Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΑΡΕΣ @ ΜΑΝΑΡΙΑ ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο21


Recommended Posts

γεια σας ρε αγορομάνες!!!

ενώ εγώ και το Μαράκι που θα κάνουμε τις κόρες... θα σας λέμε για τις κορδελίτσες και τα φουστανάκια!!!

χαχαχα!!!

Τωρα μιλας σωστα...! Γι'αυτο και μπηκα! αχαχαχχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!

Τα λεμε σε λιγο κοπελιες!!!!!!!

Ξεσαλωσατε παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φρόσω ο άντρας μου θα με είχε δολοφονήσει και θα είχε τινάξει τα μυαλά του αν το παιδί εκοβε το αυτι του!!! :shock::shock::shock: Πως το έπαθε ρε παιδί?

Αντε περαστικά να είναι!!! Ειδα και για το πορτοφόλι!!! Τι να πω ! Ελπίζω να βρεθεί και να μην τρέχεις για κάρτες και ταυτότητες!

Ντομ εμείς σπίτι θα μείνουμε τριήμερο αλλά μπακαλιάρο δεν τηγανίζω!!! Το ξεκαθάρισα και κανόνισα ήδη να πάμε σε ένα ταβερνάκι εδώ κοντά να τον φάμε!!! Με τρώει η κουζίνα και στο τέλος δεν το ευχαριστιέμαι και καθαρίζω και μια μέρα λαδίλες !!!! ¨Τέλοςςςςςςςςςςς!!! :twisted:

Για τα μυρμηγκάκια μπορείς να ρίξεις λίγο μπεικιν! Το τρώνε πάνε στη φωλιά κι επειδή αυτό φουσκώνει σκάνε!!! Μυρμηγκάκια τέλος!!! Για περισσότερες εναλλακτικές δες εδώ http://www.greekmasa.gr/index.php?optio ... pic=4389.0

Παιδιά εγώ δεν έχω βγάλει τίποτα απο το σπίτι αλλά έχω τον μικρό περιορισμένο!1! Τον αφήνω να κατεβει μόνο 2 ώρες το απόγευμα και αν τον πάρει η πεθερά μου 2 ώρες και το πρωί!!! Ξέρω οτι τον περιορίζω πολύ αλλά ακόμα δεν ξέρει πως είναι να αλωνίζεις και δεν νομίζω να καταλάβει την διαφορά!!! Αλλιώς δεν θα έκανα τίποτα για να τον προσέχω γιατί έστω και το χέρι του να χτυπήσει ο άντρας μου θα είναι για εγκεφαλικά!!! Ασε τον χαμό που θα γίνει οτι δεν προσέχω τα παιδιά και τέτοια!!!

Α ρε Νανούκα!!! Αυτά είναι τα καλά!!! Καλά να περάσετε (αν κι έχουμε χρόνο να στο ξαναπώ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας..ξνςρωσαν τα αυτια μου ...εχει απγορευτικο και δε κουναει πλοιο απο πουθενα..

ουτε τα μεγαλο..

δε θα ερθει η αδερφη μου..

εμεις καλα..πηγαμε σουπερ..

σας ειπα οτι ξεκινησα να εχω κολημε με την ταπεργουερ;;τα θελω ολα...

με τετοια κριση να μου πεις...

ρε φροσω καλο μου αληθεια σε σκεφτομαι συνεχεια..καθε φορα που γραφεις δε θελω να κατεβω γραμμη γιατι θα λεω τι αλλο θα παθουνε..

πολυ αυτι εφυγε;;;και δε ποαει μωρε;;

ο χριστ τι κανει;;

μλακ για το πρτοφολι..δε λεω..

ευτηχως πας δουλεια ρε υ..αλλιως θα σου στελναμε ρουχα στο δρομοκαιτειο..η κανω λαθος;;

ρε παιδια να σας ρωτησω..αν και δε βλεπω τηλ..το αλτερ γιατι παιζει επαναληψεις;;

πραγματικα χρυσ δε σοτ ειχα να ζηλευεις τοσο..

μωρη καλυψω που τα θυμασαι ολα;;

ντομ συγγνωμη που θα στο πω..αλλα περα απο τισ γραμμες με κουραζουν και τα κατεβατα...

