Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο το Μαρτιο!!!!


Recommended Posts

ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΩΡΙΑΚΟΥΛΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ Κ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 372
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

s'eyxaristw muriam mou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!makarti!!!!skeftomai omws epeidi kai ligo anypomoni :P:P:P na kanw avrio to mesimeraki ena clearblue!8a deiksei pistevw etsi?giati distixws to prwi 8a paw douleia kai de 8a prolavai prepei mono me ta prwina oura? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravo re oritsia mou tetoia eyxarista na akoume panta!!!!!!!synxaritiria se ola ta koritsia!!!!me to kalo ta mwrakia mas!!!!!!maimouditsa mou ante kopela mou makari na mas anakounwseis kai esy ta eyxarista se liges meres!!!Tha perimenoume neakia sou!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΟΥΡΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ!!!!!!!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ...ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριαναπ..ναι χομετστ κι εγω οσα ειχα κανει παλια ηταν αρνητικα...αυτο εγινε αμεσως θετικο... :lol:

μαιμουδιτσα κανε το το πρωι που θα ξυπνησεις πριν πας στη δουλεια...ειναι καλυτερα τα πρωινα ουρα...παντα..ειναι πιο σιγουρο!!!!!!!!!ευχομαι ενα ωραιο+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσαρες μου και καλο μηνα... Γουρλιδικη η λιστουλα μας και κοκκινιζει αντε και εμεις οι υπολοιπες απριλη. Τρεξτε τρεξτε καντε χοριακη να δουμε πως τα πατε και μαιμουδιτσα μου κανε το clear blue να δεις τι γινεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera kai kalo mhna .........eyxome aytos na einai o mhnas sas koritsiaaaaaaaaaa moy glyka.............

paw kai egw twra gia na kanw thn deyterh xoriakh ante na doyme anevikame??????????????

an kai den exw pia anxgos katholoy xaxaxaxxaxaxa...............

maimoyditsaaaaaaaaa poy eisai anteeeeeeeeeee kantooooooooooo.........perimenoyme...

filakia kai na exoyme mia omorfh mera kai akoma enan pio omorfo mhna.............me polla thetika testakia.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsiaaaaa!!!!!kalo mina na exoume!!!distixws mou ir8an kati kafe :| mallon o kuklos mou anevike ksana pios kserei..de peirazei omws kapoia stigmi 8a ginei ;);) !!!niakoylinaki efxomai mia teraaaastia xoriaki kopela mou :D:D!!!!miki mou pou eisai???? :roll::roll: ante na akoume euxaristaaaaaa ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsares kai kalo kai tixero mina!!!maimouditsa mou ti krima perimena thetika kai apo esena de peirazei kamari o aprilios tha eine pio tixeros gia oles emas pou prospathoume!!!!

miki mou pou eise ti nea????

niakoylinaki mou na exeis mia terastia xoriaki koukla mou perimeno nea sou!!!

cuando mou esi ti kaneis piges sto giatro??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kai apo mena koritsakia mou!!!tha paw simera to apogevma ston giatro gia na me dei,ante na doume giati exw poly agwnia.Pros to paron den exw symptomata ektos apo ta ponakia periodou!!

niakoulinaki kala apotelesmata na exeis simera an kai einai sigouro pws einai kala!!

cuano pote eixew teleftaia periodo?giati nomizw eimaste isa stis vdomades!egw 28/2 eixa TEP

maimouditsa min stenaxwriesai giati o epomenos mina erxetai,gi auto loipon apolause sexaki kai ola tha pane kala,tha to deis!!!

sugnomi an ksexasa kamia alli kopela alla tha sas mathw oles pou tha mou paei!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα.Εύχομαι αυτός ο μήνας να κοκκινίσει ακόμα περισσότερο την λιστούλα μας.

maimouditsa αν δεν έρθει κανονικό αίμα δεν το βάζουμε κάτω.Ποτέ δεν ξέρεις!!!!!!!!

maraki85,niakoulinaki,cuando & miki περιμένουμε τα νέα σας που θα είναι σίγουρα ΤΕΛΕΙΑ

litsas σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αυτόν τον μήνα να ακούσουμε και από εσένα τα ευχάριστα.Δεν ανοίγεις το ποστ του Απριλίου ώστε τα κορίτσια να κάνουν ποδαρικό με τα καλά τους νέα;εεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki moy den peirazei ton ayton ton mhna tha to piaseis eeeeeeeeeeeeeeee???????????????

