Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΑΡΕΣ @ ΜΑΝΑΡΙΑ ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο21


Recommended Posts

Τζούλ τι τραβάς!!!! Εγώ θαέλεγα αντί ναμιλήσεις στην κουνιάδα στην Ελβετία να πας κι εσύ Ελβετία να ησυχάσεις!!! Κάτι ήξερε η κόρη της που έφυγε :P:P:P

Πάντως είναι για γερά νεύρα η κατάσταση της κι εγω πιστεύω οτι σε δουλεύει! Για κάτσε να μην της ανοίξεις μια μέρα μπας και συνέλθει (αν και το χεις κάνει κι αυτό απο ότι θυμάμαι) !!! Τι να πω η γυναίκα είναι για χαστούκια!

Καλυψώ μου το είχα κι εγώ αυτό το θέμα με το φαγητό! Παρόλο που τα τρώει όλα πολλές φορές κάποια νερόβραστα δεν τα προτιμούσε και του έδινα και το απόγευμα το ίδιο!!! Καλή επιτυχία γιατί ξέρω οτι δεν είναι εύκολο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ζζζ πολύ όμορφες οι λαμπάδες σου!

εσύ τις ζωγράφισες;

χρυσοχέρα κι εσύ!

Τζουλ, μίλα και με κουνιάδα.

οι κόρες μιλάμε με διαφορετικό τρόπο με τις μαμάδες μας...

ίσως την πήσει οτι αυτό που κάνει δεν είναι σωστό...

Ντομινικάκι μου, πώς είσαι σήμερα;

πώς είναι η πίεση;

καλυψούλα κι ο δικός μου προτιμάει τα δικά μας φαγητά.

και γενικότερα προτιμάει τα φαγητά που μπορεί να κρατάει στο χεράκι του και να τρώει μόνος του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zzz kalh φαση ρε !

Καλυψω μες στο 8εμα εισαι , χαιρομαι .

Και μενα εχει βαρε8ει τα λιωμενα ,κ τις μπανανες , αυριο 8α δωσω φραουλες , τρελαινεται για χυμο πορτοκαλι κ τοστ με τυρι .

Νανουκα αυτο σκέφτομαι σοβαρα να κάνω ...Γιογκα Νναουκα κ 8α με 8υμη8εις !!! ;)

μα που πηγαν όλες καλε΄σημερις ???

ασχετο εβαλα στην χυτρα 1 καλαμακι κοτοπουλο (τα χοντρα , με πιπερια) , 1 καροτο , λιγο κρι8αρακι και λάδι και το τσακισε !!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσυ το εφτιαξες το καλαμακι;;

σουβλακι το λενε...

η κουνιαδα γιατι την πολυεψε;;απορω παντως πως και δεν την εχεις βαλει ακομα στη 8εση της..

εντυπωση μου κανει..

τελεις λαμπαδες..ειλιξρινα...

η πρωτη ειδικα εινα ιαπλα σουπερ..του γουστου μου..

βαζω πλυτηρια...συμμαζευω..αυριο δουλειες..

πηγαμε παιδιατρο...

δεν εχουμε ωτιτιδα..απιστευτο..

εχουμε ρινοφαρυγγιτιδα...η τελες παντων επιμονη ρινιτιδα..

αντιβιωση..κλαριπεν..

την εχει παρει κανενας;;;

την ρωτησα για ομοιοπαθητικο και μο ειπε οχι..και μου ειπε να κοψω κολυμβητηριο..και μαλλον θα το κανω..

καλο ταξιδι ειχαμε..αυριο φακες..γιατι πολλες μαλακιες φαγαμε πανω..

αυριο το απογ θα ερθει η αδερφη μου απο σαντορινη..1 χαρα..

ρε καλυψω πως την παλευεται εσεις οικονομικα;

;με το μπαρδον κιολας;;

φροσω τι κανουν τα παιδια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα πέρα για πέρα!!!

Αυτός ο γιατρός θα με τρελανει.Δεν τον πειράζει λέει η μικρή που είναι 5, η μεγαλη ρωταγε πόσο ητανε!

