Μετάβαση σε περιεχόμενο

ekswsomatiki me katepsygmena!!!!!


Recommended Posts

koritsia thelw poly oses exete empeiria i oxi na mou peite poso kalo einai afto!!!!

etoimazomai ton allon mina gia 3i ekswsomatiki me katepsygmena embrya!!teleftaia fora eixame kanei 5 embryakia apo ta opoia ebala ta 2 to 1 katafere k piastike alla meta katellikse se pallindromi!!afta ta 3 pou eixan meinei mou eipan pws den einai aristis poiotitos alla exoume elpides!!etsi k ta katapsyksame!!stin arxi tromaksa giati mou eipan pws afta exoun parapanw ygro apo ta alla k tous rwtisa mipws yparxei kindinos na parousiasoun kapoio problima ygeias sti periptwsi pou ta kataferoume alla mou to apekleisan!!!o monos kindinos einai na min anaptyxthoun!!!enw ekeini ti mera loipon eprepe stin epomeni wra na tous exw idi apantisei eida argotera sta xartia mou pws katapsyxthikan meta apo 3 imeres!!! :shock:

thelw loipon na moou peite poso kalo einai olo afto giati akousa k periptwseis pws pigan gia metafora k den egine tipota!!!o kairos pernaei k o fobos me kyriebei!!!!!!

10000 signwmi an sas kourasa k sas efxaristw k mono pou me akousate ;):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, λοιπόν τα πράγματα είναι απλά σαφως τα κατεψυγμένα έχουν λιγότερες πιθανότητες απο τα φρεσκα, εαν και εφόσον είσαι απολυτα σίγουρη ότι είναι καλα και σου το επιβεβαιώσει και ο γιατρος στον οποίο πρέπει να έχεις απόλυτη εμπιστοσύνη προχώρα, έτσι όπως τα γράφεις κάτι δεν μου κολλαει καλά αλλα εννοείται ότι θα πρέπει να δώσεις την ευκαιρία και σε αυτά. ΟΜΩΣ επειδη το χρήμα ειναι συμαντικό και ο χρονος θα σου έλεγα αυτό που έκανα εγώ προσπάθησα 3 φορές με φρέσκα και τώρα που με την 3η έκανα ένα κοριτσάκι θα πάω να βάλω και τα κατεψυγμένα κι αν όχι πάλι φρεσκα. Μονο δες το θεμα να εμπιστέυεσαι το γιατρό γιατί ΔΥΣΤΥΧΩΣ πολλοί εμπορεύονται τον πονο μας...

ΦΙΛΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΜΩΡΑΚΙ ΟΠΩΣ ΕΣΥ!!! ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se efxaristw poly labrinip mou...na xairesai tin koroula sou k efxomai na ta katafereis kai pali k na xeis 2 yperoxa aggeloudia!!!koita apolyti empistosini sto kentro mou den exw!!eimai poly ikanopoiimeni apo to kentro mou alla sygkekrimena i giatros pou kanei tin embryometafora k sinithws milaw mazi tis tis exw tifli empistosini!!thelw na pistebw pws logw kratous(germania)ta pragmata einai kapws kalytera!!!apo ti mia aisthanomai poly kala k xairomai k skeftomai pws isws twra ta kataferw alla apo tina alli tremw stin idea aftis tis meras.... :?:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

janollino

καλησπερα

θα σου πω τη δικη μου εμπειρια..δεν ξερω για αυτο που λες,δηλαδη για τις μερες που καταψυχθηκαν.

εμεις στην πρωτη προσπαθεια ειχαμε φρεσκα και δεν εγινε τιποτα

και στη δευτερη ειχαμε 4 κατεψυγμενα,απο τα οποια τα 3 τα καταφεραν και προχωρησαμε στην εμβρυομεταφορα,οπου γονιμοποιηθηκαν και τα 3!!!παρολα αυτα τα 2 δεν προχωρησαν και το τρι

το το κοριτσι μας ηρθε και μας αλλαξε τη ζωη!

