα ναι θαύμα αν καταφέρω να μείνω έγκυος μέσα στο 2011.

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!Εμένα σήμερα με καλημέρισε η περίοδος!! :x Το περίμενα βέβαια αφού βιάστηκα χθες το πρωί και έκανα τεστ εγκυμοσύνης που βγήκε αρνητικό!Κύκλος 30 ημερών αυτή τη φορά!Δεν πειράζει ...πάμε για Απρίλη!Muriam σε ευχαριστ'ω πολύ...σου εύχομαι μια τέλεια και απολαυστική εγκυμοσύνη!Εξετάσεις ορμονικές είχα κάνει πρίν πολλά χρόνια και δεν είχα κάποιο πρόβλημα....αλλά μάλλον θα ξανακάνω! Θα ξεκινήσουμε λέω με ένα σπερμοδιάγραμμα του άντρα μου!!!Litsa, miki, MaDi ελπίζω εσείς να μας βγάλετε "ασπροπρόσωπες" ;);) γιατί από εμένα δεν βλέπω άμεσα προκοπή! :? Χιχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ ΜΟΥ!!!!!!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ!!!!!!ΞΕΚΙΝΑ ΜΕ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ Κ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΕΝΑ ΑΝΧΟΣ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΣΟΥ Η ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΑΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΕΣΤΑΚΙΑ Κ ΧΩΡΙΑΚΕΣ ΘΕΤΙΚΕΣ!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia moy ti kanete ????

egw eimai kala kai exw 3 emvryakia sthn koilitsa moy apo exthes to mesimeri ara mporw na valw kai egw 30.3 2011 poy tha kanoyme to test egkymoshnhs elpizw na exw mia terastia xoriakh.....sas filw giati paw na ksaplosw pali...... thelei ksapla twra gia kana dyo meroyles................filakia polla ............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia moy ti kanete ????

egw eimai kala kai exw 3 emvryakia sthn koilitsa moy apo exthes to mesimeri ara mporw na valw kai egw 30.3 2011 poy tha kanoyme to test egkymoshnhs elpizw na exw mia terastia xoriakh.....sas filw giati paw na ksaplosw pali...... thelei ksapla twra gia kana dyo meroyles................filakia polla ............

Nία μιυ καλησπέρα.....ασφαλώς και να βάλεις τις 30.3.2011 ως καταληκτική ημερομηνία για να μάθουμε τα χαρμόσυνα όλες μας......μέσα από την καρδιά μου εύχομαι να είσαι εγκυούλα και τα 3 εμβρυάκια σου να μεγαλώσουν και να σου δείξουν μια πολύ μεγάλη χωριακή...:)....ότι καλύτερο μαναράκι μου....και σε σένα και στα εμβρυάκια σου..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...