Αει τελοσπαντων!Μου ειπε αυτο που ειπε και το Μαρακι για μαξιλαρι στα πόδια και κατι ελαχτιστο αλμυρο, οταν τον ρωτησα για αλμυρα που μου ειπατε.

Μια ελιτσα λέει αρκεί!Ακους Σωσώ!Τι του λες τωρα!

Σημερα λιγο προς το μεσημερι ξανανιωσανα μη με κρατανε τα ποδια μου, οταν μαγειρευα.

Αλλα ηθελα και κολοκυθοκεφτεδες να φτιαξω η μανταμ!Και πατατοσαλατα!

Ωραια βγηκαν!

Τζούλια η πεθερα σου με τα καμωματα της μονο γρια δεν τη φανταζομαι!

Πολυ πονηρω!

Ο αντρας σου της λεει τιποτα ή ως κλασσικος αντρας, βγαζει την ουρα του απέξω;

Και τι εγινε οταν δεν της ανοιξες μια φορα που ειπε η καλυψω;Δεν ειχε αποτελεσμα;Δε θυμαμαι, μας ειχες πει;

Νανουκα Φροσω Χαρα ΜαριαΖ συμπεθερα φιλιά!

Σοφη, Βαγκ, Μαρκατ πού είστε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια την έχω κραξει πολλες φορές ,(ο αντρας μου Τερας ευγενειας της ειχε πει πριν μια βδομαδα μην ερχεσαι 2-6 ) ! εδω τωρα της ειπα χυμα οτι κοιμαμαι τα μεσημερια κ ειπε Δεν πα8αινεις τιποτα

αφου με το που την εβλεπα κατεβαζα προβοσκιδα κ το χε πει κ στην μανα μου ''πηγα 3 κ η κορη σου σαν να μην πολυ η8ελε'' κ της ειπε συμπε8ερα τα μεσημερια ξαπλωνουνε.

Επειδη αυτη δεν κοιμαται κοβει βολτες απο κατω σαν τον καρχαρια ... Ε Λ Ε Ο Σ

η κουνιαδα την πηγε η εταιρεια της εξωτερικο (πολυε8νικη) μια χαρα την εκανε !!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαλο...

ακομα η μικρη μουρμουραει,το πιστευετε??αυτο το παιδι μισει τον υπνο!!!!!!!

το γελιο ειναι οτι την μαθαμε να λεει πιτσα..αλλα ουτε το ι λεει καθαρα ουτε το τσ λεει οπως πρεπει,μαλλον κατι σαν θ ακουγεται..

οποτε καταλαβαινετε τι μπορει να νομιζει κανεις οτι λεει αμα την ακουσει!!!!!!!!! :lol:

σωσω ευτυχως παιρνει εναν καλο μισθο-για τα δεδομενα τα σημερινα-ο γ αλλα κ παλι ειναι πλεον πολλα τα εξοδα....μονο το γαλα της αγγελικης ειναι 110 ευρω το μηνα!!!!

τωρα παλι ψαχνω τι αλλο να κοψω αλλα ειλικρινα δεν ξερω!!!!!!!!

για αυτο σιγα σιγα τα λεφτα που εχουμε στην ακρη μειωνονται...

παντα κατι επιπλεον θα βγει!!!!!!

οσο για το κολυμβητηριο κοψτο μπας κ δεις βελτιωση....

ντομ μαρη στειλε κανα μεζε κ σε εμας!!!!!

τζουλ μπορεις να απενεργοποιησεις το κουδουνι σας????

ζζζ ειναι τελειες!!!τις φτιαχνεις κατα παραγγελια?????

απο αυριο δεν κανακανω ιδιαιτερο φαι της μικρης..

θα τρωει ο,τι εχουμε...

εχω καταληξει να πεταω πολλα φαγητα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρ καλυψω...μη πεατε φαγητα...

και γω γι αυτο στεναχ τνα δεν ρτρωγε..επειδη τα πετουσα..