θα μου πεις αλλαξε ποστ και διαβασε ονειροκρητη αλλα δε μπορουσα να μη δε στο πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το αλτερ παει για κλεισιμο...

ΚΑλα σας διαβασα αλλα στα πεταχτα!

Τι φτιαξατε παλι?

Φροσω μου περαστικα! Τι επαθε παλι ο δον μωρε...

ΚΑλα πως?

ΝΑνα κατσε εχω χασει επειδοδια... ΠΟυ θα πατε?

Μαρια ζζζ καλα θα κανεις! Ολη μερα κουζινα ας κανεις και συ αργια αυριο!

Εμεις πεθερα. Σιγουρο δηλαδη αν και δε μιλησαμε... αλλα εκει θα παμε. Στανταρακι σας λεω.

Χαχαχχα! Νανα τωρα ειδα! Θα πατε Παφο! Ωραια!!!!! ΜΟνοι να υποθεσω...

Ωχ το βλεπω να ερχεται το τεκνο Νο 2!!!!!!!!!!!!!

Εμεις σημερα καλυετρα με φαι. Εβγαλε τον κατω κυνοδοντα και τις προηγουμενες μερες εκανε λες και του εδινε σκατα να φαει!

Καλα που τρωει ακομη αλεσμενα.

Αυτο το παιδι να με σκασει. Ουτε βυζι ουτε κουταλι ουτε πιρουνι.

Τι τραβαω η μανα!

Ολα νιανια!

Χθες και σημερα ομως τα εκανα με πιρουνι. Αλεσα μονο κρεας. Να αναγουλιαζει να κανει οτι πνιγεται... να κανει και καλα τον ηχο του εμετου.... ελεος! :roll::roll::roll::roll::roll:

Εφαγε αλλα με ηχητικα....

Δε ξερει να μασουλαει ρε παιδια! Ειναι απιστευτος!

Εχει ενα σωρο δοντια και δε ξερει τι να τα κανει.... :?:?:?:?:?:?:?:?

Σημερα βγηκαμε το πρωι. Του εδωσα ενα μιραντακι μπας και το κρατσανισει.

Ετρωγα και γω! ΚΟιτα κοιτα του εκανα! Και παιδια με κοιταζε και εκανε οτι ανατριχιαζε.... :shock:

Ετρωγε πιο μωρο ψωμια,μπισκοτακια σκυλου(νουτριτσια) φρουτα..

Τι σκατα επαθε????????????????????????????????????????

Ειπα και γω τον πονο μου...

Αντε γεια προς το παρον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ακομα λαεθεις ακομα;;και κοροιδευα την καλυψω..

ρε συ ξκινησε του λιγο σιγα σιγα..θα ταλαιπωρηθεις αργοτερα...

ακου την πολυτεκνη... :lol::lol::lol:

αληθεια παει για κλεισιμο το αλτερ;;και που θα βλεπω ανιτα;;

καλε ειδατε το παιδακι που πνιγηκε 14 μηνων;;ηταν με τη γιαγια...

στην αχαια νομιζω..

φροσω οχι οτι δε σας εμπιστευομαι αλλα η παιδιατρος η δικια μας ελεγε να συνεχισουμε..στο ηρακλειο..

δε ξερω..

ανοιγει ο καιρος και θα ξεκινησουμε μπανια..

του χρονου βλεπουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιαααααααααααααααααααααααααα τα φώτα σας!!!!

Ειχα απο καιρό υποψίες οτι ο μικρός μου χρησιμοποιεί πιο πολύ το αριστερό χέρι απο το δεξί! Τώρα τελευταία όμως που τρώει μόνος του το επιβεβαίωσα!!! Πηρούνι/κουτάλι τα πιάνει με το αριστερό, μπιμπερό με το αριστερό , σφαλιάρα ρίχνει και με τα δυο βέβαια αλλά δεν έχω παρατηρήσει πιο χρησιμοποιεί περισσότερο!!!

Ειναι ηλικία για να καταλάβω αν θα γίνει αριστερόχειρας? γιατί όμως να τον βολεύει με το αριστερό??????/ Δεν καταλαβαίνω!!! Αν κάποια ξέρει κάτι ας με διαφωτίσει!