τη λατρευουμεεεεεεε

ο γιατρος μου οταν τον ειχα ρωτησει για τα κατεψυγμενα γιατι ολοι λενε οτι εχουν λιγοτερες πιθανοτητες,μου χε πει οτι το θεμα ειναι να επανελθουν επιτυχως και να συνεχιζονται οι διαιρεσεις τους,εαν γινουν αυτα τοτε εχουν τις ιδιες πιθανοτητες να προχωρησουν με τα φρεσκα!οταν επανηλθαν τα 4 κατεψυγμενα μου ειπαν οτι εκτος απο το 4ο που δεν ηταν πολυ καλο,τα αλλα 3 ηταν λες και δεν ειχαν καταψυχθει ποτε,σαν να ηταν φρεσκα!

οτι ειναι να γινει θα γινει

μην σκεφτεσαι αρνητικα τωρα ,μονο κακο θα κανειςστην ψυχολογια σου!

εκτος και αν δεν εχεις εμπιστοσυνη στο γιατρο σου οποτε αλλο θεμα αυτο,πρεπει να το ψαξεις καλυτερα!

σου ευχομαι τα καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gerani mou se efxaristw para poly gia tis efxes sou!!makari na piasoun!!!!exw empistosini sto kentro mou....alla akoma perissoteri sti giatro mou!!!den exw problima se afto to thema!!!me apasxoloun ta embrya!!!prospathw na xairomai alla...den ta katafernw :(

thelw na se rwtisw kati...emena mou eipe na paw stin 9-11 mera tou kiklou!!ekeini ti mera tha mathw??diladi tha paw k tha perimenw na epanelthoun k ekeini ti mera tha ginei k i embryometafora???

se efxaristw poly!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino καλημερα!

Ειμαι εγκυος σε διδυμα κοριτσακια,στο μηνα μου και ειναι αποτελεσμα κατεψυγμενων τοποθετημενων σε φυσικο κυκλο!!!!!!

Οπως λεει και ο γιατρος μου χαριτολογωντας:

ΤΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!

Κανε την προσπαθεια σου,να εχεις εμπιστοσυνη στον γιατρο κ να σκεφτεσαι θετικα!!!! Ευχομαι οτι καλυτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

enw ekeini ti mera loipon eprepe stin epomeni wra na tous exw idi apantisei eida argotera sta xartia mou pws katapsyxthikan meta apo 3 imeres!!! :shock:

thelw loipon na moou peite poso kalo einai olo afto giati akousa k periptwseis pws pigan gia metafora k den egine tipota!!!o kairos pernaei k o fobos me kyriebei!!!!!!

10000 signwmi an sas kourasa k sas efxaristw k mono pou me akousate ;):):)

Aυτο που λες για τις μερες δεν το καταλαβα.... :-?:-?:-?:-?:-? μηπως τα αφησαν να αναπτηχθουν για να γινουν βλαστοκυστες;;; :-\ :-\ :-\ :-\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lillipop ti kali i periptwsi sou...makari na eimai k egw se afti ti katigoria!!!!na xairesai ta didimakia sou k na exeis mia teleiomini egkymosini!! :D:D

ypothetw pws ta afisan na ginoun blastokystes!!!!alliws den yparxei alli eksigisi!!!afto einai kalo fanatzomai ee :roll::roll::roll::roll: ???se efxaristw poly!!mporw na pw pws liiigo iremisa ;) esy potw ekanes tin embryometafora??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον τα αφησαν να γινουν βλαΧοκυστες (που λεει κ ο αντρας μου :lol::lol::lol: )

Κοιτα, γενικα να ξερεις οτι κ η περιπτωση των βλαστοκυστων κ η αποψυξη εχει <απωλειες>..δηλ δεν εξελισσονται οοολα τα γονιμοποιημενα σε βλαστοκυστες και οσα γινουν βλαστοκυστες και καταψυχθουν ενδεχεται να μην αντεξουν κατα την αποψυξη.