και λιγοτερο γιατι δεν ετρωγε..

και η δικαι μου λεει πιτσα..γενικοτερα παπαγαλιζει..πιανει και λεει μερικα απο τα τελευταια!

τζουλ δε μου ειπες;;δικο σου το σουβλακι; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!! Απολαυστικές ήσασταν :D

Νανούκα ευχαριστώ πολύ!!! Εγώ τις φτιάχνω τις λαμπάδες (ολοι οι συγγενείς φέτος θέλαν οικονομικές κι είχα δουλειά!!!) και τις δίνω και σε φίλους και γνωστούς όποιος θέλει! Αυτές είναι διαθέσιμες που ανάρτησα!

Κι εμένα προτιμά τα φαγητά που μπορεί να τρώει μόνος του και παιδιά αν το μεσημέρι (μόνο στο μεσημεριανό μου το κάνει) ουρλιάζει αν τον ταίσω και θέλει να φάει μόνος του! Κι έτσι του βάζω λίγο λίγο το φαί σε ένα πλαστικό και τρώει (τα μισά πάνε επάνω στα ρούχα αλλά το ευχαριστιέται)

Επίσης Νανα η γιόγκα είναι τέλεια!!! Αν καταλάβεις την φιλοσοφία της θα αλλάξει και ο τρόπος που αντιμετωπίζεις τα πράγματα!! Θα είσαι πολύ πιο ήρεμη και πράα!! Εμένα μου άρεσε πολύ! Πολλά τα λεφτά όμως!!!

Τζουλ ευχαριστώ! Εξυπνο αυτό με το σουβλάκι!!! Θα το δοκιμάσω!

Σώκω ευχαριστώ !! Εμείς αντιβίωση παίρνουμε Σεκλόρ κι έτσι δεν ξέρω να σου πω για την Κλαριπεν! Πολλά περαστικά! Καλώς να δεχτείς και την αδελφή!!!

Ντομ καλά παιδί μου καθόσουν μια ώρα όρθια να φτιάξεις κολοκυθοκεφτέδες και πατατοσαλάτα και απορείς για τα πόδια!!! Κατσε ήσυχα και ρίξτο στις μακαρονάδες και στα όσπρια!!!

Τζουλ αυτό με το κουδούνι (ιδέα Καλυψώς) είναι καλή φάση για δες το!!! χα χα χα

Καλυψώ ευχαριστώωωωω φτιάχνω για όποιον φίλο μας θέλει και κατα παραγγελια και πέρα απο τα υλικά μου δεν πέρνω πολλά χρήματα! Ισα δλδ για να προμηθευτώ καινούρια! Εχω λόξα και θα τα έφτιαχνα έτσι κι αλλιώς αλλά για να φάω και κράξιμο απο τον άντρα τουλάχιστον να βγάλω τα υλικά!!! :D

Κι εγώ του μικρού δεν του κάνω ιδιαίτερα...ο,τι έχουμε αυτό θα φάει!!! Δεν είναι καιρός για να πετάμε! Και τα δικά μας τα οικονομικά είναι λίγο περίεργα!!! Και θα ζορίσουν κι άλλο απο τον επόμενο μήνα!!! Πολύ δύσκολα!

Εμένα παιδιά παρόλο που απο μικρός (για αγόρι) έλεγε αρκετά τώρα βαριέται .....ο,τι θέλει λέει "ατό" και δείχνει .... καθαρή λέξη πέρα απο το μαμα και μπαμπά δεν λεει!!! Αντε να δω!!!

Σήμερα τρωμε φακές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

ρε κορίτσια... και να απενεργοποιήσει το κουδούνι... δεν υπάρχει η πόρτα;

θα βρει τον τρόπο της η πεθερά... είναι και το θυροτηλέφωνο.

χαχαχα!!!

ο δικός μου λέει ’’τούτο’’ και όχι ’’αυτό’’.

κι επίσης λέει ’’αλόου’’ όταν σηκώνει, και καλά, το τηλέφωνο...

