Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο το Μαρτιο!!!!


Recommended Posts

μακαρι λιτσακι μου!σ'ευχαριστω!επισης το στηθος ποναει ακομα και κυριως διπλα στις μασχαλες και εχω και υγρα!ολο νομιζω οτι θα ερθει.μακρια μας!!!!!:ρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 372
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

maimouditsa μου...όλα αυτά που περιγράφεις είναι πολύ θετικά καλή μου...:).......κάνε λίγη υπομονή και να έχεις πίστη και θα δεις που θα είσαι εγκυούλα...:).....

λιτσάκι μου πόσο πολύ σε ευχαριστώ για την έγνοια που μας έχεις......σου εύχομαι παρομοίως ολόψυχα ο Απρίλιος να σου φέρει το πολυπόθυητο λαγουδάκι σου.....σε φιλώ γλυκά...

cuando μου.....γερά και με δύναμη...όπως ακριβώς αντέχεις τόσες ημέρες γλυκιά μου.....άντε, λίγο έμεινε....:).......σε φιλώ και σένα:)

όνειρα γλυκά και όμορφα σε όλες μας......με το καλό θα τα πούμε αύριο......κάπου θα ξετρυπώσω ένα ιντερνετ για να σας πω νεότερα και να μάθω τα δικά σας...:)....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

niakoylinaki moy synxaritiriaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] mpavo kopela na exeis mia teleiomeini egkimosini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maimouditsa mou ola ta simptomata pou les thetika mou fainonte oso gia ta test mi ta empisteyese edo vgazoun lathos thetiko (mou exei tixei polles fores) eyxomai sintoma na mas anakoinoseis ta eyxarista esi kai ta ipoloipa koritsakia!!!cuando miki perimeno kai ta dika sas nea ante koritsares na kokkiniso kai alles sti listoula mas !!!!

sigxaritiria kai apo emena niakoulinaki :D:D:D

litsaki esy egkyoula eisai?den eida to onoma sou katw!! :D

twra tha anoiksoume themataki gia aprilio e????? :D:D:D ante koritsia........euxomai na mas paei kala! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi mwroudenia mou den eimai adiathetisa perimeno tora 24/4 (tin imera tou pasxa)exoume mexri tote na kanoume polla polla goutsou goutsou me ta anroulakia mas :D:D:D:D:D:D tha perasoume kalaaaaa :D:D:D:D !!!nai tha anoixoume kainourgio post na perimenoume leo kai ta eyxarista ennoeite apotelesmata apo maimouditsa cuando kai miki kai meta eseis ti lete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou !!!!!!!!!!!!!!!!ti kanete??egw mia xara!menw ka8ari akoma :P:P:P ax panagitsa mou na min er8ei!!!!!!!!!an kai x8es to vradi me epiase o ponos katw xamila pou les ops ir8e!alla tipota eftixws!filakia polla!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δεν αντεξα και το εκανα τελικα το πρωι!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :ymparty: :YMPARTY: :ymparty: :YMPARTY: [smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] Δεν εχω λογια δεν το πιστευω!!!δεν ειμαι εγω!!!!!!!!!!!!!!αυριο θα παω στο γιατρο να δουμε μηπως κανουμε μια χοριακη και να δουμε αν ειναι ολα οκ...η ακατνομαστη δεν ειναι εδω!!!!κι εγω ειμαι στον ουρανο!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα!!!Εχω μια μπεμπουλα 14 μηνων και εχθες εκανα χοριακη και ειμαι παλι εγκυουλσ!!!Τ.Ε.Ρ ΕΙΧΑ 28/2.αυριο θα παω στον γιατρο για να με δει!!!

Καλα αποτελεσματα να εχουμε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τι ευχάριστα νέα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μπράβο,μπράβο ,τι ωραία να τελειώνει έτσι ο μήνας,άντε τώρα maimouditsa και miki η σειρά σας.

cuando μου τώρα ΜΗΝ αγχώνεσαι να μην κουράζεσαι και σε 9 μήνες θα κρατάς ένα (μπορεί και 2;ποτέ δεν ξέρεις) ;) υγιέστατα μωράκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια απλα ειναι απιστευτο..!!!!!!δεν θελω να χαρω πολυ ακομα μεχρι να παω στο γιατρο...να δουμε οτι ολα ειναι στη θεση τους και οντως καλα..προς το παρον εχω καθυστερηση και ενα θετικο τεστ στα χερια μου!!!!!!!!!!σας ευχαριστω πολυ ευχομαι συντομα υπεροχα νεα απο ολες σας!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

maraki85 να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη γλυκια μου και να χαιρεσαι το μωρακι σας!!!!

maimouditsa και miki,ευχομαι συντομα μια θετικη χοριακη!!!

cuandaki εχω χαρει πολυ γλυκια μου!!!!!Σου ευχομαι και εσενα μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!

