Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο το Μαρτιο!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 372
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μια γλυκιά καλημέρα και από μένα σε όλα τα κορίτσια......εύχομαι να έχουμε χαρμόσυνα νέα σε λιγουλάκι...:)....σας φιλώ προς το παρόν.....

νία μου......πολύ μεγάη χοριακή σου εύχομαι..λ.:).....περιμένουμε όλες με αγωνία...:)

cuando Μου τι κάνεις?.....πώς είσαι σημερα?....και από εσένα αναμένουμε τα ευχάριστα καλή μου..:)

μαιμουδίτσα μου.....καλημέρα..:)...κσουτ...κσουτ....περίοδο.......μην μας πλησιάζεις...:)....πολύ καλά της είπες γλυκιά μου...

πολλά γλυκά ηλιόλουστα φιλάκια..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsares ti kanete?nia mou mia ipsilotati xoriakoula na exeis simera perimeno ta nea sou!!!

cuando, miki, maimouditsa pos eiste koritsakia mou euxomai na exete oles apo ena sporaki sti koilitsa sas perimeno nea sas filoures!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mia xoriakh naaaaaaaaaaaaaaaaaaaa exw tralathei apo thn xara moy eimai kai pali egkyoylaaaaaaaaaaaaaa

sas eyxaristw oles gia thn symparastash filakia pollaaaaaaaaaaaaaaaaa

eyxome oles na exete san ta dika moy nea tha to gemisoyme kokkinadia to listaki mas............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βερονικα μου,συγχαρητηριαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!Μερες τωρα διαβαζα τα νεα σου και περιμενα να σου γραψω μολις ανακοινωνες την εγκυμοσυνη σου.Σε θυμαμαι απο περισυ που γραφαμε μαζι στις μανουλες Αυγουστου-Σεπτεμβριου.Χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σου.Με το καλο να παρεις το μωρακι σου αγκαλιτσα.Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και οταν παω στον Ταξιαρχη που ειναι ο προστατης μας εδω στη Μυτιληνη θα αναψω ενα κερακι για σενα.Τωρα ξεκουραση και να απολαυσεις το ταξιδι που μολις ξεκινησε.Σε φιλω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::lol::lol: μπραβο νιακουλιναααααααααααααααααααααααααααααααααααααααακιιιιιιιιιιιιιιιιι τι ευχαριστα ειναι αυτα!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βερονικα μου,συγχαρητηριαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!Μερες τωρα διαβαζα τα νεα σου και περιμενα να σου γραψω μολις ανακοινωνες την εγκυμοσυνη σου.Σε θυμαμαι απο περισυ που γραφαμε μαζι στις μανουλες Αυγουστου-Σεπτεμβριου.Χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σου.Με το καλο να παρεις το μωρακι σου αγκαλιτσα.Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και οταν παω στον Ταξιαρχη που ειναι ο προστατης μας εδω στη Μυτιληνη θα αναψω ενα κερακι για σενα.Τωρα ξεκουραση και να απολαυσεις το ταξιδι που μολις ξεκινησε.Σε φιλω....

se eyxaristw poly koykla moy na xairesai to mwraki soyyyyyyy

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::lol::lol: μπραβο νιακουλιναααααααααααααααααααααααααααααααααααααααακιιιιιιιιιιιιιιιιι τι ευχαριστα ειναι αυτα!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

se eyxaristwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::lol::lol: μπραβο νιακουλιναααααααααααααααααααααααααααααααααααααααακιιιιιιιιιιιιιιιιι τι ευχαριστα ειναι αυτα!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

se eyxaristwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mia xoriakh naaaaaaaaaaaaaaaaaaaa exw tralathei apo thn xara moy eimai kai pali egkyoylaaaaaaaaaaaaaa

sas eyxaristw oles gia thn symparastash filakia pollaaaaaaaaaaaaaaaaa

eyxome oles na exete san ta dika moy nea tha to gemisoyme kokkinadia to listaki mas............

bravo kopela mou!!!!!!!!!!!!!!sugxaritiriaaaaaaaaaaaa me to kaloooooooooooo!!!!na exeis mia uperoxi egkumosuniiii :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