Εμείς είμαστε όλοι δεξιόχειρες και αν βγει αριστερόχειρας πως θα τον βοηθάω να γράψει???????????????????????????????????????????????? :?:?:?:?:? Τι να κάνω η μάνα? Να μάθω απο τώρα να γράφω με το αριστερό?

Μαράκι υπομονή και θα τα φάει ....κι εμένα στην αρχή ούτε να δει λιωμένο!!! Τα ήθελε αλεσμένα!! Ξεκινήσαμε όμως απο φρυγανιές που του άρεσαν πολύ (επαιρνα αυτές με τον λιναρόσπορο και του άρεσαν πολύυυυυυυυυυυ) μετά ψωμί τοστ και μετά ψωμάκι μπισκοτάκι κι έτσι μπήκαμε στα λιωμένα! Βεβαια σου είπα δεν θέλει να τον ταίζω εγώ! θέλει να τρώει μόνος του! :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω πλάκα με κάνεις;;;;;

Θα μου την πεις για τα κατεβατα εσύ που προσπαθω να καταλαβω απο τα συμφραζόμενα, ετσι ανακατεμενα τα γραμματα και κομμενες λεξεις!!! :shock::shock::shock:

Μαρακι μην αγχωνεσαι!Κι εμενα τα κατεβαζει σαν χαπακια!Δε μασαει!Αφου στα κακα του βρισκω το καροτακι, το κολοκυθακι κλπ.

Επίσης το μπισκοτο θελει να του κραταω εγω, εκει ειναι τεμπελης!Στα αλλα μου βγαζει την Παναγια στο κυνηγι!

Για την Καλυψω που νομιζω ειχε ρωτησει χτες, η ποσοτητα που τρωει ο δικος μου δεν ειναι πολλή, τωρα που δεν τα αλεθω.Για να καταλαβεις, στο περιπου ειναι, αν απλώσεις σε λεπτο στρωμα την τροφή, σαν ένα πιατακι του γλυκου, της σαλατας/δεν ξερω πώς λεγονται/

Α ναι Νανουκα της Ισμηνης ο αντρας το ειχε χασει το πορτοφολι!

Με το παιδι θα πατε Πάφο;Σιγα μην ευχαριστηθειτε 3ημερο.Τελοσπαντων, ας ξεφυγετε απο τη ρουτινα κι ας ειστε και οι 3!

Σαν πολύ σιγουρες δεν ειστε για κοριτσια και οι δυο σας Μαρακι Νανουκα;;;Καλαααα!!!

ΜαριαΖ προσφατα διαβασα στο βιβλιαριο υγειας στην αρχη που λεει καποια πραγματακια για την καθε ηλικια οτι στην ηλικια που ειναι τωρα τα παιδια μας δειχνουν την προτιμηση τους στο χερι!

Αρα τον βολευει το αριστερο!Πολύ πιθανον να γινει αριστεροχειρ!!!Θα γινει και πανεξυπνος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[Γελάς πουλάκι μου ε;

Να σε δω του χρόνου τί θα μας γράφεις :lol::lol::lol::lol: .

500 :shock: θα είχα πάθει εγκεφαλικό.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

το ξερα...το ξερα... :lol::lol::lol:

Ας γελασω τωρα γιατι αν υποψιαστω οτι το Μαρακι και η Νανουκα θα κανουν κοριτσια...

Θ Α Σ Κ Α Σ Ω ! ! ! [smilie=crybaby2.gif] [smilie=banghead.gif] x_x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι κανετε?ειδατε το θεμα μου,σας παρακαλω δεστε το και πειτε μου και τη δικια σας γνωμη.το θεμα μου ειναι"ΣΟΣ βοηθηστεμε".περιμενω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello ladies

Χαθηκα δεν προλαβαινω ρε παιδια τι κακο ειναι αυτο!Ολη μερα στο ποδι!

Λοιπον τα νεα μας,καναμε εμβολιο και μετρηθηκαμε 80 ποντοι και 10 κιλα.Καλα δεν ειναι?

