Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο το Μαρτιο!!!!


Recommended Posts

25o gr tarama leyko

350 gr pswmi moyliasmeno

2 lemonia megala

1 kremmydi

kai 1 kai mish koypa ladi eleolado

xtypame ton tarama poly kala kai en synexeia ola ta ylika siga sigakai to ladaki siga siga san trixa na peftei .......

kalh epytixia filakia ................

na thn kaneis eeeee????????????

oxi me evales na thn grapsw mono........

xaxaxaxaxaxaxa

a kai na dokimazeis kathe toso gia thn geysh poy theleis ..............o kathe enas mas ton thelei kai alliws........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 372
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια καλησπέρα και σε όσες γιορτάζουν "χρόνια πολλά και καλά, με ένα μωράκι στην αγκαλιά λίαν συντόμως"........προσωπικά είμαι πολύ χάλια, με τα χίλια ζόρια κρατιέμαι να μην καταρρεύσω (όπως λέει και η πολυσυζητημένη Μανωλίδου)........αυτές οι πέντε μέρες που απέμειναν με έχουν διαλύσει ψυχολογικά......πονάει πάρα πολύ η κοιλιά μου και φοβάμαι ότι θα με επισκεφτεί η κόκκινη επιδρομή...:((............κάθε 5 λέπτα πηγαίνω τουαλέτα και κοιτάω αν ήρθε τελικά......ουφφφφφφφφφφφφφ...μακάρι Παναγίτσα μου να μην την δω.... :? ......συγνώμη αν σας επιφόρτισα με τα δικά μου, αλλά δεν έχω σε κάποιον να μιλήσω, πλην του αντρούλη μου που ο καημένος δεν ξέρει πώς να με ηρεμήσει και συμπαρασταθεί...:((......σας φιλώ και πάλι συγνώμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικι σε ποναει συνηθως;5 μερες πριν;γιατι αν δε σε ποναει μονο για καλο το βλεπω...πηγαινε μια βολτα να δεις την παρελαση να φας μπακαλιαρακο και μην κλαις χαζουλα..σου ρθε; δεν σου ρθε..αρα;αντε χαλαρωσε...και λιγο εμεινε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου γλυκιά.....σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την συμπαράσταση καλή μου......αυτή την στιγμή δεν μπορώ να θυμηθώ αν με πονάει ή όχι τόσες ημέρες πριν.... :?:? ......οπότε ότι και αν σου πω δεν θα ανταποκρίνεται στην αλήθεια....όπως και να έχει όμως, σε ευχαριστώ θερμά......με βοηθάς διαρκώς με αυτά που λες......σου εύχομαι απο βάθους καρδίας στις 31 του μηνός που θα κάνεις το τεστάκι να έχεις ένα μπλε +++++++++++++++++++++++ από το νινάκι σου....σε φιλώ γλυκά..... :P .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μiki ειναι πολυ δυσκολες οι τελευταιες μερες το ξερω αλλα με το να τρελαινεσαι δεν γινεται τιποτα! Κι εγω ετσι ξεκινησα τη βδομαδα και ειχα φριξει! Τελικα η περιοδος με... λυπηθηκε και ηρθε στην ωρα της! Κι εγω πονουσα, μου ελεγαν δεν εχει σημασια αλλα εγω το ενιωθα πως δεν ειαμι εγκυος! Εσυ ομως ακομα δεν ξερεις!!! Καλα λεει η cuando βγες εξω, κανε κατι αλλο να ξεχαστεις! Κι εμενα με βοηθησε ημουν συνεχεια εκτος σπιτιου! Σου ευχομαι ολοψυχα να εχεις ευχαριστα νεα!!! Υπομονη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ......επειδή τα έχετε περασει όλες, καταλαβαίνεται πως είμαι και τί νιώθω....αλλά δεν έχει νόημα να στενοχωριέμαι και να τρελαίνομαι....ότι είναι να γίνει θα φανεί σε λίγες ημέρες......πολλά φιλάκια και ευχαριστίες για την βοήθεια καλή μου.......και σε σένα ότι καλύτερο...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsares ..............vre manarakia moy oxi anxgos leme xaxaxaxxaxaxax....milaw kai egw poy eimai olh thn mera me to thermometro xaxxaxaxxa axxxxxxxx tha trelathoyme sto telos aman pia ayth h anamonhhhhhhhhhhhhhhhhhh......poy einai h tetarth oeo...............filakia kai kalo vrady.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

de xero mariannap mou to eida to poly poly axno thetiko alla fovamai poli min einai lathos!!!!kai an einai lathos kai ayto orkizome den xanakano pote test farmakeiou!!!ayta .ta nea tha ta xeroume se liges meres!!!

:D:D:D:D:D:D:D thetiko????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

teleiaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!

sigxaritiria!!!

mhn mas ksexaseis emas edw omws...ok? :D me to kalooooooooooooo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsres ti kanete?cuando mou oxi den ekana allo test kai de tha kano an den erthei se treis teseris meres kateytheisn xoriaki makari na min erthei alla fovamai poli oti tha erthei!!!to stithos mou sinexizei kai me ponaei opos kai i plati i mesi k.o.k mwroudenia mou eimai ligo epifilaktiki apo ayrio tha deixei an den me episkeytei i akatanomasti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!miki mou katalaveno pos noiotheis min anxonese koukla mou ola kala tha pane tha deis!!!filakia kouklitses!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΤΙΝ ΑΓΩΝΙΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!ΛΙΤΣΑΚΙ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μην έρθει να μην έρθει λιτσάκι μου..:)......καλά είναι εκεί που είναι....ας σε θυμηθεί μετά από 9 μήνες...:).....σε φιλώ και εύχομαι ευχάριστα νέα σύντομα..:)....πολλά πολλά φιλάκια...:))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Litsa μια από τα ίδια και σε εμένα! Ήρθε η ακατανόμαστη και αυτή τη φορά έκανε ιδιαίτερα αισθητή την παρουσία της. Έχω χαπακωθεί από το πρωί και είμαι σε μια νιρβάνα κατάσταση! Καλή επιτυχία στις υπόλοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsares!!geia sou muriam mou ti kaneis?telika mou irthe kanonikotata simera to proi de peirazei ton epomeno mina !!!!!filakia se oles!!

και το αχνο κλιαρ μπλου;μηπως το αφησες πολυ ωρα και το ειδες;μπουρδα...λυπαμαι πολυ και για τις δυο σας...κριμα τι να πω...αντε τωρα για πασχαλιατικο μωρακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

litsa και madi μου στενοχωριέμαι που σας στενοχωρεί η κακιά περίοδος......:(.........πρέπει να οπλιστείτε με λίγη σκόμη υπομονή...καταλαβαίνω πώς νιώθετε....:(.......τα "λαγουδάκια" σας όμως θα έρθουν πολύ σύντομα με τη μορφή πασχαλιάτικου δώρου..:)....πολλά γλυκά φιλάκια......εύχομαι η ακάλεστη φίλη μας να σας επισκεφθεί ξανά μετά από εννέα μήνες.....:):P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΜΑΝΤΙ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ.....ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ!!!!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...