de kserw an einai 8etiko oti kai x8es kai simera ponouse i koilitsa opws otan tin perimenoume kai x8es eixa tsimpimata xamila aristera!!episis x8es koimi8ika apo tis 10 pou egw me tipota apo toso nwris!lete na einai kalo simadi??kai kati allo,elpizw na mi megalwse pali o kuklos kai gi'afto na min exei er8ei akomi :? 2mines sta8era stis 27 meres imoun..lete pali na anevike??de 8elw :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maimouditsa πολλές φορές αρνητικά τεστ είναι λάθος και τελικά οι κοπέλες ήταν έγκυες.Τώρα τα άλλα τα συμπτώματα δεν ξέρω να σου πω.Γιατί αν δεν σου έρθει μέχρι αύριο δεν πας΄να κάνεις μια χοριακή; Μόνο έτσι θα είσαι σίγουρη.Σου εύχομαι κοπέλα μου να είσαι και να μην σου έρθει για τους επόμενους 9 μήνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω μαιμουδιτσα..ευχομαι να ειναι λαθος το τεστ..δεν δειχνουν παντα την πρωτη μερα της καθυστερησης...εγω παλι δεν εχω καμια ενδειξη της ακατανομαστης..δηλαδη δεν εχω πονακια...αλλα ποτε δεν εχω πονακια ειναι η αληθεια...μονο λιγες ωρες πριν ερθει αν νιωσω κατι η μολις κατεβει...τιποτα..το στηθος ποναει ακομα..και αναμενω σε αναμμενα καρβουνα 16η μερα απο τη σπερματεγχυση..ελεγα να κανω αυριο τεστ αλλα με βλεπω ..καλως εχοντων των πραγματων να το κανω την παρασκευη...αν δεν ερθει ξαφνικα..παντως την προηγουμενη φορα τετοια μερα ειχα καφε.. :ympray::ympray: ας ειναι για καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mia xoriakh naaaaaaaaaaaaaaaaaaaa exw tralathei apo thn xara moy eimai kai pali egkyoylaaaaaaaaaaaaaa

sas eyxaristw oles gia thn symparastash filakia pollaaaaaaaaaaaaaaaaa

eyxome oles na exete san ta dika moy nea tha to gemisoyme kokkinadia to listaki mas...........

πολλα συγχαρητηρια και απο εμενα!!! ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nia μου....... :YMHUG::YMHUG::YMHUG: ....τις ομορφότερες ευχές μου για την εγκυμοσύνη σου....να είσαι καλά και εσύ και το σποράκι που μεγαλώνει στην κοιλίτσα σου...:)......με το καλό σε 9 μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου το αγγελούδι σου....σε φιλώ..... :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιμουδίτσα μου γλυκιά...μην πτοείσαι καλή μου........μπορεί το τεστάκι να μην μπόρεσε να ανιχνεύσει την εγκυμοσύνη σου.....περίμενε λιγάκι ακόμη και κάνεις μια χοριακή αν συνεχιστεί η καθυστέρηση......σε φιλώωω.... :-*:-*:-* ....σου εύχομαι τα καλύτερα.....:)

cuando μου με την τεράστια υπομονή σου....:).........αυτα που γράφεις αποδεικνύουν σποράκι...:).....σου εύχομαι ολόψυχα να είναι από αυτό και να μεγαλώνει μέσα στη κοιλίτσα σου καλή μου......λίγο ακόμη υπομονή και θα μάθουμε όλες μας αν θα γίνουμε σύντομα μανούλες...:)....σε φιλώωω... :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΟΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.....ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΧΩΡΙΑΚΗ Κ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΗ!!!!!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου μέχρι τώρα κανένα σημάδι της ανεπίθυμητης..:))...........θα μας πάνε όλα καλά γλυκιά μου.....αυτό παρακαλώ για όλες μας....:).....σε φιλώωωωωω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ ολες!κι εγω κανενα σημαδι της ευτυχως!ξου ξου μακρια μας :) το καλο ειναι οτι συνεχιζονται τα δεκατα και ωρες ωρες εχω τσιμπηματα στη κοιλια!εχω ακουσει οτι ειναι συμπτωμα ε;!και επισης η κοιλια μερικες φορες δε ποναει οπως οταν την περιμενουμε :ρ αχ μακαρι να μην εμφανιστει!λεω να περιμενω μεχρι το σαββατο που ειναι και ο μεγαλυτερος κυκλος,30μερες!ευχομαι ολες μας να εχουμε ενα σπορακι στη κοιλιτσα μας :D α!εχω και κατι σαν κραμπες στην κοιλια εδω και λιγη ωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

niakoylinaki moy synxaritiriaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] mpavo kopela na exeis mia teleiomeini egkimosini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maimouditsa mou ola ta simptomata pou les thetika mou fainonte oso gia ta test mi ta empisteyese edo vgazoun lathos thetiko (mou exei tixei polles fores) eyxomai sintoma na mas anakoinoseis ta eyxarista esi kai ta ipoloipa koritsakia!!!cuando miki perimeno kai ta dika sas nea ante koritsares na kokkiniso kai alles sti listoula mas !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...