Ολα καλα κατα τα αλλα, λιγο εκλαψε.Αρχισαμε και μιλαμε!Θα τρελαθω!εχει πολυ πλακα λεμε!

παμε,αστο,ελα,κακα και γενικα παπαγαλιζει οτι ακουει.Κανουμε και συζητηση ολοκληρη στην γλωσσα της βεβαια και μου απανταει!χαχαχα

Σημερα καναμε και το πρωτο μας κουρεμα.Η φρατζα επεφτε πια μεσα στα ματια της και ολη την ωρα σηκωνε το χερι με τσατιλα και την τραβουσε πισω.Τα πισω ειχανε γινει τζιβα πια ,την κουρεψα της εδωσε σχημα επιτελους και τωρα θα της τα μακρυνω.

Ξεκινησα ρεντεβου σιγα σιγα και πολυ επιλεκτικα.Ενα χαρτζιλικι να βγαινει.

Ξεκινησα και γυμναστικη,πηραμε διαδρομο και μηχανημα για κοιλιακους,εχω και βαρακια ελπιζω να σφιξω λιγο ...

Φροσω αλλο κακο να μην σας βρει πραγματικα.

Σωσω καλως ηρθες σπιτι σου επιτελους,Οπου γης και πατρις.

Συμπεθερα που εισαι?ολα καλα?Σε παιρνω αλλα ολο ακυρα τρωω.

Παμε σουπερ και τα λεμε βραδακι.Τα φιλια μου σε ολες :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου χαρα....

εγω κανω μπαμπα...οσες ξερετε το γλυκο..γιατι εδω δε το ξερουν..ειπα αφου δεν εχω...ας τον φαω... :lol::lol::lol:

κλαλα ρε ντομ....1 παρατηρηση εκανα...

γιατι εγραψες τοσα λιγα παραπανω;;

μαρια ζζζζζ.....και γω θελω το παιδι μου να βγει αριστερχ οπω εμενα..αλλα πιανει με το δεξι..

να το αφησεις να γραψει οπως θελει..

σοφια περιμενουμε φωτο με την καινουργια κουπ..

συγγνωμη απο που πηρατε διαδρομο και τετοια;;ιντερνετ;

μακαρι να το χρησιμοποιησετε..

και γενικοτερα στειλτε καλε καμια φωτο των παιδιων σας..καιρο εχουν να κυκλοφορησουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαν πολύ σιγουρες δεν ειστε για κοριτσια και οι δυο σας Μαρακι Νανουκα;;;Καλαααα!!!

Σιγα μη κανουμε σεξ πανω στην ωορρηξια! Δε φταιμε εμεις που εισαι ασυγκρατητη! χαχαχαχχααχχχαχαχαχχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!

Ευχαριστω για τις συμβουλες! ΓΙα το φαι εννοω.

Προσπαθω σωσω! ΠΟλυ! Ηδη σημερα το εφαγε λιωμενο. Εκτος απο το κρεας. Το εβαλα μπλεντερ.

Σαμπως το θελω το κωλομπλεντερ... Βαλε βγαλε μαχαιρια πλυνε φακ.

Χαχα σας ειπα?

Οδηγουσα και πεταχτηκε ενας μαλακας και φωναξα μαλακαααααα! Και πεταγεται το καμαρι μου και λεει ακααααααααα ακααααααααααα! Αρχισαμε.....

Φωτεινη διαβασα το θεμα σου. Δεν εχω προσωπικη εμπειρια μιας και γεννησα φυσιολογικα αλλα σε βλεπω να αλλαζεις γυναικολογο στα πισω πισω....

36η ειναι πολυ νωρις! Παει καλα?

Τι φοβαται μη δε φαει αρνι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαράαααααααααααααααααααααα που είσαι καρδούλα μου????????/ Αντε να σε δούμε ....τώρα που ήρθα εξαφανίστηκες?????? χα χα χα

Σώκω δεν θα προσπαθήσω να του το αλλάξω αλλά θα προσπαθήσω να μάθω να το χρησιμοποιώ εγώ :P Καλέ τον μπαμπά δεν ξέρουμε!!!! Προτιμώ να τον τρώω απο το να τον φτιάχνω!!! :roll::roll:

Βρε Μαράκι αυτά τα ανεπιθύμητα πως τα πιάνουν???????? Οταν αφορά βρισιά όλα τα παιδιά τις ξέρουν!!!!!!!!!!

