Μετάβαση σε περιεχόμενο

ekswsomatiki me katepsygmena!!!!!


Recommended Posts

janolino συμβιβάζομαι θα περάσω και απο σένα !!! αρκεί τα σουβλάκια να είναι κοτόπουλο με πιπερίτσες ενδιάμεσα γιατι κρατιέμαι και σε φόρμα darling xaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

efxaristw cuandaki mou glyko!!!!!kai i sia me katepsygmena tha kanei???de to iksera :roll::roll: kali epityxia se oles mas!!!k se sena eee??liges meres k tha kseroume :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss@-)@-)@-) xwris na thelw na se anxwsw :lol::lol:

fraoulino.....ela esy k tha ta broume mwre!!!sto kotopoulo de tha ta xalasoume :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμα ειναι με μπεμπεδοσκονη μονο να ρθειτε να μου κανετε κ μενα το σπιτι μου λαμπικο!!!!Τοτε να σας ριξω οση θελετε...

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και ειναι κ απο εγκυουλα ε???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale i mpempedoskoni..???sou leei trexei san diastimoploio...me 1000 xlm to defterolepto!!!!fysikste ta na mas piasei gia ta kala!!!!!bebakiaaaa......erxomaste!!!!!!

KORITSIA MOU EFXARISTW POLY!!!!!!!!!!!!!!

SIAAA de to iksera!!!!!!!kali mas epityxia loipn k o Theos as balei to thaymatourgo tou xeri!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τωρα βρηκα χρονο με τρεχει το παιδι μου! :D

θυμαμαι με ειχε δει σαββατο ο γιατρος μου χε πει ελα τριτη για εμβρυομεταφορα και δευτερα εγινε η αποψυξη,μια μερα πριν δηλαδη,και μαλιστα δυτερα κατα τς 11 το πρωι με πηρε η εμβρυολογος και μουπε οτι επανηλθαν και ολα ειναι καλα!η εμβρυομεταφορα εγινε τριτη μεσημερι κα τα εμβρυα ηταν ηδη 3 ημερων οταν τα κατεψυξαν!

και γω ειχα αγχος και ελεγα θα τα καταφερουν μεχρι την αλλη μερα;και ο γιατρος μου ελεγε μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα...περιττο να σου πω οτι απο την αγωνια μου απο το σαββατο μεχρι την τριτη ειχα ξεπατωθει στις δουλειες,στα ψωνια σ/μ για να περνα η ωρα :D

μεσα απο την ψυχη μου ευχομαι ολα να σου πανε καλα!

και στα υπολοιπα κοριτσια που προσπαθουν η περιμενουν τα νινακια τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oulitsa mou to palebw ti na kanw???thelw de thelw prepei na synelthw!!alliws :-ss:-ss@-)@-):-B:-B:ymcowboy::@)3:-O:(|):-s:-s:-s:-s de me blepw kala!!!!tha to riksw stin douleia,ta glentia k ligo sto s...x!!e na min ksexname to spor giati meta apo 9 mines ksana an telika ginei to epithymeito!!!!!! :lol::lol::lol:

gerani mou se fxaristwwww paaaara poly gia tis plirofories k to xrono sou!!!makari oi efxoules sou na piasoun :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: k apo mena oooti thes meta!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

jannolino τι κάνεις ??? ετοιμάζεσαι???? :-)) Εγώ κάνω προετοιμασία ενδομητρίου και την τρίτη 22/3 πάω να πάρω τα παγωτάκια ...Περιμένω νέα σου φιλιά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα !! Τελικά την Τρίτη έκανα εμβρυομεταφορά 2 εμβρύων (1 βλαστοκύστη και ενα εμβρυάκι αρκετα καλό) και χοριακή κάνω στις 1/4/2011 πρώτα ο Θεός ! Εσύ ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααααααααααααα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ενα εχω να σας πω :

ΤΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ

κι εγω 2 τετοια εχω αγκαλιτσα τωρα ;);););););););););););)

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax fraoulitsa mou den se ebriska k anisixisa!!!!ola kala na sou pane koritsaki mou!!!egw abrio prwta o theos paw gia metafora!!!!!!ante na doume :roll::roll::roll::roll::roll:

lollipop ti wraiaaaaaa!!!na ta xairesai ta aggeloudakia sou....se efxaristoume paaaaara polz!!!mas anebazeis ti psychologia.... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollipop να σου ζήσουν οι ζουζουνίτσες σου !!!!!! να είναι καλότυχες και υγειής !!! Φαντάζομαι θα σ'εχουν τρελλάνει :D:D

jannolino μου καλή επιτυχία και καλοστέριωτα.Νά πάνε όλα καλά εύχομαι !!

Όσο για εμένα χαλαρώνω όσο μπορώ κρεβάτι -καναπε και πίσω ανάποδα :lol: Σήμερα είναι η 2 ημέρα μετα την εμβρυομεταφορά και επικρατεί απόλυτη ησυχία εκει κάτω :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

defteri mera????ax konta tha eimaste fraoulitsa mou.....min anxwnesai bre apo twra!!!!de klotsane toso nwris :lol::lol: min anisixeis!!!ola tha pane kalaaaaa!!!tha mpaineis k edw tha poulame ligo trelitsa gia na anebainei k to psychologiko :D:D an epitrepetai einai i 1i sou ekswsomatiki??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...