Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο το Μαρτιο!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 372
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!!!!!!Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΓΟΥΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΣΑΣ. Δ Ε Ν ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑΑΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΤΙΣ 24/03/2011.ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsares ti kanete??????????madi moy kai litsa moy mhn stenaxwrieste to pasxa erxete kai eyxome oles na ginoyme aygoylakia kinder ekplhksh...xaxaxaxaxxaxa polla filakia se oles..........

ax emena moy emeinan 3 meroyles axxxxxxxxxxxxxxxmakari na einai thetiko kai epeishs na einai mono ena giati alliws tha exw alla pali kai tha eimai olo angxos.......panagia moy vale to xeraki soy.........

den mporw na krathsw 2 h 3 mwra prwton giati exw konto traxilo logo mias epemvashs poy exw kanei logo toy karkinoy toy traxiloy kai deyteron giati prin apo 9 mhnes gennisa to allo moy mwraki kai einai fresko akoma pisteyw........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα.litsa και mad σας επισκέφτηκε τελικά η άτιμη ε; Μην στεναχωριέστε θα συνεχίσουμε όλες μαζί τον " αγώνα¨και το Πάσχα σίγουρα θα έχουμε ευχάριστα νέα.Τελικά τα τεστ δεν είναι καθόλου αξιόπιστα.Τώρα τελευταία όλα αχνά θετικά βγαίνουνε και μας κάνουν να χαιρόμαστε τζάμπα.

niakoylinaki εύχομαι να σου έρθουν όλα όπως τα θέλεις !!!!!!

miki , cuando 2 μερούλες μείνανε !!!!!!!Υπομονή και περιμένουμε τα ευχάριστα θετικά νέα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα.litsa και mad σας επισκέφτηκε τελικά η άτιμη ε; Μην στεναχωριέστε θα συνεχίσουμε όλες μαζί τον " αγώνα¨και το Πάσχα σίγουρα θα έχουμε ευχάριστα νέα.Τελικά τα τεστ δεν είναι καθόλου αξιόπιστα.Τώρα τελευταία όλα αχνά θετικά βγαίνουνε και μας κάνουν να χαιρόμαστε τζάμπα.

niakoylinaki εύχομαι να σου έρθουν όλα όπως τα θέλεις !!!!!!

miki , cuando 2 μερούλες μείνανε !!!!!!!Υπομονή και περιμένουμε τα ευχάριστα θετικά νέα σας.

πολλά πολλά γλυκά ευχαριστώ...:).....και σε σένα ότι καλύτερο γλυκιά μου...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia ti kanete?egw xa8ika giati eleipa ektos polis kai twra pou epestrepsa eipa na mpw na diavasw ta nea sas :) efxomai aftes tis meres na exoume pollla efxarista nea :x:x:x filakia se oles!

μαιμουδίτσα μου καλημέρα...:).....τι κάνεις γλυκιά μου???...πώς είσαι????.........ελπίζω να μου είσαι καλά....σε φιλώ και περιμένω νέα σου..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaa!!!!kala eimai miki mou esu ti kaneis???emena ponaei ligo i koilitsa,to sti8os,exw dekatakia kai x8es imoun poli kourasmeni de mporousa na kouni8w alla mallon itan apo tis doulies pios kserei..!esu pws eisai?kana neotero?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

litsaki tha perimeno mexri tin pempti na kano ena test giati tin alli fora mou irthe stis 16 meres..simera mou exoun pei na kano kanonika..alla tha perimeno mexri tin 17...den elpizo poli..mi me rotas giati..xaxa..einai sinitheia pia..ta ipoloipa koritsia?pote testaroun??na kanoume ena omadiko test??xaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιτσάκι μου καλημέρα και σε σένα..:)......αναμένουμε όπως καταλαβαίνεις και ευχόμεθα να έχουμε καλά αποτελέσματα...:).....όχι μόνο εμείς που βρισκόμαστε στην αναμονή των ημερών για να μην πω ωρών, αλλά για όλα τα κορίτσια που τόσο πολύ επιθυμούν να γίνουν μανούλες..:).......

cuando μου σου βγάζω το καπέλο κυριολεκτικά για το πόσο υπομονή κάνεις...:)......ειλικρινά μπράβο που αντέχεις και δεν μπαίνεις στον πειρασμό για να κάνεις το τεστάκι......ολόψυχα όμως σου εύχομαι να έχεις χαρμόσυνα νέα και το τεστάκι σου να δείξει ένα όμορφο μπλε + +++++++ +..:)....σε φιλώ....