Καληνύχτα κορασίδες!!!! Παω να πλέξω λιγάκι και μετά νάνι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε ζζζ δεν καταλαβαίνω τον προβληματισμό σου.

γιατί να μην μπορείς να βοηθήσεις το παιδί;

εγώ κι ανδρούλης είμαστε αριστερόχειρες καιο μικρός είναι δεξιόχειρας.

την άλλη βδομάδα θα πάμε πάφο.

εννοείται οτι θα πάρουμε και το παιδί μαζί μας!

δνε εμπιστεύομαι να τον αφήσω.

ααα βγάλαμε ακόμη 2 δοντάκια.

το πάνω δεξιά και το διπλανό του!

θα έχει πολύ πλάκα!!!

χαχαχα!!!

ε ναι ρε Σωσώ... καλά σε λέει η Ντομ...

καμιά φορά ούτε από τα συφραζόμενα δε βγάζω νόημα γιατί κι αυτά είναι μπερδεμένα... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσα εχετε συνολικα δοντια νανα;;

καλε νιου μαμα δε ξερω να σε απαντησω..

μια με το σεξ...

μια με την καισαρικη..βαλε κανενα πιο βατο θεμα.... :lol::lol::lol:

εχω να βαλω σαντιγυ στο μπαμπα και να σιδερωσω..

την εβαλαλ υπνοσακο σημερα..πρωτη φορα..

πατερας 24 χρ βιασε μεχρι θανατου το 1,5 ετους κοριτσακι του..στυ θεσ νκη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια....

Αχ Φροσω ειναι να μην σου ανεβει η πιεση???φαση ειναι και θα περασει..

και εγω ολα μαζεμενα τα εχω..προτιμω να εχει απλα ο μικρος να τρεχει..μολις καλοκαιριασει θα τα επαναφερω σιγα σιγα αφου θα ειμαστε συνεχως βεραντα αυλη βολτα...

Ντομ και ο κωλαρακος του Βασιλη λιναροσπορο θελει βλεπω μμμμμ!!!!τις επαιρνε η μαμα μου και τις συνηθισε ομικρος και τις δικες μας τις απλες ουτε να τις φτυσει...

μην κομπλαρεις με τις λεξεις..ουτε μενα λεει και τιποτα περα απο μαμα μπαμπα, νιανια(φρυγανια)και μπικοκο(μπισκοτο)--φυσικα παντα σχετικα με το φαγητο ολα!!!!

Μαρια δε λες να βγει και αριστεροποδαρος μηπως γινει περιζητητος στα γηπεδα????

απλως θα καθεσαι απο την αντιστοιχη πλευρα του την ωρα που θα τον διαβαζεις...

Νανα ασε τον μικρο καμια φορα γιατι οταν θα χρειαστει πραγματι να τον αφησεις δεν θα ειναι συνηθισμενος και να θα υποφερεις...

Μαρακι μην αγχωνεσσαι ουτε εσυ..φτιαξτου φαγητα που δε χρειαζονται λιωσιμο αλλα μονο κοψμο και σιγα σιγα θα τα συνηθισει..

Εντωμεταξυ καναμε μπανο τον μικρο , ο Νικος μπασκετ στον εναν καναπε και ο μικρος ξαπλωτος στον αλλον του εδωσα το μπιμπερο να πιει το γαλα και πηγα κουζινα να συμμαζεψω νεροχυτη..μεχρι να γυρισω ειχε πιει και ειχε κοιμηθει...στις 10..για να δουμε και σημερα το βραδυ τι θα γινει..

αυριο θα βγουμε παρελαση γιατι τα 3 τελευταια χρονια τη βλεπω απο το μπαλκονι..απο κατω μας γινεται και ολο βαριομασταν να βγουμε να βαρεθηκα να κοιταμε απο πανω...θελω βολτα --μπακαλιαρο θα φτιαξει για ολους η μαμα μου--εμενα δε μου αρεσει..αυριο δε δουλευω !!!!