Εγω εκανα μια αποτυχημενη εξωσωματικη τον Μαιο απο την οποια ομως καταψυξαμε 3 βλαστοκυστες.Τον επομενο μηνα εκανα εκανα εμβρυομεταφορα τις 3 κατεψυγμενες βλασ/στες σε φυσικο κυκλο (χωρις φαρμακα προετοιμασιας κτλ) και τσουυυυυυπ να τα,τα διδυμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

einai poly glyko :D:D:D:D synxaritiria kopela mou!!me to kalo k oti potheite!!!me ena pono.. ;)

apla anarwtiemai ekeini ti mera pou tha paw ekeini ti mera k tha mathw???mou kobonte ta podia!!! :shock: diladi paw k ginete meta apo kapoia wra i embryometafora??

sygnwmi pou ginomai toso sxolastiki alla prospathw na mathw oti mporw gia na paw proetoimasmeni!!!

efxaristw paaara poly gia tis plirofories pou mou edwses k tha kratisw tin empeiria sou gia na pernw elpides... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κοριτσακι!!!Κ γω εκανα μια προσπαθεια με φρεσκα η οποια δεν πετυχε..ειχαμε 12 ωαριακια προχωρησαν τα 9 καταψυχθηκαν τα 5 την πρωτη μερα γονιμοποιησης..απο τα 4 βαλαμε τα 3 δεν επιτευχθει εγκυμοσυνη..

Τον Οκτωβριο που περασε προχωρησαμε τα κατεψυγμενα..απο τα 5 που ξεπαγωσαν προχωρησαν τα 4 απο τα 4 βαλαμε τα 3 και σε λιγους μηνες περιμενουμε με λαχταρα το αντρακι μας!!!!!!!!!!!!

Εμας τα ξεπαγωσαν Σαββατο και τα βαλαμε Δευτερα γιατι τα χαμε καταψυξει την πρωτη μερα..

Σε φιλη τα ξεπαγωσαν την ημερα της εμβρυομεταφορας μιση ωρα πριν..τα ειχαν καταψυξει την 3η μερα γονιμοποιησης...

Εσυ 11η μερα κυκλου θα κανεις εμβρυομεταφορα???Νωρις δεν ειναι??Συνηθως 15η με 17η μερα γινεται οταν ειμαστε στη μεση του κυκλου..

Γιατι δεν παιρνεις ενα τηλτο γιτρο σου να τον ρωτησεις?Να ξερεις και να σαι κ ηρεμη!!

Παντα υπαρχει η πιθανοτητα ναμην φτασει καποια κοπελα σε εμβρυομεταφορα οταν υπαρχουν κατεψυγμενα και παντα η πιθανοτητα απωλειας εμβρυων...

Ομως φυσικα υπαρχει κ η περιπτωση να προχωρησουν και ολα στην αποψυξη!!!!

Τιποτα δεν ειναι σιγουρο...

Μην σε πιανει πανικος..κανεις κακο μονο σε σενα γλυκεια μου!!Να χεις παντα θετικη σκεψη και πιστη!!!!

Ευχομαι σε λιγο καιρο να μπεις στο κλαμπ των γκαστρωμενων κ συ!!!!!!!!

Φιλακιααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

efxarisw poly katerinaki mou!!!!na xareis to antraki sou k na einai kalotyxo to mikro mou!!!!ti wraies istories bre koritsia mou!!xairomai na akouw thetika apotelesmata!!!sto kentro ekswsomatikis mou eipan na paw 9-11 mera!!o kyklos mou einai 26-28 imerwn!!!de kserw an ginei ekeini tin imera i embryometafora i apla tha ginei mia typiki eksetasi!!alla les einai nwris ee????ax mallon prepei na parw til ton gynaikologo mou na mathw!!!!!!!tha prospathisw na meinw psyxraimi :shock::shock::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apla anarwtiemai ekeini ti mera pou tha paw ekeini ti mera k tha mathw???mou kobonte ta podia!!! :shock: diladi paw k ginete meta apo kapoia wra i embryometafora??

:)

Απαντω βαση της προσωπικης μου εμπειριας......λοιπον οταν πηρα την αρνητικη χοριακη τηλεφωνησα στον γιατρο μου και τον ενημερωσα.... :(:(:(:(:(

Τον ρωτησα ποτε μπορουμε να κανουμε την επομενη προσπαθεια κ μου ειπε να κοψω τα φαρμακα κ να περιμενω να μου ερθει περιοδος και οταν μου ερθει να ξαναεπικοινωνισω μαζι του.