στα υπόλοιπα καλαμαρίζει... χαχαχα!!!

αλλά, δε λέει και πολλά...

της κουμπάρας μου που είναι πιο μικρή λέει πολλά περισσότερα!!!

το βράδυ ξύπνησε την ώρα που επέστρεψε ο μπαμπάς του από τη δουλειά.

πήγε να τον πάρει αγκαλιά και του έλεγε ’’μαμά μου!!!’’.

ζήλεψε ο άντρούλης... χαχαχα!

’’θες τη μαμά σου;’’

τον έφερε και έπεσε στην αγκαλιά μου...

μετά γύρισε σε κείνον και ένιωσε μια ικανοποίηση!!!

αχ αυτοί οι άνδρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα....

κοριτσια ουτε και σημερα δεν ξυπνησε το βραδυ...λετε η γκρινια μου να εφερε γουρι???

κοιμηθηκε σερι 10.30-7 ειναι μια καλη αρχη!!!!!

ΖΖΖ πολυ ομορφη η δουλεια σου!!!!να κανεις οσο πιο πολλα μπορεις!!!

Σωσω κοψε το κολυμβητητριο....ειναι μικρη ακομα..εγω σκεφτομουν να τον παω απο τα 2.5 και μετα...και επειδη πρεπει να πηγαινει απογευμα, θα τον πηγαινει ο αντρας μου αλλα μετα σκεφτομαι οτι η πισινα ειναι γκομενοπαγιδα..υπαρχουν κατι βλάχες μικροπαντρεμενες που δεν κρατιουνται..!!!

Καλυψω της Μαρκερ τελος το πσ..

Νανα καλη η γιογκα αλλα εγω θα προτιμουσα κατι εντελως διαφορετικο για να ξεσπαω π,χ αερομπικ..καμια σχεση...

Τζουλια εισαι τοσο τυχερη---η κουνιαδα τοσο μακρια----?????γιατι Χριστε μου σε εμας να μην συμβαινουν τετοια απλα καθημερινα πραγματακια????μην κοιτατε που δε λεω τιποτα...η κουνιαδα μου ειναι η προσωποποιηση της κακιας ειλικρινα...ειναι απαραδεκτη!!!!πραγματικα ειναι το μελανο σημειο του γαμου μου!!!(δε βγαζω την πεθερα μου απεξω αλλα εχε χαρη που εχει αλτσχαιμερ πλεον)!!!!

Καλυψω δεν θα εχει προβλημα η μικρη..απο ολα θα φαει..οσο τρωει σιγα σιγα συνηθιζουν και τρωνε απο ολα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Πήγα χθες τον Χρ. στον παιδίατρο και έχασα...το πορτοφόλι μου.

Και είχα μέσα κάρτες αναλήψεων, ταυτότητα, δίπλωμα και 250ευρώ που είχα βγάλει για τα κοινόχρηστα.

Πάλι στεναχωρήθηκα αλλά δεν θα σκάσω κιόλας.

Θα την πάρω το απόγευμα μήπως μου έπεσε εκεί γιατί ο Χρ.έκανε σαν θηρίο.

Τζουλ η πεθερά σου το παίζει χαζή ή είναι;

Όχι δηλ. γιατί αν είναι έχει ελαφρυντικά.

Σωσώ έπρεπε να στο πει κι ο γιατρός για το κολυμβητήριο;

Εμάς δεν μας ακούς :lol: .

Η Μάρκατ, η Χαρά και η Βαγκ που είναι;

Το άλλο σας το είπα; Ο δον έκοψε και το αυτί του εχθές :?:shock: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ, πώς θα το παντρέψουμε αυτό το παιδί;

τρύπα στη γλώσσα... κομμένο αυτί... τίποτε άλλο να μην κόψει...

χαχαχα!!!

πέρα από την πλάκα, ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό.

όσο για το πορτοφόλι, τι να πω... ελπίζω να το βρήκε η γιατρός και να σου το επιστρέψει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια καλημέρα μπήκα να πω!

Οργιασατε πάλι!