Εγκυουλες φυσατε και εμας , μηπως ξεκολλησουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki85 συγχαρητήρια κοπέλα μου και σε σένα να χαίρεσαι την μικρή σου και σε εννιά μήνες να κρατήσεις και το δεύτερο ζουζουνάκι σου.

cuando μου πόσο σε καταλαβαίνω,αλλά να χαρείς και να είσαι αισιόδοξη ότι όλα είναι καλά και αύριο θα δεις που θα στο επιβεβαιώσουν!!!!!!

Άλλωστε το τεστάκι σου εσένα δεν ήταν αχνό ούτε γνωστής μάρκας ,αυτά έχουν το πρόβλημα !!!!! :lol::lol::lol:=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando mou ti omorfa nea eine ayta?synxaritiriaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mpravooooooooooooo kopela mou [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maraki kai se esena sinxaritiria koritsi mou na exeis mia yperoxi egkimosini!!!!!!!!!!!!!!!1

miki maimouditsa ante koritsares perimenoume kai ta dika sas thetika nea !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando moyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ti teleia neakia...........mpravo kopela moy .........................mia omorfh ekgymoshnh soy eyxome.me to kal na to pareis agkalitsa soy............ante thelw kai alles anakinoseis..................grhgora foyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

exw kai provlhma me to internet kai den mporw na grfw tha ta poyme to vradaki filakia se oles....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλά βρε κορίτσια δεν σας προλαβαινω!!!!!! Συγχαρητήρια και στις δύο!!!!

Νομίζω σύντομα θα γίνει η λίστα όλη κόκκινη!!! Εύχομαι να κοκκινίσω κι εγώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωραία που σου ταιριάζει cuando μου το τικεράκι!!!!!!!!!!!!!!!

nia πως νιώθεις εσύ σήμερα;Μετά από τα καλά νέα;

Αχ θυμάμαι και εγώ στον Δημητράκι μου τι χαρά είχα πάρει....

Άντε και στα δικά μας, συγκινήθηκα τώρα...Εγώ θα πάω για Μάιο κορίτσια γιατί προχθές πήγα τον πατέρα μου να κάνει μια εξέταση για την καρδιά του (που έχει ακτινοβολία)και δεν του επιτρέπει φανταστείτε για 2 μέρες να πλησιάσει εγκύους και παιδιά οπότε πρόσεχα και τις έχασα τις καλές τις μέρες (έτσι νομίζω δηλαδή).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να το ξαναβάλεις και να το αφήσεις.Πρέπει να σκέφτεσαι θετικά γιατί να μην είσαι;εεεεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;Είσαι και παραείσαι θες δες θες τώρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Hometest δεν έκανες;εγώ τα θεωρώ πιο αξιόπιστα.Στην δική μου περίπτωση ενώ το clearblue είχε βγεί αχνό θετικό και τις 2 φορές τα Hometest είχαν βγει αρνητικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuandο μου συγχαρητηριααααααα!πολυ χαρηκα κοπελα μου!να εχεις μια υπεεεεροχη εγκυμοσυνη!κι εγω suρer μεχρι στιγμης!τα δεκατα συνεχιζονται,πονανε λιγο τα ποδια μου και εχω και υγρα :ρ!αχ κοριτσια οσο περναει η ωρα νιωθω οτι θα γινω κι εγω μανουλα!η σαββατο η δευτερα λεω να παω για χοριακη!αχ παναγιτσα κανε το θαυμα σου!η miki κανενα νεο;που ειναι;αντε και οι υπολοιπες να ανακοινωσουμε τα ευχαριστα!!!:D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωραία που σου ταιριάζει cuando μου το τικεράκι!!!!!!!!!!!!!!!

nia πως νιώθεις εσύ σήμερα;Μετά από τα καλά νέα;

Αχ θυμάμαι και εγώ στον Δημητράκι μου τι χαρά είχα πάρει....

Άντε και στα δικά μας, συγκινήθηκα τώρα...Εγώ θα πάω για Μάιο κορίτσια γιατί προχθές πήγα τον πατέρα μου να κάνει μια εξέταση για την καρδιά του (που έχει ακτινοβολία)και δεν του επιτρέπει φανταστείτε για 2 μέρες να πλησιάσει εγκύους και παιδιά οπότε πρόσεχα και τις έχασα τις καλές τις μέρες (έτσι νομίζω δηλαδή).

petaw petaw xaxaxxaxaxa ayrio paw pali gia xoriakh kai meta pia tha akoysoyme kardoylaaaaaaaaaaa stis 21 aprilioy m.pempth ax panagia moy........a kai gia na doyme sako oi sakoys vevaia...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...