Μου ηρθε λοιπον η τρισκαταρατη :lol::lol: μιλησα με τον ντοκτορα στο τηλ κ μου ειπε να κανουμε την επομενη προσπαθεια αμεσα...Τον επομενο μηνα (στην 2η περιοδο δηλ απο την αποτυχια) 1η μερα περιοδου τον ξαναπηρα τηλ κ μου ειπε να κατεβω Αθηνα (μενω επαρχια)...καναμε μερα παρα μερα υπερηχο κ οταν εκρινε εκεινος μου(αν θυμαμαι καλα ηταν κοντα στην ωορρηξια μου...λιγο μετα :?: ) ειπε ελα σε 2 μερες να κανουμε εμβρυομεταφορα.

Πηγα...την καναμε...εφυγα κ περιμενα να περασουν οι μερες για να κανω χοριακη.

Ελπιζω να μην σε μπερδεψα με την περιγραφη :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν ο κυκλος σου ειναι μικρος μπορει να γινει κ νωριτερα απο την 15η μερα λογικα..Πας σε φυσικο κυκλο η κανεις καποια πρετοιμασια ενδομητριου??

Φυσικα και να παρεις τηλ τον γιατρο σου κορτσακι,και να ρωτησεις οτι θες αλλα και να ηρεμησεις κιολα!!!!!!!!!!

Σε ευχραιστω για τις ευχες σου και ευχομαι συντομα να μας πεις τα ευχαριστα!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollipop den mperdeftika katholou!!!!eimai san sfouggari!!oti plirofria k na parw einai panta kalodexoumeni!!!einai methodos gia na kseperasw ton paniko k ton fobo mou :lol: elpizw ola na ginoun opws k se esena giati mou akougetai apolytws fysiologiko!!

katerina mou paw me fysiko kyklo k efxomai apo tin 9i mera na arxisei o elenxos gia na doume telika pote tha ginei i embryometafora k pote tha eimai etoimi swmatika!!! :!:

eimai keni bre koritsia!!!!!to ti mou exei prokalesei afti i diadikasia de mporw na sas perigrapsw!!!oute sti prwti mou ekswsomatiki de fobomoun toso!!!! :roll: klaiw xwris logo!!!kourastika k eimai sigouri pws k pali tha apotyxw xwris kan na prospathisw!!!ouuufff!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

janollino και εγώ στην ίδια φάση με εσένα βρίσκομαι,απο βδομάδα περιμένω την ακατανόμαστη και ξεκινάω εμβρυομεταφορά με κατεψυγμένα σε φυσικό κύκλο.Και εγώ είχα 2 αποτυχίες έκλαψα θύμωσα αλλά δεν το βάζω κάτω όσο έχω δυνάμεις θα το προσπαθώ.Άλλοστε δεν είμαστε μόνες μας σ'αυτόν τον δύσκολο δρόμο, διαβάζεις πόσες γυναίκες προσπάθησαν και στο τέλος τα κατάφεραν ;);) έ με λίγη προσπάθεια ακόμη θα τα καταφέρουμε και εμείς που θα πάει #:-s#:-s Εγώ το πήρα απόφαση και αυτή η προσπάθεια να μην πετύχει (φτού-φτού) θα πετύχει η επόμενη.Είναι και θέμα τύχης...κι αν σου κάτσει.. [smilie=hello2.gif].Γι'αυτό μην αγχώνεσαι τράβα εμπρός και κάνε το σταυρό σου και ο Θεός βοηθός :):) Σε φιλώ εγώ και τα παγωτάκια που με περιμένουν χαχα [smilie=icescream.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