kane nhsteia alla oxi ekei ksereis twra xaxaxxaxaxaxa mono megalh paraskeyh mhn kaneis tipota xaxaxaxaxa plaka kanw ...............................

poy eisai mikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...................

kai sta ypoloipa koritsakia me to kalo o mhnas einai mhn to ksexnate...................... ;);););)

egw ekana xoriakh kai perimeno nea kata tis 13.00 filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuandooooooooooooooo μουυυυυ.....πόσο πολύ χαίρομαι για σένα καλή μου..... :YMHUG::-bd:-bd:-bd:ympeace::ympeace: ......μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο....μπράβοοοοοοοοοοοοοο..........άντε με το καλόοοοοο να κρατάς το μωράκι σου αγκαλίτσα σε εννέα μήνες..και λίγο λιγότερο...:))......

μαιμουδίτσα μου μην μου στενοχωριέσαι......ο Απρίλης θα είναι τυχερός μήνας για σένα και όλα τα κοριτσάκια μου....σας φιλώ πολύ πολύ γλυκά...:)

λιτσάκι μου.....κάναμε μεταφορά την γραμμή του τηλεφωνου και δεν είχαμε ιντερνετ.........τωρα όμως έχουμε και ήρθα ξανά........πόσο χαίρομαι που είμαι ξανά κοντά σας....τί στενοχώρια πήρα.....αλλά να' μαι και πάλι....:)

Και τώρα τα δικά μου.....cuando μου..........και εγώ μία από τα ίδια...:)......ο πελαργός επισκέφθηκε και εμένα...:)...είμαι εγκυούλααααααααααααααααααααααααααααααααα...:)...έκανα χοριακή και το μάθαμε.........:))[smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif]

αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ......

εύχομαι σε όλες σας ο Απρίλιος να είναι τόσο γενναιοδωρος όσο ήταν και για εμάς......σας φιλώ γλυκά......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νια μου........ήρθα και εγώ........και τα νέα μου είναι ευχάριστα........... [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif]

nai koritsaki moy me to kalo olesssssssssssss ti eyxaristw poy hrthe o aprilhs axxxxxxxxxxx filakiaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miki mou sinxaritiriaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mpravooooooooooooooookopela mou na exeis mia teleiomini kai iperoxi egkimosini!!!!mpravo vre koritsakia mou me kanete poli poli xaroumeni me ta nea sas :D:D:D:D !!!!!ti tixeros minas o martios alla kai o aprilios poli tixeros episis!!!!koritares na prosexete ta sporakia sas kai na min sas xasoume filoures!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

litsaki mou.....ποσο πολύ σε ευχαριστώ καλή μου.....και σε σένα ολόψυχα εύχομαι ο Απρίλιος να σου φέρει το σποράκι που λαχταράς και να μας το ανακοινώσεις γλυκιά μου........πολλά πολλά φιλάκια.........άντε......σύντομα θα έχουμε και από εσάς φουσκωμένες κοιλίτσες...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιμουδιτσα μου...:)..πόσο πολύ σε ευχαριστώ καλή μου...:)....και σε σένα αντεύχομαι γρηγορα εγκυούλα και ο Απρίλης να σου φέρει το νινάκι που τόσο πολύ λαχταράς και περιμένεις...:)...σε φιλώ πολύ πολύ γλυκά..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
    • Καλημερα κορίτσια μου! Τελικα με πήρε τηλ κ θα παω 12:40. Ναι θα σας ενημερώσω!    εγω αρρώστησα κιολας! Κρύωσα, με πονούσε κατω απο το στήθος, ο λαιμός.. δεν κοιμήθηκα καλα.. σημερα ειμαι Κάπως καλυτερα.  Εγω αντι λίκνο πήρα καλαθουνα με την βάση της γιατι είναι πανω κατω το σπιτι και θελω να την εχω κατω να μην ανεβοκατεβαίνω και στην αρχή λεω να την εχω εκεί αντι στην κούνια, αν και πήρα κ εγω φωλιά. Είναι το πρώτο μας παιδί ίσως να κανουμε κ υπερβολές.. θα δείξει..  @Elkκοριτσι μου αναμένουμε και τα δικά σου νέα! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...