Φρόσω πάλι λεφτα χασατε ρε;

Δωσε μου το προγραμμα σου, πού πηγαίνεις, μπας και κονομησω τιποτα!

Πώς το κοψε το αυτι τωρα;Αχ αυτο το παιδι!

Σωσω εγω εχω αρχισει και πιστευω οτι αφου εχει καιρο να την πας κολυμβητηριο, και την πιανουν ρινιτιδες κλπ, μαλλον δε θα ειναι απο αυτο.

Αλλα δε χανεις και τιποτα να το αφησεις λιγο καιρο.

Το κλαριπεν δε το ξερω, αλλα αν ειναι συγγενικο του κλαρισιντ που παιρνω εγω οταν συχνα πυκνα με πιανει ο λαιμος μου, καλο ειναι!

Μαρκερ τι έγινε το πισι;Οι διδυμοι στο χαλασαν ή μονο του;

Γιατι εμενα εχει βγαλει κανα δυο κουμπια! :shock:

Ευτυχως τα ξαναβαλε ο αντρας, αν και θελει κολλα λεει.

Θελει να ανεβαινει πανω στον υπολογιστη να τον παταει, λες και παταει σταφυλια.

Ενταξει εχει οργιασει εντελως τις τελευταιες μερες.

Ορθιος στις καρεκλες που μεχρι πριν εσερνε, εξω τις βγαζω τωρα στη βεραντα!

Ορθιος στο τραπεζακι του καθιστικου, ετοιμος για βουτιες!

Χτες με κλειδωσε κι εξω στη βεραντα που απλωνα τα ρουχα!Τον βλεπω να με κοιτα και να κανει ενα κλατς και κατω το πομολο! :o

Το καλο το παλλικαρι ξερει κι αλλο μονοπατι.Παντα αφηνω τη 2η μπαλκονοπορτα ξεκλειδωτη, για παν ενδεχομενο, κι αυτηνης δεν της δινει σημασια, γιατι δεν τη πολυχρησιμοπιουμε!

Το καθικι!!!

Σταματηστε με τις λεξουλες, με εχετε κομπλαρει τελειως!

Εμενα μονο μαμα μπαμπα στη χαση και στη φεξη, το αντε το εχει ψωμοτυρι και τιποτα αλλο.

Μονο μουγκρισματα αν δει λεωφορειο, φορτηγο, αεροπλανο!

Νιανια για σκυλο και γατα/δεν αλλαζει το επιφωνημα/ και τσιριδα για πουλακια!

Ο ανθρωπος του νεαντερνταλ!

Μου την εχει καρφωσει να φτιαξω τιραμισου και τουρτα ανανα!

Θελω κατι δροσιστικο!

Αλλα πρεπει να παρω τα υλικα!

Αληθεια θα πατε πουθενα 3ημερο;Μπαααα δε σας κοβω!Ειστε ολες μες στα φραγκα απότι διαβαζω! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λατρεια σε βλέπω!

Νανούκα χαλαρη σαν κι εμενα σε κοβω, δε ζηλευεις καθολου που εχει αδυναμια στον μπαμπα.

Τι εγινε;εβγαλε κανα τριτο δοντι;σειρα εχουν τα μπροστα πανω να ξερεις.

Χρυσουλα!!!Μπραβο ρε!!!Παντα τετοια με τον υπνο!

Τζούλια, ας ελπισουμε να πηγαινει στη μανα σου η πεθερα σου, τωρα που θα μετακομισει.

Βασικα παρεα θελει η γυναικα, αποτι καταλαβα, ειναι εντελως μονη.

Νομιζω θα ξενοιασεις σε λιγο καιρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Να ρωτησω κατι;

Εχω μυρμηγκια ρε γαμωτο στο σπιτι!Δεν καταλαβαινουν ουτε απο χειμωνα ουτε τιποτα.

Τι να κανω που δεν μπορω να ψεκασω λογω του παιδιου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φακ δεν είναι στην παιδίατρο...