strawberry kali epityxiaaaaa!!!!efxomai na ksekiniseis me tis kalyteres prooptikes!!!egw thelw alles 2 bdomades...pws tha perasoun de kserw alla elpizw kalytera apo oti twra!!!tha ksekiniseis prwti k tha perimenw agwniodws na mathw nea sou :) sti tyxi de basizomai giati milame gia poly gkantemia!!!tha kanw ti prosefxi mou k oti breksei as katebasei!!apla epeidi kserw pws to psychologiko paizei k afto to rolo tou prospathw na me anebasw....xwris apotelesma gmt!!!to anxos tha me faei zwntani :lol: na sou pane ola kala glykia mou!!!..... :D tha perimenw na mathw nea sou ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ πολύ εννοείται πως θα σε ενημερώνω ;) κοίτα εγώ προσπαθώ να βρω κάτι να απασχολώ το μυαλό μου όταν με κυριεύουν κακές σκέψεις αποτυχίας .. χθές ας πούμε έπλυνα ολα τα μπαλκόνια στο σπίτι και μαγείρευα ένα 2ωρο (ξεχάστηκα αλλά οχι για πολύ :lol::lol: ) έπειτα ήπια ένα ποτήρι κρασί ε, και ξεχάστηκα για πολύ (με ζαλίζει εύκολα το ποτό βλέπεις).Σήμερα είμαι λίγο καλύτερα..κάποια στιγμή άρχησα πάλι να αγχώνομαι τότε -αφου δεν έμειναν άλλες δουλειές στο σπίτι για να κάνω- ασχολήθηκα με τον καλλοπισμό έκανα πήλιγκ άνω και κάτω άκρα και μετά πέρασα και ένα χρωματάκι :lol: Μικρά καθημέρινα πράγματα να απασχολούν το μυαλό σου φίλη μου γιατί θαύματα για να αποβάλουμε το αγχος δέν γίνονται ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exeis apolyto dikio!!!egw paw spiti mou stis 22.00 pou na brw ti oreksi gia kalwpismo!!!alla mporw na kanw to spiti aorato :lol::lol: synithws to brady pou kathomai k ksekourazomai erxonte oooola ta problimata sto fws!!!san tis nyxterides...afou skotiniasei :lol:

pou tha paei....tha perasoun oi meres k tha mathw!!!!ax makari na sou pane ola kala gia na ksekinisw k egw aisiodoksa!!!posa katapsyksate eseis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάντο αόρατο και δεν θα χάσεις άκου με που σου λέω..για να κουραστείς και να πέσεις για ύπνο σαν πουλάκι :lol: θα δεις πόσο εύκολα θα περάσουν οι μέρες.Εμείς καταψύξαμε 3 θα τα αποψύξουμε όλα και αν αντέξουν και πάν καλά πρώτα ο Θεός θα τοποθετήσουμε 2 και το ένα θα το ξαναβάλουμε στην κρυόψηξη..που κάνεις εξωσωματική?? Εγώ Θεσσαλονίκη μακάρι να πάνε όλα καλά και για τις δυο μας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζανολινο μου για να μπειςσε μια προσπαθεια θα πρεπει να χεις κ μια καλη ψυχολογια!!!Ειναι το παν!!!!Ξερω ειναι δυσκολο ομως πρεπει να το πολεμησεις γλυκεια μου!!!

Αν δεν εισαι ετομη τωρα κανε το τον επομενο μηνα..να τοκανεις οταν εσυ θα σαι καλα,οταν εσυ θα σαι θετικη,οταν θα πεις μεσα σου με πεισμα ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ..ΑΥΤΗ Η ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ!!!!!

Τοτε να κανεις κ την προσπαθεια σου!!

Αν πας με το σκεπτικο της σιγουρης αποτυχιας δεν εχει νοημα η προσπαθεια..με καταλαβαινεις??

Εγω εκανα συνολικα 4 προσπαθειες...εμβρυομεταφορες 2!!!!

1η προσπαθεια κυστικα ωοθυλακεια σταματησαμε 7/09

2η προσπαθεια αρνητικη χοριακη 10/09

3η προσπαθεια σταματησαμε 3 μερες πριν την εμβρυομεταφοραλογω αυξημενων ΝΚ 3/10

4η προσπαθεια ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ εμβρυομεταφορα 8/11/10

Οπως βλεπεις απο τις ημερομηνιες περα απο την πρωτη που ηταν κοντα αφηνα περιθωριο να ετοιμαστω ψυχολογικα!!!Ειδικα την τελ την εκανα μετα απο 8 μηνες...αχοληθηκα με μενα περασα καλα και ημουν πολυ ηρεμη κ αισιοδοξη!!Και να το αποτελεσμα!!!!