μαιμουδίτσα μου......μία από τα ίδια και εγώ...με πόνο ορισμένες φορές στην κοιλίτσα και στα βυζάκια....μακάρι να είναι από τα σποράκια μας καλή μου....σε φιλώ.....πότε θα κάνεις τεστάκι???....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando mou eyxomai ena thetiko testaki kai mia terastia xoriaki an kai nomizo oti to tsakoses to bebe sou kai tha akousoume eyxarista se liges meres :D:D:D !!!perimeno nea sou!!!

miki mou liges ores minane opos ipes ante koukla mou na mi ti xanadeis tin akatanomasti gia ennia mines esi kai oles oi kopeles pou theloume ena moraki!!!!miki mou ekanes kanena testaki?

an kai na sou po tin alitheia mou meta apo ayto pou epatha me to clear blue pleon ego de prokeite na xanakano eine poli psixofthoro ayto!!ektos ki an itan vioximiki kiisi!!ti na po de xero!!!ante koritsakia eime sigouri oti tha akousoume eyxarista thema wron eine!!!perimeno me agonia koritsares!!!filoures!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιτσάκι μου γλυκό..... :YMHUG::YMHUG::YMHUG: ......θερμά σε ευχαριστώ για τις ευχές σου...:)...και σε σένα ολόψυχα ένα σποράκι να μεγαλώσει στην κοιλίτσα σου....:)

μετά από όλα αυτά που έχω διαβάσει κατά καιρούς στο φόρουμ για τα τεστ και κατά πόσο αξιόπιστα είναι, σκέφτηκα με τον αντρούλη μου να μην δώσω χρήματα για να κάνω τεστ, αλλά να κάνω απευθείας χοριακή για να δούμε ακριβώς αν τελικά τα καταφέραμε...:).....όύτως ή άλλως, και θετικό να βγει το τεστ, θα πρέπει μετά να κάνω και την αιματολογική για να δώ πόσο είναι ...:).....οπότε.....μάλλον δεν θα κάνω τεστ....:)....σε γλυκοφιλώωωωω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιτσάκι μου καλημέρα και σε σένα..:)......αναμένουμε όπως καταλαβαίνεις και ευχόμεθα να έχουμε καλά αποτελέσματα...:).....όχι μόνο εμείς που βρισκόμαστε στην αναμονή των ημερών για να μην πω ωρών, αλλά για όλα τα κορίτσια που τόσο πολύ επιθυμούν να γίνουν μανούλες..:).......

cuando μου σου βγάζω το καπέλο κυριολεκτικά για το πόσο υπομονή κάνεις...:)......ειλικρινά μπράβο που αντέχεις και δεν μπαίνεις στον πειρασμό για να κάνεις το τεστάκι......ολόψυχα όμως σου εύχομαι να έχεις χαρμόσυνα νέα και το τεστάκι σου να δείξει ένα όμορφο μπλε + +++++++ +..:)....σε φιλώ....

μαιμουδίτσα μου......μία από τα ίδια και εγώ...με πόνο ορισμένες φορές στην κοιλίτσα και στα βυζάκια....μακάρι να είναι από τα σποράκια μας καλή μου....σε φιλώ.....πότε θα κάνεις τεστάκι???....

ax ta idia eimaste!ki emena me ponaei polu to sti8os kai episis den exw vgalei oute ena spuraki :):) pistevw pws einai kalo simadi :P !makariiiii :x:x gia testaki skeftomai an den er8ei avrio pou einai kai i mera(pou na min er8ei)i avrio 8a kanw i stis 31 tou mina!an den er8ei avrio 8a einai i prwti mera ka8isterisis swsta?ante re koritsia na poume oles ta efxarista :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κοριτσάκι μου...αύριο θα είναι η πρώτη ημέρα καθυστέρησης λογικά...:).......άντε να δούμε τί καταφέραμε.. ;;) ........μακάρι μαιμουδίτσα μου να μεγαλώνουν μέσα μας τα σποράκια μας.....:)...σε γλυκοφιλώ.....και να σκέφτεσαι θετικά...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ,νομίζω πως από αύριο δεν θα προλαβαίνουμε τα ευχάριστα νέα!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::lol::lol::lol:

Αρχίστε εσείς με τα καλά νέα για να πάρουμε "κουράγιο'' και εμείς να συνεχίσουμε....... \:D/ \:D/ \:D/ :-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πως ειστε; εγω προσπαθω να μη σκεφτομαι...ευτυχως εχω κατι σεμιναρια μαθαινω κατι προγραμματα και ασχολουμαι με αυτα ...ευτυχως..κι εμενα ποναει το στηθος οχι οπως την αλλη φορα που σταματησε...σπυρακι τελευταια δε βγαζω ουτως η αλλως γενικα δεν ξερω ...η κοιλια μου δεν ποναει..στην τουαλετα παω..οποτε...τι να πω..δεν ξερω...δεν θελω να μαι πολυ αισιοδοξη..αν δεν ερθει αυριο υα αρχισω να ελπιζω..αλλα αν αυριο αρχισουν τα καφε..κλαφτα χαραλαμπε...θερμοκρασιες δεν σκεφτομαι να μετρησω και γενικα σκεφτομαι να κανω οτιδηποτε αλλο εκτος απο το να σκεφτομαι τι θα γινει...καλυτερα να ετοιμαζομαι για την επομενη και ας μου κανει εκπληξη...τι να πω...δεν θελω να πεσω παλι ψυχολογικα...καλη μας επιτυχια..ποτε θα κανεις χοριακη μικι;εσυ μαιμουδιτσα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...