Ντομ πότε ξαναέχασα λεφτά καλέ;

Τούρτα ανανά; Μιαμ μιαμ.

Το τραπεζάκι του σαλονιού καιρό τώρα είναι στη βεράντα γιατί ανέβαιναν και οι 3 πάνω και σπρώχνονταν.

Και οι καρέκλες μία μία εξορίζονται.

Στο σαλόνι έμεινε μόνο ο καναπές, η τραπεζαρία και η τν που την βλέπω κι αυτή έξω σε λίγο.

Εχθές είχα βάλει φακές και ντυνόμουν για τη δουλειά. Τους πρόσεχε ο Αντ.

Πάω να πάρω τον καφέ μου ευτυχώς και μέσα σε μισό λεπτό είχαν τραβήξει 2 καρέκλες, είχαν ανέβει και κοίταζαν τη χύτρα. Τρομοκρατήθηκα....Ο αντ. πέρα βρέχει.

Και μετά αναρρωτιέμαι γιατί έχω πίεση; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το τραπεζάκι του σαλονιού καιρό τώρα είναι στη βεράντα γιατί ανέβαιναν και οι 3 πάνω και σπρώχνονταν.

Και οι καρέκλες μία μία εξορίζονται.

Στο σαλόνι έμεινε μόνο ο καναπές, η τραπεζαρία και η τν που την βλέπω κι αυτή έξω σε λίγο.

Εχθές είχα βάλει φακές και ντυνόμουν για τη δουλειά. Τους πρόσεχε ο Αντ.

Πάω να πάρω τον καφέ μου ευτυχώς και μέσα σε μισό λεπτό είχαν τραβήξει 2 καρέκλες, είχαν ανέβει και κοίταζαν τη χύτρα. Τρομοκρατήθηκα....Ο αντ. πέρα βρέχει.

Και μετά αναρρωτιέμαι γιατί έχω πίεση; :roll:

Ημουν σιγουρη οταν τα εγραφα οτι θα ειχες δεκαπλασιες τετοιες ιστοριες με τον μπραβο σου και το καρουμπαλοδιδυμο! :lol::lol::lol:

Πασα σου κανα καλε... :lol:

Βρε Φρόσω εσυ δεν ησουν πριν αρκετους μηνες που εχασε ο αντρας σου το πορτοφολι του με 500ευρω μεσα;;;Δε θυμαμαι καλα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομίζω οτι της Ισμήνης ο άνδρας το είχε χάσει, αλλά με περισσότερα λεφτά...

Ντομ, δεν υπάρχει τρίτο δοντάκι...

αύριο θα μαγειρέψετε μπακαλιάρο;

έμείς έχουμε τα σαράντα του φίλου μας.

ελπίζω να προλάβω να τον τηγανίσω μετά...

τη σκορδαλιά θα τη φτιάξω από σήμερα.

εμείς έχουμε και το επόμενο τριήμερο αργία.

είναι η έναρξη του απελευθερωτικού αγώνα από τους Άγγλους.

θα πάμε Πάφο για μία μέρα σε ένα πολύ καλό ξενοδοχείο!

είναι δώρο από τη δουλειά του άντρα μου!

χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ημουν σιγουρη οταν τα εγραφα οτι θα ειχες δεκαπλασιες τετοιες ιστοριες με τον μπραβο σου και το καρουμπαλοδιδυμο! :lol::lol::lol:

Πασα σου κανα καλε... :lol:

Βρε Φρόσω εσυ δεν ησουν πριν αρκετους μηνες που εχασε ο αντρας σου το πορτοφολι του με 500ευρω μεσα;;;Δε θυμαμαι καλα;;;

Γελάς πουλάκι μου ε;

Να σε δω του χρόνου τί θα μας γράφεις :lol::lol::lol::lol: .

500 :shock: θα είχα πάθει εγκεφαλικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ρε αγορομάνες!!!

ενώ εγώ και το Μαράκι που θα κάνουμε τις κόρες... θα σας λέμε για τις κορδελίτσες και τα φουστανάκια!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...