Σου ευχομαι τα καλυτερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ πολύ εννοείται πως θα σε ενημερώνω ;) κοίτα εγώ προσπαθώ να βρω κάτι να απασχολώ το μυαλό μου όταν με κυριεύουν κακές σκέψεις αποτυχίας .. χθές ας πούμε έπλυνα ολα τα μπαλκόνια στο σπίτι και μαγείρευα ένα 2ωρο (ξεχάστηκα αλλά οχι για πολύ :lol::lol: ) έπειτα ήπια ένα ποτήρι κρασί ε, και ξεχάστηκα για πολύ (με ζαλίζει εύκολα το ποτό βλέπεις).Σήμερα είμαι λίγο καλύτερα..κάποια στιγμή άρχησα πάλι να αγχώνομαι τότε -αφου δεν έμειναν άλλες δουλειές στο σπίτι για να κάνω- ασχολήθηκα με τον καλλοπισμό έκανα πήλιγκ άνω και κάτω άκρα και μετά πέρασα και ένα χρωματάκι :lol: Μικρά καθημέρινα πράγματα να απασχολούν το μυαλό σου φίλη μου γιατί θαύματα για να αποβάλουμε το αγχος δέν γίνονται ..

Φραουλιτσα δεν ερχεσαι να κανεις κ τα δικα μου?????Και τα τζαμια????Που εγω δεν μπορω τωρα???Θα περασεις 3 μερες πλενοντας!!Μετα θα ξεραθεις για μερικες μερες οποτε δεν θα σκεφτεσαι τιποτα!!!!! :)

Αν θελετε ελατε κοι δυο!!!!!!!!!!!

Καλη επιτυχια γλυκεια μου!!!!Θα τα καταφεεις να σαι σιγουρη για αυτο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινάκι με το καλό να έρθει ο ΜΠΕΜΠΑΡΟΣ!!!! βλέπω το τικεράκι σου και τρελένομαι [smilie=blob7.gif] αχ πότε θα έρθει και η δική μας η σειρά να βάλουμε ένα τικεράκι :):)

Λοιπόν λες και έβαλες κάμερα στο σπίτι μου ..είμαι με το planet στο χέρι και κάνω τζάμια και ξέρεις ε?? απο νοικοκυριό σκίζω.Και βέβαια θα έρθω και απο σένα θα σου τα κάνω λαμπίκοοοο με αντάλλαγμα βέβαια....λίγη μπεμπεδόσκονη :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerina mou exeis dikio!!oooles exete dikio!!prepei na to apoballw k to kserw!!!apla meta tin apotyxia ti teleftaia pallindromi skeftika pws afto egine giati tha kanw didima!!!k to pisteba k to pistebw akoma!!!dikaiologousa ti katastasi k elega ston antrouli mou na deis afta pou den einai aristis poiotitas(giati akousa k tetoies istories...)afta tha mas kanoun goneis k tha exoume oxi ena alla 2 bebakia!!tosi aisiodoksia!!!pernouse o kairos k anypomonousa!iksera oti to martio tha ginomoun mellousa mamaka!!!k ksafnika ekei pou o kairos kontebei :shock: k to sizitaw olo k ligoteres pithanotites tou dinw!!!de thelw na ta paratisw!!!thelw na ginei twra giati to thelw paaaara poly!!!alla na...skeftomai tis pithanotites tis apopsiksis k ligo sygkratoume...k to ligo merikes fores ginetai poly!!!!twra zw afti ti fora pou einai poly.....de kserw pws mplextika k pws na ksemperdeftw :roll::roll::roll: sas efxaristw omws mesa apo ti kardia mou pou prospatheite mazi mou!!!mou dinete poly kouragio k dynami gia na synexisw!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινάκι με το καλό να έρθει ο ΜΠΕΜΠΑΡΟΣ!!!! βλέπω το τικεράκι σου και τρελένομαι [smilie=blob7.gif] αχ πότε θα έρθει και η δική μας η σειρά να βάλουμε ένα τικεράκι :):)

Λοιπόν λες και έβαλες κάμερα στο σπίτι μου ..είμαι με το planet στο χέρι και κάνω τζάμια και ξέρεις ε?? απο νοικοκυριό σκίζω.Και βέβαια θα έρθω και απο σένα θα σου τα κάνω λαμπίκοοοο με αντάλλαγμα βέβαια....λίγη μπεμπεδόσκονη :lol::lol:

an einai gia tzamia ela k se mena giati exw 10 dipla parathyra k mia dipli mpalkonoporta!!!xreiazomai ena mina gia na ta kanw :lol: egw den exw akoma mpempedoskoni na sou dwsw alla kanw poly wraia soublakia....... :D:D:D symbibazesai??? :?::?::?::?::?:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...