Για κατι τετοια καθικια Σωσω εντασσομαι υπερ της επαναφορας της θανατικης ποινης!!!!!θανατος τους αξιζει με τον χειριστο τροπο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τη λες βρε γεωργια;

αισχος, ντροπη,

τα ιδια πρεπει να του κανουν,για να καταλαβει,μεχρι θανατου :evil::evil:

μπαμπα φτιαχνεις; μιαμ μιαμ, θελω και εγωωωωωω

νανα μπραβοοο καλα δαγκωματα :D

και εμεις χρυσουλα θα παμε να δουμε την παρελασει, εχω παρα πολλα χρονια να παω, εδω ειναι ωραια...μπακαλιαρο επισης εχω να φαω χρονια, μιαμ μιαμ, να ερθω;

ζζζζζ εδω ειμαι, και τρεχω πισω απο το στεφανο...

σημερα το απογευμα μου εκανε εμετο τρελαθηκα μια τεραστια ρουκετα, τον πειραξε το σπανακοριζο μαλλον, εχει ξανα φαει αλλα δεν ξερω γιατι,

αυριο εχω να πλυνω το χαλι, το εβγαλα εξω, μυριζε ξυνινα μπλιαχ...

εχει σταματιση να τρωει εδω και τρεις μερες, εχασε 150 γρμ. πιστευω φαση ειναι, ο παιδιατρος λεει τα πισω δοντια ειναι που τον κανουν να μην εχει ορεξη. και τρια βραδια ολο ξυπναει καθε μια ωρα και κλαιει..ευχομαι αποψε να πανε ολα καλα...

φροσω περαστικα σας...

δεν ειστε εδω καλε;

μονη μου μιλαω..

παω να σας διαβασω και ερχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρα ελα για μπακαλιαρο..εγω ουτε να τον δω..

ο αντρας μου τον ονερευεται απο τη Δευτερα μαζι με την παρεπομενη σκορδαλια εννοεται..θα φτιαξω κοτοπουλο γαι το παιδι και θα συμπληρωσω και γα μενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω τρελαινομαι για μπακαλια αλλα δεν πηρα..δε ξερω να τον φτιαχνω..με καμια μακαροναδα θα την βγαλουμε...

τελειος ο μπαμπας...

χρυσουλα συνεχιζει να ξυπναει νυστα για γαλα,ε;;

χαρα εμτος..μηπως τσιγαρισες το κρεμμυδι και του πεεσε βαρυ;;

ερεψε το πουλακι μου..εχασε 150 γρ... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλε δεν το τσιγαρισα, και εβαλα και ελαχιστο κρεμυδι, αλλα δεν ξερω γιατι τον πειραξε, αφου εχει ξαναφαει...

ευκολο ειναι να φτιαξεις μπακαλιαρο...

τελειος εεεεεε;

κοριτσια παω για υπνο, καληνυχτα, ευχομαι να εχουμε ενα υσηχο βραδυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tωρα κοιμηθηκε ελεος!

Χρυσουλα δεν εισαι μονη ,η Λυδια ξυπναει ακομα καθε 2 ωρες περιπου.Κοιμαται και στις 12 καταλαβαινετε τι υπνο κανω ετσι???

Παραγγειλαμε σουβλακια,εφαγα μετα ενα παστελι με αμυγδαλα και μελι και τσακισα και ενα μαγκο που τρελενομαι!Ξανα ελεος!Κατα τα αλλα το απογευμα εκανα διαδρομο. :roll:

Το απογευμα μιλησα με Μαρκερ τα παιδια εχουν παλι βροχιτιδα και επισης δεν εχει πσ και ουτε θα εχει για την επομενη εβδομαδα.

Σωσω τον πηραμε απο μαγαζι μας το αφησε απο 900ε στα 750.Στο ιντερνετ που τον ειδαμε παλι καπου τοσο εβγαινε.

Συμπεθερα????

Αυριο θα παμε παρελαση και μετα για καφε.Ψωνισα και της μικρης σημερα ενα τζιν και ενα ζακετακι ανοιξιατικο.Θελω να της παρω σταρακια τωρα.Αυτα...

Ειναι κανεις εδω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...